Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
26. jan 2010

ahojkajte dievčatá ste zlaté že na man myslíte, no ja nič nestíham sašku mám doma čo je zas chorá tak namiesto toho aby som oddychovala behám po okolo majĺej okolo hrncov, vprádla, žehličky a td atd....a večer už uťahaná padnem rovno do postele...
ale dens som bola v poradni tak som aj srdiečko počula....no zle mi občas býva i ked nie tolko ako pri saške ale veru chute nemám nejak špeciálne..skor nechute moc na nič nemám chuť.....ale bruško rastie akosi viac ako pri prvom tehu neviem veru čo budem za chvílu nosiť....
bzučko dakujem aj tebe tak ty nám sem takto chodíš šmírovať 😀 😀 😀

samuelko
26. jan 2010

jééj ikulka,tak máš čo robkať a do práce už nechodíš??? a ak by sa ti dalo nejaké nové foto s bruškom a Saška ako reagovala na to že bude mať súrodenca? to som zvedavá že? 🙂

hasleerka
27. jan 2010

ikulka to budeš mať rozdiel asi tak ako ja...

ikulka
27. jan 2010

samko tolko otázok 😀 no saška o tom ešte nevie ked si predstavím to vyvetlovanie a prečo a ako až do augusta to by ma odviezli rovno na psychiatriu tak jej to povieme až neskor....no a teraz som pn nechala ma dr doma kým neskončí tretí mesiac a potom sa uvidí....fotku nemám musíms a odfotiť....
jéééj haslerka veru áno aj nám to tak vychádza

dadulka2000
27. jan 2010

ahojte kocky
ikulka,... jeeej - aj ja blahozelam, super,.... tak prajem prijemne tehulkovanie 😉
nasa Ellie ma Millie tak na "salame",... dufam ze sa to casom zmeni,..... 😅

inak Ellie nikdy nemala problem so spanim,... som ju vycvicila od malinka a od 8 tyzdna uz sama spala vo svojej postielke a izbe. este aj teraz mi spava cez obed tak 2-3 hodky.
dnes sme boli spolu u zubarky na kontrole,.... aj na sr deti maju kontroly od 3 rokov?

samuelko
27. jan 2010

ahojky

no super ikulka 😉 len pekne oddychuj a dávaj si pozor 🙂

dadulka no Samko ide k zubárovi akurát 1.februára na prvú prehliadku zubov tak som zvedavá aj ja 😅

hasleerka
27. jan 2010

dadulka konečne ja vidím že drobček sa volá Millie ... sa im to obom pekne rýmuje

naša zubárka povedala že stačí až ked pôjde do školy ak nebude mať iné problémy ... ale rozmýšľam, že ked pôjdem so Zuzkou tak ju vezmen nech ju kukne a zapíše

ikulka
28. jan 2010

ahojky
jéééj dadulka vidím, že bambulka sa volá millie no pekné veru peken sa to rýmuje....
no zubár ja som ešte so saškou nebola a ani neviem kedy pojdem už vidím ten vresk, čo by tam spustila...a to idete k dospeláckemu či k detskému lebo ja ani neviem či nejaký detský zubár v okolí vobec je....

hasleerka
28. jan 2010

my chodíme k dospeláckemu, veru tiež neviem či vôbec funguje len detkský???

eliska7
autor
28. jan 2010

ikulka gratulujem,vela zdravička a pekne tehu 🙂
my sa akotak držime,ma trocha upchaty nos,no v norme,ked ma zapnuty celu noc zvlhčovač tak spi celu noc.zaspava večer do 20 hod,ked chodi do školky a musim jej hovoriť rozpravky!povie 5,tak musi byť 5,pekne ich rata aby sme ju neoklamali 😀 ,vskolke ok,nabuduci tyzden chcu zavret skolku maju tam pol skolky chorej,neviem kam ju potom dam 😠 konečne je fit,može tam chodiť a teraz toto.zajtra je vysvečko,tak daniel ma oddych aj v pondelok.krasne zasnežilo,boli sme sa sankovať,aj zajtra hned zo školky.všetkým pekny vikend 🙂

samuelko
29. jan 2010

aj my ideme k dospeláckemu so samkom. 🙂

konečne víkend,nejaký bol dlhý tento týžden 😒 Prajem peknučký predlžený víkend a ozaj aké boli vysvečká??? 😕 rodičia sú spokojní???

biccy
30. jan 2010

Ahojte 🙂
Takze v Jasnej bolo super,vyborna lyzovacka-mozem len odporucit. 😉 A dovolenku sme vcera zakoncili plesom u nas,takze dnes dospavam,este ze je zajtra volno. 🙂

ikulka
30. jan 2010

ahojkajte ako víkendujete? my len doma nakolko som pn nemožem nikde chodiť.... ☹
biccy tak to ste mali dobru zábavu mna veru zimné športy vobec nelákaju ja sa ani lyžovať neviem ....pre mna by už aj leto mohlo prísť....

hasleerka
30. jan 2010

ikulka želáme skoré uzdravenie a už aby to vytúžené leto prišlo ... ja mám rada zimu ale len na chvíľku ...

ja som bola so Zuzkiným vysvečkom spokojná, zatial samé jednotky, tak som ju pozvala na pizzu, taká som bola včera prepchatá, že som ani cvičiť nevládala ísť...

ikulka
31. jan 2010

peknu nedelu prajem
has no super že ste mali také dobré vysvedčenie zuzka je šikovnica....
mna dnes táááák príšerne bolí hlava nemožems nou ani pohnuť no hruuuuza...máme ísť k našim ale ani sa i nechce len by som spala....

samuelko
31. jan 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂
no parádny víkend za nami tiež viac menej športový 😉 ale tak treba sa vyblázmiť, ale napadlo hrúúúzu snehu... 😵 boli sme mojej maminke zablahoželat k meninkám 🙂 Kúpili sme si obrazy kráásne tak sa vytešujem 😀

ikulka len pekne oddychuj 🙂

ikulka
31. jan 2010

nazdar holky
no my sme boli tiež u našich chvilu a inak len doma....saška ide zajtra do školky zas po 2 týždnoch čo nebola tak bolo plačuuuuuu bože ja som z toho na nervy ona má z toho normálne psychycké stresy z tej školky nechce tam chodiť, myslím si že aj niekedy ochorie z toho stresu a nie z bacilov....normálne rozmýšlam, že ju tam nebudem dávať aspon kým som doma, ale zas nechcem aby bola taký samotár ona má rada deti ale ked prídu k nám ale do školky ani za nič joooj tak neviem čo mám robiť idem pre nu zajtra pred spaním aspon na to som ju ukecala, plakala potom menej.....

dannynka
1. feb 2010

ikulka-veru aj Gabika je na tom podobne..do skolky ani za svet,ale ma rada deticky....a doma by jej so mmnou bolo dlho....a kolektív jej len prospeje..inak tiez je teraz dva tyzdne doma po dvoch tyzdnoch chodenia do skolky...tak ze buduci pondelok bude tazky 😒

hasleerka
1. feb 2010

dannynka aj tu ťa musím pochváliť s novou fotkou 😉 ...

ja som s našou škôlkou moc spokojná, je taká maličká rodinná a Miška tam rada chodí, stane sa niekedy že sa jej nechce ale vysvetlíme a je to bez plaču ... dokonca bude mať teraz v triede možno aj sestrenicu ...

ikulka
2. feb 2010

ahojky veru dany dobrá fotkaaaa....
no naša tam bola 2 dni a bola potom 2 týždne chorá tak som zvedavá kolko tam vydrží teraz....

danona
2. feb 2010

danny-uz som ti na fb okukovala fotku.. 🙂 je fakt dobra 😉
aj my sme este doma - uz druhy tyzden, ide ma porazit.. 🙄 dnes sme boli zase na kontrole a mame este zostst doma.. horor... deticky maju dnes v skolke karneval, tak ani tam ninus nepojde, v pondelok sa jej uz zase do skolky po voch tzdnoch nebude chciet ist... 😝 a o robote uz ani nehovorim.. 😒

nera
2. feb 2010

ahojte, tak my už začíname si obzerať škôlky....ale chceme si ich aj osobne okukať a navštíviť, len keby bolo času ...ale napokon asi vyhrá tá najbližšie...až sama som zvedavá ako to zvládneme, ale my pôjdeme až od septembra....možno už teraz by to bolo v pohode, teraz dokonca chce ísť, ale kvôli imunite som rada, že je doma...len nech pekne si ju obe teraz vybudujú...
pomaličky sa začínajú už aj spolu hrať, podávajú si loptičky a vôbec hračky...tancujú...a všetko...len tie knihy a stavebnice....Olivinka chce sa zapojiť, ale ešte to jej nejde a tak Dianke všetko búra....to je potom zlosti...ale aj tak Dianka je na svoj vek ohromne tolerantná....

samuelko
2. feb 2010

ahojte kočky
No aj u nás sa hlási chorôbka, Samko začal soplit,ale zajtra ešte pojde do školky, v školke bol asi týžden a pol a zas choručký, choroby poriadne vytrápia túto zimu tie naše deti,hrozné ved sú večne choré 😠 😠 😠 😠

Ja som akurát dopiekla koláčik, do robotičky zajtra kolegynkám , idem si vyfúkať vlásky a potom sa ponorím do čítania Velkej Didaktiky 😵 😵

dannynka
2. feb 2010

babulky dakujem 🙂

inak aj tu zazelam Erikam vsetko naj naj k meninkam aj ked som to uz na FB napisala 😀 😀 😀 😀

Samko veru choroby su potvora,nasa Gabika pojde po dvoch tyzdnoch znova v pondelok som zvedava co nas znova caka.... 😒
nera-tak klobuk dolu ze Ti Dianka takto vydrží,u nas uz zacina byt veselo....lebo Domi chce mat to co ma akurat Gabika a samozrejme ze sa to Gabike nepaci.....ale inak tiez ked su spolu tak mDomi sa mi viac zabaví a ja toho doma spravím viac ako ked som sama s Domim doma a Gabika v skolke 😅 kto by to bol povedal??? asi zacnem rozmyslat ze si ju necham doma ako pestunku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nera
2. feb 2010

Aj ja sa pripájam...všeetko naj Erikám...hlavne zdravíčko, šťastíčko, rodinnú pohodu a veeeľ aradosti z detičiek...
Danka - to poznám...to isté je u nás čo má Dianka to chce aj Olivinka...niektoré veci už máme po dvakrát 😉

ikulka
3. feb 2010

ahojky aj od nás Erikám dodatočne všetučko naj...
booože ide nás tu zasypať ide mi to na nervy ten sneh.....za chvílu pojdem pre malu do školky ani sa mi nechce brodiť sa v otm snehu 😝
samuelko akomalý? choroba prepukla? naša sa zatial drží, ale zajtra a v piatok nejde do školky som doma tak bude so mnou a je mi to vela ráno vstávať teperiť ju do školk yzas naspať... mám toho veru dosť ked dojdem domov a sa aspon vyspíme....

hasleerka
3. feb 2010

samko ja som ti včera zabudla popriať všetko naj naj naj k meninká, prepáč ... a ostatným dakujem za želanie

dorábam môj obed, lebo som nemala kedy, musela som čistiť kuchynu od plesne, hrôza ... no tak bude z toho večera 😀

samuelko
3. feb 2010

ahojte
Aj ja prajem eričke dodatočne všetučko naj 😵

No Samko sa drží,včera jemná nádcha,ale dnes nič tak som zvedavá ešte čakám a zároveň bojím 😨

ikulka
4. feb 2010

ahojkajte devuchy čo porábate? ja som stále doma tak mi je už dlho.
to počasie mi lezie na nervy už by som teplo pristala....
samko dufam, že malý je ok

samuelko
4. feb 2010

ahojte ja som sa akurát ospršila po aerobiku a už si ležkám v postielke a oddychujem ,ale som si vás ešte chcela poprečítkať,ale moc sa toho nepopísalo 😅 Zajtra mi už začína škola aj v sobotu,ach...

Ikulka ani mi nevrav, aj mne táto zima už lezie pomaly na nervy,kopec snehu to nemáš kde odparkovať auto,a ráno ked ideme do roboty a školky,tak to je neskutočná zima unás bolo dnes ráno -17st. Katastrofa 😠 a Samko sa má dobre našťastie netečú mu soplíky,chodíme normálne do školky 😉 poklopem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre