Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
20. jan 2010

ahojte 🙂

samko veru viac sa setri a dopraj si raz za cas den len pre seba a uzivaj si to naplno...urcite pomoze 😉

ikulka-Saske prajeme skore uzdravenie.... 😉

eliska-dodatocne sarke prajeme k meninkam vsetko naj naj 😉

dannynka
20. jan 2010

ozaj ja niečo viééééém ale nepoviéééém 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

danona
20. jan 2010

eliska - sarike dodatocne zelame vsetko dobre 😵 😵 😵
samuelko - co krv, kedy budes mat vysledky, ako sa citis teraz?? a.. mas este nejake skusky v zimnom semestri? 😨 ... to je otazok, co.. 😉
ikulka- 😒 chuda male, aj v skolke je nejako zvysena chorobnost?? 😕
ja zaklopem.. sme zdravi, mam sice kopec roboty, no... uz sa "zabehavam" 😀
Dada ide vyskusat prijimacky na bilingvalnu skolu, ak sa jej zadari, pojde teda z osmej triedy na strednu...teraz speakujeme kazdy den, prijimacky budu koncom marca, ak uvidime.. 😝

samuelko
20. jan 2010

ahojky 🙂

danona som chudokrvná (zato som furt bledá a mám závrate),tak mi dnes vypísala lieky na krv a na neurologii,je všetko OK.skúšky už nemám skončila som v zimnom 15 skúšok,no z jednej už viem vysledok za A, ešte čakám na dve a potom už si doprajem veget.
ikulka prajeme skoré uzdravenie 🙂

DANNYNKA okamžite nám to prezrad!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 srandujem,ktorá je tehulka??? uhádla som??? 😉

dannynka
20. jan 2010

Samko nechaj sa prekvait......vcas sa dozvies teda dozviete... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

samuelko
21. jan 2010

ok,ja som už vééééééľmi zvedavá.

dannynka a kedy asi?????????????????????????????????? 😅

dannynka
21. jan 2010

samko a uz je to tuuuuuu hladajte 😵 😵 😵 😵 😵 😵

danona
21. jan 2010

....dannynka, co sa deje? .. kto je tehu? - aj mna len to napadlo... 😀 ... hlasim sa, ze ja nie... 😀 😉 😎
kocky, ako a kedy vam zaspavaju vecer deti? - tie nase oktobrove myslim.. 😅 -neviem ninu naucit samu zaspavat, uspavanie nam trva tak 50min, ja som uz potom K.O.... 🙄 - inak prave sme zaliezli do postele, tak ratam, ze hodinu tu budem lezat... 😒

dannynka
21. jan 2010

danona no hadaj.....a hladaj...ja len pomozem ze je to jedna z nas oktobroviek....ja uz o tom viem dlhsie 😉 a veru uz ma riadne aj jazyk stipal len som cakala kym sa sama neprizna...a hla je to tu 🙂

samuelko
21. jan 2010

ja som to tušila IKULKA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 gratulko

samuelko
21. jan 2010

jééééééééééééééééjda, tak si prosíme bližšie info 🙂 🙂 🙂 jééj to je super

samuelko
21. jan 2010

danona, Samko zaspí ako kedy,ale približne tak do pol hodinky zaspí a niekedy aj skor. Tak od 19,30 do 20,30 cca 😔 sám ja pri nom neležím

dannynka
21. jan 2010

danona-aj Gabika mi zaspava sama v postielke svojej cca do 20-30 min zaspí sama... 😉

mirka
21. jan 2010

ahoj kočky!!!!

Ikulka, gratulujem!!!! 🙂 sa to tu zas trošku rozrastie 😵

my sa máme fajne, tiež skúškujem, konečne ma čaká posledná skúška, tak mám trošku voľnejšie, Samko, ty ako?
k odpadnutiu, ja som odpadla raz, ale pre mňa to bol super pocit,

samuelko
22. jan 2010

Mirka ja som skončila so zimným sem. už ma zachvílu čakajú prednášky na letný 😠

ikulka
22. jan 2010

ahojte dievčatá dakujem prečo si tipovala zrovna mna? 😀

nera
22. jan 2010

ikulkka .. srdečne blahoželám a prajem bezproblémove tehu 😵

danona
22. jan 2010

... 🙂 supeer 🙂
ikulka, gratulujem, zelam vela zdravicka ... 😵 😵 😵 ... to ja som si nevedela tipnut ... 😀
dannynka, ty si ako vedela?? 😎
to uspavanie musim teda zacat riesit.. ☹

dannynka
22. jan 2010

danona-my si s Ikulkou castejsie skypujeme ako konikujeme 😀 😀 😀 😀

nera
22. jan 2010

čo sa týka zaspávania u nás je to celkom v pohode....urobíme večerný rituál....zuby, rozprávka a ideme si ľahnúť...niekedy zaspí sama, ale je radšej keď si ľahneme spolu..pomojkáme sa a za pár minút spinká....

ikulka
22. jan 2010

dobrý večer no ešte raz dakujem divčatá.... 🙂
danona veru dany to vedela prvá na skype sa veru stretávame častejšie...
no a spánok u nás ...saška spí s nami v spálni i ked dnes boal velká hrdinka celý den že ide spať do svojej izbičky ale ankoniec večer sa rozplakala, že nejde....ale tiež jej netrvá dlho zaspať vypije mlieko chyti ma za ruku a chvílu sa vrtí..horšie je ked spí v školke cez obed to potom nevie zaspať večer a som pri nej niekedy aj vyše hodiny kým zaspí.....

samuelko
22. jan 2010

neviem ikulka, na teba som hned myslela 😉 držkajte sa 🙂

hasleerka
23. jan 2010

no tak zase chorôbky ... Saške posielame cmuk nech sa rýchlo uzdraví

aj Miška mala včera teplotu, ale dne našťatie už nie, kašle riadne, tak ju nechám radšej budúci týžden doma ... zatial k dr nejdeme, som jej nasadila stoptusin a calcium

danona Miška zaspáva sama, okolo osmej ich obe naženiem do postele pustím im z cdčka rozprávku a do 15-20 min. spinká

ikulka aj my blahoželáme , nech je všetko v poriadku

kukám že aj skypujete??? aj ja chcem, moje meno viete, tak ma nájdite

biccy
23. jan 2010

Ahojte 🙂
Ja nejako nestiham sem prispievat. 🙂 😅 Dorobila som druhu fotoknihu (mamka chcela) a medzitym balim veci,lebo zajtra ideme na tyzden na lyzovacku do Jasnej.Uz sa velmi tesim.Aj Zoinka ma lyze,ale len take,co sa pripinaju na topanky,lebo ked sme sa raz boli lyzovat a ona sankovat,tak vrieskala na cely svah,ze chce lyze. 😀 Po vianocnych prazdninach co mali v skolke,tam isla na jeden den a potom mala silnu nadchu,tak ostala doma.Teraz cely tyzden chodila a opat nepojde,lebo ideme do Jasnej 😅 .Takze tak s nasou skolkou. 😅
Prajem vam pekny zvysok vikendu. 🙂
A Ikulke srdecne blahozelaaaaam. 😵 😵 😵

hasleerka
25. jan 2010

ahojte, vonku krásne mrzne a my sme doma chorí ... ale rozmýšľam že zajtra už na chvíľočku pôjdeme von, ved teploty nemáme...

samuelko
25. jan 2010

ahojte
Ja som dnes bola aerobicu,joj bola paráda, s glegynami,sme sa aj nasmiali,aj zaskackali,no fajne nám bolo 😀

Ikulka kde si?? napíš dačo o vás 😲 😉 ? ako sa cítiš?? 🙂

haslerka veru mrzne a poriadne,akože veľmi mi to nevadí,nech vymrznú tie choroby kadejaké,ale ja už chcem teplo ☹

hasleerka
25. jan 2010

samko ja už sa tiež tak teším na leto ... stačí mi zima tak na týždeň, vyšantiť sa a dosť 😒

bzuco
26. jan 2010

ahojte

´ja sem zasa len tak potajomky 😎
IKULKA - srdečne blahoželám 😵 😵 😵 😵 😵

danona
26. jan 2010

mirka? 😀 neschovavaj sa 😀 ...
veru, choroby.. 😝 ninus je cez den - az na kasel - akoby jej nic nebolo, navecer jej teplota vyskoci, tak sa ukludni... dnes uz stihla tempery rozliat-ci vysypat na Esprit koberec 😝 ... no radsej by v robote ako s chorym dietatom doma.. 😔
ikulka-veru, ako sa mas? byva ti aj zle? 😉mavas chutky nejake?? 🙂

samuelko
26. jan 2010

a Ikulka nič,buď veľa pracuje alebo je ospalučká furt 🙂
Teraz som dožehlila,ešte sa mi perie a idem povysáva´t robiť papiere 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre