Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
1. okt 2008

bettina- ja som zase pozerala tuto.. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7586 😉

danona
1. okt 2008

alebo - no ta nie je s marshmallows, je s falosnym marcipanom.. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7571 😉

danona
1. okt 2008

a mam dalsi darcek pre ninusu k narodkam- dala som tip svagrinke, nina to dostane od nej - smetiarske auto 😀 -je veelike, je k nemu aj smetiak, stoji 999Sk, maju v Alltoys.. 😀 😀 😀 no nasaj nadhere smetiari veelmi pacia, uz nas aj poznaju 😀 , cakame ich pravidelne kazdy tyzden.. 😀 tak si myslim, ze sa tomu nina potesi.. 😎 este neviem co mi na to povie mangelik 😀

bettina
1. okt 2008

ďakujem za názorné ukážky 😉 sú pekné veľmi
danona milé darčeky 🙂 ja tiež rozmýšľam. práve som videla v letáku metro - hojdacie zvieratká - macko Pu, a tigrík je tam vyobrazený, ceľkom pekne to vyzerá. a som objednala pre ňu hygienickú sadu - s aloe vera. tiež rozmýšľam ešte, že kúpim Pony, teraz sa jej dosť zapáčili. aj doma sa s nimi pohrá, a videla aj rozprávku Pony a veľmi ju zaujala. no a kniha samozrejme 🙂

samuelko
2. okt 2008

Dobré ránko
vybúvali sme sa super,maminka pije kávičku a Samko si kreslí.A už sme aj po raňajkách.
Ikulka 10.10. má náš Samko narodky. vychádza to na piatok,ale oslavovat budeme sobotu,lebo ja budem v škole.
darčeky máme premyslené v hlave ( už sme sa s manželom dohodli) už to len treba zrealizovať a to najskôr cez víkend.

Takže sme sa dohodli na takom drevenom počítadle,potom také drevené puzzle s dopravnými prostriedkami a značkami a samozrejme nesmie chýbať auto nejaký vačší model a kniha.
Od starkovcov netuším,ale určite nejaké oblečko a ....od krstného bicie čo sú od troch rokov a od krstnej asi vak do šk§lky a nejaká hračka 😉
Tortičku nemám vybratú,chcela som loptu,ale už som zmenila názor lebo sa mi nepáči....tak niečo vyberiem,ale nebudem ja piecť lebo nestihnem.
Prajem pekný deň. cmuk

ikulka
2. okt 2008

ahojky no joj to je radosti takto oslavy plánovať mna by to strašne bavilo aj robiť aj svadby organizovať....
no ja mám pre sašku kocky a bábu, svokrovci tú pokladnu +peniaze amamina teiž nejakú harčku a peniaze krstná čiže moja sestra jej toho nakúpila už moc ani neviem čo všetko a krstný neviem lebo neveim ani či príde nemá vobec čas.....

mirka
2. okt 2008

ahojky

danona, naša má tiež rada smetiarov 😀 😝 každé veľké oranžové auto sú smetiari

čo sa týka torty, tá s falošným marcipánom mi pripadá jednoduchšia ako s marschmellows

mirka
2. okt 2008

babulky, potrebujem radu, zistila som, že náš kočík je nebezpečný výrobok, tak samozrejme, že ho chcem vrátiť, ALE!!! kupovala som ho u známej, s tým, že mi dala zľavu, ale nedala mi žiadny bloček (asi viete prečo), teraz, keď jej donesiem kočík, mala by mi ho zobrať a vrátiť peniaze? 😖

samuelko
3. okt 2008

Dobréééééééé rááááááááááááááááááááááááánko.

TAKŽE VŠETKO NAJLEPŠIE naším kočkám Gabike,Sárinke a Karolinke,prajeme veľa zdravíčka lebo to je najdôležitejšie,veľa lásky,šťastíčka ,darčekov a fajnovú tortičku.Zo srdiečka želajú Samko a Erika aj náš ocko.
Samko posiela babulkám pusinky na líčko. 🙂 🙂
PS: kočky riadne to oslávte!!! 😉 😎 😀

dannynka
3. okt 2008

jeeeej samko moc dakujeme a GAbike odovzdam...oslava bude az zajtra 😉

A aj od nas všetko najlepšie Karolínke a Sárinke 😵 😵 😵 😵 ,vela zdravicka stasticka,vela krasnich darcekov a dobru torticku praju zo srdiecka Danka a Gabika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu13
3. okt 2008

ahojte
všetkým dvojročným prajeme všetko najlepšie, najkrajšie...hlavne veľa zdravíčka ...posielame božteky 😵 😉 😀 🙂

eliska7
autor
3. okt 2008

ahojte,aj my sa pridavame,karolinke a gabike cmuk,vela zdravička.veru dva ročky 😵 my mame dnes ocka v robote až do zajtra,takže si len kolačik narychlo spravime a ozajstná oslava bude až koncom ktobra,už aj tortu viem aku.Danona diky za typy na tortu,super napad falošny marcipan z jojo penových cukrikov 😉

danona
3. okt 2008

Zelame oslavenkynam vseeeeeeeeeeetko najlepsie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

mirka
3. okt 2008

Ahojky

OSLÁVENCOM aj my prajeme všeeeeeeeeeeetko najlepšie, aby boli hlavne zdravučkí a šťastní!!!!!!!! posielame pusky 😵 Pekné oslavy 🙂

mirka
3. okt 2008

a tortičku už mám vyriešenú, bude to medvedík, už mám aj formu 🙂

ikulka
3. okt 2008

tak aj od nás oslávenkyniam vššéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééétko najlepšie. hlavne zdravie, poslušných rodičov, veľa darčekov a super oslavu........cmuk...

ikulka
3. okt 2008

Inak my sme dnes boli u dr máme zas atb, soplíky nám asi udreli nižšie... 😠 ☹ tak sa liečime

biccy
3. okt 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut. 🙂
Aj my so Zoinkou prajeme oslavenkyniam Gabike,Sarinke a Karolinke vsetko len to najlepsie,aby boli stale stastne a zdrave. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A posielame im narodeninove pusinky. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Zoinka ma zajtra narodeniny. 🙂 Ale oslavujeme az o tyzden v sobotu,lebo zajtra ideme na svadbu. 🙂 Takze oslavime na svadbe. 😀 😀
Tortu som dala upiect mojej znamej,mal by to byt Mickey Mouse,tak uvidime. 😅 😀 🙂 🙂
A darceky?Uz dostala do izbicky novy koberec a postel 😅 ,ale viac ju asi potesi taky ruzovy hovoriaci konik,akokeby babatko,knizka-Velka kniha pre najmensich,este dostane oblecenie a tiez zopar drobnosti.Od nasich uz ma kuchynku,babiku a tiez oblecenie.A od svokrovcov uvidime. 🙂

Utekam si uz umyt melir,lebo sa mi spalia vlasy. 😅 😅 😀 😀 😀 😀

mirka
4. okt 2008

ahojček

Zoinke všetko najlepšieeeeeeee 🙂 tiež posielame božtek 🙂 a peknú oslavu 🙂

eliska7
autor
4. okt 2008

Zoinke všetko najlepšie,hlavne zdravičko a usmev na tvari 🙂

sykorka
4. okt 2008

ahoooooooojte
tak vas chcem konecne pozdravit 😉 😉 😉 😉
samozrejme aj ja prajem všetko len to najlepsie vsetkym malym oslavencom 🙂 🙂 🙂
a posielame vela sladkych boztekov...

mame sa fajn... aj ked obcas je to celkom roboty s dvomi detmi s takym malym vekovym rozdielom.. ved meggi vie o com hovorim 🙂

stale sa kojime...,kristinka nadherne pribera a krasne pribera.. boze,ved uz ma mesiac.. ani neviem ako to ubehlo...

sykorka
4. okt 2008

a idem sa vam postazovat,co sa nam vcera vecer stalo... ☹ ☹ ☹

sykorka
4. okt 2008

vcera vecer sa katka pokusila zobrat z gauca kristinku a padli obidve... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sykorka
4. okt 2008

cely cas bola kristinka v hojdacke... stasne sa pucila.. tak som ju vybrala nech sa vykaka... tak sa vykakala... ja som ju poutierala.. a isla som napustit vanicku,ze ju okupem... moja chyba,mala som ju dat opat do hojdacky...alebo postielky... a katarinka mi chcela asi pomoct.. tak ju zobrala... a spadli... ale chvalabohu sa asi nic nestalo.. iba ma malu modrinku na cele....
plakala..,ale hned ako som ju zobrala na ruky prestala...,takze sa asi nalakala...
katka nestihla dostat ani na zadok... lebo som mala na rukach kristinku... iba som na nu nakricala...boze...,ked si predstavim...,co sa mohlo stat... je mi zle....

sykorka
4. okt 2008

nooo,musim si davat riadny pozor... nerada by som bola,keby sa to este niekedy stalo...
aj ked viem,ze este bude vela padov...

otrasne počasie... a celkom nuda...trochu riadim... kristinka spi....a katka vstala o deviatej... ale vyzera,ze chce ist spat...
takze ju idem ulozit...
papa zatial...

ikulka
4. okt 2008

ahojky zoinke všetučko najlepšie, prajeme a posielame moc pusiniek
zajtra máme apuzu, neoslavuje nik 😀

samuelko
4. okt 2008

ahojte.
No konečne po škole môže začať víkend...

Zoinke všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eliska7
autor
4. okt 2008

jaj sykorka strašne,veru davaj pozor,ešte že to dobre dopadlo,ono pri dvoch malých deťoch sa ešte kadečo prihodi 😖 hoci budeš aj prinich ťažko ich ustražiť

sykorka
4. okt 2008

ozaaaaaaaaaj dannynka...
gratulujem ti 😉 😉 😉 😉
az teraz som vas čitala dozadu... takze gabika bude mat bračeka alebo sestricku 😉
super,super

sykorka
4. okt 2008

eliska,ved to...,aby som mala oči všade... a stale ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre