Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

vlasticka185
26. aug 2011

@matat Dakujem ti krasne za laskavost,vec je vybavena vdaka tvojej ochote 🙂 😉 🙂

vlasticka185
26. aug 2011

@mirip nie tu v sukromnej teme,ale v inej 🙂 ved ako si napisala,tu nemam povolenie,ved o tom by si vedela 🙂 😉 🙂 staci mi takto pokecat a ked mam nieco sukromnejsie piseme si v poste 😀

matat
26. aug 2011

vlasticka185 ... som rada, ze som pomohla 😵

ladytt
30. sep 2011

Sem už asi nikto nechodí, že?

li_la
2. okt 2011

Zdravím Levice! 🙂

vlasticka185
3. okt 2011

ahojte kocky,davam na znamost jesennu burzu v Leviciach,ktoru organizuje MC Medulienka,uskutocni sa 10,10,2011 v cervenom krizi v jedalni na polnej ulici v case od 14 hodine,viac ahttp://www.facebook.com/event.php?eid=264214413...

vlasticka185
3. okt 2011

a mimochodom neviete co sa buduje-stavia za Hypernovou?pocula som,ze dake dalsie nakupne centrum? 🙂 no len aby sme mali korunky 😀

bubu4125
3. okt 2011

jeeeeeeej...ahojte...aj takáto téme tu je???
😀 😀 😀

bubu4125
3. okt 2011

@vlasticka185 merkury market tam má byť!

desszi
3. okt 2011

ahojky babulky 🙂 😉 ale este sem chodime

vlasticka185
3. okt 2011

@bubu4125 no aspon to budeme mat blizsie ako Polsko oblietavat 😀

matat
3. okt 2011

Ahojte,,,ta burza, to je predaj obnoseneho detskeho oblecenia? Este som na takom niecom nebola...

bubu4125
3. okt 2011

@vlasticka185 už bolo načase spraviť aj tuto niečo také! 😀
my sa zase večne trepeme do NR!

desszi
4. okt 2011

@matat ano, obnosene oblecko

ladytt
4. okt 2011

@vlasticka185 Ja som zas počula na infokanáli, žeby tam mal byť nejaký obchodný dom- 15 obchodov- elektro, drogéria....intersport a ešte nejaké obchody.

vlasticka185
4. okt 2011

@ladytt aj ja som tak pocula,ved uvidime,ked otvoria,ale ze vraj sa tam stavaju 2 domy,takze asi aj ten merkury 🙂

ladytt
4. okt 2011

@vlasticka185 áno aj to som počula len neviem, či to bude súčasť či ďalšia budova, keď postavia aj europu aj onyx, tak to už nebudeme vedieť kam skôr ísť :D

vlasticka185
4. okt 2011

@ladytt no len aby sme nato mali,dufam ze budu robit aj vypredaje 🙂 teda pred 2 tyzdnami som sa v Blave cestou domov z kontroly zastavila v shopping centre,a veru nic moc a zastavila som sa aj v Mlynoch v Nitre,a tam sa mi to zdalo vsetko este drahsie ako v Blave,velmi slabe vypredaje,ale zase v Tescu som dobre nakupila,hlavne v tomto nasom Levickom, 🙂

peha81
5. okt 2011

ahojte maminky-levicanky,,,vhupnem vam do temy 😅 prosim vas mate niektora skusenosti s levickymi jaslickami,,budem vdacny za akekolvek informacie. dakujem 🙂

rosannar
5. okt 2011

@peha81 no ja mám také najčerstvejšie....my sme začali tento týžden do nich chodiť...a napíš do IP čo všetko chceš vedieť....a ja ti vdačne odpíšem 😉

vlasticka185
6. okt 2011

Ahojte kocky,tak ma napadlo,do Sanatu pribudnu nove ambulancie,alebo sa tam pristavala lozkova cast?chodim malo stade,a bola som prekvapena,ze aka pekna budova tam vyrastla 😀
a uz zacinate s nakupom vianocnych darcekov?ja uz ano,nakolko som v poslednych rokoch nejako nestihala a nechavala si to na poslednu chvilku,potom sa mi zdalo vsetko predrazene a vela obchodov bolo uz " vyrabovanych",tak som si tento rok dala trosku naskok,predsa aj tie eura sa tak rychlo rozkotulaju,...
ak mate nejaky dobry tip,sem s nim,co potesilo vaseho manzela alebo deti za posledne vianoce,aky darcek? 🙂

ladytt
7. okt 2011

@vlasticka185 No veru neviem, čo to bude v sanate ale pekne je to 🙂
A s nakupovaním darčekov som ani nezačala, ale uchovávam informácie, čo by kto chcel a čo spomenú, že sa im páči, zatiaľ 🙂

mirip
7. okt 2011

@vlasticka185 čo ja viem tak ambulanice a labáky.....ako hematologické atd

vlasticka185
8. okt 2011

babenky,hlavne tie co ste z Levic,viete mi poradit daku kadernicku ktorej nemusim vysvetlovat ako ma ma ostihat,ale sama mi vie vymysliet nejaky super strih,co mi aj sekne? 😀

bubu4125
8. okt 2011

@vlasticka185 ahoj...tak som zistila, že za Hypernovou majú byť nejaké obchody a Merkury market má byť až niekde ako je tlmačská cesta!
a kaderníčku poznám jednu veľmi dobrú! je v Rotunde na prízemí...Janka sa volá! ak chceš, pošlem ti na ňu číslo! ona mi robila aj svadobný účes, je super! 😉 vrelo odporúčam!

vlasticka185
9. okt 2011

@bubu4125 dakujem,mozes mi poslat na nu t.c.,lebo uz naozaj je najvyssi cas trosku zmeny spravit 😀 a ta rotunda,to je ta budova za mlynom,vsak?to jednosmerne parkovisko ju oblieha

ladytt
10. okt 2011

@bubu4125 Aj ja by som chcela kontakt na dobrú kaderníčku 🙂 bola by som veľmi vďačná 😉

bubu4125
11. okt 2011

@vlasticka185 áno, je to za mlynom...
@ladytt
Janka Paulovičová 0908 680 694
Rotunda ( okružná) dole na prízemí, oproti kaderníctvu je obchod s pečivom!

ladytt
11. okt 2011

@bubu4125 Ďakujem 🙂

vlasticka185
11. okt 2011

@bubu4125 vdaka 😉 ,urcite sa objednam,a potom dam aj vediet,ako som bola spokojna 🙂 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre