Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
14. aug 2009

Dobré ránko.
Držte mi palce idem na gyndu aj k obvodnej Dr. na preventívnu. 😖

mirka
14. aug 2009

ahojky, samuelko, určite si dobre dopadla, však? 😉

ikulka
14. aug 2009

aahojte
u nás dnes bolo pekne aj cez víkend má byť.....a to je dobre muž má preteky a ja budem u našich tak nech sa aspon malá po dvore vybehá...
aj ja mám atb pred 2 dnami ma niečo uštiplo a mám opuchnutu celu nohu horuci a tvrdý zapáleny červený kruh okolo toho vpichu tak mi na to dr dala dnes lieky aj pre kartu zdravotnu som si bola idem v utorok buduci týžden na vstupnu prehliadku a potom do robotyyyy 😝 😝 😝 😝
saška má už plačlivé dni len čo jej školku pripomeniem už je zle plače chuda ako divá tak neviem ako to budeme zvládať ked to príde ☹ 🙄

samuelko
14. aug 2009

Ahojky

No na gynde nic moc poslal ma do Banskej B. na sono a mamografiu prsníkov kvoli tým mojím hrčkám,a mám nejakú ranku či čo tam dole ,tak beriem antibiotiká na to a u obvodnej "its OK"

ikulka veru aj ja sa bojím školky ako čerta,ale sa ukludnujem stým,že samko už rok chodil do školky,Samkovi sa zatial chce,uvidíme ked príde ten slávny deň.
Pomaly zháňam veci do školky,už som mu kúpila krásne riflíky také tmavé,potom jeden nátelník a 3 páry ponožiek,na velký nákup sa chystám pondelok do BB do Európy,len dúfam,že sa tam nevyberiem zbytočne,tam chcem už dokúpit všetko,pyžamká,tepláčiky,nátelníky,spodné prádlo a hádam aj nejakú prechodnú vetrovku na striedačku,jednu už má....

ikulka a kde budeš robit? 🙂

nera
14. aug 2009

Ahojte, joooj lekárov mi ani nepripomínajte....ja by som už asi mala ísť azda všade na preventívku, ale sa mi nechce, lebo ....donedávna netrebalo....a ešte mám nejaké zásoby, tak sa liečim sama....no už dochádzajú.....až som zvedavá čo mi povie lekár, keď mu poiem, že chcem, aby mi to a to predpísal a hotovo....mne sa nechce chodiť k lekárovi.
Ešte stále nemáme autosedačku kúpenú, lebo tam kde sme boli , tak nič nemajú a na nete sa mi aj niečo páči, ale chcem to vidieť....samozrejme kupujem takú čo neskôr bude môcť využiť ako podsedak...ale chcem, aby čo najdlhšie bola lepšie zaistená....aj tak vďaka za rady
Jáááj Ikulka už ideš do práce...niekedy, by som už išla aj ja...ale niekedy som rada, že mám tie dve krásne moje šidlá....dnes sme boli v ZOO, Dianka sa olietala, už to tam pozná ako doma...a Olivinka ju len hlce očami...

samuelko
15. aug 2009

Ahojte,dobré ránko 🙂

čo budete robit? 🙂

nera
15. aug 2009

ahojte, hurááá obe spinkajú....tak som hodila nejaké fotky ako rastieme 😵

samuelko
15. aug 2009

nera krásne dievčatká máš 🙂

nera
15. aug 2009

samuelko - vďaka 😵

biccy
16. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
Velmi neprispievam,ale zato poctivo citam 😉 😉 .Nemam ani velmi cas,cez den do roboty a vecer chodi Zoinka neskor spat,okolo 21:00 a to chodim uz vacsinou s nou aj ja.Teraz mam trochu dovolenku,ale len tak doma oddychujem. 🙂
Citam,ze sa rozpravate o skolkach.Ja sa tiez bojim ako to bude.Urcite budeme obidve plakat. 😢 Prvy den ju dam len na doobedu,ale potom uz na cely den.Urcite to bude tazke. ☹ Ale budeme musiet vydrzat.Dufam,ze sa tu budeme navzajom utesovat. 😅 😅 Vase idu vsetky od septembra do skolky?Nasa Zoe ide od septembra.Neviete ten rodicovsky prispevok,co dostavame treba ist zrusit za september?
My mame autosedacku od 18 do 36kg s odopinatelnym operadlom,takze potom bude sediet uz len na podsedaku. 🙂
Nera,zlate babuľky. 😉 😉 😉
Prajem vam pekny zvysok vikendu. 🙂

ikulka
16. aug 2009

aahojky
no samko takže ideš po vyšetniach chodiť 😒 ☹ inak ja žasnem čo všetko píšete čo vám vaše dr kontroluju ja som od porodu bola uženskej len raz aj to ma len tak odbila.... ked som sa pýtala na nejaké preventívky tak že netreba.....
no aj ja už pomaly nakupujem do školky pyžamko papučky tepláčky atd....len si vobec neveim ako to s tou mojou cicuškou bez seba vydržíme.... 🙄
komu idu ešte detičky v septembri do školky?
biccy saška ide tiež v septembri....

samuelko
17. aug 2009

Dobré ránko dievčatá moje.

ikulka moj Dr.kontroluje všetko,som sním spokojná. 🙂

Aj Samko nastupuje v septembri a prvý deň tam bude len na pol dna a druhý ho už skúsime tam nechať,aj ked manžel bude v strehu,bude mat dovolenku,že ak by vyvádzal,tak zakročí 😀 aj ked si myslím,že by nemal byt problém,lebo Samko už chodil do školky.
Ikulka ja idem dnes na velký nákup do Banskej B. len Samkovi na veci. 🙂

a tak ako biccy písala budeme sa navzájom utešovať 😀 😝

Zuzu,danona kdeže ste??? 😲

bettina
17. aug 2009

ahojte. hlásime sa aj my. boli sme trošku v maďarsku s deťmi. no moje baby sa perfektne vybláznili vo vode. nemajú z nej strach, skáču s rukávmi do hlbokej. no sú rozkošné.ideme sa z nich popučiť.inak sme v pohode. zachvíľku veru opäť bežný kolobeh, škôlka-robota.....a onedlho už tri rôčky oslavujeme 🙂

zuzu13
17. aug 2009

ahojte
ikulka, ja chodim kazdy rok na preventivku...ved mame spolocnu dr....nechapem ... robi mi sono malej panvy, kontrola prsnikov, cytologia..atd...ja si myslim, ze tam musis ist sama...a povedat, ze chces preventivnu prehl. ...
samuelko, boli sme od piatku na chalupe...pasli sme barany 😀
aj my ideme v sept. do skolky...ale rovno na cely den...nejdem riesit poldnovy pobyt...lebo zisti, ze sa to da aj na kratsie a bude vymyslat...a dnes ideme na prehl. v 3 rokoch...tak hodim potom miery... 😀

zuzu13
17. aug 2009

jeej...nikto nic???
my sme uz doma z prehliadky...takze miery...99 cm, 15 kg...vsetko OK...

danona
17. aug 2009

ahojte
zuzu- 😕 to preco uz teraz na trojrocnu prehladku?? 😕
mali sme tu tri dni trhy,navstevy,kamaratov, tak sme po vonku behali 😀
ku gyn. chodim tiez raz za rok, mam dobru lekarku, porobi vsetko potrebne preventivne.. ked robi ster z krcka maternice, snima jej to kamera a normalne to vidim na lcd obrazovke na stene - to je pre pacienta, no ja to neznasam kukat 😀 , lekar by som nemohla byt.. 😀 😝
nina nastupuje do skolky 5. 10., uz sa to blizi.. 😝 a tiez hned na cely den, myslim ze je to lepsie..tak uvidime.. 🙂
biccy, ano, mala by si nahlasit nastup do ms, tym padom ti ukoncia vyplacanie RP.. 😉
samuelko-ako si nakupila?
ja balim kufre, v noci letime do toho Turecka,vratime sa 28.8..ak sem kuknem, tak z hoteloveho pc-dohodli sme sa s kamosmi, ze laptopy nechame odpocivat doma..tak neviem ci bez pc vydrzim.. 😀 😝 😢

zuzu13
17. aug 2009

danona, no neviem preco, ale asi z toho dovodu, ze november je dost chripkovy...a hlavne od sept. ide doskolky, tak ma rovno aj vstupnu prehl. .... a prajem kraaasnu dovolenku 😉

mirka
17. aug 2009

ahojky

Danona. krásnu dovolenku prajem 🙂

my sme mali super víkend, v sobotu sme boli v SnV v ZOO a v nedeľu v ZV na návšteve, cestou sme sa zastavili v McDonalde, laure sa am hrozne páčilo 😀 tak bolo fajne 🙂

zuzu13
17. aug 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=87610&id=...

ja som vlozila par foto z predlzeneho vikendu

mirka, to ste mali cestovatelsky vikend... 😉

samuelko
18. aug 2009

Cafte 🙂 dobré ránko.

Tak sme aj po nákupe,kúpila som pyžamká 6 nátelníkov s dlhým rukávom 5 tielok a 1 tepláky a to vsjo.Mohlo to byť aj lepšie,ale všetko bud vypredané kvoli nástupu do školky,alebo majú ešte letný výpredaj a jesenné veci ešte nedošli.

Zuzu super miery 🙂 🙂

Danona prajeme peknú a pohodovú dovolenku 😎

samuelko
18. aug 2009

unááás prší 😒

zuzu13
18. aug 2009

samuelko u nas je zamracene...takze cakame dazd aj my

samuelko
18. aug 2009

čo budeš variť??? 😲

zuzu13
18. aug 2009

samko idem robit fasirky a plnenu papriku...+ zemiaky...pol. mam zeleninovu od vcera
a u nas uz je jasno a svieti slniecko, takze ideme von... 😀

samuelko
18. aug 2009

fajné menu zuzu, unás ešte stále pod mrakom

zuzu13
18. aug 2009

u nas stale slnecno...ja riadim ako besna, idem zavarat uhorky a baranie rohy...bola tu mamina a ked isla domov, tak Lucka sa zacala balit, ze ide aj ona...xixixi...takze som bez Lucky...

samuelko
18. aug 2009

Zuzu aj tu sa poriadne oteplilo,horúúčava riadna,tak si užívaj zaváranie 😵 😵 už si aj isto po 😝

dadulka2000
18. aug 2009

babulky - vy skusene zavaratelky,..co mam robit so slivkami?? kazdym dnom ich budem mat riadnu "kopu" - a luto mi ich je nachat na pospas 🙂

samuelko
18. aug 2009

dadulka podla toho čo máte radi,či lekvár alebo kompót???? aj nejaký slivkový koláč by nebol zlý,že? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre