Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
25. aug 2009

čaafte 🙂

Fíííííí,ženy ja budem mat dobrú pracovnú dobu,som štastná ako blcha 😀 😀 😀 😀 😀 budem moct chodit pre Samiho do školky. 😉

Zachvílu začínajú aj naše deti.

Zuzu ešte nič za robotu.

zuzu13
25. aug 2009

samuelko...to je supeeeeeer....
robota ...nic... ☹

mirka
25. aug 2009

ahojček 🙂

tak iku už maká, no fajne 🙂 ja sa už pomaly teším do školy, ale keď si predstavím bakalárku atď, je mi zle 😅

samko, tak to je super, asi už nebudeš mať nočné, však? 🙂 teším sa s tebou 🙂

k tej posteli, kamarátka asi pred 2 rokmi kupovali v Ikei, má 160 cm dĺžku, ael na stránke som ju nevidela a u nás v nábytku majú len od 2 m 😒

mirka
25. aug 2009

no nejakú posteľ som našla, ale matrac je drahší ako posteľ 😅

mirka
25. aug 2009

bambulka - vykašľali sme sa na to, lebo z vonku prídeme o siedmej, to kým sa naje, vypije kakavko, to by sme nestíhali a budiť ju iba raz, by bola mokráááá, strašne veľa ciká v noci, ráno má strašne ťažkú plienku, to by sme museli vstávať každé 2 hodiny a to ja nie som ochotná 😅

samuelko
25. aug 2009

mirka školu mi ani nespomínaj 🙄
Samko je už okúpkaný aj napapaný,krupicovú kašu chcel aj ju zjedol za lavór 😅 😅 😅 a pozerá rozprávku.

samuelko
25. aug 2009

Samko už búva 😔 😉

ikulka
25. aug 2009

ahojky mirka nemakám dovolenkujem 😀 do 16,9 až potom makám
zuzi no teraz ti nepomožem až potom 16-tom sa konečne rozliadnem čo a ako a potom by som sa mohla popýtať .....

samuelko
25. aug 2009

ikulka a malá saška nastupi do MŠ 2.septembra či iba vtedy ako ty nastúpiš?

hasleerka
25. aug 2009

ahojte som vás zase prišla kuk ... mirka my máme tiež v noci plienku ... ja som ju skúšala okolo polnoci dať cikať, asi zo 5x vydržala do rána a potom sa aj tak zase pocikala ... takže jej ju nechávam kým sa sama neodnaučí ... ale pri tej staršej sa mi to darilo

zuzi ja tiež ešte nemám prácu, ale druhý septr. týždeň mám ísť za známym , má firmu, takže vraj by ma zobral, držte palce aby to vyšlo

zuzu13
26. aug 2009

ahojte
ja som prave prisla z prace...nic pozitivne som nevybavila...takze ostavam doma...
hasleerka drzim ti palce...ja uz rozmyslam aj nad pracou mimo MT... ☹

zuzu13
26. aug 2009

Samkovi prajem vsetko najlepsie k meninam...cmuk 🙂

dannynka
26. aug 2009

aj od nas Samkovi vsetko naj naj k dnesnim meninkam prajeme 😵

inak citam ze spominate skolky,mam teraz dilemu Gabiku mi zobrali do skolky ale ja neviem ci ju mam dat alebo si ju nechat doma kedze som aj tak s Dominikom doma,na jednej strane je mi luto ju davat do skolky ked som doma a na druhej by jej uz mozno v skolke medzi detickami bolo lepsie... 😕 😨 🤐

mirka
26. aug 2009

Samkovi prajeme aj my všetko dobré, nech je stále pre rodičov také slniečko, posielame božtek 🙂

hasleerka
26. aug 2009

aj my sa pridávame k blahoželaniu Samkovi - cmuk cmuk

samuelko
26. aug 2009

Ahojte ženičky moje zlatučké.

Ďakujeme vééééľmi pekne za blahoželania,cmuk vám všetkííím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Samko bol dnes veľmi rád za darčeky čo podostával a koniec bol najlepší pre neho, bol na kolotočoch asi 10x ,tak bol rád,o pol siedmej zjedol 3 párky a teraz už chrápe,prešli sme na školkársky režim,ženy moje ja vám poviem,že Samko je o siedmej paf 😅
No idem sa aj ja ospršiť a oddychovat,lebo soplím aj ja a zas ma hrdlo bolí ☹

dannynka,ak Gabika chce íst do školky tak ju daj aspon na pol dna,aspon sa doobedu pohrá s detičkami a poobede ste doma spolu.... 😉

hasleerka
26. aug 2009

danny ja by som ju tiež dala, aspoň si trochu oddýchneš a budeš sa venovať len malému ... aj kmotra ide dať malého do škôlky a s druhým bude doma

samuelko
27. aug 2009

Dobré ránko prajem a pekný dník 😵 😵

nera
27. aug 2009

Dobré ránko pri raňajkách.... 😵

zuzu13
27. aug 2009

dobre ranko, u nas sa nejako mraci...
dannynka, daj ju do skolky...uvidis...budes mat naozaj viac casu sa venovat malemu...

hasleerka
27. aug 2009

aj ja želám pekné ránko .. u nás už sa varí šošovička

eliska7
autor
27. aug 2009

ahojte žienky,konečne som sa dostala k pc a zas neviem čo skor pisať.takže poporiadku:ja som dnes v nemocnici ,muž doma s detmi ,ruku ma v dlahe,ešte ktomu pravu,ma bolesti jak svet,proste vstal a začala ho pobolievať ruka dovečera už nvedel ani pohnuť,na pohotovosti mu dali dlahu,este sa mu to zhoršilo,je pn na pliekoch,nevedia čoto je vraj ma na rtg snimke nejakí ulomok kosti,takže ked sa dari sa dari,mama musela zrušiť dovolenku a ostať pomahať s detmi,lebo muž tak akurat može rozkazovať.danielovi sa zhoršilaalergia,dusi sa jak svet,sara ma zapalenu šušu,ja už fakt neviem kedy bude mať pokoj s tymi ženskymi,od malička je nachylna.hrozne.
no zo školky sme mali rodičovske,som nadšena aj učitelkaa je super,dovolila mi sarku neoficialne nosiť už od 2.9 do školky,ale na 9-11bez stravy aby si zvykala,že privitaju ked tam ako rodičia ostaneme prvy den s detmi,proste super.oficialne nastupuje až 3.10 ked ma 3 roky,takže budeme chodiť len na dve hodiny a neskor jej dam doma obed a pojde aj spať s detičkami ,kym nastupim aby si zvykla.
dodatočne všetko najlapšie samkovi 🙂

zuzu13
27. aug 2009

hasleerka .... aj u na je na obed sosovicka, a rezance s tvarohom... 😀

eliska, zlatko, mate to vy za trapenia...a co si v nemocnici???detom i manzelovi skore uzdravenie...vela sil... 😉

eliska7
autor
27. aug 2009

jaj nudim sa ako svet,toto naše zdravotnictvo stoji za ....koli jednej tabletke čo večer užijem tu musim na gynde trčať od rana uplne zbytočne,ešteže mitu leží kamoska na rizikovom tak som u nej na izbe a kecame .a vonku jetak krasne,dufam že starky vymyslia program pre deti,včera boli na bažantej farme-su tam pavi,klokani,bazanti,krasne ihrisko,tanky a take muzeum polnohospodarstva.

samuelko
27. aug 2009

jaj aj ja som si konečne sadla.od rána na nohách v robote do jednej,potom som bežala so Samim na kontrolu a spýtat sa za výsledky z výterov,sú OK naštastie,potom som rýchlo varila kuracie rezne,naspet do roboty na dve hodinky,doma som bola o šiestej,vyžehlila a teraz sedím 🙄 idem hodit sprchu a pozriet nejaký film.

Eliska teda nezávidím,prajem celej rodinke skoré uzdravenie 🙂

rezance s tvarohom by som si dala aj ja 😉

biccy
27. aug 2009

Ahojte 🙂

Samkovi prajeme dodatocne vsetko naj k meninkam. 😉 😉

Zoinka nastupuje do skolky 2.septembra,ale chcem ju dat len asi na pol dna.Beriem si dovolenku,ale okolie mi hovori,ze ju mam uz hned dat na cely den.Ale ja ju velmi lutujem,lebo viem,ze urcite bude plakat. 😒
Dnes som jej v Tescu kupila nejake oblecenie do skolky,maju zlavy. 🙂

Eliska,drzim palce,aby vsetko dobre dopadlo,aby vas uz choroby obchadzali. 😉

eliska7
autor
27. aug 2009

jaj tvarohove rezance milujem,som hladna ako pes a jesť budem až v sobotu rano 😝 aspon budem štihla 😀 stou skolkou je to vsade inač.j tiež niesom rozhodnuta či je napr.spravne ostať prvy den v skolke snou ako vravia učitelky,ale podla nich je to fain,vtejto skolke napr.nedavaju detom žiadne sirupove vody-len čistu vodu a v zime čaje,na meniny,narodky nesmieme nosiť žiadne lizatka,cukriky,ale ovocie a musli vyrobky-snažia sa vraj zdravo na deti posobiť

hasleerka
27. aug 2009

eliska želám nech ste všetci rýchlo fit ... ja s malou v škôlke neostávam ...

samuelko
28. aug 2009

Dobré ránko.

Ešte raz ďakujem za blahoženia za Samka 🙂 🙂 🙂

Eliska to vyzerá na zdravú školku... to je dobré.
Ja Samka nechávam prvý deň tiež len na pol dna,ale bude sám. Manžel bude doma,ak by bolo niečo... 😅 😀

zuzu13
28. aug 2009

dobre ranko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre