Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzanko
20. júl 2008

Tak vas zdravim. Chceme sa pochvalit minulu nedelu sme zacali odnaucat od plienok a celkom uspech cez den uz je v spodarkach- kakat sa vypyta a hlavne uz aj obsedi na tom nocniku-si pozerame albumy 😀 Tak sa nam to hadam do konca leta podari. Este som sa chcela spytat davate este umele mlieko? Lebo mi teraz hovorila kamaratka ze to 3 je uz uplne rovnake ako normalne (no zatial davame). Pekny dnik

dannynka
20. júl 2008

mirka dakujem..ona je vlasac asi po babine a dedovi 😀 😝

zuzanko-akurat je tomu asi tyzden co som prestala davat Gabike sunar a krasne mi pije kravske mliecko...na ranajky predtym stiahla flasku sunaru a teraz stiahne flasku kakavka 😀 .Inak mne uz dr povedal ked mala GAbika nieco po roku ked sa mi sama odstavila ze uz mozem kludne dat kravske ale mi to nedalo a az do teraz som davala sunar 😉

danona
20. júl 2008

ahojte
mirka - nie crocsy?? take gumene?? lebo nina ich nechce dat dole z nohy.. 😀 inak ja ich nemusim, ale detom pristanu a su lahucke, aj si ich vedia same obut.. aspon ninusa.. 😀
zuzanko - my ficime este na sunare - rano vypije cca 150-180 ml, viac uz nechce, vecer papka kasu.. 🙂 prestanem davat ked jej prestane chutit..no chcela by som do tych 2 rokov, uvidime.. 🙂 nam kozna odporucila co najdlhsie vydrzat na UM - casto sa malej vyhadzuju take atopicke ekzemiky, zatial sme nezistili ze z coho.. tak velmi neexperimentujem.. 😉

danona
20. júl 2008

dannynka - peknee fotecky!! 🙂

samuelko
21. júl 2008

Dobré ánko
Danny pekné fotky 🙂
zuzanko Samk pije už kravské mlieko,umelé odmiet piť 😅 🙂
Unás bola vnoci riadna búrka 😠 dúfam,že ešte bude leto.... 😎

ikulka
21. júl 2008

ahojte zuzanko gratulujem k prvým uspechom s plienkami.
my sme ešte stále na um. normálne moc nechce iba po troške vypije. ale mne to vyhovuje nutrilon podla mna obsahuje viac živín a vitamínov a ko to mlieko v krabici, ale dávam jej postupne už aj to nech si zvyká

dannynka
21. júl 2008

ahojte babule...my sme sa pred chvilkou zobudili...
a este jednu krasnu spravicku mam pre Vas nasla som si sms od meggi s tymto znenim...

Ahojte ,volam sa Kristínka a narodila som sa 21.7 o 4-30

srdecne GRATULUJEME a prajeme vela zdravicka,a maminke vela mliecka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

samuelko
21. júl 2008

jééééééééééééééééj Danny to je super správa.

MEGGI 🙂 Zo srdiečka Gratulujeme a prajeme všetko dobréééé,hlavne véééééľa zdravíčka 🙂 🙂 Posielame Vám pusinky 🙂 🙂 🙂

eliska7
autor
21. júl 2008

pridavam sa megi vela ydravička a mliečka 😉 trošku skor sa narodila?dufam že ste ok,pridaj potom miery a všeeetko 🙂 u nas je lazaret,danko nas nakazil všetkych,ja som bola dva dni vtakom stave že ked som stala len k zemi ma tahalo,ešteže danko bol doma a pomahal so sarkou,no a muž obsluhoval navštevu,mali sme tu jeho btara z moravy na vikend-snad sa nenakazili,preistotu sme ich dali spať na chatu do zahrady 😖 ,počasie otrasne,ja mam pocit že leto je fuč,ved dokonca hlasia len okolo 20-25 stupnov,vietor tu je ako severak,no hrozne,ja malej davam von aj pančušky,preistotu ked nema plienku aby nenachladla,vždy si spomeniem na Ikulku ake maju stym problemy 😒 ked prechladne.

ikulka
21. júl 2008

jéééj aj ja meggi zo srdiečka gratulujem a prajem hodne zdravíčka malej kristínke. je to úžasná správa teším sana fotky a podrobnosti o porode...
danny ked s nou budeš volať moc ju odod mna pozdravuj....
veru eliska, je strašné počasie, aj ja sašku chránim ako sa dá...ale neviem či zas nebudú problémy lebo moc ciká a aj v noci malpocikanú plienku, čo sa námuž 2 mesiace nestalo. a to vždy tak u nás začína. tak pojdeme asi zas s mocom, len v piatok doužívala atb, atk ešte čakám aby to neovplyvnilo výsledky....

danona
21. júl 2008

meggi - gratulujeme k babenku!!!!!!!! zelame veela zdravicka tebe aj malinkej kristinke 😵 , veela bostekov pisielame celej rodinke!!! 😵 😵 😵 tiez s tesim na dalsie info, tiez foto malinkej princeznej!!!!! 😵
eliska- 😕 no mate to leto... 😒

mirka
21. júl 2008

ahojte kočky

Meggi, gratulujeme ku princezničke!!!!!! 😵 krásna správa!!!! všetko dobré maličkej a celej rodinke 😵 😵 😵

eli, uzdravte sa!!!!

danona, neviem, ako sa to volá, ale teraz také topánky nosia hádam všetci 😀 😀 😀 je toho aj plný MMB 😅 mne sa to na dospelých tiež nepáči, také odveci sú 😝 😀

malá mi zaspala pred polhodinou, trošku som si schrupla pri nej, boli sme v meste, kúpila som jej ďalšie formičky, tak sedela v kočíku, kým sme nepšieli domov (cca 30 min.) ako päť korún 😀 keby som to mala kupovať zakaždým, čo ideme do mesta, nemám kde spať 😀

dnes som sa objednala ku kaderníčke, tak vo štvrtok sa idem konečne strihať (mala dovolenku)

u nás je tiež mrzko, hádam už ale pršať nebude a búrka v noci nebola silná, ale kebyže spím doma, tak bojím 😅

mirka
21. júl 2008

a ešte som chcela, stretla som známu, čo sme spolu ležali v pôrodnici, aj na čakačke aj na izbe s deťmi, tak už má tretie dieťa 😕 má asi 23 rokov, a chlapca čo má 4, dievčatko ako naše a teraz dievčatko, čo má 1,5 mes. Som skoro odpadla 😔 chúďa, vraj otehotnela cez DANU, tak som jej pogratulovala, tak mi povedala, že nemám k čomu 😕 a ešte, že má nejaké problémy so srdiečkom, ale vraj sa to dá liečiť, tak chvalabohu.

samuelko
21. júl 2008

Dobrú noc 😔

samuelko
22. júl 2008

Dobré ránko a pekný dník 🙂

zuzanko
22. júl 2008

Tak ja chcem tiez este dodatocne zagratulovat Meggi- vsetko dobre aj mamine aj babatku. Vcera bol desny vecer uz som sa chystala ist prec z ihriska. No daky blazon polozil pred kostol zapalenu sviecku taku s krytom (pred kostolom je hned detske ihrisko a jasne za nasa Veve ten kryt chytila a popalila si rucku. Mozno by to nebolo take zle no kym sme dosli domov a zacali to chladit (tak sa jej spravil pluzgier) a boli sme na pohotovosti. Tak ze prijemny vecer. No tak dufam ze dnesny den bude ok. Pekny dnik

samuelko
22. júl 2008

júúúúúj Zuzanko pofúkaj bibiku za nás a posielame jej pusinku 🙂

eliska7
autor
22. júl 2008

juj aj my fukame zuzanko 😢 no ja už som musela isť dnes k dr.mam kopec liekov ,vytery porobila a ked nebude dobre na krv,pretože každeho pol roka mam to iste,som ako zdochlina 😝 cez vikend maju dojsť krstny,tak musim byť fit a muž bude mať dovolenku dva týž,tak nech možme labzovať a nie po lekaroch chodiť 😠 tak ked sa da len polihujem 😖 malej to prešlo,len zas tie zuby,zjedla lentilku a už skučala,už aj predny zubok ma chytený kazom 😅 taka som nasrana,kamoškin maly hryze cukriky ako chleba a nič mu neni,tejto dam jeden cucu a už ma kazy 😠

mirka
22. júl 2008

zuzanko, pofúkaj Veronike ručičku, moje zlatko 😖 a eli aj vy sa držkajte, malá tiež je cukríky, našťastie zatiaľ som kaz nenašla, dúfam bude mať dobré zúbky, nie po mne 😖 eli, čo ti to vlastne je?

samuelko
22. júl 2008

eliska skoré uzdravenie moja 🙂 Aj Samkove zúbky sa zatial držia 😀 😲 tiež som nenašla žiadny kaz 🤐

eliska7
autor
22. júl 2008

jaj všetko,horne aj dolne dychacie cesty 😖 a ešte aj tlak nizky,tak sa furt krutim 😒 a tie zubky,jej sa asi pokazili s časteho umyvania,stači ked niekto otvori kupelnu a už vrieska zubky,umyvať,daj pasku(pastu) 😀 všade chodime s kefkou,a ked niečo je hned potom šucha 😖 jaj podarena,dnes sme mali hadam prvy raz rano bez plaču,zobudila sa a začala nam spievať všetky pesničky čo pozna,bože či sme sa tešili 🙂 🙂 peknu noc

zuzanko
22. júl 2008

dakujeme, tak to vyzera uz ju nic neboli lebo len vymysla 😀 Veronika ma zatial zuby v poriadku dufam ze ich bude mat po tatovi ako je cela po tatovi- lebo mne sa teraz riadne pokazili ☹ vsetky pod blombou a teraz ked ze som tehotna tak mi to nemoze ani poriadne vyvrtat a dal mi na 4 zuby vlozky na 3 mesiace tak ze sa nedoplatim ked mi to bude vymienat ☹ eliska tiez ti zelam skore uzdravenie aby si bola fit 😉

danona
22. júl 2008

meggi - ak budes citat, vsetko NAJ k tvojim dnesnym meninam!!! 😵
eliska - skore uzdravenie od nas.. 😔
ninusa ma zatial tiez zubky v poriadku, sa tesiim..aj ked cukriky luubi, hlavne gumenych macikov.. 🙂
mirka - ja idem ku kadernicke zajtra, neviem co so mnou porobi 😀 - chodim kazdych 5-6 tyzdnov, vzdy sa hned na dalsi termin objednam.. 🙂
uz sa balim /teda robim kopky veci po dome 😀 /, letime vo stvrtok o 03.30 rano na tu dovolenku.. uz o 01.30 mame byt na letisku, som zvedava ako to nina zvladne... 😝

samuelko
23. júl 2008

Dobré ránko 🙂 unás hrozne prší 😠

danona tak sa tešíte 😎 len,aby vám počasie vyšlo .nech máte krásne slniečko a Ninuša to zvládne neboj,ona je kočka veľká 🙂

samuelko
23. júl 2008

Meggi aj od nás dodatočne všetko naj 🙂

Unás hrozne lejeééééééééé 😠 nudíme sa ,hroznéééé 😖

sykorka
23. júl 2008

ahoooooooooojte
jeeeeeeeeej,meggi gratulujem z celeho srdiečka 😉
super,takze Kristinka 😉
no,tak budu dve...

sykorka
23. júl 2008

myslim dve kristinky 😉

moja katka vstala o stvrt na desat... stihla som si aj doktora vybavit 🙂

my sme uz bez plienok 🙂

a mlieko by pila stale 🙂 davam jej nutrilon

vypije rano,pred spanim a vecer..... a pyta si aj medzi tym.... ale to sa snazim do nej dostat aj nieco ine ☹

sykorka
23. júl 2008

dnes je otrasne počasie.. dufam,ze to nejako prezijeme.... moja mamina ma dnes meniny... a ma dnes volno.. tak za chvilku pojdeme za nou...
a o 12h. sa idem dat trochu ostrihat... uz som nebola asi 4 mesiace ☹

samuelko
23. júl 2008

ahoj sýkorka,super,tak už aj Katka bez plienok,gratulko 🙂

danona
23. júl 2008

ahojte
uz som zbalena, od kadernicky podstrihnuta /tak 1 cm 😀 /, zafarbena 😀 ... tak som happy 😎

inak pocasie je tu tiez hrozneeeeeeeee 🙄 leje a fuci vetrisko.. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre