Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
13. aug 2008

meggi-jeeeeej tak to je super...ze si Karolinka dava pozor na sestricku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

inak aj GAbika v poslednej dobe sa rozrecnieva...sranda ju počuvať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eliska7
autor
13. aug 2008

ahojte,zuzu,držim palčeky,nech je synator ok 😉 človek sa stale boji o detičky,nikdy nevie čo sa može stať,aspon ja som taky večny bojko 😖 leto sa krati,momentalne sme viac na zahrade s malou ako doma,muž už je vrobote,zobral auto a my sme odrezane od sveta 😠 rýžchlo sme si zvykli obidve na vylety,teraz každe rano sa pýta na vylet a kupalisko 😀 ,ale dobre je nam aj na zahrade,vždy pride nejaka kamoška s deckom,tak je fain a dokonca už viacrazy tam dobre cez obed spala-2.15 vkuse 😅 čo je pre sarku rarita 😉 uspim v kočiku a zavrem do chaty,vstane tak krasne vyspata,len vnoci tam spi rovnako zle ako doma ba ešte horšie 😖 rozprava aj za päť deti,recituje cele basničky,len sem tam vynecha slovo,ale momentalne je moc vzdorovita,jači,ked neni podla nej,v obchode sa hanbime čo stvara,musime jej otvoriť čo chce jesť,nahlas vykrikuje otvoriť idem papať,nebavim sa s maminkou,sarka nadava 😖 a takto-k pokladni chodime len s papierikmi a kelinkami 😅 tak mi treba vždy som odsudzovala mamičky s takymito deťmi a tutoto mam-už chyba aby sa hodila ozem a sme kompletný 🙄 zajtra ideme na krv-už sa tešim sa rodeo-robia jej komplet vyšetko koli intolerancii laktozy,stale mame problemy 😖 a danielko ma zajtra 13 rokov 🙂

samuelko
13. aug 2008

Ahojky.
meggi ste zletunkéééé 🙂 🙂 a šikovnučké... 🙂
eliska tak zajtra zablahoželaj synkovi k narodkám aj za nás,prajeme muvšetko najlepšie 😉 🙂
Ja teraz behám z obyvačky do spálne a kontrolujem Samkovu ritulu či nie je mokrá,lebo spinká bez plienočky...Zatial má suchú,keby sa len nepocikal vnoci 😅 😕 😵 ,no zajtra napíšem ako sme dopadli..
Dobrú nocku 😔

mirka
13. aug 2008

eli, tak dankovi všetko najlepšie 🙂

samko a vy dúfam vstanete suchí 😉

samuelko
14. aug 2008

Dobré ránko
ženušky Samko bol ráno suchý 😀 😀 😀 😀 vnoci okolo pol dvanastej sa zobudil a pýtal sa cikať,joj štastná som ako blcha,skúsime to aj túto noc a možno už nebudeme potrebovat plienočky vôbec.
Ale horšie je,že začína mat soplíky...Dúfam nebude choručký. ☹
Unás prší 😠

dannynka
14. aug 2008

dobre ranko.. 🙂

samko gratulujeme samkovi k dejho velkemu uspechu 😵 😵 😵 😵 😵 ,je velka sikulka z neho.... 🙂 😉

dannynka
14. aug 2008

a co sa tyka soplikov tak prajeme aby cim skvor presli....a nbolo to nic vazne.... 😉
samko u nas prsalo v noci...hroooza 😠

ikulka
14. aug 2008

ahojte, no meggi super že si babule rozumejú. že nemáte s tým problémy.
samko gratulujem k úspechom samko je šikovný, posielame mu za šikovnosť pusinku...len tak ďalej. naša na noc má plienku aj cez den na spinkanie ale má ju vačšinou suchu zatial neriskujem bez plienky tak jej pre istotu dám
eli aj my blahoželáme dankovi a prajeme všetko naj...z toho si nič nerob aká je sárka z toho snád vyrastie 😉 aj naša je dosť panovačná, ale zatial ju zvládam, ked vymýšla jednu vyfasuje a je kľud

dannynka
14. aug 2008

ahojte,tak ta moja potvorka si dnes zmyslela ze cez obed nebude spat... 😠 ,bola od 12-30 v postielke,a zaspala az o 14-nastej som myslela ze ma 😠 😠 😠 😠 😠

ale hlavne ze uz spinka...inak aj noc sme mali vselijaku.....stale sa prevracala...asi zubadla sa hlasia o slovo teda presnejsie spodny ocak ktory ma taky navrety ze sa jej kazdu chvilku asi prereze 😝

mirka
14. aug 2008

čaute babky, samko, to je supeeeeeeeeeeer 😉 šikulko krásny 🙂

ja som včera mala nervy večer, lal mala problémy zaspať, 2x som ju nechala vyrevať a až keď chúďa o pol desiatej zaspala, ma osvietilo, prečo sa jej nedalo spať, veď spala poobede do 16,20 😅 😅 😅 úplne som na to zabudla 😅

u nás spŕchlo, teraz svieti slniečko 🙂 a môj drobec spinká, ale už asi nie nadlho

dannynka
14. aug 2008

mirka-aj to sa stav..ze sem tam zabudneme.... 😅

nera
14. aug 2008

danny- to asi sa naše kočky dohodli či čo 😉 , moja tiež od 12hod nechcela zaspať, len vystrájala a vystrájala, ale potom keď pochopila, že sa nikam nepôjde kým sa nevyspí tak sama si ľahla, trošku sme sa pomojkali a už aj spinkala 😵
eliška - synčekovi všetko najlepšie ......hlavne zdravíčka a a splnených prianí 😉

dannynka
14. aug 2008

eliska-Dankovi všetko naj naj k dnešnim narodeninam 😉

dannynka
15. aug 2008

dobre ranko vsetkym 🙂

my sme mali zaujimavu noc...ked som si isla vecer okolo 22-00 lahnut tak som isla pozret Gabiku ako spinka a ona chuda cela horela...mala teplotku 38,5 a aj pokasliavala.... ☹ .Teraz sme sa akurat zobudili,je bez teplotky ale pre istotu sa vychystame k dr.... 😒

dannynka
15. aug 2008

tak uz sme spet od dr.vravel ze ma chytiný nosohltan..ale chvalabohu ze to vyzera len na nejaku vyrozu..ktora by mala po par dnoch prejst 😉

ozaj a kde ste vsetky?si tu pisem sama zo sebou 😀

zuzu13
15. aug 2008

ahojte
dannynka skore uzdravenie Gabike

dannynka
15. aug 2008

zuzu dakujeme,a tvoj Viki je ako na tom?dufam ze uz dobre 😉

samuelko
15. aug 2008

Ahojte kočky.
No Danny ako čítam aj Gabika je choručká,aj amko je chorý ☹ dnes sme boli u Dr. a máme aj antibiotiká.Noc bola strašná prechádzala som sa sním na rukách celú noc a zaspal nad ránom o 4:15 aj to v obyvačke.No horor,mna príšerne bolí hlava od únavy.Teraz búva,ale musela som ho v kočíku uspať,lebo sa velmi trápil,nevedel zaspať v postielke.Ešte periem a varím Karfiolovú polievku a bryndzové halušky dúfam,že bude dačo jesť,hrozne má zapchatý noštek nevie poriadne jest ani piť.
A z dovolenky nebude nič,mali sme íst do Madarska na 3 dni,no žial.Ale nech sa Samko uzdravý to dôležitejšie 🙂

dannynka
15. aug 2008

prajeme Samkovi skore uzdravenie aby bol cim skvor zdravucky 😉

mirka
15. aug 2008

ahojte kočky, nech sa deťúrence skoro vyliečia !!!!

nera
15. aug 2008

Všetkým choručkým prajem skoré uzdravenie 😵
My (musím poklopať klop-klop) sme neboli už dávno chorí, maličká je neskutočne silná, tak dúfam, že nám to vydrží.
Včera nás tak šokovala, lebo neviem ako Vaše, ale naša zlatuľa sa stále vynájde a vylezie aj tam kde je to skoro pre jej výšku nemožné. Včera vošla do skrinky pod televízorom, ktorá je asi 60-70cm výške nad zemou a má úzky otvor. Ja som mala čo robiť, aby som ju odtiaľ vytiahla...
Teraz práve (pred polhodinkou sama zaspinkala)začali pod oknami 3 kosačky naraz kosiť, neporazí ma!! 😠

ikulka
15. aug 2008

ahojkajte dievčatá, vidím že vás navštívili choroby ☹ no prajem skoré uzdravenie, joj aj nás to teraz držalo vyše mesiaca v kuse bola chorá, ael teraz je už lepšie už má len občas soplíky...

samuelko
15. aug 2008

No ďakujeme ☹ Teraz zaspinkal no som zvedavá dokedy bude spať.Ja som už tak unavená,že z únavy neviem zaspat,ako malé deti a čudujeme sa im 😅 😅

maminkatn
15. aug 2008

ahojky 🙂 🙂 🙂

pisem s maminho nicku bo sme u nich na navsteve 😉
Gabika uz tiez chvalabohu spinka a vymysla ako by jej ani nic nebolo ma plno energie neviem kde ju berie energaizerka moja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
samko-este raz prajeme drobcovi aby sa nu cim skvor polepsilo a bol oki...a Gabika mu posiela velikansku pusinku snad mu pomoze 😉 😉 😉 😉
mne sa este nechce spat tak som aj s mamou na nete a spolu surfujeme 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
16. aug 2008

ahojte... 🙂
u nas bola vcera veru riadna burka...aj krupy padali a veru dkody tu v TN narobili 😕 😕 😕 😕 .Hroza vcera sato pustilo najskvor okolo 18-30 a potom zacalo znovu vecer okolo pol noci..nasi boli dokonca aj 3-hodiny bez elektriky.... 😝 😝 😝 😝

zuzu13
16. aug 2008

ahojte, tak pre zmenu máme chorú Lucku, od obeda má 40-tky ...na pohotovosti nám dali cedrox-antb., od teploty dávame nurofen a diazepan proti krčom...ja už nevládzem...je toho nejako veľa ☹

mirka
16. aug 2008

danny, u nás našťastie nič, lebo by som sa pototototototo 😖 iba ráno pohrmelo, ale iank nič

Zuzu, liečte sa ☹

dannynka
16. aug 2008

zuzu-posli od nas Lucke pusinku nech je cim skvor oki 😉

inak co sa tyka tej vcerajsem burky hrooooza,som sa normalne zhrozila ked som uvidela co ma svokra na zahrade...a aj mesto donicene,stromy dolamane..dokonca aj cesta na jednom useku bola komplet vytopena...som sa tade bala aj s autom ist..... 😝 😝 😝

biccy
16. aug 2008

Ahojte 🙂
Hlasime sa k choruckym. ☹ Zoinka mala od vcera teploty,dnes sme boli u Dr.,mame zapalene hrdielko a antibiotika Sumamed. 😒 Noc bola hrozna,dufam,ze dnes uz bude Zoinka dobre spinkat. 😒 Najprv som si myslela,ci to nema z ockovania,co sme boli pred tyzdnom.Dufam,ze sa cim skor vylieci. 😒 😒 😉 Inac na nej vobec nevidno,ze je chora,skace,beha,tancuje,spieva,recituje.Najradsej ma pesnicky od Podhradskej. 🙂 🙂

Aj ostatnym detickam prajeme skore uzdravenie. 😉 😉

Danny,hroznu burku ste mali. 😲 😲 😕 😕

Eliska,spominala si,ze Sarka vystraja v obchode.Nasa Zoe robi to iste,ked nedostane to co chce. 😖 Asi maju teraz take obdobie. 😅 😅

samuelko
16. aug 2008

Dobrý večer
No ako čítam choručkích je tu viac.
Aj ja prajem skoré vyliečenie detičkám,to je strašné 😠 ja nemám slov.Samko zaspal pred chvíločkou,je to nezvyk uneho kedže zaspáva vždy okolo siedmej pol osmej 😒 unavená so jak pes,ešte sme aj malovali dnes predizbu (chodbu).... Ach a ešte je vždy čo robkať 😒 😖
Zuzu ty len buď silná 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre