Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
19. dec 2008

jéééj danona tak super a zajtra si užite vianočné trhy a fajné varené vínko 😎 mňam aj ja by som si asi dala 😵

mirka
19. dec 2008

danona, práveže nie, bola upečená tak akurát 😒 asi to bude tou rúrou na houby 🙄 čo už, ale aj tak sa skoro celá doslova schrúmala 😀

samuelko
19. dec 2008

vôbec sa mi nechce spat

dannynka
19. dec 2008

samko ani mne akurat som dozdobila polku perminkov,tu druhu sa mi nechcelo 😝 😀 😀 😀

eliska7
autor
19. dec 2008

danona užite si zajtra,tu v Lv su take vian.trhy na hanbu sveta,tí čo to usporiadali asi v živote nevideli ako to ma vyzerať,ani varene vino nebolo,o punče ani nehovorim,dokopy asi desať stankov na dvoch stanovištiach a handry 😝 strašnééééé.
mirka pomaha tak,že som jej dala velke vykresy,farby,farbičky,povystrihovala snehuliaka,stromčeky,nech si čmarigá a ja som si v klude vystrihovala na okna 😉 ona lubi kresliť,ked sa jej podari križik,jak sa teší,kružky jej celkom idu,aj paličky 😀
danynka ja nezdobim-zjedia aj take 😀 zajtra idem mame do elektrickej upiecť korpusy na veterniky 😉

samuelko
19. dec 2008

joj ja sa chystám už zajtra piecť a budem medový perník, punčové rezy,kokosové gule a ešte jedno ale neviem sa rozhodnut že ktoré...

eliska7
autor
19. dec 2008

mnam medovy robi sestra,punčove mnam aj gule 🙂 dobru nocku 😔

nera
20. dec 2008

Ahojte, po dlhšej dobe som tu znovu....nestíham aj napriek tomu, že nič poriadne nerobím.
Vidím, že vy vypekáte o stošesť....aj ja som chcela, ale napokon som to vzdala.Manžel chodí ešte do práce tak som občas s maličkou sama a to už nie je pre mňa....ešte pôjde 2x do práce a má dovolenku.....preto som tohto roku pečenie a všetko okolo Vianoc odložila.
Napečie mi mamka, aj keď kolekcie a nejaké linecké som chcela sama....možno ešte medzi sviatkami keď bude manžel už doma. Zatiaľ mám dosť keď prežívam lepáky či to nezačne keď bude manžel v práci, vtedy neviem čo by som s Diankou robila....či by nešla ešte aj so mnou rodiť 😉
Danona - si zlatá, že si si na mňa spomenula.... 😵 ešte stále som 2 v 1, no uvidíme do kedy....zajtra idem k svojmu lekárovi tak uvidíme čo povie 😉

bettina
20. dec 2008

ahojte.
nera, budú krásne Vianoce, aj bez dokonalostí 😉
dievčatý vy ste ale šikulky. poriadené, popečené, nakúpené.... 🙂

dannynka
20. dec 2008

jeeeeej nery,drzime palceky,kaslat na pecenie,vianoce budu aj bez pecenia krasne hlavne ze budu s rodinou 😵

zuzanko
20. dec 2008

Tak aj ja Vam chcem zazelat krasne, prijemne a vesele sviatky. Nera tak mozno budeme rodit v rovnaky den. Ja mam uz 4 tyzdne rovnaky nalez tak to asi naozaj bude az na silvestra 🙂 Tiez uz mam toho dost. Tak ked uz budem 4 dam vediet.

samuelko
20. dec 2008

no mám všetky darčeky na poslednú chvílu 😀 už len pobalit 😉 ale predtým idem vyšuchať gaučovku 🙂

samuelko
21. dec 2008

ahojky,kde ste? 😲

mirka
21. dec 2008

ahojte, samko, všetci asi upratujú, pečú, nakupujú 🙂

samuelko
21. dec 2008

Mirka asi....
my sme dnes vyriadili aj darčeky sme poodnášali mojim rodičom,krstním deťom,ešte svokrovcom treba,ale oni sú blízko...
zajtra ešte idem so Samkom na kontrolu a budem piecť 😒

nera
21. dec 2008

Ahojte,
zuzanko - tak to budeme mať možno fakt naraz, ja som bola dnes na kontrole a tiež žiadna zmena, tak najbližšie idem až 27.12. tak som zvedavá či vydržíme....držím Ti silno palce, nech si ešte užiješ Vianoc a Silvestra a potom to hádam nech príde vo vhodný čas a hlavne v pohode a pokiaľ možno tak čo najpriateľnejšie 😉
ostatným dievčatám ďakujem, že na nás myslíte 😵

samuelko
21. dec 2008

tehulky len sa pekne držkajte,oddychujte 🙂 🙂 a ešte máte čas 😉

eliska7
autor
22. dec 2008

joj nestiham,muž je doma velka radosť,dnes a zajtra ešte robi a potom až medzi sviatkami,posledne pripravy,dnes pečiem dezerty a bratislavske kysnute rožky,ked by som sa sem nedostala tak Všetkým Krasne VIANOCE-cmuk,cmuk,cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ešte typ na super darček pre plastelinových-v lidli maju komplety na vyrobu napr,zmrzliny a jedenia,jeto bombove,normalne sa da cez stroj vytlačiť zmrzka do kornutka 😀 len dufam že to sara nebude jesť 😀
inač nechtik jej zlieza dole,musim jej to vystrihovať 😢 ,ma to otrasne a ja sa pochvalim,dostala som korunky na nove nechty od mužička,tak sa tešim zajtra idem a dam si urobiť aspon 0.5 cm 😀 😀 pre mna jeto ako keby som dostala milion 😉 pá,pá,pá

mirka
22. dec 2008

ahojček

🙂 eli, tak nech ti nechtíky pekne spravia 🙂

ja idem ešte zajtra robiť slonie slzy, ešte dačo slané by sa zišlo, to pôjde skôr dolu krkom ako koláče 😅 len neviem čo, asi dáke bryndzovníky. Drahý je v robote, príde vnoci na Štedrý deň (alebo skoro ráno? ) takže pôjdeme ešte dačo nakúpiť na jedenie a budeme sa doma vytešovať 🙂

danona
22. dec 2008

ahojte
ja dnes vecer este suhajdy planujem, hadam teda duracelka zaspi.. 😀 vcera som robila skoricove klbka, aj s ninou a stacilo mi.. 😝
v madarsku bolo ok, aj to vinko som si dala 😎, nakupne centrum tam mali naadherne vyzdobene-bol tam postaveny rozpravkovy zamok cez dve poschodia, tam kopa postviciek, zvieratiek.. 🙂 nina bola sice ako cert, no prezili sme 😀 .. vecer sme boli este v Ba-dada na tom muzikali, my v auparku, vsade veela ludi..ked sme isli pre dadu po predstaveni, na parkovisku sme autom blokli samotneho pana Durovcika 😀 /tak uz viem, ze sa vozi na terennom mercedese takej capuccino farby 😀 , bol s nejakou blondineckou 😀 /
eliska-waw, budes kocka 😎 nechty je jedine co na sebe neznesiem - myslis asi gelove,ze.. 😉 ja som si dala uz po 2x zahustit vlasy, to som si uz zvykla 😎 , no s nechtami neviem nic robit, som s nimi straasne nesikovna.. ☹ tebe neprekazaju?? 😉
mirka-som citala ze budem RONIŤ slonie slzy 😀 , noo slane urcite dobre padne pri sladkostiach.. 🙂
nera,zuzanko-drzime palceky, nech je vsetko v najlepsejsom poriadku 😵

samuelko
22. dec 2008

no ahojte
dnes som napiekla ten perník,no ale akonáhle prišiel domov manžel pol plechu fuč,tak si rozkázal ešte jeden plech to upečiem zajtra,fajný štavnatý perník 😉 a linecké som piekla ešte...

no a bola som so Samkom u Dr. tak mu asi vyberú nosné mandle,dal mu antibiotiká...na porazenie 🙂

ikulka
22. dec 2008

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.........všetkým detičkám ako i mamičkám a celým rodinkám praje Alexandra a Ida

samuelko
22. dec 2008

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl,
atmosféra vianočná, liek na každý bôl.
je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce,
zo srdca prajeme Vám prekrásne Vianoce. Erika s rodinou 🙂

eliska7
autor
22. dec 2008

ej ale basnite 😀 😀 samuelko,tak aj vas čaka vyberanie 😖 ,ja idem po novom roku,ale dam jej ak bude treba len v narkoze,iked u nas to na sukromnej klinike stoji 5-6000,ale moja sestra si dodnes pamata ,ked len lokalne umrtvia(ma 30r.)a pri dankovi mi tiež stačilo,ešte že doba napreduje 😉 dufam,že všetci chorý vyzdravia do štedrho dna,takže liečkajte sa 🙂
danona,ja potrebujem nechty ako sol,mala som ich osem rokov,no v osmom mesiaci som si už nedala dorobiť a odvtedy nemam,takže sa tešim ako besna 😀
pečte,pečte,ja zajtra varim všetko okrem zyby,tu robime tesne pred večerou.na štedrý den rano pojdeme na chatu,havinkovi na hrobček sviečku zapaliť 😢 (tak nam chyba,sarke naviac),potom len take chystačky,sušene,oplatky,taniere,zohriať polievky,upiecť rybu,vysmažiť a možme papkať-len neviem ako herečku udržime pri večeri ked uvidi darčeky 😖 .prave si farbim vlasy 😀 nech som dokonala,rano som si obočko-šalena žena 😀 😀 😀 😀 no majte sa padam,zajtra už asi nestiham,tak šťastne a vesele 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

samuelko
22. dec 2008

no eliska uvažujem aj ja,že ako stým Samom malým 😒 uvidíme
eliska aj vám štastné a veselé sviatky

a ozaj kto už má ozdobený stromček??? my budeme zajtra večer zdobiť keď Samko zaspí,ja budem zdobiť stromček a manžel poskladá Samkove bicie 😀

danona
22. dec 2008

no, mam napecene 5 druhov, staci.. este mi zostalo vyse pol salka uvareneho, neviem co s tym.. zeby spapkat lyzicou?? 😀
eliska,samuelko- 😕 no ak je to ozaj nutne vyberat, tiez som za narkozu. viem, ze v piestanoch je na to dobra klinika, tiez sukromna...
samuelko-mame stromcek odvcera 🙂 , ninusa uz obera salonky.. 😝 hned zistila ze aj cokoladky tam visia.. 😀
no moj mangelik je veeelmi spolocensky typek, ja som pravy opak 😅 , na zajtra naplanoval ze uz bude doma /do dnes robil, este je na jednej koncorocnej party 😒 /, a planuje odrana varit VONKU v kotliku kapustnicu - pre susedov a kamaratov.. 😒 ide ma z neho PORAZIT.. 😠 nie ze by sedel chvilku na zadku s nami, aj ked je doma musi nieco stale organizovat.. 🙄
vianocnu basnicku zatial nemam ziadnu, musim nieco pohladat.. 😅

samuelko
23. dec 2008

dobré ránko
prajeme krásny predvianočný den 🙂

dannynka
23. dec 2008

samko aj my Tebe 😉

tak aj Gabika uz je chora,tak sa tiez liecime doma,napecene uz mamasi 5-6-druhov 😉 a akurat sa chystam robit salatik zemiakovy mnaaaam 🙂

samuelko
23. dec 2008

no aj ja už mám dopečené,doriadené,dobalené 😎 môžu prísť vianoce 😀 😀 😀 😀 😀 😝
no danny daj pozor,aby si neochorela aj ty ,skoré uzdravenie 🙂

dannynka
23. dec 2008

samko sikulka 🙂 😉
ja akurat varim hrachovu polievocku a uz sa mi aj varia vajicka na salatik mnaaaaaaam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre