Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
12. dec 2008

ahoj meggi,obdivujem ťa ako to zvládaš 🙂 tie pohladnice sú krááásne 😉
v poslednú dobu veľa čítam o feng-šuj sú to celkom zaujímavé veci a už sme zopár vecí aj podla toho prerobili čo sa týka bytu a je to lepšie.

mirka
13. dec 2008

ahojte, kde ste kto? 😉

ikulka
13. dec 2008

ahojky ako sa máte my sme dnes prišli od našich sme tam boli od včera....dnes sme boli saške lampu do detskej kupiť vybrala si princezné za 999sk, 😅

mirka
14. dec 2008

no samko, my máme zrkadlo oproti vchodovým dverám a to je vraj zle (podľa feng šuej)-odráža sa dobrá energia zvonku a ide hneď preč, no už som prosila ocina, nech nám ho dá preč, kukol na mňa, že no, som si dobre vybrala, keď je na stene prilepené a ešte sú tam aj úchytky, tak neviem, ale vždy,keď sa otvárajú vchodové dvere, tak otvorím na kúpeľni, aby zakryli zrkadlo 😅 no proste postih a už som s tým nakazila aj môjho drahého 😀

iku, to by si vybrala aj Laurinka 😅 no čo, sú to baby, Lala keď počuje, že je reklama na Chou chou, Anabelu atď, ide si nohy dolámať, aby ju videla 😝

ikulka
14. dec 2008

mirka 🙂
no ja osm zas čítala o zrkadle pravý opak malo by bať práveže oproti dverám aby sa odrážala negatívna energia, tak neveim teraz ste ma pomýlili....

mirka
14. dec 2008

iku 😕 tak teraz čo je pravda? 😅

samko, ak to máš naštudované sem s radami o zrkadlách 😉

mirka
14. dec 2008

😀 Lalka teraz večer behala v pančuškách bez gatiek a prišla za mnou skoro s revom, že kakala, pančuchy pod ťarchou obsahu mala po kolená 😀 😀 😀 , jej bolo do revu, čo jej to tam plantalo a mne do smiechu 😝

eliska7
autor
14. dec 2008

ahojte,megi ešte aj pohladnice stihaš,šikulka 😉 snad už všetkých tie choroby obidu a bude na sviatky veselo 🙂 ja som po vikende uplne KO,sarka prestala spať cez den odkedy nekojim,sprava sa ako utrhnuta z reťaze,večer ani za svet spať do 23 vrieska a ja na nu 🙄 a vnoci ani nevravim 🙄 a vraj odstaviš-bude spať 🙄 v sobotu som išla zase do dračika,odstala pol hod na košik a zase nemali čo som chcela 😠 už pojdem len natrh kupiť oplatky a kašlem na obchody.V utorok idem kamoške na celý den,troška relaxovať na dom na dedinu,tak sa tešim len nech mito vide 🙂

danona
14. dec 2008

mirka-tiez mam doma feng-suej knihu, no uz som ju citala veelmi davno.. 😅
a ten naklad...hned zistila mala ze to tam nepatri,co🙂))))))
zuzu-tie racio hrudky mam asi ako dlho a pri akej teplote cca piect?? dakujem!! 😵

samuelko
14. dec 2008

ahojte

tak sme po nákupoch,teda poviem vám kopa ľudí,ale zato niečo sme kúpili hlavne Samkovi tie bicie,to bolo najdoležitejšie...a aj kopu iných darčekov som pokúpila. Hlavne krstným detom,kopu hračiek ,knihy, vankúše.....atd

Mirka áno zrkadlo by nemalo byť oproti vchodovým dverám 😒 tiež to viem tak.

ikulka
14. dec 2008

dobrý večer ako ste víkendovali, vidím, že nákupy v plnom prude....
danona odpoviem ti za zuzku pri teplote asi 180-200stupnov asi 10min
také inštrukcie som dostala od nej, tiež som sa jej na to pýtala 😉 😀

samuelko
14. dec 2008

ikulka sobota super nákupy a dnes zabíjačka u našich,ale v pohode dalo sa varené vínko... 😉 a zajtra zas do roboty a dookola to isté

biccy
14. dec 2008

Ahojte 🙂
Vobec vas nestiham citat,aj teraz som tu len na skok. 🙂
V piatok som bola na firemnom vecierku-a bolo suuuuper.Tak dobre som sa uz dlho nezabavila. 😉 😉 😉 Prisla som domov o pol tretej. 😅 😀
Vcera sme boli trosku na nakupoch v KE,potom sme piekli perniky,dnes zdobili a ked Zoinka spinka,tak balim darceky. 🙂 Aj teraz idem,aby som este nieco stihla zabalit,lebo je uz pokrocily cas. 😝 😀
Inac sa mame fajn,len Zoinka je trosku zachripnuta,papka kalciovy sirup a homeopatika. 🙂
Darceky uz mam skoro vsetky,este tento tyzden ich chcem trochu "doladit". 😀 😀
Tak vam prajem pekny cely predvianocny tyzden. 😉 😉 😉

samuelko
15. dec 2008

Dobré ránko

no mám taký pocit že Samko bude chorý,v noci sa často budil a mal taký suchý kašel 😠
idem dat prat,lebo mám hádam aj na 10praní 🙄 a spravím si kávičku 🙂

Prajem pekný deň

zuzu13
15. dec 2008

ahojky,
danona, pečiem to kým to trošku nezhnedne...nie dlho 😀

eliska7
autor
15. dec 2008

no a mam po nakupoch,konečne som zohnala tie padajuce opičky,sice v normalnom hračkarstve,ale tam mali taky vyber,že druhý raz im s....na dračik 😀 ,tiež som kupila aj čo som už neplanovala,take skladačky čo sa spajaju,zohnala som aj flašky pre babiky,dokonca aj so šťavičkou,viete ako sme mali volakedy my,prelieva sa to vo flaške,juj či bude radosti 🙂 ,teraz už finišujem v upratovani(zaclony som predsa ožehlila 😝 skoro ma porazilo,ale je to pekne)a od zajtra sa flakame po kamoškach-modlim sa aby sme boli zdraví-aj za vas všetkých čo vas to znova chytá 😖 liečkajte sa

samuelko
15. dec 2008

jaj no tak Samko je parádne chorý zas,sople a sople na zbláznenie a potom iba reve,akurát zaspal tak som zvedavá dokedy bude spat 😠

mirka
15. dec 2008

júj samko no to je na porazenie 🙄 dúfam ho to nebude dlho trápiť. No ja sa tiež modlím, aby lala nemala sople ani kašel, je to na nervy. Susedovci pod nami majú také staré dievčatko ako Laurinka a tá tak kašle, ako keby brechala, strašne sa to počúva 😖

samuelko
15. dec 2008

no aj ja vto dúfam,že ho to rýchlo predje,dúfam do vianoc 😒

eliska7
autor
15. dec 2008

jaj skore zdravičko,chudaťko nejako často byva teraz chorý 😖 od kedy asi chodi do školky,že?zajtra ideme na vylet ku kamoške autobusom,tak uvidim ake zažitky ma čakaju 😀

bettina
15. dec 2008

ahojte.
no pekne sa nám blížia Vianoce.už len ár dní 😉
aj moja eszter zase kašle. zatekajú jej sople, a veľmi dráždivý kašel ju trápi. bettinka je odolnješia. ona síce už tiež sem tam pokašle, ale sa ešte drží.
no prázdniny sa tým eszter ešte predĺžia 😎 nebude z toho nadšená 😝
mikuláš ku nám zavítal. bettinka plakala. nechcela ho ani vidieť. tak celý čas len vykukovala z detskej izby 😀 no keď som ju videla ako sa z diaľky vyškiera, tak mi to bolo veľmi smiešne 😅 ale priblížiť sa nechcela 😉

samuelko
16. dec 2008

dobré ránko
príšerná noc,Samkovi sa ťažko dýchalo,ideme k dr. eliska áno myslím si že to bude zo škôlky,týždeň je dobre a potom je týžden zas chorý a to už aj na imunitu berie lieky,aleasi mu ich prestanem dávať,sa mi zdá,že sú zbitočné

zuzu13
16. dec 2008

dobré ránko....samkovi skoré uzdravenie,
ja som bola včera s obomi u dr...mladý má chytené priedušky, Lucka je zatiaľ ok...tak verím že ju to nechytí o týždeň...na sviatky....

dannynka
16. dec 2008

ahojte,
aj od nas Samkovi skore uzdravenie 😉
Gabiku nastastie zatuïal choroby obchadzaju ale zato ma nejake tutulkave obdobie,odo mna sa nepohne ani na krok a najradsej by len stale so mnou bola 😒 V noci sa budi 1-2-krat s placom ☹ ,tak neviem ci zle obodbie alebo ci sa jej netlacia zadne teda posledne stolicky ☹

meggi
16. dec 2008

Ahojte, my sme boli dnes očkovať Prevenarom malinkú do obidvoch nožičiek - ale už to máme za sebou a teraz dufam, že nam nevyskočí teplotka večer... Inak váži 7kg a 67cm meria a ma 21. -5mesiacov... Joooj, fakt to letí... Akurát varím večeru, Karolinka je s babkou vonku a malinká mi spinušká...
Ja sa už na tieto vianoce teším - lebo Karolinka to bude uplne inak brat ako po minulé roky... Teraz ju všetko zaujíma a všetko komentuje - už si musím začat zapisovať tie jej hlášky...

samuelko
16. dec 2008

ahojky
meggi teda ty máš zlaté kočky 🙂
Samko dostal sirupček na kašel, nie antibiotiká,ale homeopatiká som mu kúpila a Sinuprent ti mu poôžu vždy,zas málo papá,ale to kvôli soplíkom.Teraz pozerá DVD bicie,už sa ide zblázniť za bicie,nech už chodí Ježiško 😀 😝
zajtra máme v robote vianočné vystúpenie detí pre rodičov a príde aj manžel so Samkom pozriet Mikuláša 😉 ešte vydržať tri dni v robote a potom prázdniny 3 týždne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ikulka
16. dec 2008

ahojky nám nešiel od včera net, tak vás idem počítať čo ste popísali
ja som práve prilepila strechu na perníkovu chalupku tka tuhne v špajzy...snád do rána nespadne 😅

ikulka
16. dec 2008

no samko joj to je mi luto že je zas malý chorý ☹ veru sinupret dávam aj ja a je dobrý, aj coryzalia nám velmi pomáhadávam ju aj ako prevenciu prajem skoré uzdravenie nech ste do vianoc fit, aby si samko mohol kluden vychutnať darčeky

samuelko
16. dec 2008

ikulka aj ja mu dávam corizaliu
dakujeme 🙂

eliska7
autor
16. dec 2008

bože tolko choručkých 😢 aspon skore uzdravenie poprajem ,snad do štedrej večere sa vam všetkým ulavi 😉 my sme sa mali super na vylete,tolko dobrých zakuskov som pojedla,že som nemusela ani večerať 😀 ,požičala som si nadstavec na strojčekove pečivo kokosove a už je aj upečene-mnam ,mnam 😀 už mame pol balkona plneho,len chodime vyžierať,malemu strašne chutia kavove guličky,ale su take silne,že po dvoch my bije srdce ako zvon 😀 .kristinka je už aka velka,fakt to rychlo uteka 🙂 a tie hlašky si zapisuje naša babka,ked tam je sara boli ich sanka čo sa rehocu,dnes mi žalovala na danka:čo si dovoluje vyhodil ma z izby,je normalny 😀 šoferovi vykrikovala,ked sme stali,no už naštartuj,ja chcem isť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre