Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
21. júl 2009

ahojte
samuelko...neboli sme...nasa je teraz zatvorena...a s malou ani nepojdem...myslim si, ze je lepsie supnut dieta rovno na cely den...tak aspon bude vediet, ze kolko tam ma byt...nebude vymyslat, ze chce ist na obed domov...a ine...takze my pojdeme naostro 😀

dannynka
21. júl 2009

samko ani my sme neboli a ani nepojdeme 😀 Gabika bude s nami doma 😅 😉

ikulka
21. júl 2009

ahojky kočky určite fotky vložím aj napíšem len nemám moc čas ale určite si ho nájdem a popíšem....

samuelko
21. júl 2009

aha takže pojdete na ostro,no uvidíme že ako ja urobím.
Dnes som zavárala uhorky,ale málo,a už pomali uhorky nie sú 😠 hnevá ma to!!!
zuzu ty si isto zavárala,že?

zuzu13
21. júl 2009

samuelko....neuhadla si...este som nezavarala...len ceresne...uhorky su fest drahe...takze to vidim na navstevu dolniak..a nasledne zavaranie ... a uhorak veru potrebujem za vagon...min. rok to bolo skoro 60 flias...a teraz mam asi 4 ks...takze pri nasej spotrebe to tento rok bude asi aj cez stovku....asi prikupim garsonku vedla nas aby som mala vacsiu spajzu 😀 😀 😀 😀 😀 a to este treba baranie rohy...calamadu...atd... 😀

samuelko
22. júl 2009

Dobré ránko

Zuzu veru sú ešte drahé unás je1kg za 0,80 včera som kúpila 5 kg a vydalo mi to na 12 pohárov,ja som minulý rok zavarila 70 pohárov a už v decemri sme nemali ani jeden,tak tento rok som plánovala aspoň 100 pohárov.Ale tá pani mi vravela na tržnici,že to už sú posledné,lebo že skoro chytá pleseň,tak ja neviem.
Doložila som dve fotky 😅

zuzu13
22. júl 2009

samuelko pekne foto...a dik za info...idem asi nakupit uhorky a zavarat 😀 ...lebo nasa family bez uhorak to je ako futbalista bez noh 😀 😀 😀

danona
22. júl 2009

ahojte,
zdravim z domu, uz vcera sme prileteli... vecer vas pocitam, popr.aj popisem, mam toho teraz velaaaa 😒 😒

dadulka2000
22. júl 2009

ahojte kocky ja som tu nebola asi "100" rokov, co? asi si ani na mna nepamatate 🙂
vidim ze sa mate fajn a ratolesti rastu a rastu 🙂
wow, vy ste ale sikulky a zavarate o sto sest (to ja lenivec kupim v obchode uhorky bez roboty) 😎
krasny den prajem

samuelko
22. júl 2009

ideme sa pochváliť,predsa sme boli v školke,na hodinku a pol a s plačom sme stade odišli,Samkovi sa tam vééééľmi páčilo.Ale sa mi zdali veľmi prísne tie učiteľky 😠 😠 a to sa mi veru nepáči 😒
danona vitajte doma,ak budeš ma´t čas ,tak sa nám pochvál 🙂

zuzu máš uhorky??? 😝

dadulka ahoj,nezabudli,čakáte druhé bábo??? gratulko 🙂

zuzu13
22. júl 2009

danona vitaj doma
dadulka a kde si sa 100 rokov tulala 😀 😀 😀 gratulujem k tehu 😉
samuelko nemam uhorky...mali dost velke...a malicke mali take hnusne a stali 1 euro...ale volala som znamym do ZM tak mi daju vediet ci nieco zozenu 😀

samuelko
22. júl 2009

no vidíš a to isté je aj unás ☹ Ja som dnes varila struky a Samko zjedol za dva taniere 😲

zuzu13
22. júl 2009

my sme mali zeleninovu pol. a slivkove gule...Lucka robila...a cuduj sa na prvy krat ich urobila skoro 10 a islo jej to perfektne...taku mala radost...a aj ja...{aj } z toho ako vyzerala kuchyna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

samuelko
22. júl 2009

to nevadí,ale šikovnučká 🙂

dadulka2000
22. júl 2009

no toto kocky vy si ma pamatate?? 🙂 ja som sa motala po svete trosku,.... a pracujem od roka ellie, tak nestiham moc toho.
kukla som vase ratolesti na foto,.... ako uz narastli,... uz to ozaj nie su babatka, pomaly 3 rocky oslavime, co?
dakujem ku gratulacii,.... 😅

mirka
22. júl 2009

ahojky 🙂

dadi veru zabudli, ja už ani neviem, že si bola v tejto téme 😀

aj my uhorky kupujeme už zavarené, my to nejako nejeme, 1 fľaša na mesiac 😀 akurát mamina dnes bola na tržnici, tu sú za 1euro, a že už nebudú, pre plesne

my máme šalátovú polievku, ešte fašírku z nedele a teraz som si spravila cestovinový šalát, akosi nám nebere jesť
danona vitaj doma

dadulka2000
22. júl 2009

mirka ty opica,.... ved ja sa ti v septembri pripomeniem 😀

ikulka
23. júl 2009

aahojky joooj dievčatá ale máme konečne teplo, leto taká som rada....
danona vitaj doma aká bola dovolenka?
dadulka ja si ťa pamatám.... 🙂 bývaš alebo si bývala niekde v uka a viem že ked sme stretká plánovali sme vždy aj podla teba keby budeš na sk 🙂
ale baby fakt je teplo deti už máme velké nemohli by sme sa konečne niekde stretnuť? rada by som vás konečne aj osobne spoznala.....

samuelko
23. júl 2009

dobré ránko 🙂

Ikulka ja som za... 🙂

Dnes má byť 36 stupňov,idem so Samkom na kupko trošku 😎 lebo doma sa asi uvaríme 😀

dadulka2000
23. júl 2009

cauko babenky,....
a to ste sa este za tie 3 roky osobne nestretli??? ci ano, len mne to uslo
ja som v septembri na sr - na 3 tyzdne,.... tak som za 😉
baby tie horucavy vam vobec nezavidim,.... tu v uk je 23C polooblacno,....idealne - tak mi to vyhovuje. 🙂

danona
23. júl 2009

ahoojte
my sa kupeme ostosest.. 🙂 mala som tu kamosky s detickami, po 14h mi pride 6 kolegyniek z roboty-kupat sa.. 🙂 uz mam vsetko pozehlene, ulozene-dnes som tu mala aj tetusku upratovacku, tak mi veelmi pomohla 🙂
ikulka-dik, no ako, len doobre bolo... uz sa mi sem fotky nezmestia,neviem ci mam mazat stare alebo davat fotky niekde inde...na ceskom rajce.cz dava dost kamosiek z cr fotky-veela sa ich tam da dat-nie ako tu 😝 ..tak neviem,dajte tip..
dadulka-cavec, si ta pamatam.. 🙂 tiez gratulko k tehu!! 😵 ja sa chystam do uk 30.9-2.10-do liverpoolu-teda ak dovtedy nekrachne skyeuropka 😀 😅 🙄

samuelko
23. júl 2009

danona šikulka a kedy idete na druhú dovču? 😎

samuelko
24. júl 2009

Dobrééé ránko a kdeže ste??

Zuzu včera som do 23,00 zavárala uhorky,doniesla mi kolegyna zadara. 😝 Tak už mám 35 pohárov ,ešte 35 by bolo 🙄

zuzu13
24. júl 2009

ahojte
my sme boli vcera na kupku...no ale nebola som vobec spokojna...voda studena, po hladine samy bordel, nasi "spoluobcania" {bolo ich tak asi 5 x viac ako inych 😅 } skakali, nahanali sa bez ohladu na inych...a plavcici sa len prizerali...no hroza...nikdy viac...a to som sa dala ukecat od deti...ale zas mam na 5 rokov pokoj 😠 ...
samuelko...z dolniak mi volali, ze uz uhorky nie su...a dnes na trhu uz nik nepredaval...len jedna pani...ze srandistka....1,5 za kg...nech si ich zje.... 😀 😀 😀
danona...no teda...ty stihas... 😀

zuzu13
24. júl 2009

...halo... 😨 zavarate??? 😀 😀 😀

mirka
24. júl 2009

čaute kočky

my sme mali včera kúpací deň, laura sa s bratrančekom kúpala u tety v záhrade v bazéne, horúčavy, nehorúčavy, ani z neho poriadne nevyliezli do 16,30 a to tam vliezli o 11,30 😅
ale dnes je už horšie, laura má zvýšenú teplotu, tak je taká vrzutá, už spí, hrdlo červené, drahý je tiež chorý, angína, tak mám doma lazaret
dnes nám boli meniť okná, tak veselo 😅 ale sa teším, že už tie hnusné prehnité okná sú het

aj ja som za stretko 🙂 ale kto to zorganizuje 😅

samuelko
26. júl 2009

ááááááááááááááále kdeže ste????

Manželova oslava v sobotu dopadla dobre a dnes sme sa boli kúpať v Madarsku v tej jaskyni...Víkend prešiel,ani neviem ako. 🙂

ikulka
26. júl 2009

aaahojky tak saška už spí tak idem konečne pokukať nejaké fotky z dovolenky a nahodiť sem len neviem či na to budem mať nervy lebo su dosť velké a neskutočne pomaly mi ide kon uvidím
no my sme boli piatok sobota u našicha dnes doma len na bikoch sme boli celé poobedie....drahý má tento týžden celozávodnu tka je doma tak plánujeme niekde vypadnuť aj do bojnic by sme chceli nepridá sa niekto?

ikulka
26. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... poprosím prispievať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dannynka
26. júl 2009

ikulka skoda ze sdi nedala skvor vediet,my sme boli dnes v bojniciach a bolo super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre