Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

eliska7
autor
10. júl 2008

sara po očkovani dostala teplotu,ani domov som nestihla prisť,celý den mala 38 a viac,večer cez 39,museli sme aj zabaly davať,ležala ako mrtvolka,cely den na rukach a didach alebo v kočary po byte,len plačkala,strašne,tak snad nebesa nechcu aby som ju odstavila,lebo vždy ked začnem sa niečo doj......nemožem to inač nazvať!!!na druhej strane keby som nemala mlieko asi by skončila v nemocnici,lebo okrem didi nevypila vobec nič ,dnes už mala rano len 37 a teraz nič,no zas spala len 30min ako včera,teraz som jej davala didi snad ešte podrieme 1émin kým dopišem tu je zima studeny vietor ani von sa neda isť,

mirka
10. júl 2008

ahojte kočky

danona pekný deň a dobrú zábavu 😉

eli, kedy ste boli očkovať? ja som mala ísť dnes, ale pôjdeme bud. týždeň.

Ja už mám opravený kočík aj náušničku, len neviem, ako jej ju dám do uška 😖 my sme už bez ocina, išiel dnes ráno, tak mi je zas smutno 😒 ale prežjeme 😔

mirka
10. júl 2008

babky, náhodou nekupujete výrobky Harmony a obaly zahadzujete do koša? zbieram kódy, tak ak by ste mi niektorá (ak ich nezbierate) mohli poslať? (poštovné uhradím) ďakujem 😅

dannynka
10. júl 2008

ahojte babulky...
akurat dnes som zistila ze kocik co mam je na Soi-ke uvedeny ako nebezpecny vyrobok.... 😲 😲 ,takze asi zacnem konat...kedze kocik mam v zaruke do augusta...,skoda ze som si to nevsimla skvor pretoze medzitym sa u nas zrusila predajna kde som kocik kupila 😠 😠 😠

mirka
10. júl 2008

danny, ktorý kočík? Chicco? 😕

eliska7
autor
10. júl 2008

mirka včera sme boli očkovať rano,teraz ma trocha zvýšenu teplotu,ale cely den bola bez,akurat mrzuta,ale ten včerajšok stal zato 😖 jaj tie kočiky,nakaždom sa niečo najde 😒

meggi
10. júl 2008

Ahojte, za chvílu pojdem uspat Karolinku, tak som sem nachvílu nakukla... Dnes som bola na kontrole a povedal mi, že už možem každu chvílu očakávat, že sa už otváram... Teraz som v 38t., ale ja mam pocit, že do konca mesiaca si ešte počkám... Tak si musím ešte cez víkend všetko popripravovat, upratat, požehlit a všetko skontrolovat...
Dufam,že to Karolinka s tatom zvládne, lebo poslednu dobu akoby cítila, že sa niečo bude diat a dost sa na mna naviazala...
Danny, nestraš - Chicco? A prečo?

dannynka
10. júl 2008

ahojte 🙂

babule nie chicco ale kajtex jupi teda toho obra co mam 😅 😅

ikulka
11. júl 2008

ahojkjte, je tu akosi ticho 😒 nám 4 dni nešiel net...a ekd konečne ide, tu nikoho.... ☹

meggi
11. júl 2008

Ahojky - kde ste všetky??? Čo plánujete na víkendik? Nám svokrovci odchadzaju na dovolenku, tak sa budeme starat o dom - je to kusok od nas, takže pohodička... My sa tam radi vybeháme na trávičke - dnes sa tak pekne zahrala s travičkou a na šmykačke sme boli aj sa poriadne vybehala, a potom hned zaspala, tak som si mohla trošku oddýchnut.
Mam teraz dilemu ohladom tých surodeneckých kočíkoch - rozmýšlam, či ho mám kupit, alebo či bude chodit pri mne a nejak to bez kočíka zvládneme...
Dalšia dilema je ohladom mena, lebo stále ho nemáme vybrané - rozmýšlame nad Kristínkou, Timeou, Emkou, Anetkou, ale tato by dal najradšej Katarínka, Lucia a Veronika či Miška... Tak som zvedavá, čo nakoniec zvítazí...
Idem ju uspat, lebo ešte nespinká - v poslednej dobe zaspávame takto neskor... A v noci s nou bude spat tato, aby si zvykala pri nom... Pekný víkendik a píšte 🙂

danona
11. júl 2008

meggi - kocik, no nevieem, mne sa pacia tie phil and tedś... no neviem ako prakticke su.. 😒 a co skusit ten skejtik za kocik?? no zase ak ti bude chciet aj Karolinka na prechadzke zaspat, tak lepsi by bol ten surodenecky kocik.. som ti nepomohla, co 😀
no a mena, kamoska z brna ma Karolínku, druhú dcérku dala Magdalénku... z vasich tipov by mi pasovalo Kristínka alebo Katarínka 😵

my sme dnes doniesli baby od nasich, nina zaspala az o 22.10, tak este periem, cakam kedy pracka doperie.. 🙄
vsetkym pekny vikend, meggi tebe /vam/ specialne - maju byt velke horucavy.. 😎

mirka
12. júl 2008

ahojte kočky, my sme dnes poobede boli u babiek, gratulovať a tak, tak sa vybehala v záhrade, pohrala s mojou 9 ročnou sesternicou, jedla somarinky ako bez dna 😅 , bola zlatá. Zaspala o deviatej, takže celkom fajne, uspávanie trvalo "iba" pol hodinu, ale poslednú dobu uspávam hodinu. už som sa zaprisahala, že keď budeme doma, ide spávať sama, ja si takto nič neporobím 🙄

Meggi, mne sa páči ku Karolínke Emka aelbo Lucia a asi by ste mali kúpiť súrodenecký, lebo ti to bude praktickejšie ak sa budeš dakde ponáhľať alebo malá bude unavená, veď v kočíku ti môže sedieť do 3 rokov 😒 😉 drž sa 😉 mangelík nech potom napíše na koňa 🙂

ikulka
12. júl 2008

dobrý večer, no meggi veru ani ja ti neporadím s kočíkom nemám s tým skúsenosti...no ťažko sa mená vyberajú, ja viem presne aké by som dala chlapčenské, ale dievčenské vôbec....
saška je teraz zas chorá ma atb, soplikuje aj hrdlo ma zapálené ☹ všetky deti naookolo sú choré alebo amjú samých streptokokov a saška sa s nimi stále len pusinkuje a potom od nich vždy niečo nachytá ☹

biccy
13. júl 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut predtym ako dam Zoinku spinkat.My sme boli cely tyzden na Domaši-na "dovolenke". 🙂 Trosku sme si s manzelom oddychli a ja som si aspon vychutnala Zoinku 😀 ,mala som ju cely tyzden len pre seba. 😉 😉 Ale zajtra zase do roboty. 😝 😝 😝
Tak zatial tolko,lebo ma uz Zoinka vola,vecer este mozno mrknem. 😉 😉

dannynka
13. júl 2008

ahojte babule,tak my sme si tieto dva dni plne vychutnavali na kupalisku 😀 😀 😀 a veru bolo super a aj GAbike sa pacilo,zobrali sme zo sebou babinku a dndes sa pridal aj Gabikin krsny 😀 takze zajtra vlozim aj nejake fotto 😉

samuelko
14. júl 2008

Dobré ránko dievčence 🙂
Dlho som sa neozvala,boli sme v Kovačovej,bolo super 😎 slniečko,super teplá voda,Samo bol celý deň vo vode pekne sa hral,skákal do vody....no super nám bolo.Dnes mi donesú krstného syna okolo 11-tej lebo neni škôlka,tak bude snami 🙂

ikulka skoré uzdravenie 🙂

meggi s kočíkom ti ani ja neporadím,lebo to nesledujem 😖 ale mne sa ku Karolinke hodí a aj páči Kristínka a môjmu manželovi sa páči Katarínka 🙂 držíme pačelky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanko
14. júl 2008

Meggi ja len k tym menam my mame Veroniku a ak budeme mat dievca tak dame Karolinku sa mi zda ze sa to celkom hodi tak by to islo aj naopak 🙂 Pekny dnik

meggi
14. júl 2008

Ahojte, tak diky za tipy - Danona - ja som Magdaléna a po sebe jej nechcem dat, lebo každý si to skráti na Magda a to sa mi už nepáči...
Zatial sme skrátili výber na Kristínku a Emku, ale uvidíme, ako to nakoniec dopadne - možno nas na sále prekvapia s chlapčekom 😀
Dnes som bola na sone a váži teraz asi 3200g, tak mi povedal, že už to može byt za nejaký ten týžden, v štvrtok idem ešte na kontrolu, ale keby dačo, manželik prípadne Dannynka určite oznámi 😉 ale podla termínu mam ešte fuuru času, tak som zvedavá, kedy sa babenko vypýta...

eliska7
autor
15. júl 2008

ahoj,ja sa priklanam k surodeneckemu kočiku,u nas ho jedna ma a jeto prakticke 😉 ,drž sa megi 🙂 toto počasko hnus,len prši,a dnes bolo dosť zima.snad ešte leto pride.danko sa vratil o den skor z tabora chory,mal 40 teploty,plakal ako male babo,dve hod sme mu davali zabaly,sara revala týžden -den a noc,bola to akasi predzvesť dalšieho zachvatu,dnes konečne v noci neplakala a spinkala až do 3.30,tak sme sa tešili,potom klasika na didi,ale cez den znova lepim cecky,lebo bola nonstop prisata a to už nezvladam 😖 takže povieme doktor zalepil,pofuka,pohladka a večer na spanie dostane 😀 muž išiel na rybačku a ja budem behať po kamoškach,zajtra pojdem sama pozreť babenko,snad mala vydrži u mamy a ja zvladnem cestu sama autom do najbližšej dediny 😅 😀 majte sa

sykorka
15. júl 2008

ahoooojte
🙂

sykorka
15. júl 2008

meggi,my budeme mat pravdepodobne Kristinku 😉 😉 😉

ja som rozmyslala nad zuzankou...,ale nepreslo mi to u manzela ☹

sykorka
15. júl 2008

ja pojdem asi tiez skor rodit... ☹
už mavam kontrakcie.... v pondelok idem na pasy
ale nech si este chvilku pocka v brusku... este je zavcasu...

sykorka
15. júl 2008

ikulka,rychlo sa vyzdravte
daj pusu saske 😝

bzuco
15. júl 2008

sykorka ahoj
držkaj sa...pekné meno si chcela...ešte spracuj manželíka 😀

sykorka
15. júl 2008

eliska,no žiadna sranda ☹
dufam,ze si danko aspon nieco uzil v tabore... a sarinka? co je chora? ci sa len stale budi,ze chce didi?

sykorka
15. júl 2008

uz som to vzdala bzuco...
a vy sa mate ako?

sykorka
15. júl 2008

martinko je už riadny fešačisko... to neni ani pravda,ako to uteka ...

sykorka
15. júl 2008

aj vy sa drzkajte 😉

eliska7
autor
15. júl 2008

jaj sykorka drž sa aj ty,tolko babätiek je všade, 😉 danielko si užil,stretavaju sa každy rok viacerí,tak sa mu pači,je panom sveta,penaženka plna,rodičia nikde,každý večer robil disco,nahanal baby,teraz sa nudi jak pes,teplota už neni,laka ho von,naštvaný je nemol odisť na ryby a v piatok mal isť stanovať s dedom no nemožem ho pustiť hned po chorobe 😖 no a sarka ma všeliake neduhy ako poruchy spanku a take divne zachvaty,takže preto jetaka aka je-urevana,napriek tomu je moc zlata,len mame velmi malo takých pekných chvil-vtedy sa moc tešime,ked rozprava,recituje,počita,čita pismenka,tancuje-bože uplny hudobný antitalent-asi po nebohej babke 😅 nema žiadny rytmus a tak sa snaží,ideme sa popučať od smiechu 😀

eliska7
autor
15. júl 2008

večer stravim zas pri žehličke sarka naobed trocha protestovala,nechcela isť spať bez didi,ale situaciu zachranili naše malililinke vtačiky na zahrade,totiž vykladame si hore boty a do tenisky nam nakladli vajička a vyliahli sa 4 krasne operence,maju tak 5 dni,sarka sa moc teši,muž jej to ukazal a povedal že musi byť ticho,lebo ich zobudi a oni musia hajať aby rastli,tak teraz ked začne revať aj vnoci poviem jej :bud tichučko,už počujem ako sa budia lebo kričiš-ona stichne nasilu zavre oči a v momente spi(takto to funguje už dva dni,uvidime dnes vnoci.večer sa tak teeeešila na didinky,už o 19.30 spinkala tak sme si to vychutnali obe dve ale poctivo lepim cez den 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre