Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
5. júl 2008

ahojte babulky Gabika mi pred chvilkou zaspinkala... 😉

ja zajtra nevarim..ideme si spravit vylet za tetou do bratislavy...tak sa prevezieme...akurat mam dilemu ze ked ideme na dlhsiu trasu ci mam dat Gabike plienocku.Ked teraz mame uz plienocku iba na spanie...a neviem ci vydrzi...alebo ked sa jej bude chciet..ci mangel bude mat kde zastavit...kedze pojdeme po dialnici,teda ci Gabika vydrzi po najblizsie odpocivadlo... 😅 😅 😅

ikulka
5. júl 2008

no danny máš ozaj problém....čo s atýka nás ja by som malej plienku dať nemohla lebo by´sa do nej aj tak nevycikala ona do nej nechce už cikať...a ked nemáme kde zastať tak radšej chvilk vydrží a potom sda vyciká, ale len do nočníka všade chodíme s ním... do trávičky nechce...

dannynka
5. júl 2008

iku-tak to poznam..serblik patri do nasej povinnej kazdodennej vybavy 😀 😀 😀

samuelko
5. júl 2008

joj žienky,tento moj Samko nechce cikať na nočník.Keď ho ja neposadím na vécko,tak sa pociká,sám od seba nepovie,že mu treba cikať.Asi ho nikdy neodnaučíme od plienok.

nera
5. júl 2008

Ahojte 🙂
biccy, danona - vďaka 😵
Eliška - no neviem-neviem...pre Dianku je to stále mňam-mňam, aj keď už skoro nepapá, lebo mliečko už strácam a začína sa Tvoriť nové
Ja som nejaká unavená a by som spala, ale pri Dianke sa nedá, lebo ona je energizer, ale je zlatučká. My tiež ešte plienočkujeme, no mamka ma schladila, že nech ju nenútim, ona na to príde sama a ako vo všetkom sa to zmení z dňa na deň. Aspoň u nás to tak bolo.V jeden deň sme mali plienku a na ďalší sme ju už nechceli ani vidieť.
Ozaj kočky chcela by som sa Vás spýtať čo Vaše deťúrence pijú, lebo moja ani za svet nechce čaje....radši si dá tie jupíky a ja nechcem, aby to pila. Pije aj čistú vodičku a už aj mliečko, ale predsa.
Vopred vďaka 🙂

danona
5. júl 2008

ahojte
samuelko, nera - ani u nas este nocnik nehrozii.. 😉
zajtra nevarim, rano startujeme k nasim-vecer sa vratime, baby tam necham do piatku, ja budem mat "dovolenku" - chcem si doma sama okna poumyvat, spajzu upratat, vonku nam posledne upravy budu finisovat, tak budem mat aj ja co robit a lahsie sa robi ked sa mi ninka nemoce pod nohami.. 😅
nera-nina pije ovocne hipp cajiky, tie lubi, tiez lubo mineralku, hovori jej "mijanka" - davam jej nesytenu aj jemne sytenu, 100% multivit., jablkove dzusy . Jupika sme este neskusali.. 😉 Krabicove mlieko pit nechce.. 😉
dannynka - berte nocnik do auta 😀 no, my sme tak cestivali s dadou do talianska, to mala prave po 2 narodeninach, pisala len a len do nocnicka.. 😉

samuelko
6. júl 2008

Ahojte.
nera - Samko pije čajík,ale najnovšie pije sirupvú vodičku,chutia mu sirupy teraz má malinový.Ale vypije aj vodičku a tak ako danona písala aj min.vodu,tiež nesýtenú,aj džúsiky ....
Danona tak sa nebdeš nudiť n budúci týždeň 😅 🙂

Prajem peknú nedeľu 🙂

ikulka
6. júl 2008

ahojky, prajem krásnu nedelu
nery aj saška pije dzusy aj čaje alenajradšej má vodu....mala obdobie že čaj nechcela len dzuš a teraz zas čaj vaic vypituje a dzus nevypije...ale vedie u nás čistá voda, minerálku som ešte neskúšala....

meggi
6. júl 2008

ahojte babulky,
my s nočníčkom len začíname a v posledných dnoch sa nám celkom darí - aj ked ešte sa jej podarí do plienočky... Už sa mi aj pár krát sama vypýtala, ale vačšinou sa jej vždy preventívne pýtam... A ked sme vonku, tak sme bez plienočky, len v gatkách a cikáme do trávičky... Ale máme sa ešte čo učit...
Čo sa týka pitia - tak moja v pohode pije, čaj alebo neperlivu vodu... Aj ked džusiky jej chutia viac...
Ja bývam v posledných dnoch akási nervozna, tak už nech porodím 😅 ale mám ešte čas do konca mesiaca, len neviem, či to moje okolie zvládne... V štvrtok idem na kontrolu, tak potom dam vediet, či su nejaké novinky, inak stále klasika - všetko je naštastie v pohodke a cítim sa celkom fain, až na tie noci - ale ved to si asi ešte pamatate, že sa da už spat len na bokoch a hladam si stále nejaku vhodnu polohu...

mirka
6. júl 2008

ahojte kočky, ani Lala sa nevyciká do nočníka, síce sa pýta, ale nespraví tam nič a ako teraz behá občas po byte nahá, tak si sadne a vŕta sa v pišuli. No neviem, či si to mám nevšímať, alebo jej to zakazovať 😒 toto obdobie by malo trvať do 3 rokov 😖 tak neviem

a Lale tiež chutí "Jupika" 😀 ale ja jej dávam Hipp čajík, aelbo Sunárek nápoj, jabĺčkový, občas aj vodu so sirupom, a večer do postele má čistú vodu. A mliečko, teda "kakabo" pije ráno aj večer, ael vypije asi deci.

danona
6. júl 2008

mirka- 😀 myslim, ze nevsimat si to, ak sa ti to nezda, tak ju vtedy skus zaujat niecim inym, zaujimavejsim.. 😀
dannynka- super foto, hlavne tie nocnikove!!!! 😀

zuzu13
7. júl 2008

ahojte žienky-lienky
tak sa hlásim zase z práce...po týždni "dovolenkovania" opäť pracujem...
nečítala som čo ste popísali, je toho dosť...
mirka, aj Lucka sa "vrta v pušurke" ale dá si povedať, že ju potom bude štípať a bolieť, zahovoríme to niečím iný a tak prestane...
stále sme bez plienok, tak to už dúfam aj zostane, v noci prespí celú noc a ráno sa pekne zobudí, vyciká, umyje...
samuelko, nedávaj ho na nočník...radšej to WC-ko...predsa len toho má viac ako dievky 😅
Lucia na nočníku moc nechcela sedieť, chodí na WC...a naučila sa aj vonku do trávičky...to sa jej páči 😀

famfrla
7. júl 2008

aahojte mamulky my sme s tym cikulkovanim tak isto na tom najhorsie ze si tam skusa strkat naprk sparatka do usi a tak.... my mame pampy len na spanie v noci inak sme tiez uplne bez v septembri ide do skolky tak by sme to chceli uplne zrusit i dudulu tak uvidime pomalicky ako to pojde....dnes je mi hrozne zle........ a est k tomu prsi ... hroza uz sa tesime v piatok vyrazame na slovensko.... ale idemes mangelovym ocom takze super to bude asi az od piatku ked odyde a budeme sami 😀 😎 babule mame tu vypredaje keby ste videli tie ceny tak soknete z toho zlavy napr z 20 eur na 3 a tak... keby som mala kamion tak toho nakupim detom a segram domov ja to nechapem preco u nas nie su take super vypredaje..... a ake je u nas pocasicko?

danona
7. júl 2008

famfrla-waw, vypredaje 😎 az sa potit zacinam... 😀 😀 😀 v dobrom ti zavidim, dobre pokup!!! 😵
my tu mame slniecko a dusno.. 😝
som doma sama /teda este asi 15 chlapov 😀 , no ti su vonku/ 🙂 baby sme vcera odviezli k nasim do CR.. nina ze vecer aj rano opakovala maminka moja... ☹ povedali jej ze som v robote.. 😅
takze upratujem, okolo robotnikov beham, vytelefonovavam co treba.. zajtra uz nejake nabytky maju priniest.. ked budeme hotovi, vseetko pofotim.. 😉

famfrla
7. júl 2008

waw danona 15 chlapov 😀 a pracuje sa u Vas bez triciek? 😀 😎 😵

samuelko
7. júl 2008

Ahojky
danny supiš fotky 😎
famfrla no tie zľvy závidím 😵 (tiež v dobrom) 🙂
Danona 😵 😵 😵 😵 a tešíme sa na fotky,zvedavá som véééééľmi 😎

dannynka
7. júl 2008

samko-dakujem 🙂

danona ty sa mas tolko chlapov vedla seba mat 😀 😀 😀

famfrla-tak tie zlavy zavidim v dobrom...nemozes ich aj sem doniest 😅 😅 😅 😝 😀

zuzu13
8. júl 2008

ahojte, dnes je tu ticho... 😅

eliska7
autor
8. júl 2008

čauky,počasko otras,sarka je nalepena na mne skuči,hrozne,teraz troška spi,tak relaxujem 😝 mirka aj sarka ked je hola sa rype v šušurke 😀 toje prirodzene,to prejde same od seba,našli proste ero.zony 😀 čo sa tyka pitia,tiež čajikujeme-sunarku a minerelku-to zbožnuje a vodičku,džusy pýta v obchode,ale len cucne a ja musim vypiť,nechutia jej 😒 teraz mame zase problemy s bruškom a zubkami,boli sme u zubarky,hoci jej len fukla na zuby a dala biele vožky,vrieskala1.5 hod,strašne,vraj je zubarka bakana a nepojde tam už 😅 museli sme isť,lebo plakala celu nedelu od bolesti 😖 .no a brušku,skusili sme jogurty a syrz,ma hlienove stolice s primesou krvi,tak sme včera utekali kupiť ryžove a sojove jogurty,chuda ved už neviem čo jej mam davať.Megi drž sa zachvilu už bude dobre,budete chodiť na prechadzky,jaj to bolo take pekne tie začiatky 🙂 dany pekne fotečky

zuzu13
8. júl 2008

eliska, s so Sárkou si bola u zubárky? moje zlatko...dúfam, že už ju bruško netrápi...no a s tou stravou ti nezavidím...a ani malej... 😢

ikulka
8. júl 2008

eliska, joj zas mátestarosti, prajem skoré uzdravenie...aj tak obdivujem že vobec pusu otvoril, naša by len zavrela avrešťala, bože a s tým bruškom, to ju musí aj riadne bolieť ☹ babulku prajem skoré uzdravenie

samuelko
8. júl 2008

eliska moja za sa trápite,už je tho nejak veľa ☹ bábike posielame pusinku 🙂

eliska7
autor
8. júl 2008

ved mame pocit s mužom,že to nema konca kraja.zajtra mam isť na druhu vakcinu-normalne sa mam chuť vykašlať nato,už dopredu viem čozas bude,najhoršie je že pritýchto krizových stavoch ju snad nikdy neodnaučim,jeden den ju necham revať,na druhy je zle tak jej dam didi.lebo lentak sa ukludni,strašne 😖 cez vikend ma byť pekne,určite pojdeme na kupko,lebo len tam je spokojna,každe rano ruči že chce isť na kupalopakulisko 😀 a donemoty vysvetlujem že je zima-inač takyto škaredy jul si nepamätam 😒 ved tu snad stale leje,včera som stihla prisť so sarkou do obchodu a začal desivy lejak,auta "plavali"pod vodou hadam za minutu a muž nas išiel hladať kde sme 😀 nemal kulilinček suchý na sebe-tak som sa mu smiala,že hadam si nemysli že som s malou ostala vonku 😀 veselo pišem,dala som ju nachvilu našim a relaxujem,daniel je ešte v tabore tak mam klud-muž v robote a to božske ticho 😵

samuelko
8. júl 2008

Pekný večer.
Eliska daj vedeť ako ste dopadli zajtra stým očkovaním.Držím palčeky
Snažíme sa Samka odnaučiť od fľašky,aby stále pil z pohárika.Ale večer pred spaním plakal,ťažko zaspal bez fľašky.Až som ho ľutovala 😖

samuelko
9. júl 2008

Dobré ránko 🙂 a pekný dník 🙂

dannynka
9. júl 2008

samko aj Tebe podobne 😉

famfrla
9. júl 2008

Ahojte dievcatka eliska drzime palceky.

Samko nasa mala pije mliecko z flase len rano a ked vidim ako chutne to pije asi jej ju este dlhsi cas necham.... a z hrnceka to mliecko pekne vypil vecer?

uz sa balim ale asi budem potrebova kamion kukala som pocasie ma byt cez vik velmi teplo 😎

samuelko
9. júl 2008

kde ste ženušky moje?

dannynka
10. júl 2008

dobre ranko a pekny neuprsani dnik prajem... 🙂
My sme sa asi pred hodinkou zobudili,Gabika akurat dojedla a serblikuje...a ja som VAs dosla kuk, 🙂 ze co je nove ale asi tu vsetky prazdninujete a vychutnavate si dovolenky 😵 😵 😵

danona
10. júl 2008

ahojte
danny - no, dnes som si dala dovolenkovy den.. pride mi kamoska, ideme pozerat fotky, potom ideme do Ba do auparku po obchodoch trocha a do kina - na Sex v meste.. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre