Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
2. jan 2009

ahojk
dakujeme za gratulácie....
samko no to vám neporadím ani ja viem len že kamarátkinmu chlapcovi 5ročnému teraz vberali tiež bol stále chorý dokonca sa z toho pocikával v noci...ale teraz ako vybrali neviem musím sa jej spýtať

samuelko
2. jan 2009

Samko dospáva čo vnoci nespal,už druhú hodinu spinká 😒

čítala som na internete o tých nosných ... ,ale rôzne názory sú tam,no neviem uvidíme ešte

dannynka
2. jan 2009

ahojte babulky,prave mi prisla sms od nery:

Olivia sa narodila dnes o 8-50,s mieramy 3700k a 52 cm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moooooooooooooooooooc gratulujeme a parejem obom vela ZDRAVICKA a maminke vela mliecka 😵 😵 😵 🙂 😉

zuzu13
2. jan 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej....Olivia vitaj, maminke blahozelaaaaaaam....

ikulka
2. jan 2009

nery zo srdca gratulujeme a malu oliviu vítame medzi nami....prajemem jej zdravíčkoa maminke nech sa rýchlo zotaví
a teším sa na podrobnosti o porode

samuelko
2. jan 2009

jéééééééééééj vitaj Olivia a maminke šikovnej gratulko zo srdca,prajeme vám hlavne zdravíčko 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka
2. jan 2009

ahojte 🙂

Saške prajeme všetko najlepšie k meninkám, posielame pusku

a gratulujeme Nere k Olívii, nech je to krásne a dobručké dieťatko, veľa zdravia, šťastia a mliečka prajeme 😵

samuelko
2. jan 2009

no už len zuzanko??? onej neviete nič? 😲 😉

biccy
2. jan 2009

Ahojte 🙂
Aj my so Zoinkou gratulujeme Nere a malej Olivii posielame veeeeeeeeeeeeeeeeeela pusiniek. 😵 😵 😵 😵 Ma kraaaaaaasne meno. 😉 😉 😉 😉

Saske tiez prajeme vseeeeeetko najlepsie k meninkam. 😵 😵 😵

samuelko
2. jan 2009

Dobrú nocku
Už sa teším,ked nám nera napíše niečo o bábike 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

samuelko
3. jan 2009

😲 prvá
prajem krásne ránko a ešte krajší víkend 🙂

mirka
3. jan 2009

ahojček, ja akurát varím obed, dnes som sama, drahý s lalkou šli pred obedom na Kubínsku Hoľu, troška sa posánkovať, svieti slniečko, tak nech sa vybláznia, ja sa musím učiť, tak keď dovarím, idem na to, ale tak sa mi nechce 🙄

zuzu13
3. jan 2009

ahojte
zuzankoooo...co je s tebou???uz si mamca???ci si stale kinderko... 🙂

dannynka
3. jan 2009

zuzu no veru na to som zvedava aj ja,skoda ze nam tiez nenechala telefonne ciselko 😅

dannynka
3. jan 2009

ale ked sa nehlasi tak uz je asi v porodnici predpokladam 😅

mirka
3. jan 2009

no aj ja som zvedavá, ako zuzanko 🙂

my sme včera Lalku ostrihali, tak má asi 2 cm vlásky, ale mala také zvláštne vlásky, stáli jej všetkými smermi také chuchvalce, tak som zvedavá, či sa jej tieto zmenia, keď narastú, ale má ich teraz normálne také hrubšie, ostrihala som jej aj brčky , tak dúfam, ež zas ich bude mať 🙂

ikulka
3. jan 2009

jéééj mirka aj naša má také biedne vlasy má ich krásne vlnite, teda teraz iba strapaté, ale riedke...aj som ju chcela ostrihať, len sa tíež bojím o tie kučery aby sa jej nestratili, tak ju radšej nestrihám
lebo má ich len teraz po ostrihaní ked bola maličká mala uplne rovné....

dannynka
3. jan 2009

ja sa tiez bojim malus trihat,lebo by asi prisla o kucierky a to nechcem 😅

samuelko
3. jan 2009

Ahojky
my sme Samka už strihali párkrát 🙂 nechá sa 😎
Boli sme dnes u mojej maminy,zafarbila mi vlásky 😎 a podhla mi nohavice a tepláky čo som dostala od Ježiška 😀 😉 kedže som nízka 😲
Samkovi je už oniečo lepšie,nemá hnačky aj papat začal...

dannynka
3. jan 2009

jeej samko sme sa dnes asi dohodli aj ja som si nafarbila vlasy 😀

tak super ze uz je Samkovi lepsie len tak dalej,posli mu pusinku od nas 😉

mirka
3. jan 2009

jéj, Samko, to je super, že je Samkovi lepšie 🙂

no ja dúfam, ež ešte zbrčkatie, tata je brčkoš, tak verím, že tiež bude mať brčatú hrivu, ale mala fakt čudesné tie vlasy, ani neviem, k čomu by som to prirovnala, ale strašne pekne sa jej ligotali na svetle, boli fakt ako zlaté 😵

samuelko
3. jan 2009

no danny aká náhodička a akú farbu si si dala? Ja som si dala fialovú inak som mala čiernu,troška zmeny
mirka neboj zbrčkatie 😉

dannynka
3. jan 2009

samko ja som na cervenu,teda intenzivne cervenu 😀 😀 😀 😀 😀

mirka
4. jan 2009

ahojte 🙂

danny, ešte som ti chcela povedať, že keby mala lalka také vlásky ako Gabika, tak tiež nehrozí ostrihať. Má krásne husté, čo sa o Lalkiných nedalo vôbec povedať, to boli ako bábätkovské, len odrastené 😅

dannynka
4. jan 2009

mirka-tak to ano ma hustu hrivu ale tiez ma vlasy kade tade,musi aj celenku nosit 😅 😀

samuelko
4. jan 2009

Dobrý den prajeme
Čo dobré varkáte?

dannynka
4. jan 2009

dobry den aj tebe samko 🙂
ja varim kapustovo paradajkovu polievku a druhhe asi francuzke zemiaciky a ty? 😉

mirka
4. jan 2009

ahoj samko 🙂

my si dnes vyprážame syr a máme zeleninovú polievku a uhorkový šalát 🙂 mňam už sa tešíííííííííííííííííííííím 😝

dannynka
4. jan 2009

mirka mnaaaaaaaaaaaam 😉

samuelko
4. jan 2009

ja som akurát dovarila,tak ja som robila polievku z kostí a perkelt s kolienkami Samko si rozkázal 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre