Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
2. jún 2008

a inak už je týždeň, čo necickujeme 😅

dobrú nôcku 🙂

mirka
3. jún 2008

dobré ránko a kde ste všetky? 😕

môžem malej dávať normálne mlieko aj neprevarené? trošku mi odpíja z môjho kakaa a ja som rada, že pije aspoň niečo, čo je mliečne, lebo jogurty a takéto mliečne veci nechce, iba maslo 😅

dannynka
3. jún 2008

pekny slnieckovy den prajem vsetkym 😉
mirka -ja by som radsej to mliecko prevarila ale je to na Tebe 😉
my sme boli vcera u dr. lebo GAbika mi poslednou dobou stale kaslala,a kedze mna bolelo hrdlo bala som sa aby to nemala aj ona ale chvalabohu nie...l 😅 len ma teraz sopliky a to jej steka a drazdi ju to tak,dr povedal ze ten soplik moze byt aj od zubkov lebo jej idu 2 ocna naraz,takze je taka nevrla a nesvoja 😒

danona
3. jún 2008

ahojte
mirka-myslim ze ked pijes mlieko pasterizovane (co su vseetky krabicove mlieka) tak by to uz malej nemalo ublizit /teda ak dieta nema alergiu na kravs. mlieko/.. 😉
danny-no, mozu byt zubky... nina teraz zase straaaaasne slinta-vkuse jej sliny kvapu z brady.. 😅 ani ma nepusti pozriet do pusy, myslim ze jej tiez nejaky zubok ide.. 🙂
inak este stale staviame a prerabame.. 🙄
no je tu 😎, dnes sa ideme kupat k svagrovcom.. pondelky a stredy chodime na baby plavanie, no uz buduci tyzden koncime - plavanie bude zase az na jesen. Vychodili sme tri kurzy.. 🙂

mirka
3. jún 2008

danona, tiež si myslím, že takéto mlieko je v pohode. A zas si myslím, že ak by dačo bolo, už by sa to objavilo 😒 bola som so segrou a deťmi v meste, taký hic je vonku a to sme išli o 10tej. Lalka má vo štvrtok meniny, tak jej segra kúpila rifľ. sukňu na traky a plátenky a ja už nič, lebo som jej kúpila minulý týždeň letné gate a slnečné okuliare a všetkého má plno. Mať jej garderóbu tak skáčem meter dvadsať. 😀 😝

Hrabala sa mi z kočíka bežkať, tak som ju pustila, po troch krokoch sa potkla a rozhrýzla si peru zdnuká, na pere aj zvonka pod perou, to bolo revú, tak má peru trošku ako kubánska perla 😅 ale spinká, tak sa jej to aspoň ukľudní.

Idem si asi zdriemnuť, nejako ma berie 😉

dannynka
3. jún 2008

ahojte... 🙂
tak krasny slnecny dnik za nami...a my sme museli byt doma ale zajtra uz nebudeme 😉

ikulka
3. jún 2008

ahojkajte, tak vidím, že sa to tu konečne trošku rozbehlo...
mirka gratulujem k nekojeniu, super ste to zvládli...
no my sme zas boli u dr. s močom saši ho má stále zlý a zistili, že má zlú citlivosť na atb ☹ a navyše má šušku celú zapálenu, musím jej tam kvapkať 5x denne pamykon...
inak ako ste na tom s plienkami? nám terza kázala, že má behať čo najviac s holou ritkou, ale to mi dociká čosa dá,,,,už by som tak pristala keby sa odučila....

biccy
3. jún 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut. 🙂

Ikulka,aj my uz zaciname oducat od plienok.Zoinka beha v gatkach a stale sa jej pytame ci nechce piskat.Niekedy pojde,niekedy nechce,niekedy sa sama opyta a niekedy pusti do gatiek alebo na koberec. 🙂 Takze my tak s oducanim. 😅

Dannynka,zahliadla som tu minule v tvojom albume asi dve fotky z naburaneho auta. 😕

Danona,potom nahod fotky novej stavby. 😉 😉 😉

eliska7
autor
3. jún 2008

aaaaaaahojte všetkýýýýý tak dlho som tu nebola,ale fakt sa nezastavim pri sarke,teraz chodi spavať pravidelne o 20.20 a to spi cez den len 30 min takže nič nestiham,som total vyčerpana.čo nove?v piatok mala hrozný uraz -spadla mi zo šmykalky a ošuchla si celý nos a pod nosom-vyzera hrozne,bolo to niečo strašne,ako sa šmykla dole už na konci sa jej zadreli päty a letela nosom do zeme-usta mala plne zemi a piesku,hned zašla od plaču,nevedela som jej vyčistiť usta,myslela som že mi zomrie,aj hlavku ma modru,plakala pol hod a ž danko musel prisť ju utišiť,cela opuchla aj ručku si buchla su aj fotky,len nevieme na Viste zmänšovať tak nemam ako vložiť . Poviem vam,že ked som v nedelu stala prve čo som povedala mužovi:vieš čo sa mi snivalo?o samej kalnej,ale moc kalnej špinavej vode,mam strach,vieš že moje sny neklamu.... vten den mala sarka aj 5raz stavy zadivania sa ,až take že som jej musela tlesknuť pred očkami aby začala reagovať V tu nedelu sme išli na termalne kupko do Podhajskej-ako darček k MdD,bolo super,všetci sme si užili a padlo mi to dobre.šťastný z výletu sme mali skvelu naladu,ked nastal zlom a naša sarinka dostala po 5 mesiacoch opäť zachvat(podobne epi)všetko sa zrazu zrutilo ako domček z karat.....teraz čakame čo bude dalej,je velmi plačliva a samo vkuse!!! na didinkach-možem sa rozlučiť z nejakým drastickým odstavovanim,momentalne nemožem nič len sa jej podvoliť,nemožem ju vystavovať žiadnym psych.stresom.jedine kedy zabuda na didi ,ked sme v parku na preliezkach,takže aspon od tej 14-20 je bez didi-čo je velky uspech,ale su chvile ked ceckujeme aj na ihrisku inač je moc zlata,usta jej idu v kuse,ešte aj zo sna vykrikuje:korunky,korunky daj asi sa jej sniva že ideme na nanuky -prepačte toto som kopirovala,ale nemama čas,stale sa budi tak len rýchlo.mirka gratulujem k odstaveniu a neboj skušky budu ok 😉malu fukame na pusinku 😢 Iku bože chuda vy sa stale trapite s tým močom 😢 to jej fakt nevedia nasadiť liečbu,aby ste mali začas pokoj 😕 my sme bez pienok,len na noc,aj to je občas suchá 😵 chceto len trpezlivosť,jedine ak bude bežkať hola zisti že bez plienky je lepšie,treba mať vela nohavičiek a pojde to.sarka si už aj na noc dava dole plienku,tažko ju presvedčiť že musi 😠

biccy
3. jún 2008

A este som zabudla,Mirka,aj ja som uz davala Zoinke neprevarene kravske mlieko. 😉 To bolo vtedy,ked nechcela Nutrilon.Ale teraz pijeme Nutrilon uz asi mesiac,az sa sama cudujem. 😅 😀 Len tak som jej ho ponukla a chcela. 🙂 🙂 🙂

biccy
3. jún 2008

Eliska,posielame Sarinke so Zoinkou pusinky na udretu tvaricku. ☹ 🙂 🙂

ikulka
4. jún 2008

ahojte, saška už spinká, tka som sem prišla omrknúť
eliska no som si myslela, že už je koniec, tým vaším hrozostrašným správam, už to vyzeralo u vás celkom fajn ☹ a zčoho jej sarke vznikne ten zachvat?
no to odvykanie je u nás asi tak, že už mám dočúrané čo sa dá...dnes sme prišli zvon tak som jej dala gaťky leob bez gatiek ju nechcem nechávať, ked si aj hocikde sadne.tak sa mi docikala v kuchyni pri chladničke a bežala až do obyvky a tam mi vravela ccc. som k nej pribehla, že ju dám cikať ale ona už bola dočúraná. ale o tej kuchyni som nevedela, som myslela, že len v obyvačke, tak som ju prezliekla a posaila do stoličky išla jesť polievku a len počujem vodu šušťať a to saška v stoličke prúúúúúúdom cikala, až na koberec, som myslela. že ma vystrie....

dannynka
4. jún 2008

ahojte... 🙂
biccy-ano nase naburane auticko,asi mesiac do zadu som mala buracku...sposobenu mojou vinou,ale chvalabohu auto je uz oki 😉
idem dat malej veceru a potom Vas docitam,lebo tiez v poslednej dobe nestiham ked chodime na cele dni k babinam 😀 😀

nitka
4. jún 2008

Ahojte babule asi trocha od veci zacnem pisat,ale potrebujem poradit a novu temu nechcem otvarat...
Mala je taka strara ako vase kocky a prestala som ju kojit cca v 8 mesiacoch a doteraz mam mlieko ale to mi vyjde iba ked si dost silno stlacim prsnik...neviem ci niektora z vas to mala,ale dokedy budem mat mllieko?Dakujem 😉

dannynka
4. jún 2008

ahoj nitka... 🙂
ja som malu prestala kojit ked mala asi rok...a tiez to mam tak isto ako ty... 😅 ,ale dotera som si to nejako nevsimala... 😅

nitka
4. jún 2008

ved ani ja sa tym nezatazujem ale to uz akosi pridlho nie?to aj niekedy zmizne? 😀
nemozu byt z toho nejake problemy?

dannynka
4. jún 2008

neviem,ked tak si skus zavolat zenskemu dr a opytat sa jeho.... 😉

mirka
5. jún 2008

ahojte babky, včera som napísala a neodoslalo a potom sa mi už čmárať nechcelo.

Eli, dúfam už bude Sárke len dobre

Nitka, mlieko môžeš mať ešte dosť dlho 😉 a nie je to nijaký problém

dannynka
5. jún 2008

dobre ranko vsetkym....dufam ze dnes nebude prsat... 😒

famfrla
5. jún 2008

Ahojte dievcatka som tu len na skok musim sa pochvalit vcera sa zo mna stala Ing. tak som stastna a konecne budem odychovat a uzivat si malej. Dakujem za povzbudenie 😀 😉

dannynka
5. jún 2008

famfrla-G 🙂 R 🙂 A 🙂 T 🙂 U 🙂 L 🙂 U 🙂 J 🙂 E 🙂 M 🙂 E 🙂 😉

ikulka
5. jún 2008

famfrla moc moc gratulujeme a tešíme sa s tebou, si šikulka 🙂

bettina
5. jún 2008

eliska a ikulka skoré zlepšenie prajeme 😔
famfrla Tebe gratulujeme 😵 😵 je to super byť už za tými náročnými týždňami, nedávno som to aj ja prežila

mirka
5. jún 2008

jéééé famfrla. to je super, aj my gratulujeme 🙂

naša Lala má dnes meninky 🙂

ikulka
5. jún 2008

mirka fakt? ani neviem nevidela som kalendár ani nepamatám. tak jej všetko najlepšie prajeme, nech ju rodičia posluchajú 😉

dannynka
6. jún 2008

mirka-Laurike dodatosne vsetko naj k meninkam... 🙂 😉

danona
6. jún 2008

famfrla-gratulujeme aj my!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
mirka - aj laurike vsetko naj!! 😵
doobeda sme boli na promociach - v nitre - svagrinka je ing., o 16 sme pozvani este na oslavu 🙂

eliska7
autor
6. jún 2008

famfrla gratulko 🙂 bože cele dni vonku,taka som z toho uťahana,muž išiel na vikend na ryby,tak som sama s detmi 😠 ,dnes zase spala jej obvyklu taxu-30min 😠 takže nemam oddychu nikdy,taraz varim aby som mohla isť od rana na zahradu,ovšem ked nebude liať,

ikulka
7. jún 2008

ahojkyjte, kde nik tu nik ☹ tak vám príjemný víkend prajem, idme dnes k našima aprídem až zajtra

dannynka
7. jún 2008

ikulka ja tu jednym ockom..asi si idem lahnut za Gabikou 😉

inak vsetkym pekny vikend prajem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre