Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

hasleerka
9. nov 2009

Zuzi tak želáme všetko najlepšie ... chcela som aj kuk fotečky ale nejde mi to otvoriť ... pošli do IP ako si na FB, dám si ťa medzi priateľov

zuzu13
9. nov 2009

hasleerka dakujem za Lucku...a mas IP 😉

hasleerka
9. nov 2009

kočky idem brigádovať do hypky, budem predávať šaláty a syrýky, je to len dočasné riešenie, ale lepšie ako nič

zuzi môžme si pripiť ale fakt len virtuálne ... som bola na kontrole a nemám dobré výsledky, vysoký cholesterol, zvýšená sedimentácia, zlé pečeňové testy uf uf... takže idem nasadiť vitamínovú liečbu

samuelko
9. nov 2009

Ahojte
Lucke dodatočne naj k narodkám,už aj z nej je velká slečna.
haslerka krásne fotky...

Už rozmýšlate nad Vianocami??? aj ja ale len trošku nejak nestíham,ako vždy a Samko je doma chorý je.. ☹

zuzu13
9. nov 2009

dakujeme
hasleerka, to co take zle vysledky? mala si aj predtym problemy? ja mam ztukovatelu pecienku, ale v krvi bolo vsetko OK...tak sa pekne liec...
samuelko, ja uz nerozmyslam nad Vianocami...mam tak malo casu, ze som to uz vyriesila 😀

hasleerka
9. nov 2009

ja už aj rozmýšľam, voľačo už mám aj v skrini a ak si zarobím, tak ešte aj dokúpim

zuzi neviem prečo zlé výsledky, na jar som bola darovať krv, ešte bolo všetko OK ... idem vo štvrtok k dokyni ... len dúfam, že nebudem musieť vysadiť HAK???? ☹

samuelko
10. nov 2009

Dobré ránko.čakám maminu,príde pre samka, suchý hnusný-dráždivý ašel 😠

Zuzu ako si to vyriešila??? porad? Ja mám len jedno telové mlieko Bubchen pre krstného syna a to vsjo. 😅

famfrla
10. nov 2009

Ahojte mamulky sa vam tu votriem na chvilku🙂 pozerala som fotky deticky neuveritelne rastu 😀 😵 haslerka pozrala som tvoje fotecky krasna slecinka len som si vsimla ze mate tiez to penove puzzle na zemi.. my sme ho mali tiez ale u nas asi tak pred dvoma mesiacmi davali v tel novinach ze toto puzzle je velmi nebezpecne vyparuju sa odtial latky ktore mozu pri dlhsom inhalovani sposobit rakovinu a ine galiby.... a u nas to mali vsade v skolkach v jasliach..... 😒 ☹

hasleerka
10. nov 2009

famfrla díky ... a to akože vážne, ja tie puzzle mám ešte od staršej dcérky ... aj kopec mojich kámošiek to má ....

famfrla
10. nov 2009

ano vazne my sme ho mali tiez doma 😠 davali to v televiznych novinach u nas.... inak by som ti to nepisala urcite to vyrabaju vietnamcici (nie som rasista ) z bohvie coho uz pri rozbaleni to hnusne smrdi....

zuzu13
10. nov 2009

ahojte
samuelko, ako? no uz mam nakupene...xixixi 😀

hasleerka
11. nov 2009

zuzi a čo si nakúpila veď sa pochváľ ... ja budem tiež hádam nakupovať, asi od budúceho týždňa začnem brigádovať, tak si čosi privyrobím 🙂

samuelko čo dávaš malému od kašlu???

danona
11. nov 2009

zuzu- pochval sa a zaroven daj tip 😀 😉
samuelko-ja som tento hnusny kasel mala 2tyzdne, uz ma to prechadza...mala som stoptussin 3xdenne a na noc Codein 1tbl vecer.. no ten neviem ci aj detom davaju.. 😒
ja som sa so svagrinou /po augustovom uspesnom soferskom vylete 😀 / dohodla, ze v utorok 17.11 pojdeme na vianocne nakupy do viedne, no uvidim ako sa este rozhodneme..prave som citala, ze rakusko dnes vecer vyhlasilo epidemiu tej novej chripky.. 😒 no a v obchodoch kde je kopec ludi to chyti clovek zrejme lahko.. 😒 tak neviem.. 😒 ☹
ozaj, v tescu maju nejake detske oblecko pozlacnovane - 50% dole z ceny... ninke som jednu tu semisovu pasikatu teplakovku zobrala, vysla tusim 10.50€..isla som len pre chlebik..no zase ma vysiel draho.. 😀 😝

eliska7
autor
11. nov 2009

ahojte,no my si uživame so sarkou očr,cele dni lepime strihame nabytok z krabic,šijeme babikam,aj sarka sama šije -taka je podarena ked tu ihlu ťaha 😀 ,takžečo nestiham inokedy dostatočne jej to vynahradzam pri chorobach 😖 .so sebou beham po zubaroch,v pondelok idem na trhanie,vrtaju mi a kadečo hadam všetky zuby 😠 mame aj ine problemy ako vždy so sarkou,no zatial nemam sil to rozpisovať snad inokedy,je dobre že existuje takato stranka aspon sa možem vykecať a rozptiliť.
no a vianoce-jaj tento rok budu uplne skromne,hlavne nech deti maju čo treba-my dospelí čo život potrebuje-oprava auta,zuby a tak,hlavne že sa lubime 😵

zuzu13
11. nov 2009

ahojte
Lucke: kuchynku, zehlicku, babiku, knihu....mm este nemam nic...synovi mam...ale nemozem pisat, lebo tu smiruje 😀 , rodicom sme dali spravit fotoalbumy s rodinnymi foto...
danona, radsej nikam nechod...ja by som teda nesla...
a ten chlebik....hmmm...no na chleba sa tazko robi....tak preto je tak drahy... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka
11. nov 2009

ahojky

my sme dnes boli na odbere krvi, Lalke brali, bola krásna, ani nemukla, bez mrnkania, bez strachu, bola úúúúplne super!!!!! som bola taká šťastná, lebo som sa bála, ako to bude brať, vedela, čo jej idú robiť, tak ešte večer, že nechce ísť a keď vstala, bola v pohodičke 🙂 dostala od dr. cukrík, tak to bolo najdôležitejšie 😀 mali tam z nej komédie, laura pochválila dr. že majú pekné injekcie, tak tá tam skoro ľahla, že to teda ešte nepočula 😀 😀 😀

na Vianoce, my s drahým si dáme len po darčeku, symbolicky, rozhadzovať sa budeme, keď budem zarábať aj ja, laure ešte neviem, čo som chcela ja si rozchytávajú starkí, krstní a tak 😅 takže uvidíme, tiež ako Zoinka by chcela všetky babybornky a chouchou a anabely, bohužiaľ, nabudúce. Škoda, že sú tak strašne drahé tie báby, najviac túži po Little Sunshine, ale myslím, že stojí do 70 eur a to nehrozí 😖

inak hnusný suchý dráždivý kašeľ mám aj ja, lalka sa z toho už dostala a mňa to drží 🙄

do vianoc mám mať napísanú polovicu bakalárky, ale zisťujem, že sprostejšiu tému som si nemohla vybrať, tak nemám ani čiarku napísanú, no čo, hádam to dáko zvládnem.

Dobrú noc!!! 🙂

zuzu13
11. nov 2009

mirka,darceky u nas budu mat viac menej len deti...aj ked robim...tych euracov je naozaj min. mala dostane klasika babiku, u nas nehrozia drahe baby

a suchy drazdivy kasel ma aj Lucia...ale len v noci { co zn. ze sa ja vobec nevyspim..} ale davam jej ku posteli velky hrniec s pravarenou vodou so solou...a pomaha to...dnes kaslala len rano... 🙂

aku sprostu temu mas? nemame ti ako pomoct? 🙂

mirka
12. nov 2009

ahojte

mám Agresivitu detí a mládeže v školskom prostredí, kníh o agresivite je síce dosť, ale nie je tam to, čo by som potrebovala, takže tak 😒
no chystám sa za školiteľkou, nech mi dačo poradí, dakde nasmeruje 😅

zuzu13
12. nov 2009

hmm...tak to ti neporadim...deti nie su agresivne...takze z vlastnych skusenosti nula bodov.... 🙂

dadulka2000
13. nov 2009

caute kocky,...
citam ze uz zacinate rozoberat vianoce,....
ja to mam jednoduche 🙂 , moj muz nic nechce a elka nic nepotrebuje (hahaha). resp jej sa babikou nezavdacim, skor nieco na podporu kreativity, kreslenie,...atd. fakt neviem co a v tychto obchodoch je tovaru na mrte. 😎
aj nasa mala ma kasel - ci skor take zachvaty v noci - co vam pomaha kocky pri tom?? dajte nejaky typ.
ja tu ani k dr s nou nejdem - to nema vyznam, aj tak by nic nepravili a jedine by sme obe ochoreli v cakarni 🤐
danona, co nakupili ste riadne v uk? 🙂

danona
13. nov 2009

dadulka-ano, hlavne handry.. 😉 😀 takze sme aj s detmi zasobene.. ,mangeliky som len dva svetriky, dve kosele v Nexte kupila - tak symbolicky, aby nepovedal, ze som mu nic nepriniesla.. 😀
no ja uz prechladnutie taham treti tyzden, pridalo sa aj bolenie hrdla ku kaslu.., dnes som bola uz aj u Dr, robila vytery,dala atb, solmucol, nejaky V.. sprej na hrdlo a clarinase tbl.. 😔 povedala mi- laicky-, ze asi sa s vela ludmi atym padom aj bacilmi stretam a tym ze som bola doma-na md, tak telo nema tak imunitu na to pripravenu...asi ako nase deti ked idu do skolky... 😀
mirka-zelam pevne nervy, najhorsie je zacat... skus si zostavit osnovu, potom ti to pojde lahsie... no aj osnovu je lahsie "vysomarit" 😅 az ked mas doma nejaku literaturu - aby si cca vedela o com to presne bude.. a ... skus navstivit nejake skoly v okoli - maju tam "vychovnych poradcov", alebo pedag.-psycholog. poradnu u vas v meste... ine ma momentalne nenapada.. 🙂

samuelko
14. nov 2009

Ahojte kočky,dnes som po velmi ťažkej skúške... Menežment ale mám to za A 😎 máme neskutočne náročný týžden za sebou,malý Samčo bol veľmi chorý, z toho kašlania boli aj horúčky ( 3dni) aj hnačky,takže bol na antibiotikách a bol od pondelka u mojej maminy,štvrtok somnou a piatok s mm... a do školky pojde asi len stredu...

mirka nespomínaj mi prácu ja mám tému: Narušená komunikačná schopnosť v predškolskom veku a u autisických deťoch.
Vianoce??? ešte nemám nič. Zatial mám len Mikulášske balíčky... potrebujem ich 8 kusov 🙂

ikulka
14. nov 2009

ahojkajte kočendy konečne mám trochen čas sa vám ozvať .....saška mi teraz neskoro zaspáva až o deviatej a to ja vačšinou zaspím s nou tak ani nestíham sem chodiť...
no aj ja som bola raidne chorá najprv hrdlo nos, dutiny uzliny nosohltan potom to prešlo na kašel a sople ale už je dobre, zato zas sašku chytili sople ☹ 😒 ale sme do stredy doma lebo máme na pondelok nutene volno v robote tak sa hádam do stredy nejak vystrábi.....
no darčeky už aj ja riešim ale zatial len saške inak neviem nikomu nič čo mám kupiť...malej som korčule na lad, tie velmi chcela a plastelínu, taku velku krabicu aj s vykrajovátkami a u našich ma notebook a tabulu zatial, ešte jej chcem bubon alebo xylofon, kočik a čo ja viem čo ešte vymyslím 😀

biccy
14. nov 2009

Ahojte 🙂
Nasa Zoinka ma v skolke chripkove prazdniny-cely tyzden a uz ani v piatok nebola.Uz si celkom dobre zvykla,lebo chodila uz treti tyzden v kuse a teraz prazdniny. 😅 🙂
Na Vianoce dostane babiku Moni,knihu Popolusku,oblecenie a velmi chce plavajucu Baby born. 🙂 Dnes som na nu pozerala v Tescu-40 eur 😝 😝 .Ale mozno v draciku zozeniem lacnejsie. 🙂 Od svokrovcov dostane korcule na lad,od mojej sestry kolieskove korcule a neviem co este. 🙂 🙂
Chorôbkam zelam skore uzdravenie 😉 😉 😉

danona
15. nov 2009

ahojte
biccy- s kym bude cez tyzden mala, ked maju tie prazdniny? aj tu je vela chorych, no pozatvarane su len niektore skoly...Tu plavajucu babyborn mame-nina dostala v lete od svagrovcov na meniny, zahrala sa s nou v bazene, vo vani sme ju este nemali 😀 😅
ninus je od 6.45 hore, tak aj ja som hore..chorobanechoroba.. 😒 budeme mat taky klasika obed - vyvar, rezne.. 😎

samuelko
15. nov 2009

Ahojky
aj my sme mali rezne,slepačí vývar 🙂 🙂 🙂 boli sme sa prejsť v parku krásne nám svieti slniečko 😝

Od nás Samko dostane Transforméra Optimusa, teraz natom fičíme,už jedného má transforméra, a dalej neviem...ani od starkých neviem čo dostane.Uvidíme 😎

biccy
15. nov 2009

Ahojte 🙂
Bzuco,dakujem,uvidim. 😉
Danona,Zoinka bude s mojou mamkou,ako ked bola,ked nechodila do skolky.Mamka je doma,lebo opatruje babku. 🙂

ikulka
15. nov 2009

ahojkajte no tak ja hlásim chorobu 😒 ☹ 😠 dens sme boli na pohotovosti zas atb...klacid pred tromi týždnami užívala sumamed, švihne ma z toho a navyše saške hnisaju aj očká tak musíme aj kvapkať do očí, booože takéto choroby u nás nikdy neboli a teraz sa to akosi sype na nás..... ☹
držkajte sa ostatní v zdraví....

samuelko
15. nov 2009

joj ikulka,maličkej skoré uzdravenie,fakt je tých chorôb nejak veľa 😒 🙂 posielame cmuk 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre