Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

hasleerka
5. feb 2010

samko teda riadna zima, ved by som ani nos von nevystrčila ... ja radšej ani teplomer nemám, nech neviem koľko tam je ....

ale som spokojná, zatial mi prestali rosiť okná, vždy som utrela a zachvíľu boli zase zarosené ... asi som mala mooooooc vlhký byt z tej plesnivej steny v kuchyni a začala som trošku viac kúriť, tak som zatial spokojná

nera
5. feb 2010

ahojte, tak zápis máme za sebou...a to ešte nebol zápis a už len doplňajú stavy...ale sme to stihli....škôlku máme celkom blízko, tak uvidíme ako to zvládne ona, ale aj ja....
Zajtra by som mala ísť na ďalší pohreb, ale trošku sa aj bojím, aj je to 100km...no tá teta by si to zaslúžila, lebo bola zlatučká...len s dvoma detičkami v aute trošku sa bojím aj ciest...no uvidíme...

samuelko
5. feb 2010

ahojte

Ako idete víkendovať? ja som ešte zajtra v škole do druhej 😝 no čo už 😅

samuelko
7. feb 2010

ahojky a kdeže ste??? 😅

zuzu13
7. feb 2010

ahojky...ja som tu...na chvilku...
vsetci sme chori...mala si isla lahnut do postele a pozera lolek a bolek, syn lezi v obyvacke s mm a pozeraju spravy...a ja som sa ledva vykopala do synovej izby kuknut na net a idem spat...rano mame celodennu turu po dr. ... 😝

ikulka
8. feb 2010

ahojte srdiečka no aj my sme veru zas chorí teda saška zas soplí a kašle tak som zvedavá kedy to prejde.....ani sem nestíham vobec chodiť hruuza toto .
zuzi prajem skoré uzdravenie...16-teho si doma alebo v práci? idem k dr.. 😉

samuelko
8. feb 2010

ahojte,tak aj ja hlásim chorobu,ja som prechladnutá,dúfam,že to Samko nedostane odomňa. Zajtra idem na to HUT-vyšetrenie ráno o 8,30 a potom na očné...jaj nechce sa mi vobec,ale čo už.
choručkím skoré uzdravenie 😉

ikulka mávaš chute?

hasleerka
8. feb 2010

no teda ta zase chorôbky, Zuzke som už na FB poslala cmuk na uzdravenie, tak aj vám ostatným ... my sme našťastie zdraví ... ja v sobotu v práci aj dnes ... a zase až cez víkend ... nič moc ale čo sa dá robiť

zajtra máme karneval, sa teším, sa vytancujeme 🙂

mirka
9. feb 2010

ahojte, my sa celkom držíme, laura sa konečne dostala z kašľa a nádchy, mňa nádcha drží už vyše 2 týždňov, mala som pokoj 3 dni a zas mám zapchatý nos, ale myslím, že sa po 5-tich rokoch opäť prejavila moja alergia na chlad 🙄 už len vydržať do jari

chorôbkam skoré uzdravenie

už píšem bakalárku, strašne sa mi nechce, na písanie moc nie som 😀 ale už dáko dobojujeme, Erika, však? 😉

Iku, ako sa držíte? bábätko poslúcha?

Laura má teraz takú chvíľku, že by chcela sestričku Emku 😀 musí počkať, min. 2 roky 😅

samuelko
9. feb 2010

Mirka veru tak tak aj ja píšem 😅

ikulka
9. feb 2010

ahojkajte no saška ešte stáel chorá soplavá a kašle a dnes osm sa dozvedela že tu v škole su kiahne a už aj jeden prípad v školke tak už vidím, že saška zas do školky ani nepáchne... 😒 by osm sa bála aby som ich ja nedostala teraz ja som kiahne nemala...
mirka samko no chute nemám žiadne skor nechute..teda hladná som aj by som jedla ale nič mi nechutí nič do seba nedostanem potom my je zle a ked sa najem tak mi je zle tiež takže stále dokola...buduci týžden idem na krv aj na sono tak uvidím čo mi povedia ako sme narástli a či je všetko ok. inak tehu znášam zatial elpšie ako pri saške to som musela po sediačky aj spávať čo mi bývalo tak zle a teraz si to akosi ani nestíham uvedomovať....

samuelko
11. feb 2010

Dobré ránko..
Ikulka tak to je dobre,len sa držkajte a dávajte si velikánsky pozor 🙂

Unás zas sneží, zima nemá konca kraja. My ideme so Samkom po doktoroch behať,aj Samko má soplíky a už dost dlho,chcem aby mu urobil doktor výter z hrdla a ja idem tiez k mojej doktorke aj ja mám sople a už týžden a nic.
Prajem pekný deň 🙂 😉

mirka
11. feb 2010

ahojky, Erika, nebude to mať Samko ako alergiu? teraz je tých alergíí milión, tak môže mať 😒

Gabike ku včerajším meninkám všetko najlepšie!!!!

Erika, akú máš tému na bakalárku? ideš pokračovať aj ďalej?

dannynka
11. feb 2010

ahojte 🙂
Choruckym prajeme skore uzdravenie...🙂
Ja si musim zaklopkat,Gabika je od pondelka v skolke a zatial nic ale uz dost nech to nezakríknem 🤐 🤐 🤐

Mirka dakujeme ze si si spomenula 🙂)

dannynka
11. feb 2010

a ozaj este som zabudla napisat ze uz mame doma veselo,DOmi nam stvornozkuje jedna radost....a uz pomalinky aj prve krociky robí tak mame doma veselo a mam sa stale na pozore... 😀 😀 😀 😀

samuelko
11. feb 2010

Mirka môže to mat aj alergiu,aj ja na to myslím,náš doktor dnes ordinuje od pol jednej tak pojdeme okolo pol druhej. Ja mám tému "autizmus v predprimárnom vzdelávaní" a ty máš akú? a poslala som si druhú vysokú prihlášku,tak som zvedavá...

Gabike dodatočne všetko najlepšie 😉 hlavne zdravíčko 🙂

dannynka
11. feb 2010

samko dakujeme 🙂
No ako vidím ti teda stíhas sa doma nenudís 😀 😀 😀 😀 😀

ikulka
11. feb 2010

ahojky
aj od nás gabike všetuuuučko naaaj bola už aj oslava?
teeeeda samko sa nezdáš normálne mám depku pri tebe ja som len bc. a veru mám plány aj na mgr, ale stáel len plány vobec sa mi do toho nechce.....

nera
11. feb 2010

Ahooojte....aj ja sa pripájam dodatočne Gabike k meninám prajem hlavne zdravíčka, šťastíčka, radosti a veselosti....a veeeľa krásnych zážitkov 😵 😵 😵
no a blahoželám k 4nožkovaniu....nooo tak o chvíľu už začne rúčkovať a potom behať a potom liezť na všetko...ono to je sranda, že Olivinku akosi nič nemusíme učiť...jej stačí raz vidieť to u Dianky a už to sama robí...už vyliezla na stoiličku, gauč....behá, naháňajú sa....no my už máme tiež riadne veselo a čo sa týka reči...o čo neskôr začala Dianka rozprávať o to asi Olivinka skôr(dôkaz toho, že dieťa sa nedá tabuľkovať).....už dávno hrkúta a hovorí jednoduché slová....no je z nich sranda....

samuelko
11. feb 2010

ikulka,neboj aj na to príde čas 😉 ja som taká nočná sova, ja som v noci dlho hore a potom,ked je už organizmus vyčerpaný kolabs 😀 😀 😀 😀 😀 xixi dala som si učitelstvo pedagogiky a psychologie,ked mna takéto predmety bavia 😝 🙂 🙂
Mirka ja som zabudla čo študuješ?

nera tak to je super 🙂

dannynka, nera klobúk dolu pred vami, ja si to ešte neviem predstavit,je to velmi pekné a obdivuhodné ako krásne naraz vám rastú detičky 🙂 🙂 🙂

hasleerka
12. feb 2010

ahojte ... tu sa nám dajako rozsnežilo... karneval nám dopadol super, fotky sú na FB ... ja idem aj v sobotu aj v nedelu do práce ... ludia sú hladní musím predávať 😉

mirka
12. feb 2010

ahojky

hasli, karnevalové fotky sú peknučké 🙂

Erika, ja mám Agresivitu detí a mládeže v školskom prostredí (téma ako za milión, mali sme strašne málo času, tak som brala prvé, čo som si myslela, že bude v pohode, čo som sa sekla, ale už ju mám rozpísanú, tak je to už celkom ok 😅 ), študujem sociálnu prácu. ALe zatiaľ sa idem uspokojiť s Bc. Mám pocit, že 3 roky zatiaľ stačili, Mgr. si spravím pri druhom, budem mať oddychovku 😀 a uvidím, či mi ju bude do budúcna treba 😝 už na denné nemôžem kôli robote, a na externé by ma nevzali lebo nemám prax.

mirka
12. feb 2010

Danny, Dominik je šikulko!!!!! 😉

nera
12. feb 2010

samuelko- vďaka...detičky rastú, len fakt to ide stráááášne rýchlo....a teraz máme obdobie vysvetľovania všetkého....najmä prečo by sa mala správať(hlavne Dianka) tak či onak....veľmi by som chcela, aby boli to medzi nimi klapalo...ale to sa ukáže až o tak 15 rokov....tak uvidíme....
Mirka - super téma...o tom by som vedela hovoriť aj hodinu....ak učíš tak nemáš problém o tom hovoriť.... ak nie tak poseď si s niekým kto učí a uvidíš koľko Ti o tom narozpráva....najlepšie zástupca alebo niekto zo školského parlamentu(ale zo strany učiteľov)...tým prejdu všetky prípady v škole...

biccy
12. feb 2010

Ahojte 🙂
Ja som tu len na skok,nejako nestiham.Zoinka chodi druhy tyzden do skolky,ale hned chytila nadchu a z toho samozrejme kasel.Ale nadcha jej uz doznieva,len toho kaslu sa stale nevieme zbavit. 😠 A teraz bude tyzden doma,lebo maju prazdniny,tak ju nechcem davat do spojovacej triedy ku cudzim detom. 🙂 Uz sa nevedela dockat prazdnin,lebo tento tyzden bola rano jej neoblubena ucitelka,tak kazde rano velmi plakala. 😖 No ale zvladli sme to. 🙂
Prajem vam pekny vikendik,my sa ideme zajtra lyzovat do Polska. 😉

samuelko
12. feb 2010

Mirka tak to je taká vďačná téma a kedy ju máte odovzdat? a už plánujete druhé bábo??? 🙂

mirka
13. feb 2010

babky a nemáte náhodou niečo k tej téme? hlavne tam musia byť mená, aby som mohla dať citácie

Erika, druhé ešte nie, raz možno hej, ale tak skoro to podľa mňa nebude, termín odovzdania bakalárky máme 3.4.
ešte píšem iba 2.kapitolu, neviem čo idem dať do podkapitoly Vplyv školského prostredia na agresivitu, tak ak dačo máte, sem s tým 🙂

ikulka
13. feb 2010

ahojky jéééj študentky za temy máte...ja osm mala didakticku analýzu učiva odbornýc predmetov, tiež riadna ptákovina.....som si vačšiu koninu nemohla vybrať....ale napísala som na jedna...ale to už bolo dávno.... 🙂
ako víkendujete? zajtra prajem krásneho valentína

mirka
13. feb 2010

AJ MY PRAJEME KRásneho Valentína

my máme na noc moje krsňa, Laura už polhodinu spí a Barborka je už "velkáčka", tak sa ešte hrá, ale už pomaly pôjde aj ona

a zajtra ideme do DK pozrieť ku ocinovi2 (rozumej svokor 😅 ) a večer ešte k našim nachvíľu

dobrú noc!!!

samuelko
13. feb 2010

ahojky.

Všetko ma bolí doteraz som písala.. 😉 Mirka skúsim dačo pozriet aj v robote a dám ti vediet ok? asi cez IP,ale najskor v pondelok...

Aj od nás krásneho valentína 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre