Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
13. okt 2010

@zuzu13 ja uz som :o) este cez obed 😉

ikulka
15. okt 2010

ahojkajte
joooj ale máme zimuuuuu 😝 😖
dnes idem so saškou k foniatričke máme ísť k logopedičke a pred tým je potrebné vyšetrenie u foniatričky tak snád nejako prežijeme 🙄

dannynka
15. okt 2010

@ikulka ako ste dopadli?

ikulka
16. okt 2010

@dannynka ahojky dany no dobre, kukla jej do ušiek aj jazýček skontrolovala či nieje prirastený, len jej tam saška nechcela nič povedať, tak to musíme dalej nechať na logopedičku... dala jej aj nejaké kvapky rastlinného povodu, že na ukludnenie 😅 že ich musí 2mesiace užívať.....

dannynka
16. okt 2010

@ikulka to čo za kvapky? :-O inak aj nas asi bude cakat navsteva logopedičky lebo ešte stale nevie povedat poriadne "r" ze ak sa to do 4,5 roku nenauci tak budeme musiet k nej íst.. 😒

hasleerka
16. okt 2010

no ani my ešte neviem povedať "R" ale už sem tam nejaký náznak je....

zuzu13
17. okt 2010

ahojte...
vidím, že riešite logopeda...chvalabohu netreba nám...jazyček má podrezaný od 2 mes. 🙂
nech Vám rýchlo a čisto rozprávaju 🙂

ikulka
17. okt 2010

ahojky...
no saška rozprávala krásne od 2rokov, ale teraz začala trochu koktať, ale má to asi zo stresu zo školky lebo vtedy to začalo aon astrašne rýchlo chce povedať, a že preto sa potom zakaokce...ale chcem s nou ísť podchytiť to už teraz nech sa z toho nevyvinie zlozvyk....a trochu šušle na sykavkách tak nech nám povie čo s tým....

zuzu13
17. okt 2010

@ikulka , moje zlato...to ju až tak tá školka deprimuje? nech je rýchlo fit a bez strachu 🙂

eliska7
autor
18. okt 2010

ahojte všetky,dodatočne a dobuducna všetko najlepšie oslavencom,hlavne to zdravicko.nebola som tu dlhšie,ale my sme ako karantena rodina vkuse sme chory,jeden neskonči chorobu druhy už začina-od dutin,priedušiek,klbov,zuby,fakt des,sma na PN aj ja aj muž,Daniel a sara išli dnes konecne do skolky a skoly,kaslu obaja,ale alergolog tvrdi že je to ok 😖 ,behame od jedneho vysetrenia po druhe a vydy povedia len oslabena imunita,alergia spojena s infektominac sara je ako z divych vajec,momentalne sa cele dni hravame na skolku,lekarov a varenie,dnes sa chysta že budeme malovat nazbierane listy-tešim sa 😀

eliska7
autor
18. okt 2010

vložila som par fotiek ako sa sarka zabava s toal.stolikom

zuzu13
18. okt 2010

@eliska7 skoré vyliečenie prajem...ja som tiež furt chorá...už mi volali z firmy, že som pre nich neefektívny zamestnanec...no des...si myslia, že ma baví byt doma na PN, nemoct vytiahnut paty z domu...za 55%platu...debili...dufam, že to už bude len lepšie, lebo ak by som prišla o roboty, tak si to možme hodit...

prajem pekný týždeň...a hlavne v zdraví 🙂

hasleerka
18. okt 2010

@zuzu13 no to je na nervy ... dúfam že ešte v robote vydržia a nechajú ťa .. ja som tiež teraz PN, ale som si zobrala dovolenku ... tak som sa tešila že ako si užijem prvé dni dovčy a užívam si ich tak že som doma zavretá ... tiež dúfam že hádam nebudem často chorá ... lebo by ma asi tiež poslali kade tade 😠

eliska7
autor
18. okt 2010

unas je to tak isto,kazdeho kto maroduje dlhšie ako mesiac dva zavolaju a povedia dovidenia-som na nervy tiez mam strach o robotu,lebo potom sa mozme z vacsim bytom rozlučit 😠 ale vidim že chory je asi kazdy clovek,ešte vkladam foto z oslavy sarkinej

zuzu13
18. okt 2010

@hasleerka no zatial som tam...🙂 len dufam, že neochoriem...lebo to by už bol pruser...

@eliska7 je to tak...ani u nás sa nebabrú...zatial mi krátili dovolenku....tak uvidím, že to bola jediná forma "pomsty" aj ked som pracovala Home office...takže firma mala profit aj počas mojej neprítomnosti...len ja som mala tých chabých 55%...a aj to sa im nepáči... 😒

tak choroby heš...heš...heš...

hasleerka
18. okt 2010

@eliska7 hladala som fotečky že kuknem ale nemôžem nájsť... hodíš sem link,nech môžeme pochváliť

veru veru choroby hnusné preč

samuelko
18. okt 2010

Ahojte dievčatá
Chorôbkam skoré uzdravenie a už by aj mohlo byť dost !!! My sa našťastie držíme, aj Samko, chodí do škôlky aj my do práce 😅
Ikulka logopedičky/ alebo logopéda sa nemusíš báť, my ich máme na škole asi 10 a to sú hodiny pre takéto malé detičky formou hry 😀 😀 😀
Samko pekne rozpráva, on aj skoro začal rozprávať a aj pekne čisto,našťastie 😀 😀 😀 som ho vychválila,čo??
Prajem pekný týždeň 🙂

nera
19. okt 2010

@bellasandra - Emke prajem všeeetko najlepšie k narodeninám...hlavne zdravíčka, šťastíčka, radosti .... a pohody.... 😵 😵 😵 a posielame narodeninové pusinky

eliska7
autor
19. okt 2010

pekne ranko,konečne neprši,fotky som vlozila do albumu "leto 2010",neviem hodit link 😖
pripajam sa ku gratulacii Emke.sarka ma tento tyzden v skolke tyzden lesnych plodov,tak dnes idu s tatinom zbierat ,včera mali den hladu-to sme v skolke kupovali kolačiky,minuly tyžden den jablk,a stale take aktivity-skor pre rodičov 😀 deti sa len prizeraju a kazia čo mi vytvorime
včera sa kamoske narodila dcerka Desanka,tak sa tešim pojdeme kuknut,pre sarku to bude zažitok,stale je len z dospelymi

hasleerka
19. okt 2010

@nera Dianke všetko naj naj naj k dnešným narodkám .... aj Emke želáme všetko naj naj naj...

eliska7
autor
19. okt 2010

aj dianke gratulujeme 🙂

zuzu13
19. okt 2010

ahojte
aj ja prajem všetký oslavencom všetko naj...🙂

samuelko
19. okt 2010

ahojte oslávencom Dianke a Emke prajeme všetko najlepšie a posielame pusinku 🙂 🙂 🙂

hasleerka
19. okt 2010

čo obliekate deťom do škôlky, dávate už aj zimné topky???

kvojtanikova
19. okt 2010

@hasleerka ahoj ja malemu obliekam pod nohavice pancuchy ale v skolke dam len ponozky lebo tam maju hrozne teplo. Bundu ma prechodnu podsitu flisom a topanky zatial take hrubsie botasky. na zimne topky sa mi zda este priskoro, ale cez vikend pojdeme kupit nejake take jesenne, s flisom dnuka a po clenky. Uplne zimne s kozusinou davam len v zime. Maly je septembrovy 2006, tak som sa vam sem zamiesala, ale nehnevajte sa.

hasleerka
19. okt 2010

@kvojtanikova učiteľky ich potom prezliekajú ked chodia von do pančušiek???

kvojtanikova
19. okt 2010

@hasleerka hej aspon teda zatial sa maly nestazoval, ja som to aj ucitelkam povedala ze ho maju prezliekat. Niektore deti ostavaju v pancuchach cely den ale podla mna ked ma na tom este teplaky a v miestnosti je 25 stupnov tak sa musi strasne spotit a navyse mu je potom o to vacsia zima vonku....

dannynka
19. okt 2010

Dianke a aj Emmke prajeme vsetko len to nááááááááj 😵 😵

ikulka
20. okt 2010

ahojky aj od nás emmke a dianke všeeetko naj a posielame moooooc pusiniek.... 🙂
inak písala som tej kočke o tei detské fotáky čo si mi danona hodila id na nu, tak idem objednať len sa musím rozhodnuť ktorý....

dadulka2000
20. okt 2010

ahojte,.... 🙂
dodatocne oslavencom vsetko naj. my oslavujeme 4 roky v sobotu - 23.10. 😝
posielam foto max utahanej babulky,...zaspala teraz posediacky 😀 😀

@ikulka keby daco, aj ja ti mozem ten fotak kupit,... v toys are us,... idem domou 2.11. tak ti ho kludne prinesiem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre