Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

Ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😃chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😃take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali :-Smyslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉
mirka
19. dec 2011
iku ahoj, tak už mám nakúpené, nejdeme kupovať veľa, keď od všetkých podostáva, tak bude toho až až 🙂 ide dostať toho koníka animagic, barbie nábytok- stôl so stoličkami a kúpeľňu (teraz ju veľmi baví hrať sa s domčekom, len škoda,že nábytok do toho je nedostatkový tovar), knihu s princeznami o slušnom správaní a ešte jej chcem kúpiť detské malovačky a nejaké pančušky a to jej musí stačiť 😃
ikulka
20. dec 2011
@mirka no ved to je dosť 😃 ja som jej dnes ešte kupila autíčko s barbie aj saška chcela take kadejaké domčeky alebo hrad, lenže to kajka len rozvláča po dome tak to by sme o to len zakopávali....
eliska7autor
28. dec 2011
ahojte po nekonečnom čase,dodatočne všetko najlepšie k narodeninam pre všetky krasavice.nechodim už na konika nemam čas všase vypysovať ,len na fb.bubky krasne rastu,čitam že zubky riešite,no sarka ma už 7trvalych teraz jej rastu stoličky zvadu-mala aj teplotu,je hrozne besna,nevladzeme snou,tento rok sa už aj vškolke stažuju-že je viac živa,robi zle detom,nespava a budi deti 😃 tak ju dali na kružok nech maju pokoj :-| inač je bystrá a šibalka jak svet.pekne sviatky a novy rok všetkým
dannynka
2. máj 2012
baby dovolila som si na FB zalozit temu,kto chcete a nieste v skupine pridajte sa 🙂

https://www.facebook.com/profile.php?id=1795104...
samuelko
10. dec 2012
Ahojtééééé, kde ste???? posledný príspevok 2.mája... no pekne 🙂 🙂 🙂
mirka
10. dec 2012
ahoooj, no na facebooku 🙂 ako sa máte?

Začni písať odpoveď...

Odošli