Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

luckai
15. júl 2009

baby, neriešte to takto, lebo sa na to aj ja vykašlem, asi nechodím tak často ako keď som bola teho lebo som mala čas, ale vždy som rada keď mi poradíte, aj keď sa vždy nemám čas vás čítať a radiť. A kvôli tým dorbým radám to tu treba zachovať, čo potom budeme robiť. Kto mi hneď napíše keď budem niečo rýchlo potrebovať - v podstate tým nemyslím seba, ale každú z nás a to je to najdôležitejšie. A v podstate trochu pokecať, aby sme na materskej nerozprávali len o tom ako papáme babábik 😀 , lebo aj to nám každej trochu hrozí.
Babaule - pjosím pjosím vráťte sa! 😨

luckai
15. júl 2009

to mal byť banánik 😉

ejusaaa
15. júl 2009

tak ale toto mi fakt neda...Alzbet a pre koho je teda toto forko urcene?Zrejme vy ste v omyle,toto nie je forko pre tehotne,alebo mamicky s detmi,toto je tema okres levice,ste si nevsimli?Preco by sme sa tu nemohli bavit o nakupoch,o obleceni a bytoch,o detoch,o dovolenkach?Okres levice,ma kazdy pravo,ale ked to beriete takto..naco ste teda s nadsenim vitali ked dosiel niekto novy..cakala som vseico od vselikoho,ale od teba aaaaalzbet nie,uz koncim,ale na toto som musela reagovat,ked ste sa pretvarovali pri tomto,ktovie pri com vsetkom este...zavist ze,ide o zavist,kto ma znackove kto nema.Kto ma tak vyhadzuje peniaze,kto nenakupuje v sekacoch je zly,kto papa prvy mrkvu,kto brokolicu,kto gagoce a kto nie..a nebudem menovaz ´t ktoraaaaa skvela stalica to vsetko zacala porovnavat.ahpkte a urcite zostanem v kontakte aj s novymi tvarami a stalice budu mat priestor na konovi,ahojte.

eviiik
15. júl 2009

baby je mi zo vsetkeho smutno, a skor do revu 😢 mrzi ma to ze sa to tu tak vyostruje 😔
mne sa sem neda chodit casto ked robim, len ked som v kancli sama a doma som rada, ze PC nevidim, a ani by som sa nan nedostala, lebo manzel na nom pracuje
jasne, ze sem pribudaju nove tvare, myslim ze tak by to malo byt normalne a spravne
a je pochopitelne, ze nove maminy ako Lenulka a Emka nestihaju tak ako volakedy
Katarinka ma asi tiez toho vela
a si myslim, ze ziadna tehulka ani netehulka tu ziadnu maminu nesudila, aspon ja o tom neviem
ja urcite nesudim, zatial maminou nie som, ale zato nazor clovek moze mat, a tak isto aj svoje zasady
mne sa nechce z tadeto ist prec 😔

tinkaaa
15. júl 2009

výborne takže sa tu teraz hnevá každý na každého......
aby bol pokoj v duši tak končím pôjdem si do tém,kam potrebujem a čo potrebujem vedieť,aby som sa niekoho nedotkla a neurazila
inak skypovala som teraz s ejou a písala mi aj evik aby ste vedeli majte sa pekne

ejusaaa
15. júl 2009

Ale povedz co sme si skypovali.

eviiik
15. júl 2009

ja sa na nikoho nehnevam, len ma to mrzi, hlavne kvoli Vam co ste tu dlhsie
ja vydrzim kade co

tinkaaa
15. júl 2009

[12:17:10] martina4587 píše: ak máš so mnou osobný problém tak si ho rieš tu so mnou a nie na koňovi
[12:17:41] martina4587 píše: a ešte jedna vec môžme sa stretnúť aj osobne nemám s tým problém dočítať to tam všetko to stojí zato
[12:22:20] ejusa píše: a preco by som mala mat problem s tebou?
[12:22:43] martina4587 píše: no dnes sa do mňa tak obúvaš ako by som ti niečo urobila
[12:40:28] ejusa píše: ja sa obuvam?,vidis len seba ako ukrivdenu,ale to ze ste sa vy do mna s jarou pustili to nie ze...vidite len vysledok,to sproste kupalisko,ale tocime tu vsetky o inim,vsak sa pozri,kupaliskom zacalo a zrazu kazdy pise co si mysli..ano presne ako pisala ditka,saska je mozno zvyknuta chodit vsade,ste aj vela vonku mate dom,my mame dost s malym prejst autom na polikliniku,nezbnasa teplo,kycha,hned ma vyrazky a ja sa snim mam trepat niekam kupat,nech ma este vecsi zapal a podobne,dobre ty si extra sikovna,mne sa skratka nechce vsetko balit,je grckavy,saska nie je,berie lieky saka nie,tak mozno som zla mama ja uz neviem.
[12:43:14] martina4587 píše: eja prosím ťa niesi zlá mama,len máš toho teraz veľa.... tvoje zdravotné problémy,chorý Tobi.....a tak ti pukli nervy .... je to normálne a extra šikovná???asi ťažko nie vždy sa dá všetko stíhať,čo mylsíš prečo som neni teraz tak často na koňovi,mám muža preč a keď mám čas tak dobieham záhradu a dom... a popritom malú a každé bábo je iné to je raz fakt
[12:43:54] martina4587 píše: neber ma ako lejdy dokonalú lebo tou som nikdy nebola
[12:44:29] martina4587 píše: a aj si to priznám som úprimná a poviem si pravdu,to je naozaj tak,pretvarovať sa neviem a ani nebudem
[12:52:23] ejusa píše: ale mne vobec nerupli nervy,mala som dobry den,fakt normalne som pisala,ale vy ste sa do mna pustili,s tym kupkom,s kym si pisem a tak,tak mala som len cusat?No na toto nemam nervy,aj napriek vsetkym problemom co mame,nikdy som nebola taka ze by som rypala do dakoho,no dnes ste to zo mna urobili.Ty a JArula,ale mne je to uz jedno,dobre vies ze teba a ditku a mojsi som mala najradsej,ale ked to ma byt takto,tak nic.na kona uz nenapise,aby som sa nahodou nechvastala a neviem co este.. toto sme si skypovali a daj mi pokoj

desszi
15. júl 2009

tak ja len cumim.... 😕 je to az smiesne, ale asi ste sa dnes potrebovali vyventilovat
kazdy ma ine dieta, iny program, inak cas a chut a vy tu z toho robite kovbojku kto kedy pise nepise.....niezeby ste boli radi, ze si mozete poradit, povedat, dohodnut si stretnutie...
ja nie som z levic, ale zivot priniesol ze tu byvam a budem aj s drobcom a tesila som sa, ze sa mi stale niekto ozval, odpovedal, poradil....vdaka konikovi som osobne spoznala bzuci a trosku sa rozkukavam....ale co ste dnes predviedli, len cumim 😕
osobne si myslim ze su tu neni ziadne skupinky a kazdy ma pravo ipckovat a skypovat si s kym chce a o com chce
no neviem co si o tom celom mam mysliet a ked kazdy nazor povedie k hadke tak to cele nema vyznam....
dufam ze zajtra sa zobudime s usmevom a vse bude zase ok 🙂 kto chce nech sa vykupe, kto chce nech je doma, kazdemu co vyhovuje a potom si povedzte ktora aky mala den a co prezila a nie sa vrtat v bezvyznamnych veciach

ejusaaa
15. júl 2009

No sikulka si a krasne gesto ze das fotku prec.

ditka1
15. júl 2009

tak toto ked si precitaju z inych okresov a adminy tak sa budu smiat,toto je cele smiesne tu takto sa handrkovat o posrate kupalisko a co ja viem o co este,kazdy ma pravo na nazor tak to treba respektovat,nekto nikoho odtialto nevyhana je to verejna tema,kazdy moze ist do nej koho sa to tyka,zato este nemusime zdielat rovnake nazory,su ludia sympaticki a menej sympaticki,ako komu,no ja som sklamana velmi,ze s kym som si to tu pisala cele tie mesiace. ☹

eviiik
15. júl 2009

musim sa pochvalit, som volala za vysledky z glukozy a su dobre, taka som happy, bala som sa, lebo starka ma cukrovku.
neviem ako by som bez sladkeho vydrzala, lebo dost na sladkom ficim, ale ked sa musi tak sa musi

luckai
15. júl 2009

Potrebujem poradiť, snáď mi niekto napíšete...
poznáte niečo prírodné proti komárom? Nechcem používať vie veci do zúsuviek, máme sieťky, takže komár sa vyskytne len zriedka, ale včera dvaja Romanku doštípali ako v noci ležala na bôčiku 8x na líce, 2x na uško, 1x na euku a hrudník - otras! Tak chcem nejaké bylinky, alebo len také niečo

desszi
15. júl 2009

na sladke fungujem aj ja 🙂
musim letiet na postu zaplatit kurz a ist kuk nejaky prehoz na postel, dufam ze mi zas povedia, ze mam nestandardne rozmery postele 😀

luckai
15. júl 2009

No super Evik, vidíš, všetko bude ok Tešíme sa s tebou!

desszi
15. júl 2009

Lucka, daj si raz alebo 2x denne B komplex, vona tvojho tela bude pre komare aj klieste neprijemna, zabera to. Neboj ini to necitia 🙂
jaj teraz citam ze pre drobinka, pockaj je nejaka bylinka, ktoru komare nemusia....pockaj trosku porozmyslam....

luckai
15. júl 2009

Desszi, myslím niečo čo dám do miestnosti, lebo tiekomáre sa tam dostanú ozaj len sem-tam...

desszi
15. júl 2009

No tak vypatrala som, mamina sa v bylinkach vyzna, nakvapkaj trosku eukalyptu do aromalampy alebo na misku a nechaj volne vyparovat, nedaj sviecku pod to. Este spominala rozdvene klinceky, ale to si uplne nebola ista. Ale ten eukalyptus vraj zabera. Tak skus a daj vediet ci fungovalo.

luckai
15. júl 2009

ďakujem, vyskúšam, doma asi niečo nájdem...

eviiik
15. júl 2009

akurat vcera bolo nieco vtedlke proti komarom, ale oni si tym potierali telo, viem ze spominali matu, ale aku druhu bylinku, ked ma zabijes, tak neviem.
mozno by si nejaku viazanicku mohlo dat do izby

alzbetabenkova
autor
15. júl 2009

dakujem

mojsejovka
15. júl 2009

babenky... ☹ čítala som už cez deň, ale až teraz píšem, boli sme s malou na poradni dnes..

no ale netrápte ma, hádam sa nám to naše jadro nerozpadne, normálne mi je smutno.. veď nikto nič hrozné nenapísal, celá hádka je vlastne o ničom, ako keď sa starí manželia hádajú o hovadine, lebo už nevedia, o čom sa majú baviť.. ja tu nevidím žiadneho vinníka, asi je len blbý deň a z komára je somár..

je to tak, že nás ju tu už teraz dosť, predtým sme všetko prežívali jedna s druhou, a bolo to super, teraz nás je tu viac a niekedy sa ani nedá na všetko reagovať a dôležité témy zanikajú medzi menej dôležitými..

tak dúfam, že to dopadne dobre a bola to len taká výmena názorov, ja pevne verím, že ostaneme všetky spolu, lebo ak nie, tak mi z toho bude fakt nanič.. ja nie som konfliktný typ, keď ma niekto vytočí, tak vybuchnem, ale o chvíľku sa schladím, tak ma to štve, že to beriete tak vážne.. 😒

no a ešte dôležitá vec.. 😀 boli sme teda na poradni, sme zaočkovaní, Tamarka je zlatučká, znáša to dobre a máme 8780 g !!!!!!! 😅

a už sa nehádajte, lebo dostanete po holej.. varechou.. 😉

eviiik
15. júl 2009

Mojsi pekna vaha, veru mate co nosit, a Tamarka je statocne dievcatko, ked to tak dobre znasa. 😵
ja som potobna povaha, rychlo vybuchnem, ale neviem sa dlho hnevat, ake si znamenie?
ja som vyuzila situaciu, ked tu nieje manzel, to sa stava malo kedy 😉

ditka1
15. júl 2009

tak sa tu majte krasne,tehulkam drzim palce nech su ok,snazilkam ak nejake su nech sa zadari,a mamickam nech maju zdrave dietky,nemyslela som,ze to urobim dnes,ale uz sa mi tu nepaci,tak sa tu nezozerte a drzte sa.
P.S.tinka...mas moj obdiv 😉
mojsi...pokec 😉
alzbet...detto 😉
ejus...Tobinkovi drzim palce nech sa vyzdravie aj tebe.
jarula... 🙂
☹ ☹ ☹

weruska
15. júl 2009

Ahojte... prepáčte že sa vám sem do toho miešam ale sledujem vás už pár týždňov, nie som síce ani snažilka, ani tehuľka ani doma ešte nemám žiadnu malú babuľku...tak som nikdy nemala odvahu sa k vám pridať(ked vidím čo ste si to všetko popísali...aké škaredé veci, tak som asi dobre spravila). Vaša diskusia sa mi však predtým veľmi páčila... boli ste také zlaté a dúfala som že keď o pár rôčkov budem nad bábenkom rozmýšľať, tak sa k vám pridám...
...poviem pravdu niektoré baby ma veľmi sklamali...po tom všetkom len tak stiahli svoju fotku a ušli!!!!Takto sa veci predsa neriešia a myslím si, že to svedčí len o ich inteligencii...
...chcem sa zastať ejusi a myslím si, že si správna baba!!!Nebolo pekné, ako sa k tebe zachovali... urobili z teba hysterku, ktorej praskli nervy a zdupkali...
....toto bol len môj názor, na to, čo sa tu odohralo... baby ked sa nedáte dokopy, bude vás škoda 😖
majte sa pekne a prajem vám krásny večer

desszi
15. júl 2009

Ahoj weruska,
ja tiez dufam, ze to bol len vynimocny pripad sposobeny teplom a vycerpanim tychto mamiciek 🙂 aj ja som ostala prekvapena, ale ked som citala tie posledne vstupy, tak sa mi zda, ze uz sa to trosku normalizuje.
A ked sa niekto uraza a odchadza kvoli bezvyznamnostiam, je to len jej chyba a na jej skodu.
Ja verim, ze ta to neodradi, ja som sa k tymto dievcatam pridala tiez len nedavno, este nemam babo, hoci tu bude uz cobydup a vo vela veciach mi poradili a pomohli. Navyse ako nelevicanku ma super prijali. Tak kasli na tie co to tu nezvladli a podla mna sa k nam kludne mozes pridat, a nechcem sice hovorit za inych, ale myslim, ze ta radi medzi seby vsetky, vratane mna prijmu 🙂

desszi
15. júl 2009

Dievcence,
zhanam vankusik do detskej izbicky (nejaky lienockovy alebo kvetinkovy), kde je tu bytovy textil?
Jeden som objavila v tej budove na okruznej, da sa cez nu prejst aj na trznicu, ked ja neviem ako ju tu volate ☹ ale dufam ze ste zorientovane, ale tam teraz nic nemali. Kde este by som mohla nieco take najst?
Ejus to ja som ti kyvala 🙂

jarula25
15. júl 2009

no teraz som dolsa z margity avidim to co som si mysleal ze aj uvidim...... 😖
Ejka vies mne sa zda ze si len prilis citliva dobre to je v poriadku ale napisaly sme svoj nazor a ten MNE nikto nezoberie...a mozes si mysliet co chces,... a dost ma teda nastlo ze si ma nazvla JAROU ...tak ma vobec ale vobec nikto nevola a ak hej tak mozno len nepriatelia o ktorych ja neviem....a ked ja som tebe nejako ublizila aj ked o tom neviem tak sa ti ospravedlanovat nebudem nemam na to dovod...................a este by som chcela vediet ako som sa do teba obula??to ze som napisala ze som bola ja s malim ako 6 mesacnym na kupku ze som napisala svoju skusenost svoj nazor????to je obutie???tak vies co nieje to obutie..obutie by uplne inak vyzeralo a ja ked sa do niekoho obujem tak to vyzera uplne ale uplne inak ....napisaly sme to co sme maly na jazykoch svoj NAZOR ..ktory ty asi povazujes za obutie 😕 😕 😕 😕 ..........pekny vecer!!!!

jarula25
15. júl 2009

A na margite som stretla Adullku aspon jedna pozitivna sprava dneska 🙂

jarula25
15. júl 2009

a nebudem menovaz ´t ktoraaaaa skvela stalica to vsetko zacala porovnavat............rada by som sa este dozvedela odpoved na toto,,,hmm ejka?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre