Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
3. feb 2009

ahojky no tak my sme dnes pre zmenu vstávali 5,20...že maminka vstávame.... 😒 a teraz už spinká ani jesť nechcela len do postele mi ušla.....
mirka aj naša mávala tekéto revy ale v noci aj teraz ich občas ešte má ale už nie každu noc....ju to chytilo vždy tka zvečera a to revalááááá no hroza nič nevníma možem robiť čo chcem nič nepomáha.... musím ju nechať len vyrevať apotom je dobre.....

eliska7
autor
3. feb 2009

ahojte,no pekne čitam,tušim všetci su chorý,aj u nas jeto tak,už aj ja sa dusim,berem antibiotika,hrozne,tento čas,same pliagy,tak sa všetci uzdravme 🙂 🙂
a tie naše živé striebra,strach a hruza,nech už je teplo a možu lietať vonku.v sobotu sme boli na zahrade chlapi varili držkový gulaš,pol dna behala vonku a nič žiadna unava 🙄 ,akurat večer mala po troch mesiacoch zase zachvat-zvlaštne dieťa klinika je no vysledky ok 😖 zajtra ideme na tie chloridy v pote,som zvedava čo tam najdu,dokina bola dnes zhrozena že alergo jej dal davky ako na kona a nič stale zahlienena 😖
samko ja mam morsku sol všade aby sme nemali suchy vzduch a tiež nič moc 😠

zuzu13
3. feb 2009

hello...tak hlasim, ze moje dieta nespi..a ani nespalo...nechapem...3 x denne 10 kv. fenistilu...ine deti by spali 4 hodiny vkuse a ona chcela malovat...a skladat si kocky 😀

mirka
3. feb 2009

ahojte, musím sa vám posťažovať, zase laura chytila hysák, ja neviem, ako to mám riešiť, najprv s ňou len pekne, snažím sa,aby rýchlo prestala, potom si ju začnem nevšímať, to ešte viac začne zúriť a potom už zúrim aj ja,
a to už dostala aj varechou. Kúrnik, ja nechcem byť na ňu zlá, ale v tomto prípade netuším, čo mám robiť. A za akých okolností sa ukľudní ani neviem, ale neskutočne ma vytáča.

A ešte z jedného predmetu mi dala FX, najprv som jej poslala seminárku v termíne, ako som mala, tak ma zrušila cez mail, že je to zle, že to mám prepísať, termín mi nedala, posielali sme jej to 3 skupiny, boli sme rozdelení, každý mal čas od soboty do soboty iný týždeň, tak si vravím, v pohode, pošlem jej to v piatok s inou skupinou, ale čas na dopísanie som mala len večer a to už poobede mi tam svietilo FX, tak si vravím, pohoda, pošlem jej to večer, ospravedlním sa, dám jej tam dôvody, ALE, neprišlo jej to. Keby jej to prišlo, ozve sa mi najneskôr v pondelok. Tka som vytočená na maximum. Tak som jej to posielala zase, som zvedavá, čo mi na to napíše. Je to strašne dôležitá krava. Stále vravím, čím viac titulov človek má, tým je väščí dement.

No vykecala som sa, je mi lepšie. Idem sa najesť a ešte sa učiť, v pondelok mám ďalšiu skúšku, tak papáá

zuzu13
3. feb 2009

mirka, poznam take stavy...mna tiez vytacaju deti...ale viac ten starsi...

zuzu13
3. feb 2009

kde ste????
Lucka uz spi 😀 😀 😀 😀

mirka
3. feb 2009

Zuzu, ma neštvi 😅 Laura ešte za 2 hodiny bude fit 🙄

zuzu13
3. feb 2009

no je to tak...nekompromisne...ci sa paci a ci nie....uz si zvykla...ale zaciatky boli aj s placom...jednoducho poriadok musi byt a mamina je tiez len clovek... 😉

samuelko
3. feb 2009

ahojte
no musela som sa trošku povenovat aj mangelovi 😅
Samko zaspal o 19,30 😉
Zuzu zajtrajšie menu?????????? 😲

nera
3. feb 2009

Ahojte, nestíham sem chodiť tak len tak Vás zdravím 😉 a prajem všetkým choručkým skoré uzdravenie 😵
My sme zatiaľ zdravučkí(klop-klop), s maličkou sme dnes boli na poradni tak už máme 5 200g, Dianka sa jej teší a stále vystrája tak je to pestré. Veď až teraz mi "padla" a je kľud a ráno vstávam skoro zakaždým o 5 hod, takže asi sa tak skoro nevyspím 😉 ale musí sa to vydržať

samuelko
3. feb 2009

neri si úžasná , ja ta obdivujem,dve malé detičky ja by som to nezvládla asi 😅

samuelko
4. feb 2009

prváááááá 🙂
Dobré ránko 😉

zuzu13
4. feb 2009

dobree raanko...
druha
dnesne menu?syn chce zapekane sunkove zavitky so syrom...no a hraskova s haluskami
a ja mam este pohanku s dusenou zeleninou od vcera

zuzu13
4. feb 2009

nera, mas to riadne pestre... 😉

inak Lucia spala do 7,30 ....od 18-tej...rano mala o 5-tej mensi zachvat kasla a chcela ist do obyvky ale som jej povedala, ze je noc a musime este spat...a spala 😀 😀 😀

samuelko
4. feb 2009

no super ,že je Lucke lepšie 🙂
Ja polievku dnes vynechám a druhé bude masko na plátky obalené len v múke a paprike a na rýchlo opečené a potom to hodím na cibulku a podusím chvilku s hríbami a opekanými zemiakmi 🙂

danona
4. feb 2009

ahojteee
vsetkym chorym zelem vela zdravicka 🙂
kocky, som si ja vedela vybrat... 😝 v po sme nacas odleteli, no kym sme prileteli do londyna, vsetky letiska pre sneh uzavreli..kruzili sme tam az nas poslali pristat do Birminghamu/do pondelka som ani netusila kde to na mape je 😅 /tam sme sedeli 3hod. v lietadle-ze mozno sa pocasie umudri a odletime spat do lutonu/lond.letisko/, no nakoniec zasnezilo aj letisko kde sme stali 🙄 ,tak nas vysackovali z lietadla s tym, ze pre nas pride autobus a odvezie nas na luton /150km!!!/no autobus prisiel po 1,5hod. cakania na letisku, potom sme 2h. cestovali a dostali sme sa okolo 16.15 na letisko kde sme mali normalne pristat o 8.10 😒 po nas uz lety zo sr nesli,boli zrusene, no takisto nesli ani 3 lety z londyna do sr..na letisku bolo milion ludi-aj slovenky smalinkymi detmi-lety im prebookovavali na stredu a stvrtok... 😒 nesli autobusy,taxiky..do mesta sme sa dostali vlakom a metrom.. najvacsi gol bol ked sme konecne vyliezli na Oxford street-o 17.30 a velke obchody boli pozatvarane 😨 /zamestnanci dostali kvoli snehu volno/.. otvoreni boli taki mensi sukromnici-butiky, ktorym ide asi o kazdu zarobenu libru... 😅

danona
4. feb 2009

sme nechapali-napadlo im 20cm no mokreho snehu.. nemrzlo.. nikto nic neodhrabaval,kazdy zaliezol, skolam dali volno, vsade v tv hovorili o "heavy snow" aky nebol 18 rokov, a vonku bola len hnusna clapkanica s ktorou nikto nic nerobil.. 😅 nastastie v ut rano uz nesnezilo, sme len spravy sledovali ci uz otvorili letiska, pisali ze uz su otvorene, no vela letov je posunutych, aj zrusenych... cesty uz boli posolene , mokre a bez snehu.. od 9 do 16h sme behali po obchodoch a potom sme isli na letisko.. busy uz isli v pohode.. 🙂 spat islo veelike lietadlo /asi museli pobrat viac ludi co nepobrali v pondelok zo/na SR/, bol troska chaos s palubnymi listkami a miestami, no zmestili sme sa.. 😀
na letisku bolo kopec ludi v spacakoch, spali aj na zemi s hlavou na kufri.. 😅
no poviem vam,bol to zazitok 😀 😝 😅
ale nakupila som 😎 , no nie vsetko som stihla poskusat, tak az teraz-doma... 😎

mirka
4. feb 2009

danona, tak vitaj doma 😅 no máš zážitok, toto sme ti ale nepriali 😅 hlavne, že vy ste nemuseli spať na letisku 😀 a že ste nakúpili.

No to ako v BA, napadne 5 cm snehu a sú kalamity 😝

samuelko
4. feb 2009

jééééj danona vitaj doma,no tak supiš si sa bavila ako čítam,ale aspon si neprišla domov s prázdnou taškou

samuelko
4. feb 2009

danona pochval sa nám čo si pokúpila pekného 😎 aj pre babulky či len pre seba?

zuzu13
4. feb 2009

ahojky
jaj danona ako dobre ze si doma...som na teba myslela ako to v tom snehu zvladnete...

danona
4. feb 2009

samuelko-no nakupila som veela- sportova taska vazila 13kg 😀 /vazili na letisku/a nakupila som vela sebe,kockam, mangelikovi len dve vecicky-je skor oblekovy, to ma svoje obchody kde nakupuje.. 😀 no mne´2xplavky, 2xsaty,kabat,niekolko sport. triciek, asi5-6svetrikov, spodne pradlo, opasok, nike biele nohavky na leto, dve kabelky, dade tricka kratko,dlhorukavove, 1xplavky, leginky dvoje, tiez opasok, ninke som v nexte asi 12veciciek kupila, v primarku tricka po 1libre, kratasy po2libry.. 😅 ... no bolo to tazke.. 😀

samuelko
4. feb 2009

fííííííha no parádne si pokúpila a to boli aj výpredaje? a vecičky sedia? stihla si vyskúšat? 🙂

zuzu13
4. feb 2009

wow...danona super nakup...to budete riadne kocice, ked sa vyobliekate 😉

samuelko
4. feb 2009

zuzu ako je Lucke?

samuelko
4. feb 2009

a kde je danny?

zuzu13
4. feb 2009

samuelko, lepsie je ...dnes uz zvladla aj kupanie...po 3 dnoch 😀

samuelko
4. feb 2009

no pokladík,tak je dobre 🙂

samuelko
4. feb 2009

zuzu som kukala fotky,aj Lucka pozaráva Lazy town??? Samko ide zošaliet ztej rozprávky,zbožnuje ju už som ztiahla všetky časti 😵

zuzu13
4. feb 2009

ano...je to maly zavislak...no a potom tie hlasky a spravnie...ona je Stefany...ocko je sportakus...bracek je robie rotten a ja?no mne ostal ziggy 😀 ...hra sa, a krici...pomooooc...sportakus pomoooc...zachran ma...no a takto fungujeme 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre