Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

trdielko149
10. júl 2010

jaj baby aka som len sklamana z tych dudiniec kazdy mi vravel ze ako je tam dobre ved je tam studena voda pre 10 mesacne dieta !!! je tam mozno dobre pre rodiny s detmi vekovej kategorie 2+ a je tam malo bufetov a ja mam dietu a jedine co tam mali bol osuch,pizza,vysmazany syr,hranolky ..to vsetko mam zakazane na 2-3 mesiace ☹ a navyse taketo ejdla by ani deti do 3 rokov nemali jest vobec ... som velmi sklamana ale nevadi ideme aj do Sturova a dobre viem ze tam bude fantasticky 😵

duff
10. júl 2010

🙂

mata.i
10. júl 2010

trdielko, to vazne su dudince nanic pre male deticky? no myslela som ze tam zajtra pojdeme, ale asi nie, podla toho co pises. My sme boli v pondelok v Sturove, nie je tam zle, ale je tam bude studena voda, alebo tepla voda 36 stupnov, je tam sice aj detsky bazenik, ale je pre deti co uz vedia chodit lebo rodicia tam nemozu ist do toho bazena. Inak sluzby su tam na urovni, uz sa neplati ani parkovne, vlastne nic, len vstup.
Teraz mam dilemu kam zajtra ist?!

bzucinka2
11. júl 2010

@duff co ti je smiesne? 😉
@mata.i fakt sa uz neplati v sturove parkovne? aj my sa chystame aj do dudiniec aj do sturova, ale este pockam na kontrolu u dokiho a potom si konecne aj ja zaplavam s pneumatikou akolo seba 😀

bzucinka2
11. júl 2010

@trdielko149 tuto levicku temu sme si osukromnili, a piseme si v tej teme, preto vravim, ze prejdime tam vsetky, alebo ostanme tu, nech nemusime pisat duplicitne 😉

trdielko149
11. júl 2010

ahoj matka a my sa pre zmenu chystame do sturova ze tam bude dobre s malou no ako pises neviem neviem 😖
no na nete je pisane ze vodicka pre deticky ma 30 stupnov ale bola urcite studensia a s malou sme tam boli a to sme jej len nozky namocili asi 10 minut v tom bazeniku a bola jej zima ... aj dospeli mozu ist sice do bazeniku co je vyhodou ale ...chodime s nou na plavanie babatiek a tam je voda urcite teplejsia viem rozoznat ...
ako chcete matka ja nikoho nechcem odradit aby tam siel ale my tam urcite uz nepojdeme ...to kupalisko je vhodne pre deti 2roky+
moja suseda ma 4 rocnu dcerku a chodia tam lebo je tam 3 hodinovy vstup co takemu dietatu staci od 15-18 hodiny aspon tak velmi uz nesvieti slnko a uchranis dieta pred tymi hroznymi lucmi co pecu od 11 ...mala susedka sa tam dostatocne vyblazni za 3 hodinky vcera sme tam boli spolu s nimi ale pre nas s takto malou onicom ... mozno o rok to bude mat skoro 2 roky ...ale teraz urcite nie ...

trdielko149
11. júl 2010

pisala mi ze bude sukromna levicka tema ale mna nikto nepozval do nej ☹ kde ju najdem ako co?

fodorka
11. júl 2010
ejusaaa
11. júl 2010

baby tak kde budeme pisat,raz a navzdy 😀 Dnes mame oslavku,Peto ma 35 rokov,len som si odbehla sem na pc odbehnut 🙂 Stretli sme sa s Denkou v Kauhlande,zajtra ideme na Hron s malym 🙂

trdielko149
11. júl 2010

no baby ja si budem radsej pisat v sukromnej teme predsa len tam nas nik nevidi len my a toto si kazdy hocikto ...
Petkovi prajeme vsetunko vsetko najsamlepsie @ejusaaa 😀 😀
to sa nebojite ist na hron s malym?ja by som s malou nesla skrz kadejake infekcie a bacily,bakterie ...ale teraz ani ja nemozem do takych vod ist nech nechytim infekciu nejaku do rany ..inak sa mi rana pekne celkom hoji 🙂 len obcas velmi boli stale ale tak 5-8 minut boli a potom pokoj ..ach crevo jedno moje slepe vybralo si si akurat leto aach 😒

ejusaaa
11. júl 2010

Neviem myslite ze to je nebezpecne ten Hron pre maleho?len tak nozicky ostudenit nie cely s kupat 🙂

bzucinka2
11. júl 2010

@ejusaaa nozicky v pohode nevidim v tom problem ale celeho by som sa asi bala ani ja by som tam asi velmi nevliezla 🙂
a v sturove sme my boli s polrocnym a vtedy bolo v pohode ziadny problem sme tam s kupanim nemali 🙂

bzucinka2
11. júl 2010

tak ja navrhujem, podme vsetky do sukromnej, ked sme ju uz zalozili 🙂

fodorka
11. júl 2010

ideme do sukromnej a houk 😉

bzucinka2
11. júl 2010

@fodorka ja uz som tam 🙂

mizu416
29. júl 2010

Ahojte!Hladam mamicku s ktorou som lezala v porodnici na Kramaroch 🙂 Bohuzial neviem presne meno bud Vladislava alebo Ladislava,priezvisko neviem bohuzial vobec(akosi sme si zabudli vymenit kontakt ☹ ) Ma dcerku vola sa Dominika a narodila sa 16.9.2008 na Kramaroch cisarskym rezom.Viem ze je od Levic a tak skusam stastie.Prosim ak sa tu nachadza,alebo ju niekto poznate,dajte mi PROSIM vediet.

Velmi pekne Dakujem 🙂

veverina
17. sep 2010

Maminky z Levic (zamknutá)

veverina
pas užívateľa

Registrovala sa 17. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.

veverina Ahojte maminy
rada by som sa s vami pozdielala..pred rokom a pol som sa do Levic vydala nemam tu nikoho blizkeho okrem manzela
Momentalne sme v radostnom ocakavani,som v 5 mes.cakame DVOJICKY..tak by som rada spoznala nejake maminy,buduce maminy z Levic..
mozno vznikne aj priatelstvo a nebudem sa chodit s kocikom prechadzat sama to by bolo fajn..lebo vsetku rodinu a priatelov som musela nechat v Bratislave..tak treba nadviazat nove priatelstva,v novom meste..tak piste tehulky..tesim sa
Dnes o 11:30 • Odpovedz

bzucinka2
17. sep 2010

@veverina ahoj vevi gratulujem k dvojickam a uz aj vies, co to bude, priala by som ti parik, nech mas z kazdeho rozka troska 🙂 a kde byvate, v ktorej casti? 🙂

mirip
17. sep 2010

@veverina ahoj , pridaj sa do zamknutej témy tam nás je viac ja som v 4. mesiaci a som ale len z okresu LV

veverina
18. sep 2010

Ahoj bzucinka2,dakujem 🙂
Este nevieme co to bude,ale uz zacinam 18 tyzden,tak snad o chvilu sa nam ukazu 🙂 manzel chce veelmi chlapcov 🙂
Byvame priamo v Lv,tej casti sa hovori tak hrozne ze Sanghaj 😀 A Ty si z ktorej casti?
aj Ty si v tej uzamknutej teme do ktorej ma pozyva mirip?
zatial papa

bzucinka2
18. sep 2010

@veverina ano aj ja som tam, ja byvam priamo v centre pri pokroku 🙂 ja by som to dopriala parik, nech ma kazdy z vas nieco pre seba, muzich synceka a ty babiku na cesanie vrkocikov 😉 a uz sa pripravujes na tu makacku, co ta caka pri dvoch? kamoska ma teraz 2-mesacne a veru sa ma co obracat 🙂

desszi
18. sep 2010

@veverina ahoj a vitaj medzi nami, myslim ze takmer vsetky odtialto sme v sukromnej teme
velmi dobre poznam tvoje pocity, ja som zazivala to iste minuly rok, som z Novych Zamkov a prisla som sem byvat k drahemu a nepoznala som nikoho, ale baby v LV su neskutocne fajn, podla mna si raz dva najdes kamaratky zo zaciatku na pokec, neskor na kocikanie a mozno z toho vzniknu skutocne priatelstva.
bzucinka je fantasticka baba - maminka 🙂 ona bola prva, ktora ma pozvala von a prva s ktorou som sa zoznamila, porozpravala a hned mi bolo veselsie, velmi je zlata, fakt 🙂 ja byvam nejake tri - styri vchody od bzuci, takze asi byvam aj blizko teba. a tato oblast sa vola sanghaj???? 😕 to ja som nevedela, este som tu nestretla povodnych obyvatelov 😵
no a samozrejme aj ostatne baby su skvele, ale vela z nich som zatial osobne nestretla, sme len kvazi penfriends

bzucinka2
18. sep 2010

@desszi denka, to si krasne napisala, dakujem ti velmi pekne, to si ani nezasluzim a toto nie je sanghaj, ak sa nemylim, tak ona byva za nadjazdom az 🙂teraz si nie som ista :-/

desszi
18. sep 2010

@bzucinka2 je to tak, samozrejme ze zasluzis, to sa ani neda popisat, ze aky je to pocit, ked si v cudzom meste sama a konecne sa s niekym stretnes a dopadne to dobre, mate si co povedat - konecne udalost, zmena, novy clovek - ja som prisla domov vysmiata ako stolverka 😀

bzucinka2
18. sep 2010

@desszi tak este raz vdaka, dobre mi to padlo, tesim sa, ze sa pozname, lebo aj ty si super baba a hlavne si vzdy usmiata, tak dodavas energiu 🙂

desszi
18. sep 2010

@bzucinka2 aj zuby treba prevetrat 😀 dik 🙂 😉

veverina
18. sep 2010

Desszi,dakujem..no verim tomu,ze si v Lv najdem priatelky,preto som aj zabludila na tuto stranku..uz je na case nadviazat nove priatelstva,nas pes totiz toho vela nenahovori 😀
Ta sanghaj no to je otrasny nazov a bzucinka2 ma pravdu,je to za nadjazdom..ta cast kde su rodinne domceky..
Ja by som aj isla na tu vasu sukromnu temu,len ako sa tam dostat..pod akym nazvom tam ste..a mozem tam len tak vojst..nevyznam sa v tom..ked je to uzamknute tak mi musi niekto odomknut nie? 😅

bzucinka2
19. sep 2010

@desszi 😀 😀 😀
@veverina tak to budes mat horsie chodit za nami do mesta ☹ skoda ze si tak daleko, ale zase domcek je domcek a pri detoch k nezaplateniu 🙂 a to tam byvate sami ci so svokrovcami? 😉
temu ti moze odomknut len ta, co ju zalozila a to bola mirip? 😉

anndrea
19. sep 2010

Ahojte maminky, píšem ohľadom BURZY DETSKEHO OBLECENIA A POTRIEB:

Materské centrum LIPKA v spolupráci s MsKS Tlmače vás pozývajú na BURZU JESENNÉHO a ZIMNÉHO DETSKÉHO OŠATENIA a POTRIEB PRE DETI (kočíky, postieľky, ohrádky, chodítka, odrážadlá, bicykle, športové potreby, hodnotnejšie hračky...)

DÁTUM KONANIA: 23. – 24. 09.2010

OTVÁRACIA DOBA: 23.09.2010
9:00 - 11:30
15:00 - 18:00

24.09.2010

9:00 – 11:30
4:00 – 17:00

MIESTO KONANIA: KULTÚRNY DOM
V TLMAČOCH NA LIPNÍKU.

Všetky ste srdečne vítané, jarná burza bola veľmi úspešná a naozaj sa tu dal zakúpiť kvalitný tovar za málo koruniek. Ahojte

veverina
19. sep 2010

@bzucinka2
Ahoj,nie je to taky problem chodit do mesta..je to pekna prechadzka..byvame sami..hej domcek je k nezaplateniu..tak sa skusim nakontaktovat na mirip,nech ma vpusti do toho vasho kralovstva...zatial sa maj pekne papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre