Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

eliska7
autor
6. okt 2009

ahojte,aj ja sa pridavam ku gratulantom,vela zdravička,prave umyvam dlažky po poobednej smene,deti spia u našich tak upratujem.sara v školke občas zaspi posledna a potom malo spinka tak 20min,ale inač v pohode,večer zaspava dotej pol deviatej najneskor,väčšinou je o 20 ko.na narodky dostala plno veci na oblečenie,tenisky,koralky na navliekanie-teraz vyspevuje :koralky od natalky ešte su horuce 😀 ,babiku zabudla som nazov,ale je to babätko v oblečeni zajačika(podla nejakych fotiek babätiek od krsnych)peniaze ,proste čo je treba.peknu noc

samuelko
7. okt 2009

Ahojky.

Ja som tiež teraz doumývala dlážku v celom byte a ešte varím divinu s lečom a ktomu knedle na zajtra,lebo Samko nejde do školky bude s mojou maminou nesie sem do LC auto do servisu a nechce sa jej flákať po meste samej,tak sa ponúkla,že bude so samkom. Tak do školky pojde už len piatok a bude tam oslavovať aj narodky,objednala som aj do školky malú tortičku spapajú s detičkami a učitelkami.

Ja sa už celkom teším na samiho narodky v sobotu 😀 😀 😀 😀

Ženy a nahodte nejaké fotky ak máte z osláv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

bettina
7. okt 2009

no, my sa srdečne pripájame ku gatulantom, a všetkým októbrovým bábätkám prajeme len to najlepšie k ich krásnemu tretiemu rôčku 😵 😵 😵

a my práve dnes máme tri rôčky 😵 😵 😵

samuelko
8. okt 2009

bettinka dodatočne maličkej princezničke prajeme všetko najlepšie a posielame jej pusinku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

danona
8. okt 2009

bettina- tiez zelame vsetko najlepsie!!! 😵 😵 😵
kocky- ninus uz strajkuje so skolkou.. ☹ reve,reve a reve... pod ocami ma kruhy a cervene flaky...a zacala vkuse zmurkat... to zmurkanie ma urcite psychicky povod 😒 -vcera som s nou bola v meste, skusala si cizmy, myslel mala teda zamestnanu inym smerom 😅 tak bola v pohode, no hned ked sme sa prechadzali, az do vecera kym zaspala, mlela o skolke, plakala, zmurkala.. 😒 rano sme isli s cirkusom.. 😒

samuelko
8. okt 2009

No detičky sa vytrápia,kým si zvyknú v školke... len treba vydržať 😒 🙂

Unás sa už spinká,aj veľký aj malý chlap 😀 😎

ikulka
8. okt 2009

ahojky dievčatá
aj my gratulujeme bettinke k narodeninkám nech rastie do krásy...
danońa ☹ 😖 joooj to je mi luto, je to strašné s týmito školkymi, viem o čom hovorím my sme si to tiež prežili ale už je dobre tak snád to bude aj u vás za chvílu tak...držím palce a posielam ninke pusinku nech sa rýchlo zadaptuje a moc tam netrpííííí

bettina
8. okt 2009

ďakjeme dievčatá veľmi pekne 😵
danona prajem veľa síl na zvládnutie týchto ťažkých chvíl adaptácie. no je to o to ťažšie ak cirkus okolo škôlky nie je len príchodom do škôlky, ale aj počas dňa. to mi je naozaj ľúto 😔 no asi naozaj len vytrvalosť a pozitívne ladiť malú na všetko pekné v škôlke. čo určite aj robíš. ale asi tam treba dlhšie obdobie. no môžeš sa na to aj pozitívne pozrieť. to, že chce niečo dosiahnuť napriek svojmu neúspechu sa presadiť, niekedy v živote sa jej to určite veľmi zíde 😉

hasleerka
8. okt 2009

betinka ja sa tiež pripájam dodatočne k blahoželaniu

Ninke aj my posielame veľký božtek aby sa jej tam zapáčilo ... a hlavne aby jej dáke žmurkanie nezostalo ...

my už chodíme do škôlky s radosťou aj pekne spí, učiteľky ju chvália ... len dnes išla s tatom lebo som chorá, tak plakala ... uvidíme ako zajtra

zuzu13
8. okt 2009

ahojte
oslavencom vsetko naj
danona, nasa Lucka mala doslova traumu, zacala si davat ruky do pusy, prestala jest {tyzden nejedla, len pila mlieko z kojeneckej flasky 😠 }, stale plakala...a to myslim doslovne...den aj noc...ale teraz je uz chvalabohu dobre...potrebovala sa uistit, ze pre nu vzdy prideme...a pochopit, ze do skolky pojde aj ked bude plakat mesiac v kuse...takze drzim ti palce a prajem pevne nervy a rychle zlepsenie... 😉
hasleerka, skore vyliecenie 🙂

danona
9. okt 2009

hasleerka-vela zdravicka zelm
kocky, dik za psychicku podporu 🙂 😉
zuzu- ani nina ze v skolke skoro nic neje /a to mali aj jej najoblubenejsiu polievku - "cervenu", a nic.../a v jednom kuse sa uistuje ci a kedy pre nu prideme... 😒
verim, ze toto blbe obdobie cim skor pominie.. 🙂
kto je dalsi v poradi - narodky?? tusim samko? 😅
nam vcera kurier dorucil trampolinu, dnes ju ideme skladat, aj ked narodky bude mat ninus 20.10..tak mame dnes o zabavu postarane.. 😅
a vyvaram svieckovu na dva dni aby som varit zajtra na obed nemusela 😀

hasleerka
9. okt 2009

ahojte, díky za želanie, už je mi aj lepšie teplotu už nemám, ani hrdlo už nebolí... ale aj tak bol dnes tato zaviesť Mišku a čuduj sa ani neplakala a sledovala som ich z balkona ako ona beží s radosťou do škôlky

na rade je zajtra moja Miška a za desať minút Samko 😀 😀 😀

my sme už oslávili minulú sobotu

mirka
9. okt 2009

ahojte kočky

ďalším oslávencom prajeme všetko všetúčko dobré, nech sú šťastní 😵

Danona, prosím ťa, ako si robila minulý rok tortu Ninke? zaujíma ma Kittina, z čoho si ju robila, ď

danona
9. okt 2009

mirka - cely potah torty, aj kitty boli z marshmallow cukrikov - tu je na to postup.. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2274 , hnedu farbu som stvorila pridanim kakaa do tej hmoty... 😅 a tvar kittynky tak, ze som si pred seba v kuchyni polozila bodycko s kittynkou.. 😀 😉 a snazila som sa to napodobnit co najlepsie.. 🙂

zuzu13
9. okt 2009

ahojte...
no narusim poradie oslavencov...dnes ma 3 roky Katarinka{sykorka}...... 😀

hasleerka
9. okt 2009

danona tá torta je super ... škoda že som skôr nekukla ... nabudúce vyskúšam

zuzu kto je sykorka???

mirka
10. okt 2009

danona díky moc, dúfam budem mať na to čas, lebo práve 29. a 30 máme v škole tréningy, do kelu, lebo v sobotu máme oslavu, tak neviem ako budem stíhať, ale tak torta musí byť!!!

Katke sýkorkinej aj dnešným oslávencom VŠETKO NAJLEPŠIE!!!!

haslerka, sýkorka je októbrovka, ale už dlho neprispela, majú už dve detičky, tak asi nestíhačky, ale zaujímalo by ma, ako sa majú 🙂

zuzu13
10. okt 2009

krasne uprasane ranko,
Samkovi a Miske vsetko najlepsie...cmuk 😉

danona
10. okt 2009

aj od nas sykorkinej katke dodatocne vsetko naj, no a hlavne vseetko najlepsie dnesnym oslavencom, Miske a Samkovi!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
mame tu hnuusne pocasie, prsi 😒

samuelko
10. okt 2009

Ahojtééééééé 😵 😵

Miške aj Katke prajemééé všetko najlepšie 🙂 🙂

A za Samiho dakujem véééélmi krásne 😉 😎

biccy
10. okt 2009

Ahojte 🙂
Aj my prajeme vsetkym oslavencom len to naj,aby boli dobrucki,aby sa im v skolke pacilo a aby pocuvali rodicov a aj oni ich. 😉 😉 😉

My sa mame v skolke celkom dobre,len rano trosku poplace,ale ked pocuvam na chodbe tak hned prestane.Ze aj cez den je dobra,pekne sa hraje,papá,spí.Len sme casto chorucki.Uz som cakala aj kiahne,lebo dve deti mali v triede,ale zatial nic.A inac ma Zoinka opat nadchu a kasel,ktory este nepresiel z predchadzajucej choroby.Po tyzdnovej marodke bola tri dni v skolke a vo strtok v noci mala teplotu,tak v piatok ostala opat doma.Takze my v skolke celkom v pohode,len tie choroby. 😖Hned ako si pekne zvykne,uz je opat doma,a tak to ide stale dookola.Ucitelka hovorila,ze deti si musia zvyknut na vsetky "kolektivne bacily" a potom uz bude dobre.Tak dufam,ze to tak bude. 🙂
Nahodila som par fotiek z narodenin v albume-Zoinka nase slniecko. 🙂
Prajem vam peknu sobotu. 😉 😉 😉

nera
10. okt 2009

Všeeetko najlepšie oslávencom.... 😵 😵 😵 😵 hlavne veeľa zdravíčka a radosti 😵

nera
10. okt 2009

biccy- krásne fotky 😵 dodatočne všetko naj....
nestíham sledovať....

tak už asi len Dianka nechodí do škôlky, ale o rok už pôjde, teraz je doma kvôli Olivinke...

biccy
10. okt 2009

Nera,ďakujem 🙂

hasleerka
10. okt 2009

ahojte ... Miška dakuje za želanie a Samkovi posiela cmuk k narodeninám ... aj sykorke teda dodatočne všetko naj naj

hasleerka
10. okt 2009

biccy pekné fotečky 😉

danona
10. okt 2009

biccy, dannynka-peknucke fotky... 😵 😵 😵
biccy-tu slanu tortu si robila z chlebika???
dannynka- tu tortu s piskotami okolo si robila ako - alebo niekto robil??
diiky, zbieram napady... 🙂 😉

samuelko
10. okt 2009

krááásne fotky z osláv aj ja sa budem snažiť nahodiť nejaké 😉

hasleerka
10. okt 2009

danny som tiež kukla tú piškotovú tortu, super nápad

samuelko
10. okt 2009

tak a aj ja som vložila pár fotiek 🙂 , Samko bol tak unavený, že nám zaspal o pol osmej,Tak oslavujeme bez neho. Zajtra ideme pozriet maličkú bábu - dievčatko... velmi sa teším.Niekedy ma napadne mať druhé bábo 😅 ... a Samko mi to vraví tiež, že by chcel mať bračeka alebo sestričku

Ale už musím dokončiť školu a potom... to ešte tri roky.

Ikulka a ty kedy druhé???? 😲 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre