Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
22. jún 2008

úúúúúúúúúúúúúú a tu nikoho 😎 😎 😎 😎 😎

ja idem opol šiestej a nočnú tak sa majte pa-pa

dannynka
22. jún 2008

babule prajeme pekny slnecní zaciatok tyzdna 🙂

samuelko
23. jún 2008

jéééééj a tu zas nikoho.Ja som po nočnej,Samko ešte buvinká 🙂 ,slniečko nám krásne svieti.

danny aj tebe 😎

dannynka
23. jún 2008

dobre ranko... 🙂
samko tu ani moc nie je tu skvor pod mrakom snad sa to este napravi 😉 a vyjde slniecko 😅

mirka
23. jún 2008

ahojte kočky, v noci mi príde domov drahý 😵 😵 😵 tak sa teším ako decko 😵 . Malá mi spí, akurát som dojedla a idem trochu poupratovať. Aj u nás je tak pod mrakom, ráno do 8 bolo slniečko, potom už nič, aj začalo tošku fŕkať.

Zajtra sa chystám k dr., malá začala od včera kakať tak redšie a strašne to zapácha, nie ako obvykle (aj to je sila, ale toto je strašné). Radšej pôjdem, nech jej zoberie ster, myslím, že dačo chytila z piesku, sme tam stále a večne si pchá prsty do úst 😖

samuelko
24. jún 2008

Dbrééé ránko , vnoci bola búúúúúúúrka a Samko sa bál prvýkrát spal medzi nami 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz nám krásne svieti slniečko 😎
Mirka užite si jeden druhého 😉 😉 😉 😉 🙂

mirka
24. jún 2008

ahojky, samko, búrka? u nás našťastie nič. Zvláštne, keď niekto vŕta, vrčí motorka, alebo búcha, laura sa bojí a keď bola búrka, len si opakovala búka, búka 😀

drahý prišiel šťastne domov, tak sme už boli v meste, dať kočík do opravy (porazí ma, bude tam asi mesiac 🙄 ), aj u tej dr. ale mala tam toľko detí, že sme to otočili, všetko na očkovanie. No a vracali sme sa z mesta, tak bolo riadne zatiahnuté, aj začalo kvapkať, ale prešlo to a je zas krásne 🙂 a malá mi pred vchodom odkväcla, tak mám frei, tak periem 😀

danona
24. jún 2008

ahojte
mirka - taak a hned mas zivot krajsi ked ste doma vsetci... 😉 😵 😵 😵 no aj od nas - uzite si jeden druheho 😵
preco tak dlho ta oprava kocika?? 😕 🙄
samuelko-aj u nas v noci riadne prsalo aj burkovalo.. 😀 no teraz ani stopy po tom..je horuuco a dusno 😎

aj ninusa spiii.. som si pre seba urobila doobry obedik a hlavne rychly 😀 grilovane cukety s oliv.olejom a pretlac. cesnakom, na to parmazan, k tomu rohlicky opecene v toustovaci.. 🙂 len ten cesnak tu citit vsade.. 😀 😝
ninka bude mat ryzovy nakyp /robila som vcera vecer/ 🙂

danona
24. jún 2008

mirka- a... kraaaaaasnu fotecku si nahodila do pasu.. 😉

samuelko
24. jún 2008

danona super obedík,mňam ja som dnes len na rýchlo robila pečenú kapustu s rezancami.Ja to mám veľmi rada a Samko tiež.Unás je momentálne pod mrakom,dúfam,že v noci bude búrka,tak ma porazí od strachu lebo mám nočnú 😅 😅

dannynka
24. jún 2008

ahojte...aj ja prave obedujem,som si tiez spravila rychlovku spenatik zo zemiakmi a vajickom,aj Gabika ma spenatik mooc rada 😀 😀

ikulka
24. jún 2008

ahojkyjte, dlho som tu nebola bola som u našich až do pondelka, tak to idem poprečitavať, čo ste popísali

bettina
24. jún 2008

ahojte.
mirka pekné dni prajeme rodinke 😉 užite si ocinka
kde chodí robiť? a čomu sa venuje?
u nás práve prebehla poriadna búrka. a je sviežejšie.
no malá sa už zobudila. búcha mi na dvere 🙂 tak utekám 😉

dannynka
24. jún 2008

ahojte 🙂
my uz chvalabohu spinkame...to veru bol dnes den..bolo horuco a Gabika spinkala cez obed len 40-min 😝

ikulka
24. jún 2008

dobrý večer, tak som vás konečne prečítala...
mirka to je super, že máš polovičku doma, užite si jeden druhého...
čo sa týka plienok, my sme bez iba na spanie máme, aj to ked v noci slaabšie spí, tak sa pýta..len vonku nevie cikať, musím všade s nočníkom, tak mi zaberie celý košík v kočíku...ale snád sa aj to rýchlo naučí..
cumel máme aj my, ale iba na spanie, cez den ked ho niekde nájde dá si do úst, ale ked jej ho vybereim neprotestuje ....len na to spanie závisláči, a nemám síl ju ešte od toho odúčať, tka nech ešte dudle...

eliska7
autor
25. jún 2008

ahojte,mirka prajem šťastne chvile v kruhu rodinky 🙂 ,ikulka ved aj ja som chodila všade z nočnikom a teraz už vie super cikať aj kakať na travičku-s prepačenim na zahrade obkakala celu travu,lebo ona chce tam nie do šerbla 😀 tak chodim a zbieram hovienka po nej,no a pes kuka že čo robime,ked on sa tam ani nevycika,čaka ked snim ideme von 😕 no cez den sme uplne odstavený,ale noci su strašne,striedavo vrieska a kojime,odkedy som ju odstavila už mi nepovie didinky,ale cecky 😅 ☹ danko je doma ,šak sa neučia tak načo sa ma pariť v triede,na buduci týžden ide do tabora na dva týždne

zuzu13
25. jún 2008

ahojte, ako sa tu máte???nemám ani čas si to tu prečítať, takže verím, že ste všetci OK 😉
pekný dníček 😎

samuelko
25. jún 2008

Ahojte ženušky neprečítala som si vás,lebo nestíham,som po nočnej,Samko práve zaspal a ja doháňam domáce práce,varím,periem,upratujem a ešte chcem žehliť,no uvidím.....Už aby boli prázdniny,veľmi málo sa venujem rodine,hlavne manželovi 😒 striedame sa vo dverách poobede a tak isto ráno,ja z nočnej on do roboty...A ešte jesto čo robiť aj v bytíku.
Vložila som dvaa fotky
Danona všimni si ako manžel vymaloval Samkovu izbu,ešte chýba nábytok,dodacia lehota je 6-8 týždňov kvoli celozávodným dovolenkám ☹ ale to nevadí....

Tak sa zatial majte,idem makať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

samuelko
25. jún 2008

mali byť dve fotky 😅

ikulka
25. jún 2008

ahojkyjte, čo robkáte? ja varím saška spinká..
samuelko krásne ste to spravili...j ateiž vyberám niečo do detskej izby, ale zatial asi len nejaké nálepky na stenu. to vaše je veľmi pekné, také neutrálne, že to može byť aj ked bude samko starší...

zuzu13
25. jún 2008

samuelko, veľmi pekné 😀 farba je úžasná 😉
ikulka, ja pracujem 😀 práve som doobedovala melon a spravila som si kafčo...
čo dobré varíš? my sme mali včera hráškovú s haluškami a langoše, dnes majú chlapci jaterničky so zem. a Lucka hov.plátky na zelenine...

meggi
25. jún 2008

ahojky, hlásim sa po dlhšej dobe - cítim sa OK, bábo je už otočené dole hlavičkou, tak som rada a lekár mi posunul termín na začiatok augusta - jooooj, už aby to bolo, lebo tieto teplá ma zabíjajú...
Práve som prišla z tehu cvičenia a akosi som im nestačila - ach, tá moja kondička - ale ved pri tej mojej Kajuške sa riadne nabehám a nachodím... Dnes sme boli v materskom centre na aktivite a cvičili sme, kreslili sme, tancovali - tak sa jej moooc páčilo, len ja som bola zmorená - ale nechcem ju zanedbávat, ked ju to tam tak baví 🙂
Čo sa týka plienok, tak sa ju tiež snažím odnaučit a ked sme u baby, tak pekne sa vyciká do trávičky a dnes sa prvý krát sama vypýtala na nočník... Inak sa jej pýtam, či chce cikat a ona bud povie ano alebo nie... Ale mame sa ešte čo učit...

dannynka
25. jún 2008

jeeej meggi tesime sa s tebou dobrým spravickam 🙂

ikulka
25. jún 2008

ahojkajte, joj meggi len vydrž, bože neviem si to predstaviť v týchto teplách tehu a ešte jedného krpca nahánať... 😕 neboj to cikanie zdokonalít a bude fajn, doležité je, že si to už uvedmuje...

mirka
25. jún 2008

ahojte kočky 🙂

ďakujem za želanie pekných chvíľ 😉
dnes sme boli s malou u dr. ráno mala hnačku, tak sme leteli k nej, zobrala malej ster a dala jej kvapky Hylac, riadny kyslý šit 🙄 neviem, čo jej predpisuje za kraviny, dala som jej to do džúsu, dačo vypila, tak dúfam, že sa jej to dostane do čriev 😒

bettina, je v tal., robí kuchtíka 😅

eliska7
autor
25. jún 2008

ahojky,samko pekne fotky,izba bude super,ja zbožnujem take moderne variacie 🙂 mirka hylak su dobre kvapky,lepšie ako probiotika 😉 ,ja to davam malej priamo na lyžičku a potom to rychle zapije 😅 dnes celkom fain den -na zahrade teraz ešte dovaram cvilku,už zavarame v plnom prude,chlapi išli na rybačku,danko len pre vysvedčko musi nejak dojsť 😀 sarka je cele dni v bazene,taka je sneda ,po mužovi,každy sa divý,lebo vlasy ma ryšave po mne 😅 natierame sa 30,no ale cely den to aj tak opali 😖 každý druhý den chodi kamoška,aj zajtra dojde,takže mame spoločnosť od rana do večera,tak sa pekne hraju 🙂 akurat ma trapi,že ma ma samých kamaratov a žiadnu kamošku 😖 aj dnes rano odviezol môj otec naj.kamošku do porodnice a tiež to bude chlapec 😀

samuelko
26. jún 2008

Dobré ránko
Ďakujeme za foto 🙂
nás bola vnoci búrka 😒 a teraz fúka vietor

mirka
26. jún 2008

ahojky, my sme boli včera so svokrovcami na večeri, fajne bolo, malá si tiež pochutnala na pizzi 😀 bola bohovská ako to jedla, vyhrýzala diery v strede 😀

eli, tak si ma potešila, že sú dobré, ja radšej neriskujem, že jej to dám na lyžuičku, lebo dala by som to raz a koniec 😖 musí vám byť super na záhrade 😉

samko, môžem sa opýtať koľko máš rokov? inak vyzerá, že máte krásny bytík. 😉

meggi, teším sa s vami, neboj, už zachvíľu tu bude maličká. Máte už meno? 🙂

mirka
26. jún 2008

aj u nás bola búrka, riadny vetrisko, aj kontajner prevrátilo 😖 ešteže bol doma mužík, lebo by som sa pototo 😅 ja sa bojím búrok.

zuzu13
26. jún 2008

ahojte, tak aj u nás bola búrka, ale nie dlho...
meggi, tak už finišuješ... 😀
my sme od soboty bez plienok...deň aj noc...zatiaľ sa ani raz nepocikala/nepokakala/, dnes s ňou mamina cestovala d mojej starkej a chcela jej dať pre istotu plienku, tak sa Lucia na ňu osopila:"som už veľká"...no a bolo...zvládli to obe 😀
mirka, pekne si užívaj manželíka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre