Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
8. dec 2008

ahojky joj samko veru ani ja moc neviem ale myslím že kalciová by mohla byť alebo ak máš pantenol sprej ten je dobrý je taký chladivý....no nech to samkovi rýchlo prejde....a čo robil ako sa mu to stalo?

dannynka
8. dec 2008

ahojte babulky,
samko ja ked ma GAbiika nejaky uraz tak vacsinou natieram sudocremom..ten jej davam skoro od narodenia aj na ritku 😉 ,a pofukaj Samkovi odnas bolacku 😉
my sme akurat dnes aj s GAbikou piekli medovnicky,vlozila som aj par fotto 🙂

ikulka
8. dec 2008

samko pýtala som sa kamarátky jej malá si popálila ručičku na krbe, tak že nie kalciovu ale dávala ten panthenol spreja framykoin...

samuelko
9. dec 2008

Dobré ránko
ďakujem za rady.Takže Samko sa ukludnil,ale dala som mu aj sirupček proti bolesti.
Na ôsmu idem do roboty,takže mamina mi príde dnes postrážiť malého,kvôli tej ručičke,inak by mohol íst do škôlky.

zuzu13
9. dec 2008

ahojte,
samuelko, natri mu to kalciovou masťou alebo panthenol... a zaviaž...my sme mali toto pred rokom 27.12. me leteli na urazovku...dva týždne mala ruku v obväze ☹

zuzu13
9. dec 2008

VIANOČNÉ RACIO HRUDKY:
rozpustiť 1 heru, do toho 1 balíček ovsených vločiek = nechať vychladnúť
do toho dáme 150g prášk. cukru, 150 g polohr. múky, 1 pr. do pečiva, hrsť orechov, hrozienka, kandizované ovocie, 4 vyšľahané vajcia
robíme hrudky na plech a dame upiecť

skúste upiecť s deťmi...radi pomôžu robiť hrudky...zabavíte sa určite 😉

samuelko
9. dec 2008

ahojky,juj či som unavená z roboty 😒

zuzu fajný receptík 😉

mirka
9. dec 2008

ahojte, mám po prvej skúške, je to za A, som strašne rada, lebo väčšinou boli C,D, takže som aj prekvapená a ani ma netýrala ako ostatných 🙂

vo štvrtok mám ďalšiu a ten ďalší týždeň mám 3, ael potom si už vychutnávam vianoce a po novom roku fičím ďalej 🙄

dannynka
9. dec 2008

mirka gratulko 🙂

zuzu-dik za receptik,vyzera celkom fajnovo 🙂 😉

eliska7
autor
9. dec 2008

ahojte,moc fukame samkovi ručičku,veru stale nejake problemy 😖 ,ja teraz ked vidim otvorene dvere normalne sa mi dviha žaludok a zakruti hlava ,taký mam des ztoho.školačkam pevne nervy želam a tehotným držkajte sa .my mame už napečene desať druhov 🙂 ,tento týžden behame len po lekaroch,dnes alergo,zajtra neurologia,štvrtok gynda,v piatok chirurgia a danko spirometria,ešte zubne 😝 bože neznašam to a na očne som zabudla s malým isť,tak už len v januari 😖 na nervy,muž ma pocit,že robi len na lekarov a lieky,ešte musime isť so sarou na krče koli nosnej mandle,fakt ma šlahne,krasny ježiško 😠
dnes som konečne došila(v rukach)fusaky pre babiky,možem si butik otvoriť,stale mi niečo da šiť,raz botky,raz čiapky,kožušteky 😀 ,ešte baldachín na postielku pre ježiška a mam to 🙂 Mirka super,len tak dalej.prave pečiem pusinky a slane,medzi plechmi pišem a čitam 😀

dannynka
9. dec 2008

eliska ked ta tu mam,ten notebook co si kupila Sarinke tak to je tento?myslim ten cerveny

http://www.zlacnene.sk/letak/1695/p/11/

dannynka
9. dec 2008

eliska-tak ty si teda sikulka,ja mam zatial len medovnicky a aj to sa chystam robit este jednu davku 😉 a ostatne uz asi pomalinky zacnem tiez aby som to do viavńoc stihla 😅

eliska7
autor
9. dec 2008

ano,ten za 399 a je perfektný 😉

dannynka
9. dec 2008

eliska dakujem za odpoved,este aby ho mali..... 😉 lebo GAbika pocitace moze,o ozaj ake to ma fukcie?teda co to vsetko robi,lebo v letaku neni nic moc pisane... 😅

eliska7
autor
9. dec 2008

no prekvapiš sa ked ho dostaneš,pravdupovediac mne ho odložila kamoška.najprv ťa privita,opýta sa ťa čo chceč,maš tam napr.on povie pismeno,ty ho maš napisať,ked napišeš zle povie ty.zle skus znova 😀 ,potom slabiky,slova hry,pesničky noty,čislice a čo ja viem čo ešte,normalne si natom vieš zahrať ako na klaviry,niektore som nevedela nainštalovať,taka som nemožná.saru to bude baviť,lebo ona stale pismenuje,ved vie skoro celu abecedu,takže sa bude zdokonalovať,určite musi mať dozor,lebo je to pre väčšie deti,ale určite budu sťastne že maju svoj počitač

dannynka
9. dec 2008

tak to ano...uz len dufat aby som ho zohnala..... 😅

eliska7
autor
9. dec 2008

ešte spomeniem,že dnes sme malovali na okno snehuliačika,domček,stromček,vločky,bože ako sa tešila(len kto to bude umyvať 😝 )

dannynka
9. dec 2008

eliska ved ty,co by si pre tie stastne ocka neurobila 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eliska7
autor
9. dec 2008

pochvalim danka,dnes piekol ako žeravi,miesil cesto,no bol zlatý(ale mal zakazaný počitač tak sa nudil 😀 )

dannynka
9. dec 2008

mala si fotit..na pamiatku 😀

eliska7
autor
9. dec 2008

a ty čo ešte nespiš?

dannynka
9. dec 2008

uz sa pomali zberam,ale akosi mi kruti brucho tak neviem ci este niekam nebudem musiet odbehnut...a navyse som spala cez obed s Gabikou tak sa mi ani mo nechce 😅 😅 😅 😅 a ty,hmm? co este nespis?

dannynka
9. dec 2008

a este som zabuddla ze male v bruchu byva najaktivnejsie vecer ked mam ist spat..tak si to potom vies predstavit s tym spankom 😅 😅 😅

eliska7
autor
9. dec 2008

ja pečem 😅 trafena,nieže by som spala ked malá,už sa začina budiť a ja mam ešte 4 plechy 😠

dannynka
9. dec 2008

eliska klobuk dole.....ja na tvojom mieste uz by som asi spala 😅 ,ale aj ja takto rped rokom som piekla po nociach.... 😅 😅 😅 😅

samuelko
10. dec 2008

Dobré ránko

no ženy vy ste šikovné,už máte aj napečené 😲 😉
ak sa vám chce nahodte nejaké recepty na medovníky,ja síce mám ale nejak sa mi nepáčia 😀

dannynka
10. dec 2008

dobre ranko 🙂

samko-ja som robila recept z mimibazaru,hodim link.Su mekucke a fajnovucucke mekke dokonca aj GAbike chutia... 😀 😀 😀

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2940

zuzu13
10. dec 2008

ahojky, eliska sikovnica si riadna...ja mám zatiaľ linecké, medovníčky, vanilkové rožky...
aj ja zháňam ten notebook z tesca...ale unás ho nemajú...a ja ho táááák súúúúrne potrebujem.... ☹

danona
10. dec 2008

tiez mame ten notebook, v akcii vysiel 225 Sk, teraz je ta cena... 😖 tiez nahanam notebook pre dadu, neviem sa rozhodnut ze ktory... na 99% to bude hp, no ktory z nich zatial netusim.. 🙄 asi jeden z tych imidžoviek so striebornou klavesnicou, len tie technicke parametre musim este preluskat.. 😅
pecenie, zatial len receptiky okukujem-hlavne na mmb 😀 , asi v nedelu sa do toho pustime.. malej som v kauflande kupila peknucku ruzovu zasterku -ked bude pomahat s pecenim.. 🙂
v sobotu ideme na Usmev ako dar, cez sviatky budu davat zaznam v telke.. byva to dobra akcia, tak sa aj tesim 🙂 , v piatok sa chystam troska s kolegynkami posediet/asi aj s ninou 🙄 /

zuzu13
10. dec 2008

danona naše deti budú mať rovnaké darčeky...len my už máme pre veľkého ale pre malú nie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre