Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
3. júl 2009

cafte ženy.
Včera krásne slniečkovo,aj sa kúpal Samko v bazéniku a adnes doobedu celkom dobre a teraz prší 😒

zuzu13
3. júl 2009

ahoj samuelko...u nas je pekne...pod mrakom...prave sme prisli z prechadzky...donedavna svietilo slniecko, ale teraz sa zatiahlo...hrmavica bola riadna ale bez dazda...

danona
3. júl 2009

ahojte
aj tu pekne, hlasim 😀 dnes sme zmakli obed v meste, potom doma kupanie...dada zase vystupovala (tanec/, tak nebola doma..teraz uz tu ma komosku, su vonku.. 🙂
s ninkou sa prave chystame k jednim znamym, robia nejaku velkuu zurku, maju veelikansku zahradu, aj styri kone tam 😀 /sa ich bojiim 😝 /, pre deti aj nejaky kolotoc objednali 😀 , tak som zvedavaaaaaaaa... 😎 potom podam spravu.. 😉
dufam, ze tu burku nam neposlete sem... 😀 😝

zuzu13
3. júl 2009

danona...u nas je stale slnecno...tak posielam aj k vam.... 😉

zuzu13
4. júl 2009

halo...hlasim sa z porodnice...bolesti nemam...dali mi epi...a o 21,23 rodim...bude to syn... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danona
4. júl 2009

zuzuuuuuu 😕 😅 😕 awooj, nejako nemchapem....a je prave 21.23 😀 😉

danona
4. júl 2009

nikto tuuuuuuuuuuuu? ☹

danona
4. júl 2009

jeej, uz som poxopila... 😀 zelame vseeeetko najlepsie a peknu oslavu!!!!!!!! 😵 😵 😵

zuzu13
5. júl 2009

dobreee raaanko
danona, dakujem...oslava sa vydarila, foto torty je v albume... 😀 😀 😀

zuzu13
5. júl 2009

ahojte...my sme dnes boli na Pat a Mat...kuk album.... 😀 bolo supeeeeer...Lucka sa skoro zblaznila od radisti ked ich videla.... 😀 😀 😀

samuelko
5. júl 2009

Ahojte

Tááááák sme doma,jééééj závidím,tým,ktorý bývajú v dome a majú dvor,samko sa neskutočne vybláznil 4 dni zaspal ani neviem ako,papať mu ovela lepšie chutilo,no paráda.už som vyprala a idem ešte žehliť a pomaly si idem chystať veci na dovču.Z roboty mi volala šéfová,že mám prísť zajtra ráno na 5 min.tak som zvedavá čo chce 😒

Danona aj samko sedel na koňoch včera,susedovci u našich majú koníky 😎 😎 aj vy idete 9.teho na dovolenku?? Už si chystáš veci či nie?

zuzu super fotky,dodatočne prajeme synátorovi všetko naj 🙂

a kde sú ostatné ženičky? dovolenkujú? 😎
ikulka ako stojíte s prerábkou??? 😵

zuzu13
5. júl 2009

samuelko, asi ti chce da "dovolenkove" 😀 😀 😀 😎 😎 😎 nech si uzijete... 😉
a za syna a fotky dakujeeeem...

samuelko
5. júl 2009

zuzu 😀 😀 😀 😀

samuelko
6. júl 2009

Dobré ránko

Krásne slniečkovo,po kávičke vypila som na balkone,samko ešte spí,ale musím ho budiť ideme do tej roboty... Čo varíte?? 🙂

zuzu13
6. júl 2009

dobre ranko...my sme prave prisli z vonku...ale je hrozne teplo...
samuelko nevarim nic...mam od vcera...polievka s mrvanickou a rezne so zem. kasou...potom daj vediet, ci ti dala to dovolenkove 😀 😀 😀

samuelko
6. júl 2009

no už aj my sme doma,boli sme ešte v parku tam je chládok..

zuzu dovolenkové som nedostala 😀 😀 ,len oznámila ,že od septembra nebudem mať tretiakov,ale siedmakov či mi to nebude vadiť....

no vybrala som aj ja maso,ale čo ztoho ešte netuším.idem umyť okno v kuchyni a idem prat.... 😝

danona
6. júl 2009

ahojte
obedujeme rizoto a paradajkovu polievocku 🙂
samuelko-letime zajtra o 22.50 z Vidne.. 😎 zacinam sa balit, bola som este nejake potraviny dokupit..svagrinka mi zobrala na 2 hodiny malu nech so viem veci "nakôpkovat" 😀 a ja som miesto toho prave sadla k pc 😀 😝
-siedmaci..to asi budes mat tazsie, s tymi uz puberta lomcuje /sudim podla mojej dady 😀 /
zuzu-aj tu je 😎

samuelko
6. júl 2009

danona tak vy už zajtra letíte??? super 😎

Ja som umyla dnes okno v kuchyni aj som navarila ....
Aj ja som nakopkovala,ale zatial len uteráky a drogériu, zajtra pokračujem....

zuzu13
6. júl 2009

danona...prajem krasnu dovolenku a tesim sa na fotky 😉

samuelko
6. júl 2009

teraz som dožehlila a Samko už spinká.

Danona aj ja prajem krásnu dovolenku 😎

kde je ikulka??? ešte furt prerábajú? 😅

dannynka
6. júl 2009

ahojte 🙂

zuzu dodatocne vsetko naj Vikimu k narodeninkam 😉

no veru ikulku som tu ani ja dlho nenasla za pc,ved ty uz sa hadam pomalinky aj na dovcu chystaju a balia 😅

ikulka
6. júl 2009

aaahojky vidím že ma tu spomínate 🙂
no poctivo nestíham už sme doprerábali aj omalovali len potom kým som to všetko upratla a a teraz balím na dovolenku ideme v piatok večer...tak postupne chystám veci aby som na niečo nezabula
samko aj vy teraz idete nejako však, tak prajem krásnu dovolenku a samozrejme aj danone .......

samuelko
6. júl 2009

ikulka ty si šikulka,no my ideme štvrtok večer o 19,00. 🙂

samuelko
7. júl 2009

Dobé ránko 🙂

mirka
7. júl 2009

ahojky, samko, trpíš nespavosťou? 😝

všetkým krásne dovolenky prajem, užite si ich maximálne a príďte oddýchnuté 🙂 a hlavne ŠŤASTNú CESTU!!! 🙂

mirka
7. júl 2009

ešte sa musíme pochváliť, Laura sa ráno zobudila úplne suchá, ja viem, že vaše detičky už dávno plienky nemajú 🙂 ale pre nás je to úspech 😀 cez obed sa už pár dní budí suchá, ale ráno sa to ešte nestalo 😵

danona
7. júl 2009

ikulka,samuelko-peknu dovolenku zelame!!! 😎
ja mam veci nakopkovane, mangelik pride o 14h, dolozi svoje veci, natlacime do kufrov a bude to.. 😀 dada si berie laptop so sebou, tak ma hadam k nemu niekedy aj pusti, tak sa ozvem.. 🙂 zatial vsetkym papa, zelam krasne 😎 pocasie...
mirka-supeeer, posielame pusu laurinke k velkemu uspechu!!! 🙂 😉

zuzu13
7. júl 2009

ahojte, mirka, Laurinke blahozelam...k suchej plienke...len tak dalej... 😉
aj ja prajem vsetkym dovolenkarom krasnu dovolenku...

samuelko
7. júl 2009

Mirka gratulko 🙂 🙂 🙂
Boli sme v parku od pol deisiatej do pol jednej,vybláznil sa Samo malý už sa aj najedol.
Danona aj ty si šikulka,ja som ešte moc nezačala..
Dovolenkárom krásnu dovolenku a naozaj nech počasie praje... 🙂

mirka
7. júl 2009

ďakujeme 🙂 teraz síce vstane asi pocikaná, lebo sa pred spaním enchcela vycikať, ale aj tak som rada, že som sa toho dožila 😀

tak papáá!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre