Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
15. dec 2009

ahojte
ja idem este dnes dokupit co treba {oriesky, sus. ovocie, udene}a nejake darceky-malickosti...
samuelko mm dostane len kozmetiku co chcel a chceme si kupit spolocny darcek...takze uvidime ako nam to fin. vyjde...
no a detimaju po 2 darceky a to staci...oblecenie sme sa dohodli, ze kupime po sviatkoch vo vypredaji, lebo teraz je to aj tak predrazene o vianocny rabat 😀

hasleerka
15. dec 2009

ikulka zatial brigádujem v hypernove, za pultom dávam salámky a syrýky ... neskôr možno aj na zmluvu, ak tam vôbec vydržím

hasleerka
15. dec 2009

aj u nás mm len kozmetiku a budú aj botasky, už boli v akcii ... a samozrejme spodáry 😀

danona
15. dec 2009

samuelko - odo mna bude mat mm knihu, parfemik a dve cd-cka, pyzamo 😀 .. sam si zafinancuje kupu hodiniek.. 😀 a budeme mat spolocny darcek - nove rosty do postele a kvalitne matrace, mali by nam to dorucit do vianoc, tak som zvedava.. 😉

samuelko
16. dec 2009

vďaka za nápady 😎 ja som mu kúpila dve hry na PS3 a ešte kúpim ponožky,spodky a jednu mikinu som vyhliadla Nike ale takú hrubšiu takú chcel a vsjo... 😉

Unás dnes snežilo celý deň 🙂

jáááj zuzu ja ešte do kuchyne nemám nič kúpené absolútne 🙄 ani len jedny arašidy,majonézu.... no nič 😖 hrozné,jak nestíham tento rok.

hasleerka
16. dec 2009

aj u nás veru nasnežilo len ktovie dokedy to vydrží .. deti budú zajtra nadšené 😵

dannynka
16. dec 2009

ahojte 🙂

marodom prajeme skore uzdravenie 🙂
co sa tyka pecenia tak uz tiez mam 6-druhov a to staci,aj nejaka majoneza na salatik,file v mrazaku a zakladne vecy na vianocne menu uz mam 😉

a co sa tyka darceka pre mm asi to vyriesim len nejakou kozmetikou,a Gabika ta ma vecsiu cast oblecka kde je krtko lebo na nom teraz fičí 😀 ,ale napisala ježiskovi aj že chce akvarko,tak to uz mame doma ale este rybky treba kupit... 😉 hraciek ma doma habadej....A co sa tyka Dominika tak ten este s toho moc rozum nema,tak tomu hcem len nejake auticko kupit,myslim nejaku vkladacku alebo nieco podobne....aby sa ma Gabika nepytala ze preco jemu jezisko nic nedoniesol 😀 😀 😀 ked by sme mu tam nic nedali 😀 😀 😀

samuelko
17. dec 2009

boli sme sa sánkovať 😎 😎 😎 😎 😎 😎 joj či sme sa vybláznili konečne 😀
Zajtra už piatok a potom víkend, my máme zabíjačku u našich cez víkend 😅

danona
17. dec 2009

ssamuelko- u vas ten sneh zostal??- u nas nic.. 😒 akurat jazierko a bezen je zamrznuty.. 😒
zajtra vecer sa chystam von s kamoskou, sobotu este nemam doplanovanu 😅 a v nedelu ideme k nasim na otocku do cr.. 😝

samuelko
18. dec 2009

ahojky,fu robila som do štvrtej 😔 mali sme vianočnú besiedku 🙂

danona my máme sneh,aj sánkovať sa dá perfektne...
akurát sa mi pečie koláčik makový 😉 mm je na páárty 😎 a Samko kuká na Shreka 😝 dala by som si varené vínko 😕

eliska7
autor
19. dec 2009

ahojte,ani ste moc nepopisali,takže stiham aspon čitať 😉 my sme mali večeierok 11,bolo fain,troška som sa spoločensky unavila 😀 občas aj to treba aspon ma prešla depka.no nakupy sme absolvovali munulu sobotu,už len ovocie a pečivo na štedry den,darčeky len zbaliť,sarke sme nahanali kolobežku na 3 kolesa,bože tu nič nemali,až tento tyžden dostali,dufam že sa poteši velmi ju chcela,ešte babiky,knižky ,oblečko,dankovi oblečko sam si vybral lebo mi sme neni in-no pubertak riadny.inač preživame pomaličky,sarka je stale chorá-vraj len alergia,dusisa cele noci,nevie dychať cez nos,hrozne kašle,lekari nevedia pomocť tak sme boli u ličitelky,ktora bola zhrozena ako sarka vyzera,že ma uplne vyštaveny organizmus,že sa ani nedivi že cele noci plače,dala jej 4 kvapky a sprej do nosa,ucha,hrdla,zajtra jej ideme volať čo z ,malou dalej,ako jej to nasadila,sare sa spustilo kvantum zelenych soplikov,konečne sa jej to da vyfukať,obvodna my nechcela ani vytery spraviť,že jej nič neni vraj len alergia 😠 navela jej spravila a po tyždni ešte niesu vysledky lebo sa vtom vytere niečo pomnožilo,tak v pondelok mame prisť-a vraj len alergia,mam take nervy natych lekarov že až ☹ .
ja som uplne vytažena,vyčerpana,robota na 3smeny,pridem domov robim nechty do večera a potom po nociach pečiem,muž vari,žehli a upratuje,normalne sa tešim na oddych ma dovolenku od pondelka až do 11.1,potrbujem to aj koli sarke,velmi zle znaša že chodim do roboty,ked musi isť spať 3krat v tyždni našim cele noci reve zamnou,potom my mama vyvolava že čo ma robiť,des.
počasko je teraz pekne zimne ale čo ztoho ked sa ma n a vianoce otepliť 😠

hasleerka
20. dec 2009

dannynka aj vy by ste rady akvárko ... mňa tiež Zuzka otravuje aby sme si kúpili ozajstné, ju hrozne baví ked sa to hrá na FB ... tak potom sa pochváľ aké urobíte

u nás sniežiku dnes fajn, babulky sa boli doobeda s tatinom vyblázniť

samuelko
21. dec 2009

Ahojte kočky 🙂
Čo nové??? 😉 😉 Vianoce nám klopú na dvere...

ikulka
22. dec 2009

ahojkajte
no veru vianoce su už za dverami a ja mám pocit, že nič nemám nachystané....hruuza akosi nič mi tento rok nevychádza.... ☹

danona
22. dec 2009

ahojte
ikulka, preco? 😕 mozno ta uz len predvianocna depresia chyta.. 😅 😉
nam uz stromcek stoji, darceky mam pobalene, napecene je, upratane bude zajtra... a nervozitu v zaludku mam aj ja 😅 -chyba mi este par detailov - jedna papierova taska napriklad 😅 , zajtra idem do roboty do 15h este, baby budu same doma a bude tu cca 4,5 hodky upratovacka 😝.. co ona uprace, ninus v priebehu pol hodiny rozbordeluje.. mam chut ju niekedy na dve hodinky darovat, len komu? 😀 a dufam, ze z potravin mam vsetko nakupene, uz len ovocie zajtra.. 😝 uz nech je 24.12...

mirka
22. dec 2009

ahojte 🙂

my sa chystáme ešte zajtra na nákupy, skôr ale len na jedenie, ešte budem robiť posledný koláčik, budeme mať 4 druhy, 2 slané a 2 sladké, aj tak na štedrý večer ideme ku svokrovcom, vlastne tam budeme od obeda, na druhý deň bzdeme tiež mimo domu, takže my sme doma až 26. 🙂 darčeky máme, len maličkosti sme tento rok, Laura ale bude mať samozrejme najviac 🙂

eliska, držím palce, aby už Sárinke niekto pomohol, máte doma perno, no ja sa tiež obávam toho, ako to bude, keď budem v robote

musím končiť, laura si nechce ísť s ockom umyť zuby, tak letím, dobrú noc 🙂

dannynka
22. dec 2009

ahojte 🙂

hasleerka-presne ako pises,aj GAbike sa paci ako davame rybkam papat na FB a preto chcela aj ona od jeziska svoje akvarko 😀 a uz ho aj ma,take malicke 2-litrove a meggi nam do neho darovala rybky krasnucke...uz aby bol stredry den a potom pofotíííííím 😵

inak ak by som sa tu nedostavila do stedreho dna tak Vam vsetkym maminam a aj detickam prajem krasne vianoce a stastný novy rok 🙂))) 😵 😵 😵 😵 😵

nera
22. dec 2009

Krásne a pohodové Vianoce, plné radosti a veselosti ...a ešte krajší nový rok 2010..nech sa Vám len darí, hlavne v zdraví.... 😵 😵 😵 😵

hasleerka
22. dec 2009

nuž tak ja sa tiež pripájam k blahoželaniu, nech prežijete krásne sviatky Vianočné a do nového roku 2010 všetko len to najlepšie

dannynka no som moc zvedavá na to akvárko, bo si také maličké ani neviem prestaviť ... možno by také aj mojim babám stačilo, ja som najprv chcela tak asi 15 litrové

samuelko
23. dec 2009

Dobré ránko,my so Samkom už od rána cca 5,45 fičíme,nejak sa nám už nechcelo spať,Tak Samko už maĽuje svojimi temperkami v kuchyni a ja som dobalila ešte posledné darčeky...Len čo je veľmi smutné,že hrozne prší a ten krásny sneh zmizne....
No idem ešte jeden koláčik upiecť,ja sa tu ešte zastavím 😉 😵

mirka
23. dec 2009

ahojky

presne samuelko, také je to teraz vonku smutné ☹ no ale čo už, Vianoce nie sú len o snehu 😉

aj my vám všetkým prajeme krásne vianoce , strašne sa teším na Lauruškinu radosť 😵

ja idem ešte robiť burizónové guľky 🙂 ale sa mi už vôbec nechce 😅

biccy
23. dec 2009

Ahojte 🙂
U nas uz upratane,napecene,uz si len robim nechty 🙂 Takze mozu prist Vianoce 🙂
Tiez sa tesim na to,ako sa Zoinka bude tesit. 🙂
Prajeme vam so Zoinkou krasne Vianoce 😉 😉 😉

ikulka
23. dec 2009

ahojky
aj od nás kráááááásne Vianoce všetkým dievčatám aj ich rodinkách, užite si ich v pohode, spokojnosti a v kruhu rodiny....
no ja už mám darčeky pobalené, teda eln pre sašku, mužovi zabalím aj zajtra no saši má toho plné vrece neviem kde to na celý den zajtra schovám....🙂))
no ja už mám kapustnice navarené, mne bezmasovu, mužovi s masom, aj šalát mám spravený tak bude zajtra viac veget, nebudem mať toho tolko....

hasleerka
23. dec 2009

ja som si chcela dnes tiež urobiť šalát, len sme sa dáko šmotkali bo mamina má dnes narodky, tak sme aj vysedávali ... kapustnicu urobí ona zajtra ...

tiež sa teším ako budú babulky zajtra rozbalovať ... nám dospelákom dám darčeky len do taštičiek ... idem ešte jeden posledný darček zabaliť

bettina
23. dec 2009

Šťastné a veselé Vianoce prajeme 😵 😵 😵

zuzu13
24. dec 2009

Krásne Vianoce s vločkami šťastia,
zabalené kúzlom lásky,
prikryté perinkou splnených snov
a plamienky pohody a pokoja
Vám žela zuzu13 s rodinou
😵 😵 😵

samuelko
24. dec 2009

Ahojte
Prajeme vám krásne prežité Vianoce v kruhu svojej rodiny. Prajem veľa zdravíčka,šťastia,lásky a pre detičky vééééééééééééééééééééééééľa darčekov pod stromčekom....
želá Erika s rodinou

dadulka2000
24. dec 2009

Kocky, aj ja Vam vsetkym prajem nadherne vianocne sviatky, v kruhu svojich najmilsich, plne pokoja a lasky. 🙂

danona
24. dec 2009

aj od nas stastne a vesele!!! 😵 😵 😵

hasleerka
25. dec 2009

krásne sviatočné dopoludnie 😵 😵 😵 aj u vás lietal baliaci papier po izbách??? u nás sa trhali darčeky ako o život 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre