Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
26. máj 2010

hasleerka, dakujem za opýtanie...už je to celko dobre...Lucka chodí stále do školky...soplíky odchádzaju...a Viktor ide už zajtra tiež do školy...
a ostatné chorúšiky sa ako držia?

biccy
30. máj 2010

Ahojte 🙂
Tak u nás je po chorobe (Zoinkinej zo skolky) a bola taká "agresívna",ze sa nakazila celá rodina 😝 .Neviem co to bolo,ale este po tyzdni nie som celkom fit. 😅 Inac sa mame dobre,rozmyslam uz nad nejakym kruzkom pre Zoinku,napr.spolocenske tance.Ci je to este velmi skoro?Co vy na to?Zajtra ma Zoinka v skolke slavnost pri prilezitosti dna deti.Najviac sa tesi na zmrzlinove prekvapenie 😀.
Prajem vam pekny zvysok nedele 😉 😉 😉.

zuzu13
30. máj 2010

biccy...no skoro...ani nie...Lucku prijali do folklorneho suboru....bola tam 2 x a potom už nechcela, lebo sa tam kričalo a museli dodržiavat poyny na slovo...takže pre nu, aj ked je nadana, to ešte nie je...začína sa hanbit, tak s krúžkami počkáme určite...kým zase s niečim nepríde...xixixi

hasleerka
30. máj 2010

no mne Zuzka o takomto čase chodila do krúžku - šikulkovia ... bolo to niečo ako škôlka, hrali sa tam, učili recitovať, kreslili atď ... a Mišku chcem dať teraz do tanenčného súboru čo chodí Zuzka (ak nám teda nezrušia učiteľa-máme problémy) ... ale tam to nebude o pokynoch ale pre radosť ... teda aspoň Zuzka to tak mala prvý rok....

ikulka
30. máj 2010

ahojky jeeej rozooberáte kružky no ja so tiež hladala niečo vhodné pre sašku a nakolko je velmi aktívna teiž by som najradšej voli la ten ten tanec. ale len tak rekreačne nerada by som aby ju tam nejak drezurovali, a myslím, že vtedy by tam ani ona nechodila no musím niečo nájsť u nás v meste....

nera
3. jún 2010

Ahojte, vidím, že tu rozoberáte krúžky, ja som tiež uvažovala nad všeličím, ale najskôr chcem, aby nastúpila do škôlky....aby si zvykla na detičky a potom skúsim všelijaké krúžky....no do tých 10 rokov toho vyskúša asi všeličo....chcem, aby bola všestranná a potom nech je aj nejaká "drezúra"dovtedy iba voľne....ak bude sa jej niečo páčiť tak neskôr vydrž aj tvrdý tréning, ale ak nie nechcem ju pre nič znechutiť....
My to máme celkom dobré v tom, že všetko máme blízko...

samuelko
4. jún 2010

Ahojte ženy.
Ako sa máte??? samko je po kiahničkách,nebol veľmi vyhádzaný 🙂 vo vlasoch mal síce hojne,ale konečne to máme za sebou a aj ja školu,heeehhe 😀
Prajem pekný víkend 😉 slniekový

ikulka
4. jún 2010

jéééj samko si sa ozvala som na teba myslela, že si sa dlho neukázala 😉

nera
5. jún 2010

ikulka- ako sa cítiš....už sa Ti to kráti....držím palce.... 😵
no koonečne sa ukázalo slniečko....tu v KE to bolo vzrušo..najmä v noci(nehovoriac o zosunoch v okolí)....ale nás sa to netýkalo, to už keby nás ohrozovalo tak už väčšina by o tom nevedela....my sme na kopci....

ikulka
5. jún 2010

nery no ako sa cítim no citim, že už sa to blíži koniec, nevládzem skoro nič navyše sa mi spravili hrozné krčové žily musím užívať lieky nosiť také špeciálne pančucháče tvrdne mi brucho tak na to mam magnezko ale inak ok 😉 hlavne že malá je v poriadku....

hasleerka
6. jún 2010

ikula a čo Saška ... už sa teší??? my sme spolu so Zuzkou všetko chystali, nakupovali ... a najkrajšie bolo ked sme spolu kočíkovali ... dokelu škoda že nemám takú fotku...

mirka
8. jún 2010

ahojte babky,

Samuelko gratulujem k ukončeniu štúdia!!! 🙂 aj tebe Iku k druhému dievčatku 🙂

my chceme dať malú od septembra na tanečnú do ZUŠ, keď sme jej to povedali, tak sa vééľmi potešila, a hneď sa začala vykrúcať 😀

idem počítať, čo máte nové a ako sa máte 🙂 mám čo robiť 🙂

danona
9. jún 2010

ahojte 🙂
samuelko- velke GRATULUJEM!!!! 🙂 🙂 🙂
ikulka-ozaj to uz mas "za par", uz len vydzat....
konecne uz slniecko svieti, sme zdravi, nina bola minuly tyzden na sono obliciek a vsetko je ok.. 🙂 .. akurat moju babku mam v nemocnici 😒 , no verim, ze sa jej polepsi... 😔

ikulka
10. jún 2010

Jeeej samuelko gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem..... si velká šikulka....ani si sa nepochválila.....
danona no veru za pár...snád vydržíme.....v týchto horučavách...
mirka dakujem

mirka
11. jún 2010

ahojte, aj ja už mám po škole 😅 akurát dnes boli 2 týždne od štátnic, tak zas mám iné starosti, hľadám robotu 😔 krásny slnečný víkned prajem!!!

ikulka
11. jún 2010

jeeej mirka tak aj tebe gratulujeeeeem moooc naozaj ste šikovnice ako ste to zvládli.....

mirka
11. jún 2010

vďaka 🙂 a ty ako sa držíš? bábätko poslúcha? meno už máte vybraté?

danona
13. jún 2010

ikulka-to som aj ja zvedava - na teba - ako sa ti dari, co s menom, ako sa na sestricku tesi saska??

hasleerka
14. jún 2010

jáj dievčatá máme kiahne ... tak dva týždne doma zavretý ☹

zuzu13
15. jún 2010

hasleerka, prajem bezproblemový priebeh... 😉

ikulka
19. jún 2010

ahojky ako žijete? no mne začína bruško čím dalej tým viac zavadzať....ale musím už tei 2mesiace nejak vydržať...trápia ma tie krčové žily niekedy ma až tak štípu....a saška no ona sa na bábo zatial teší uvidíme aká bude realita potom
danona no meno máme vybrate karin, v kalendári je 2.1. kedy je aj alexandra, nech maju spoločne meniny....

danona
21. jún 2010

ikulka-aspon pocasie ti zatial "pomaha" - tych horucav zatial nie je tolko.. 😅 meno je peknucke 😵 a na nohy... ak sa ti da, tak len sed a nohy vyloz hore.. 🙂
hasleerka-ako kiahne, uz su na ustupe?? mate alebo mali ste aj teploty?
dnes som bola dade na rozlucke - konci zakladku, lucili sa tri triedy deviatakov a styria osmaci, ona medzi nimi... za osmakov citala taky prihovor, az mi slzy vybehli.. 😅

hasleerka
21. jún 2010

danona a môžu končiť aj ôsmaci???

kiahne prebiehajú v pohode, nie je ich až tak moc, na tvári žiadne, ani teplota .... len dúfam že ich ešte aj staršia chytí ...

ja akosi nič nestíham, začínam pracovať, som od 8 do 18 ... nič nemám doma urobené a budem tak ťahať asi tri týždne ... som zvedavá či vydržím a hlavne moja mamina, aby vládala opatrovať

samuelko
22. jún 2010

ahojte Dakujem za gratulácie 😵 Mirka aj tebe ešte raz gratulko a držím palce,aby si si našla robotičku 😉

Ikulka myslím na vás, meno ste vybrali krásničké, hlavné je, aby dieťatko bolo zdravučké 🙂

haslerka aj samko mal kiahne pre necelým mesiacom, ale on mal dlho horúčky a tiež nebol veľmi vyhádzaný

danona, viem si predstaviť aká si bola hrdá na svoju dcéru 🙂

No nám sa už končí školský rok,aj sa teším, pre mna to bol dost náročný školský rok. Chystáme sa na dovču, Tak sa už teším na oddych aj Samko sa už teší veľmi 😎 😎
Prajem pekný týždeň,len toto počasie by sa mohlo umúdriť, tieto dažde sú na nevydržanie 😠

zuzu13
22. jún 2010

ahojte
hasleerka, viem čo to je...odchádzam z domu o 6tej mamina ide s malou do školky...potom o 15tej ide pre nu a ja prichádzam okolo 18tej....nákupy, varenie, hranie...a skončila som po 3 mesiacoch na záchranke...je to svina doba...nikoho nezaujíma nič... 😖

danona malá je šikulka...robi ti asi len radost, že? a kam ide na školu???

mirka, prajem ti nech si nájdeš dobru prácu a hlavne rýchlo 😉

ikulka pozdravujem bruško 😀 neboj...za chvilku už nebude zavadzat 😀

samuelko super že máš 2 mes. prázdnin...mohla som aj ja ist na PGčku...a nemala starosti s prázdninami...tých 10 mes. by som vydržala 😀

hasleerka
22. jún 2010

no ja teraz kukám že si malá asi na nohe odšklbla kiahnu, vyzerá to na riadnu dieru ...

zuzi ani nevrav, to si tahala tak 3 mesiace ... ja som ochotná tak do polovice júla a potom nech tam ešte niekoho vezme, aby sme sa striedali ... ide leto, tiež chcem byť s deťmi poobede vonku ... najhoršie je že sa mi robota páči a nerada by som o ňu prišla, tak nechcem moc vyskakovať ... uvidím časom a hlavne po výplate ...

čo je to PGčko????

no a my asi toho roku ani na dovču nepôjdeme ☹

zuzu13
23. jún 2010

hasleerka PGčka je pedagogická škola 😀
no niekto tak taha celý život...ale asi nie som stavana na toto...ale som tu pre deti a rodinu a hlavne som ešte mladá... 😅 ...takže aj ked ma robota velmi baví...aj finančne je to OK...budem musiet najst si niečo iné...kvoli dochádzaniu...autom sa už bojím ist sama...a tak denne precestujem skoro 4 hodiny...a 5 € 😢 ....

a dovolenka? no my tak raz za 5 rokov...ak motyka vystrelí... 😒

ikulka
23. jún 2010

ahoj kočky joooj dovolenky mi ani nespomínajte ja by som sa zbalila hned keby som mohla a saška tá už je zbalená mesiac 😀 ale musím si počkať na buduci rok, tento rok bude dovolneka v porodnici 😀

zuzu13
23. jún 2010

ikulka, ved ty budeš dovolenkovat 3 roky 🙂))))

danona
23. jún 2010

hasleerka-ano, ide na anglicky bilingvalny gympel, to je 5-rocna stredna... prvy rocnik - nulty je prepchaty anglinou a potom dalsie styri roky je vyucko v cudzom jazyku, plus pribera dalsi jazyk/jazyky... vacsina vyucovania je v angline...tak uvidime, ako jej to pojde.. 😅 prinajhorsom ju po tom nultom rocniku prehlasime na klasicky gympel - do prveho rocnika..to by vlastne pokracovala so svojimi rovestnikmi.. 😀 ... z osminy moze ist dieta len na 5-rocnu bilingvalnu skolu, vsade inde az z deviny... 😉
jaaj, dovca...snivam aj o dobrom "vyspani sa", to sa niekedy zadari aj doma cez vikend - ak duracelka ninus nevyskoci z postele o 7 rano... 😀 😝 /inak este ani teraz nespi-tu mi pri laptope v posteli kotkodaka/ 😝
zuzu,hasleerka- 😝 vycerpavajuca prac. doba 😝 a ak este treba aj cestovat... 😒
samuelko-kam sa chystate a kedy?? 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre