Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

hasleerka
23. jún 2010

no ja som si aspoň užila krásny víkendík s maminami z MK ... dovča nehrozí jednak finančne a jednak kedže som nastúpila do novej práce ...

zuzi tak to máš dosť náročné aj časovo aj finančne ... dochádzaš až do žiliny ak si dobre pamätám....

ja chodím ráno s kolegynou, tak jej občas budem musieť kúpiť kávu a poobede chodím domov tesco busom alebo vytiahnem aj bickáč ... plat síce nie je na vyskakovanie, ale budú aj stravné lístky, tak sa dá ... živoriť nebudeme....

hasleerka
23. jún 2010

danona tak to máš teda doma riadnu hlavičku ked ide na takýto gympel ... veru u nás nič také nie je , len čo viem osemročný gympel ... tak držím palce aby sa po prázdninách dobre zabehla....

danona
25. jún 2010

hasleerka- to sa este uvidi /ta hlavicka 😀 / 😎
babyy, chystame sa na karneval do senca - na pesej zóne a vonku zacalo liat... ☹ 😒 ani neviem, ci ist.. ☹

zuzu13
30. jún 2010

prajem všetkým krásny slniečkový a posledný školský deň(pre všetkých školákov, školkarov...a samozrejme učitelov 😉 )...

hasleerka
30. jún 2010

no naša škôlkarka nekončí, nakoľko som ja v práci, takže prvé dva týždne v júli a posledné dva týždne v auguste budeme pekne ráno cupitať do škôlky ... nechcem obe dievčatá nechávať celé prázdniny mamine ...

biccy
30. jún 2010

Ahojte,tak nasa skolkarka ukoncila 1.skolkarsky rok uz vcera.Lebo sme sa rozhodli navstivit moju sestru v Prahe 🙂 Velmi sa uz tesila na prazdniny,doma bude s mojou mamkou.Prajem vam pekny zvysok tyzdna. 😉 😉

ikulka
30. jún 2010

ahojky no tak už su prazdniny 🙂 no nám to je viac menej jednokedze saška do školky teraz nechodila, ale viem že je tu školka ešte do 16.7. otvorená. a neviem ako to bude na buduci rok či vobec bude teiž chodiť nakolko chorobnosť je v tejto školek moc vysoka a to mi bude maličku len nakazovať stále tak vážen rozmýšlam či nezostane doma....

zuzu13
30. jún 2010

ahojte
aj my máme školku do 16.7...takže využijeme...a potom pojde posledný aug. týž. inak bude s našimi...
ikulka, je čas aby išla do školky..a chorobnost? ta je všade...treba to prekonat..čím skor tým lepšie..a ked bude malinka s nou...hádam bude aj imunnejšia...🙂
čo potom, ked ich dáš obe...a budeš ich mat doma každý týžden jednu choru...to sa asi potom neoplatí pracovat...samá očr
ja by som ju dala do školky... 😉
34tt....ale to letíííí...ved za chvilku tu máme dalšiu ikulku 😀

dannynka
30. jún 2010

ahojte 🙂

@ikulka veru tebe to letííííí zs chvilku uz budete 4-ria 😵 inak aj ja zvazujem ci dam Gabiku od septembra do skolky,aj teraz som ju mala doma a myslím ze o nic neprisla dokonca sa mi uz aj pekne zahraju a tak....som rada ze ju mam doma 🙂A navyse sa v auguste stahujeme tak neviem ako to bude tam zo skolkamy kedze su vsetky od rukyyyyya mm chodí na 6-tu a vodit by som si ju musela asi sama... 😒 uvidíme este..

ikulka
1. júl 2010

ahojky
jeeej dany si sa tu neukázala pekne dlho.... a kde sa sťahujete?
no ved to dany že je to komplikované s dochádzkou mne by ju musel mm zavčasu nosiť do školky pred spaním ja pre nu isť, lebo ona nespí cez obed a to neviem či sa mi pri malej bude dať a to že dieťa má isť do školky no áno to je pravda, ale za cenu toho že je tam 2 dni a 3 týždne doma s vysokými horučkami a zdravotnými problémami, tak to podla mna nemá význam....ved uvidím ako bude v septembri asi skusim dať a uvidím

samuelko
7. júl 2010

Ahojte kočeny 🙂

Dlho som tu nebola ani ja, zajtra odchádzame do Chorvátska, Samuelko sa veľmi- veľmi teší, viac ako minulý rok. Len aby to počasie bolo peknéééé 😀
ikulka už sa ti to krááti 🙂

zuzu ešte neni pozde za PGčku 😵

hasleerka
8. júl 2010

samko pekne si užite dovolenku ... hlásia pekne tak hádam bude fajn....

hasleerka
15. júl 2010

samko už ste doma z dovolenky, nejaké fotečky a popis ako bolo....

samuelko
19. júl 2010

ahojky 🙂
áno , už sme doma,bolo výborne,počasie nádherné, more teplúčke. Samko sa vyšantil 😀 domov sa nám nechcelo.
Nejaké fotky už sú aj na facb.... 😉

danona
19. júl 2010

samuelko-brala si so sebou este kocik??? - zajtra letime na Ibizu, rozmyslam, ze ci by mi v nom este vecer mala zaspala... 😎

hasleerka
19. júl 2010

hej hej už som veru kukla....

samuelko
20. júl 2010

danona nebrala som, ja už kočík nemám ani jeden, všetky som predala 😉
Prajem vám šťastný let 😎

ikulka
23. júl 2010

ahojky kočendy akosi nám to tu viazne ☹ ☹ 😖
u nás boal práve riadna burka tak sa fajn ochladilo tak aj dýchať sa mi dá.....uvidíme aké počasie bude dalej
danona krásnu dovolenku
samuelko ako bolo? hod aj sem nejaku foto

dannynka
23. júl 2010

@ikulka jeeej iku Tebe sa to uz kratííí 😵 😵 😵 ako sa cítis?

zuzu13
24. júl 2010

ahojte
ikulka, ved ti si už pomaličky v cieli 🙂 nože aj ty hod nejaké bruško-foto....🙂

ikulka
24. júl 2010

@zuzu13 ah ha zuzi aj by som hodila keby som nejaké mala.....jedine to čos om fotená ešte aj s tebou ked som sašku čakala, teraz sa vobec nefotím, mám len jednu aj to u segry vo foťáku

zuzu13
25. júl 2010

@ikulka no teda...nemyslíš vážne...šup pred objektív 🙂

ikulka
25. júl 2010

no zuzi akosi sa mi nechce...kým pri prvom tehu som vyzerala ako tak toto sa na mne vyburilo riadne tak som ani nemala chuť sa fotiť a teraz sa mi už akosi nece. ale jedna foto bude ked sa segra vráti z dovolenky a stiahne mi ju tak ju sem hodím....

zuzu13
26. júl 2010

@ikulka no ty si teda .... čo sa na tebe vybúrilo...ved ked som ta videla, vyzerala si super 🙂

ikulka
26. júl 2010

ha ha zuzi to sa ti zdalo z toho tvojho 8-meho poschodia 😉 😀 a ak si ešte krátkozraká..... 😀 ale vážne už teraz ej to lepšie ale také vyrážky aké som mal do nejakého 7-meho mesiaca som nemala za celých svojich 30rokov...a teraz mám zas na tvári čierne pigmentové škvrny zrovna nad ustami vyzerá to ako fuzy alebo ako špinavé a robí sa mi to aj po lícach...takže tak...

zuzu13
30. júl 2010

Ikulka, blahoželám ku Karinke...prajem vela zdravíčka...

tak teraz je už jasné, že tehu foto nestihneš 🙂

dannynka
30. júl 2010

aj ja gratulujem ikulke ku Karinke boze ako to rychlo ubehlo 😵 😵 😵 😵

inak narodila sa dnes o 02-45 a miery su 2670g a 49 cm prajeme vela zdravička a mamine vela mliečka 🙂

hasleerka
31. júl 2010

tiež blahoželám, nech sa má bábätko k svetu a robí radosť ...

Dani a tebe všetko naj naj naj k dnešným narodkám...

danona
1. aug 2010

vcera sme docestovali 🙂 ,kocik som na uspanie nasej duracelkz vyuzila-zaspavala vonku, po polnoci 😀
dannynka-vsetko naj! 🙂 😉
ikulka- GRATULUJEM!!! zelam vsetko dobre tebe, malinkej a celej rodinke!!! 😵 😵 😵

biccy
1. aug 2010

Ikulke aj my srdečne gratulujemeeeee 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre