Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
28. júl 2008

ccccccck kúk opccc ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccbssnsc c

ikulka
28. júl 2008

to vám saška napísala 😀 danny ale my chceme ísť do bojníc tento týžden....
ale stretnúť sa niekde možme ja osm za

dannynka
28. júl 2008

ahojte 🙂
veru samko mohli by sa pridat aj ostatne mamulky 😉
ikulka ved na termine sa mozme medzi sebou dohodnut..ved sa hadam nejako prisposobime a stretneme... 😉

samuelko
28. júl 2008

no teno výkedn nám to nevychádza ideme asi do Madarska sa kúpať. 😅

ikulka
28. júl 2008

meggi kristínka je krásna....moc gratulujem ešte raz k takej princeznej....to už ani nieje pravda že aj naše babule boli také malinké.....ja už by som ani nevedela čo s takým malím bábom robiť.....už som všetko zabudla 😀

samuelko
29. júl 2008

Dobré ránko.
Meggi Kristínka je prekrásna bábika.Máš nádherné bábiky 🙂

bettina
29. júl 2008

meggi veeeľmi pekné 😵 😵 😵 pri Tvojich fotkách si zaspomínam. je to veľmi milé 🙂

bettina
29. júl 2008

no druhý augustový týždeň sme voľní. talže by sa dalo niečo zorganizovať. tešili by sme sa 😉 nejaké rýchle stretko 😉

meggi
29. júl 2008

Ahojky - dakujem 🙂 Je fakt milučká 🙂 Dlho spinká, tak si možem aj ja oddýchnut... Len od včera ma Karolinka zvýšené teplotky v noci, tak som mala pohotovost a moc som sa nevyspala - ale už je to lepšie, teraz už teplotku nemá - tak asi je to len nejaká brušná viroza alebo zo zubkou... Práve mi prišiel brat (15r.) pomoct, tak mam trošku času a pojdem si lahnut... Zajtra by som s nou chcela vonku vybehnut, ved je tak krááásne 😎
Ja by som chcela s Karolinkou do Lešnej vybehnut, len uvidím ako nám to teraz vyjde - najskor asi až koncom augusta a neviem, či pojdem aj s malou alebo len Karolinku zoberie tato s babkou...

zuzanko
29. júl 2008

Meggi tak to je naozaj krasna princeznicka 🙂 uz si ani neviem predstavit ze aj my budeme mat za chvilku take male babenko 🙂 Buduci tyzden ideme na 3D ultrazvuk tak uz mozno budeme vediet ci cakame chlapca alebo dievca. Pekny dnik

mirka
29. júl 2008

ahojte, Meggi, máš nádherné bambuľky 😵 😵 😵

zuzanko, potom daj vedieť 😉

možno za rok sa pridám aj ja 😀 manželovi veštila kartárka (čo vyveští aj vychádza) a okrem iného mu vyveštila tak za rok syna 😝 😀 normálne som z toho mimo, lebo ja chcem dokončiť najprv školuuuuuuuuuuuuu 😅

samuelko
29. júl 2008

Zuzanko veru,zachvílu príde aj december 🙂

Mirka 😵 😵 super

samuelko
29. júl 2008

My sme boli dnes na PARA majstrovstvách sveta tu nedaleko nás v Bolkovciach Samko sa nevedel vynadívať na lietadlá a parašutistov,z rôznych krajín sú tu parašutisti a ešte tu pobudnú do piatku. 😀 Dobre bolo,hlavne pre Samka zážitok 😎

samuelko
29. júl 2008

a aby som nezabudla,nechcem prerieknuť...tak celý den bol Samko bez plienočky,sám chodil cikať aj kakať a ked som išla za ním,tak mi povedal "choď preč maminka,ja kakám" tak dúfam,že sa bude snažiť aj zajtra a predsa bude niečo z toho odnaúčania,toto leto 😕 😅

nera
29. júl 2008

Ahojte, tak po dlhšom čase som tu zasa 😵
meggi - srdečne blahoželám a prajem veľa síl a trpezlivosti 😉 🙂
veru zuzanko - pozerám, že približne v rovnakom čase očakávame prírastky 😵 ...neviem aké to bude...ja sa skôr obávam, že Dianka bude šikovná a bude mi pomáhať až-až....lebo už teraz dáva bábikám všetko možné papať....ale je zlatučká, stále bruško pobozká, vystíska.....len ako bude stíhať ja dvoch mojkať 😵

mirka
29. júl 2008

erika, samko je fakt šikulko!!!!! Laura mi to oznámi, až keď buď ciká, alebo práve docikala, keď kaká nepovie nič 🙄 som myslela, že v lete sa odnaučí, ael už pochybujem 😖 ale zas Laura je šikulka aspoň v rozprávaní 😅 vie sa pomodliť anjeličku 🙂 , už ma dopĺňa v pesničke Bola raz malá hviezička a tak, a keď mi dačo rozpráva, tak sa na nej nasmejem, hlavne, keď ide spať 😀

eliska7
autor
29. júl 2008

ahojte len na skok kým dozavaram 🙄 megi.krasne babulky,veru aspon si zaspominame,nadherne su 🙂 včera som bola u kamošky sama cele poobedie kochať sa na mesačnom janulkovi,taký podareny,ja si chodim takto pripominať 😉 tie krasne chvile.konečne teplo,tak beham zo zahrady s plnými košmi a zavaram samo po nociach,chlapi odišli na ryby až do nedele,tak ešte zajtra budem makať a pojdeme sa kupať niekde na termal,nemam naladu na studenu vodu 😖 ,tak pekne si uživajte slnka

samuelko
30. júl 2008

Dbré ránko 🙂
mirka aj Samko to večne tak robil,že sa najprv vycikal a potom povedal,že mu treba cikať.No uvidíme dnes.Už behá bez plienočky a raz sa už pýtal cikať,dúúúúúúúfam,že mu to ostane.
eliska užite si kupko a slniečko 🙂 😎

Prajem pekný dník 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ikulka
30. júl 2008

samko gratulujem k postupným úspechom, nech je to už len a len lepšie....ja som rada lebo naša sa krásne odučila od plienok behom 2 dní av 19 mesiacoch a odvtedy je pokoj. ale na spanie ešte plienky máme, to sa niekedy pociká ešte.....

samuelko
30. júl 2008

ikulka aj ja som velmi rada,Zatial máme úspech,aj dnes pekne cikáme do nočníka aj k.... a boli sme v parku bez plienok tak sa pýtal k... do trávičky

dannynka
30. júl 2008

samko-super....len tak dalej... 😉

aj my uz mame plienocku iba na spinkanie..a veru uz sa nam aj par krat stalo ze bola sucha 😵 😵 😵 😵

samuelko
30. júl 2008

😵 😵 😵 😵 😵

samuelko
30. júl 2008

danny vložila si nové fotky z kúpaliska,To ste sa kde boli kúpať? 😎

dannynka
30. júl 2008

samko vlozila..to sme boli uz davnejsie na nasej mestkej plavarni... 😉 Len baby v nasej regionalnej temy riesili kolesa pre najmensich tak som vlozila fotto Gabiky v normalnom detskom kolese ze jej uplne stacilo 😉

inak aj dnes sme boli na plavarni a Gabike sa mooc pacilo,len škoda ze potom sa zamracilo a zacalo prsat tak sme museli ist domkou ale inak bolo super a GAbike sa ani z vody von nechcelo ist 😀

zuzanko
30. júl 2008

No tiez musim Veve pochvalit uz je cez den bez plienky 🙂 zvladal to tak za 2 tyzdne tak dufam ze to tak aj zostane. Chcela som sa este spytat spia Vam uz aj vo velkych postielkach ? My sme dnes dali Veve do normalnej no je to detska matrac ma 160 cm no dufam ze nespadne aj ked ma este pod postelou matrace ak by nahodou tak je len ze ake s tym mate skusenosti.

dannynka
30. júl 2008

zuzanko aj my uz pomalinky rozmyslame ze Gabike kupime taku postel bo v postielke je len tak tak 😅 .tak asi k 2-rockom nieco kupime 😉

ikulka
30. júl 2008

zuzi ja osm sa prednedávnom na to tiež pýtala. naša proste v postielke nechce byť, tak som rozmýšlala nad postelou, len sa bojím pádu, lebo jeje nestačí naša veľká dvojpostel čo potom taká obyčajná postel...tak si to musí ešte premyslieť

samuelko
31. júl 2008

dobré ránko
zuzanko,Samko spáva ešte v postielke,ae tiež som už písala,že on nemá tú klasickú malú postielu,ale tú vačšiu,tak sa vnej zmestí superácky.

Danny všetko naj naj naj naj naj naj naj najlepšie k narodninám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dannynka
31. júl 2008

dobre ranko vsetkym 🙂
Samko dakujem 😵

mirka
31. júl 2008

Danny, všetko najlepšieeeee 🙂 hlavne veľa zdravíčka, lásky a šťastia, ostatné príde samo 😉 viem, že je to nevhodné pýtať sa na vek, ael koľko máš rokov? 😅

my ideme dnes ku vodičke, je síce nie pod mrakom, ale tak zvláštne je zatiahnutá obloha

našej lale je postieľka ešte v pohode, ja som ti Danny chcela aj napísať, že Gabika je veliká 🙂 na tej fotke, kde sú tie deti vyzerá tak na 4 rôčky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre