Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
24. sep 2009

prave som prisla z prace...a konecne sedim...moj manzel mi nalial vinecko s mineralkou...a ja vazne uvazujem, ze idem jednu balkonovku sfuknut...normalne som vystavena...mala som dnes 2,5 hodinovu skusku v praci s riaditelom...takze nevladzem ani rozpravat...a to je na mna co povedat...
dakujem vam za podporu
moju zlost na zachranku vykompenzoval uzasny doktor na detskej chir. takze maju stastie, ze maju takeho super dr. ... ziadny pristup, ze ja som doktor...pozrel si meno dietata akomunikoval s nou...ako sa vola, kde byva, co papala na obed, na veceru, aku ma hracku{mala ruzoveho pantera a on jej povedal, ze aky pekny slon...takze odlahcil total celu situaciu a Lucka mu neskutocne verila...co povedal, to spravila ...dokonca vys. cez konecnik absolvovala bez slz, len s komentarom, ze to neboli...} no a dnes 2 x kakala a bez problemov...
akurat ma zakaz pitia dzusov, sladkych vod, ovocnych stiav, mineralok...jedine vodenka-kohutkovica a caj... .

Lucka je OK, nestazovala sa dnes na ziadne bolesti, bola v skolke...takze dufam, ze sa to nevrati...

hasleerka
24. sep 2009

no samuelko a o koľkej ste sa narodili ??? my o 10,00h 🙂 ... no my dostaneme od mojej maminy praktický darček, treba jej už veľký paplon, tak idem kúpiť ako staršej thermo scan za 1250SK ... a svokor nechodí gratulovať ... a krstná možno niaku maličkosť alebo jej dá niake euro do pokladničky

my máme tú babiku kúpenú už od februára, bola v akcii a teraz sa mi super zíde ked neni moc euráčov

hasleerka
24. sep 2009

tak dobre že Lucka už je OK 🙂

zuzu13
24. sep 2009

hasleerka, dufam, ze ano...dnes som ju nevidela, lebo rano este spala a vecer uz spala.. 😒

zuzu13
24. sep 2009

eliska, nemala tvrdu stolicu, ale po dlhej dobe isla kakat na serbel...a v tom bol problem...takze serbel vcera vecer letel von...dr. povedal, ze jedine WC, s detskou doskou a stolcek pod nohy...

hasleerka
24. sep 2009

a ako to chrobáčik znáša ked nie ste spolu ... moja sa dnes zobudila cez obed a ked som nebola doma, také revy spustila, ani babka ju nevedela utíšiť (a to býva s nami) ... aj som jej volala nepomohlo a ked som sa vrátila taká bola šťastná "maminka už som sa bála že sa nevrátiš" ...

danona
24. sep 2009

ahojte
zuzu- 😕 chuda male, este som o takom niecom ani nepocula...verim ze bude len a len lepsie...
hasleerka-ninus ma babybornku este po dade, no viac sa zahra s obycajnou babikou..mozno neskor sa aj s bb bude chciet hrat. v lete na meniny dostala od svagrovcov tu rozpravaciu Chou chou ci akosa to pise, to ju bavi a plavaciu babyborn, ta ju bavila v lete-nechala ju plavat v bazene... vzdy ju skimmer dopolovicky vcucol /otvor kde voda odteka a ide do filtra/, vyzeralo to dost komicky ako vo filme Celuste.. 😀 😀 som sa vzdy na tom 😀

kocky drzte mi palce, uz 6 tyzdnov som nahlasena ku kadern. na radikalnejsiu zmenu-termin mam zajtra 11.30 - bude husta ofina, vlasy dlhe tak 5cm pod usi a farba po konzultacii s kadern. nejaka cokoladova...for je v tom, ze na zajtra vecer padla aj stretavka z vysky /idem niekde k Banskej Bystrici/, sa bojim, ako budem vyzerat... 😀 😅 😕 😝 😔 drzte mi palce...

hasleerka
24. sep 2009

danona tak veru držím palce, potom daj foto pred a po

danona
24. sep 2009

hasleerka-dik, skusim sa pofotit zajtra.. 😉

zuzu13
24. sep 2009

hasleerka, no ako to zvlada...ked som zo zaciatku bola v praci, tak nejedla...plakala kazdych 15 min. kde je maminka...a ked som v dobrom umysle zavolala, tak revala este viac...takze nevolam...teraz je uz trosku lepsie...
danona, neboj...ty budes kocka aj keby si mala vrece na sebe...a na hlave vrabcie hniezdo...urcite to budes mat super...
ja som mala vcera volno, tak som isla na obocko, vlasy a nechty...taka mini oddychovka... 🙂

biccy
25. sep 2009

Ahojte 🙂
Len tak na rychlo som sem mrkla,lebo mame doma zhon-zajtra sa mi sestra vydava. 🙂
Zuzu,drzime Lucke palce,aby jej to dobre dopadlo. ☹ Potom napis viac,ani som nevedela,ze sa take nieco moze stat. ☹

Zoinka je dnes v skolke,stale chodi s placom,raz s malym,raz s vacsim.Ale zacne plakat az ked vchadza do triedy.
A na narodky?Dostane detsku pokladnu,lebo sa casto hrame na obchod.Potom kolobezku (aj ked neviem,ci na nej bude vediet chodit),knihy o zvieratkach a jedna sa jej bude urcite velmi pacit-o princeznach (ved aj stala 16 eur-uz nevedia kolko by za tie knihy pytali),este jej kupim nejake oblecenie a od ostatnych neviem co dostane. 🙂
Prajem vam pekny den,aj vikend (ja idem zehlit kosele 😝 ) 🙂 🙂 🙂 .

ikulka
25. sep 2009

ahojte kočky
konečne vikeeeeeeeeeeeeeeend 🙂
zuzi som rada že je už lucke lepšie držííím palce nech sa to už stále len zlepšuje a zlepšuje......
no u nás na narodky ešte neviem už mám objednané ozdoby s mackom pooh čakám kedy prídu darček mám len jeden knihu a rozmýšlala som nad plastelínou nejakým velkým balením aj s formičkami to ju teraz dosť baví a dalej veru neviem...

mirka
26. sep 2009

ahojky

napísala som dlhší príspevok a neodoslalo, takže neskôr, už na to nemám čas 😠

pekný víkend!!!!

samuelko
26. sep 2009

čaftéééé kočky: ja som asi teraz najšťastnejšia konečne víkendujem po škole včera do pol osmej večer a dnes do druhej.

Haslerka Samko sa narodil 10.10. a ráno o 10:10min neskutočné že???? 😵 😵 😵 😵

Danona tešíme sa na fotky,no z dlhých blond vlasov na radikalnješiu zmenu??? 😎 😎 😎 😎

biccy no na svadbu by som išla aj ja, Moj brat bude mať zásnuby 21.novembra, tak sa ktomu pomaly blížime aj my,ale len pomalým krokom.

zuzu ja si dám dnes za jeden pohárik,keď samko zabúva a mám chuť na Martiny 😎 😉

Ja ešte stále nemám vymyslený darček pre samka 😉 😅

Čo budeme zajtra variť?????

danona
26. sep 2009

ahojte
stretavka vcera bola ok, az na to, ze ma niektori spoluziaci nespoznali 😀 ...a fotky - dada dala na facebook, tak ak mate, a chcete kuk, hodim do ip meno... 😉 -nechce sa mi to tu zmensovat.. 😀 mangelik sa mi rehoce, ze mam dat dole tu parochnu 😀 -vlasy mam dlzka po krk, hnede , s ofinkou.. 🙂
darcek mala by byt ta trampolina
varenie zajtra-zabijacka od babky 😀 - mangelik o 11.30 cestuje na 3 dni prec, tak budeme obedovat asi uz o 11h 😒
biccy-myslimm, ze mala ti kolobeku zvladne-ninusa na nej jazdi od 2. narodenin-najskor pomalsie, no uz sa rozbehla.. 🙂

hasleerka
26. sep 2009

no samuelko tak sme spolu naraz revali ... no ja by som si tiež dala za pohárik martiny, ulej ... ja mám doma červené vínko tak si idem s mm asi dať

danona ja som moc zvedavá, ale ak nebudeme priatelia na FB tak asi nekuknem

danona
26. sep 2009

hasleerka- 😀 ok, ukecala si ma.. 😀 idem ich pozmensovat-mam tu plne albumy fotiek, nechcem ich mazat, no v 1. albume mam "len"48 fotiek, tak dve foto-pred a po sa zmestia 😀 , idem ich teda pozmensovat a nahodit.. 😉

danona
26. sep 2009

no, je to tam..na konci albicka c.1... co vy na to?... 😎

hasleerka
26. sep 2009

no máš to úplne krásne, aj si myslím že ked ich máš také kratšie vyzerajú ešte bohatšie ... no kočka mamina 🙂

danona
26. sep 2009

hasleerka- 😀 dik, tu cakam s obavami pri pc ze kto co .. 😅 este raz dik 😎

samuelko
27. sep 2009

Ahpjky.

Danonáááááááá,si kočkáááááááá 😉 😎 paráááda,super účes 🙂 🙂

Prajeme krásnu slnečnú nedeľu 🙂 🙂

mirka
27. sep 2009

Ahojky,

danona, perfektné!!!!!!

danona
27. sep 2009

Dakujem! 🙂 😎
Aj od nas vsetkym pekny oddychovy dnik!! 😎

ikulka
27. sep 2009

ahooojkajte tak máme víkendík za sebou ja sa pomaly zberám aj spať ako ráno vstávam som totálne unavená...
no danona si kočka veru riadna zmena, ale ja ti asi jedíná poviem, že tá blond bola lepšia 🤐 no ja osm proste na blond......ale nieže by ti to teraz nepristalo to nie vyzeráš uuuplne inak u mna si proste len bodovala ako blondína....
no a saška je chuda zas chorá, kašle ako divá, ale zajtra ráno musí do školky lebo ja nechcem hned vymeškávať tak musí isť s mm a ten ránonemože s nou k dr, tak že až v priebehu dna pojdu..... 😒

hasleerka
28. sep 2009

pekný deň ... tak my sme dnes doma, bo sme mali včera teplotu aj dnes ráno ... včera Miška cez obed nespala boli sme na túre, tak asi z únavy chytila ... uvidím ako zajtra, dúfam, že nebudeme musieť ísť k dokyni

zuzu13
28. sep 2009

ahojte
hasleerka, ikulka, rychle uzdravenie...je tolko chorych...brr...
danona...no teda...kocka...sa necudujem, ze ta nespoznali na stretku

samuelko
28. sep 2009

Ahojte
choručkím skoré uzdravenie 😉

Samko nám robí obrovskú radost.... recituje nám, spieva, aj doma je ovela samostatnejší,ešte viac ako bol, vidno, že sa im v školke venujú.... (klop, klop) zatial som spokojná, dúfam, že mu to tak ostane 🙂

Zajtra som v robote len do jednej sa teším 😀 😀

danona
28. sep 2009

ahojte
kocky este raz dik za nazory, aj tvoj ikulka 😀 😎
aj od nas skore uzdravenie...vela chorych je aj tu-v skole ak skolkach.. 😒 ninus chytila nejaky prievan na ocko, tak jej to mastim... buduci pondelok uz nastupuje do skolky, uz ma zacina z toho brucho pobolievat.. 😝
dnes som jej objednala tu trampolinu-narodky ma az 20.10., no zlozime to hned ked to pride-nech to este stihne do zimy co najviac vyuzit.. 🙂

ikulka
29. sep 2009

ahojky no tak ja hlásim chorobu saška už dnes nebola v školke strááášne kašle a má soplíky...dala je dr sirup od kašlu a zajtra som s nou doma potom mama a potom svokra tak tento týžden do skolky už nepojde...taká je rada akos a to dozvedela sa mi hodila okolo krku a že taká som šťastnáááá 😀 a ako chodila po byte len si vravela taká som štastná stále dookola 😀 😀
danona no ved si kočka aj takto mooooc ti to pristane ani sa k tebe taká vleká dcera ani nehodí...to ja len preto že aj ja som blond a na tu farbu trpííím......

danona
29. sep 2009

ikulka- sa smejem na saske tvojej, si viem zivo predstavit ako to hovorila.. 🙂 no zelam nech ju kasel aj sopliky cim skor prejdu... 😉
s tymi vlasmi-som to tiez v dobrom myslelaaa 😀 😀 😉
kamoska mi dnes volala-syna davala od septembra do skolky, ze skolku odhlasila-na doporucenie dr. - malinky bol skoro cely mesiac chory, zostane s nim 2 mesiace doma a potom ze to skusia znova...okrem toho ze bol vkuse chory je na mamu velmi psych. naviazany a skolku ze este nezvladal... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre