Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
22. máj 2008

Danny, my sme malej tiež kúpili v deichmane sandálky, za 299,- z 399.- kožené, krásne, 21tky. Ale sú jej ešte dosť veľké, ale rátam, že do leta jej budú akurát, som aj zabudla, že ich máme 😅

dannynka
22. máj 2008

mirka no ved aj take som tam kukala,tiez mali zlacnene z 399 na 299 ale boli modre 😅

bettina
22. máj 2008

ahojte. nemám teraz veľa času, učím sa , učím sa 😝
meggi prajeme všetko dobré dievčatám. je to super mať dve kočky v takom vekovom rozdieli-vlastná skúsenosť 😵
pozdravujem všetky ostatné mamičky 🙂 idem spať a ráno zase učenie 😎

eliska7
autor
23. máj 2008

mirka gratulko 🙂 ,ja by som to nezvladla ani na y pri herečke 😀 no odnaučam,skor regulujem do normalu 😖 ale momentalne večer ked zaspi do pol noci ok,a potom od tej 3-4 je vkuse na didi,neviem akoto yrušiť,musim opatrne aby sme zase nedošli k tym hysakom,myslim že odkedy ma svoju postel je to lepšie,inač si to neviem vysvetliť 😕 tak bojujem pomaličky dalej a aj tie masaže pomahaju takže tak 😉

mirka
23. máj 2008

ahojky 🙂

eliska, ja som už z toho ceckovania tiež na nervy 😀 teraz mám takú boľavú bradavku, čo mi ju dohrýzla 🙄 kúrnik, som zvedavá, kedy sa odhodlám úplne ju odstaviť, aj keď cez deň sa to dá 2-3x cická, vnoci tiež tak, ael aj tak 😖 inak vie dobre ziapať, keď jej nedám na požiadanie 🙄

danny, aj toto sú slabomodré s motýlikom, krásne sú, tato jej ich vyberal 🙂

dannynka
23. máj 2008

mirka ano boli to modre s motylikmi 😀 😀 😀

danona
23. máj 2008

ahojte
mirka- kupovali ste topky 21-tky?? 😕 😀 ninuse su male 22-ky, potrebujem jej kupit papucky, 23-ky.. 😅 ma nejake velke noziska... 😀 😀 ale co vyrobca, to ine cislovanie.. 😒 na nete som v Batovi videla pekne sandalocky - take leskle strieborne ci zlate boli, cena 499 Sk, no u nas Batu nemame, musim niekde vybehnut.. 🙄
dannynka- dada dnes bola na vylete u vas v trencine 🙂 , velmi sa jej pacilo, no najviac v Maxe.. 😀 oplieskala vsetky peniazky co dostala.. 😀 😀
bettina- vydrz!!! 🙂 vcera mala statnice svagrinka, je uz ing., dnes kamarat-koncil na prave, je mgr., aj sme to boli trocha zapit.. 😎

bettina
23. máj 2008

danona ďakujem za podporu.asi si pamätáš tie časy, aj keď už pár rôčkou prešlo 😉 ešte dva dni opakovania 😝
a dúfam, že sa potom ohlásim 😎 😀 😉

biccy
23. máj 2008

Ahojte 🙂 🙂
Opat som sem prisla len na chvilku. 🙂
So Zoinkou sa mame dobre,uz nie je chorucka,pekne jej zabrali ATB. 🙂 Len ja mam teraz poriadnu nadchu,tak dufam,ze to odo mna nechyti. 😒 🙂 Zajtra ideme vikendovat na Domasu,otvarame sezonu. 😀 😀 A na buduci vikend od stvrtku ideme do Prahy. 🙂 Len neviem ako mi Zoinka vydrzi cestu v sedacke. 😅 Dajte nejake tipy,ako ju po ceste zabavit. 😉 😉 😉

Danona,nasa Zoe teraz nosi topanocky c.23. 🙂

Tak idem este trosku k telke,prajem vam pekny vikend. 😉 😉 😉 😉

dannynka
23. máj 2008

danonaa-tak to ti verim.....max je strasne velky a je tam aj strasne vela obchodov 😀 😀 😀
inak co sa tyka tych sandaliek,tiez som jej skusala 21-tky mala len tak tak a 22-mala obrovske...a potom clovek porad si 😠 .Kazdy vyrobca ine cislovanie a aj ine rozmery....bez dietata sa topanky ani kupit nedaju..nie to este cez net ☹ 😝

mirka
24. máj 2008

No naša je asi taký drobček, stále má 10 kg, nožičku má 13 cm, ale nízka sam i nezdá 😒 vtedy, keď sme kupovali aj sandálky, tak sme kupovali plátenky 21 a boli jej akurárt, a už jej z nich vyliezajú palce 😀

mirka
24. máj 2008

eli, akurát som dočítala tu an fóre, ako zastaviť laktáciu 😀 tak ak chceš, čítaj, ja som už dnes rozmýšľala, že pôjdem na gyndu, nech mi dačo pichne, nech ho stratím do hodiny 😀 😀 😀

dannynka
24. máj 2008

mirka-nedalo mi to a tiez som jej dnes v deichmane kupila krasne sandalky....a su 22- a ma ich este vacsie....a to teraz niektore nosi uz 23 😲 ,tak neviem..kazdy vyrobca ma ine cislovanie a rozmery 😠

eliska7
autor
24. máj 2008

miruš 😀 moja by ťahala aj prazdny 😖 teraz mam kramy po prvý raz,vraj je vtedy mlieko zle a odmietaju,no saruša ťaha trikrat viac 😕 nanu nič zrejme neplati 😖 boli sme u nas na jarmoku,aj ked som tam nemienila isť,sarka sa teškala kolotočom,a aj nam to dobre padlo,najlepšia bola ked mi pri stankoch roztiahla na šatach vystrih a zhukla:didinky-všetci sa otočili a ja rychlo-aha ocko ma pivo 😀 tak potom pýtala pivo 😀 dnes som si zase ošmykala vlasy,total na kratko,danuško sa hral so sarkou a ja strihala a strihala 😀 .jaj a velký uraz sme mali,skoro som si ju zabila,dole kopcom sme išli na odražacom aute,to sa rozbehlo a ked som potiahla špagat sa prevratila a celu tvaričku si odrela a ma ju modru až čiernu 😢 ,tak plakala,niesla som ju na rukach hadam pol kilometra,skoro som zdochla,nevedela ani zaspať na obed čo zvlykala 😖
no a tie sandalky,jake mam nervy,21 male ,kupili sme po porade s dvoma predavačkami 22,no ja mam pocit že to bola blbosť,lebo su jej väčšie skoro o 1 cm a stali 740 😠 vraj jej ešte narastie noha do leta 😖 tak uvidim 😒

dannynka
25. máj 2008

ahojte babulky ako ste prezili nedelu?my sme boli cely den u nasich a bolo super..ak stihnem vlozim nejake fotos 😉

mirka
25. máj 2008

ahoj kočky, my sme mali pekný deň, skoro celý sme strávili na piesku 😀

eliska, 15 mm naviac môže mať dieťatko väčšiu topánku

a tie úrazy, aj naša si furt hlavu tireska, som zvedavá, čo z nej vyrastie 😀 a tie cicky, strach a hrôza, keď mám krámy, aj laure je to jedno 😠 😀

biccy
25. máj 2008

Ahojte 🙂
Aj my sme mali super vikend.Boli sme na Domasi. 🙂 🙂 Zoinke sa tam velmi pacilo. 😎 Nadchu samozrejme odo mna chytila. 😒 Ale zatial je to len mierne. 🙂

Eliska,posielame Sarinke so Zoinkou pusku. 🙂

Prajem vam pekny tyzden. 😉 😉 😉 😉

ikulka
25. máj 2008

ahojkajte, som sem na chvíľu prišla mrknúť, saška len pred chvíľou zaspala, bože strach nie a nie zaspať....
čo sa týka topánok, my máme teraz 21, ale skúšala som jej v obuve sa ndálky 22 a mala ich len len a sa mi to zdalo malé na to, že ich má nosiť celé leto...ale záleží od strihu, ale čo som viac modelov skúšala 22 niektoré ani neobula...
eliska o 1cm by mali byť ešet v pohode ale našej to už vadi nevie v takých chodiť...no a to s malou mi je ľúto, chúďsatko malé... pofúkaj jej to za nás a daj je pusu

dannynka
26. máj 2008

pekny caciatok tyzdna vsetkym prajeme 🙂 😉

danona
26. máj 2008

ahojte
ani nestiham pisat, len tu vzdy precitam..uz nam strechu robia, behame po obchodoch, nete.. 😅 obkladacky,dlazby,nabytok, okukavam inspiracie kde sa da.. 😅
no vzdy si to tu stihnem aspon precitat.. 🙂
a topanocky sme este nekupili 😖 , vcera som aj bola v Ba, no take stavebne veci sme obehali.. 😝

samuelko
26. máj 2008

Ahojte len na rýchlo ešte stále z roboty ,internet bude asi o mesiac.Už sme sa prestahovali,máme krásny bytík novučký.Samko si musí zvykať inak v pohode.
Posielame Vám pusinky,držlajte sa.

bettina
26. máj 2008

Už to mám za sebou. Päť rokov štúdia som dnes úspešne uzavrela. Som Mgr 😵 A-A-A 😀

danona
26. máj 2008

bettina - congratulations!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

dannynka
26. máj 2008

bettina aj od nas velke gratulko 🙂 😉

ikulka
26. máj 2008

bettina G-R-A-T-U-L-U-J-E-M 🙂 si super, moc sa teším s tebou....a tie super výsledky, no si jenotka...klobúk dole pred tebou, študovať s 3 deťmi... ja mne už chýbajú len 2 roky do mgr a neveim s ak nim dokopať...
n omy sme dnes kúpili sandálky, 23. lebo 22 boli ltt

bettina
26. máj 2008

Ďakujem veľmi pekne mamičky. Som veľmi rada, že máme za tým. V podstate je za tým aj celá moja rodina, ktorá si to so mnou odtrpela 😎 Veeeeľmi ťažký bol posledný týždeň. 😝

famfrla
27. máj 2008

Betina aj my gratulko nas to caka v stredu o tyzden...................... ☹

dannynka
27. máj 2008

bettina-tak si teraz za odmenu uzivaj na plno rodinku 😉

inak prajem krasny slnecni dnik... 🙂

mirka
27. máj 2008

Ahojte

Waw Bettina, gratulujemeeeeee, super, už sa teším, keď toto budem môcť napísať aj ja 🙂

ja mám dnes za sebou skúšku, mám B

eli, toto bude zaujímať teba, máme prvú bezbolestnú bezcickovú noc za sebou 😀 tú ranu an bradavke som si natrela fialovou vodičkou, a malá keď skúsila také uschnuté, aj tak to malo horkú chuť a celý deň už nechcela, a v noci jej stačilo povedať, ež dida je kako a bol pokoj 🙂

no dnes už vyzerala, že by jej to nevadilo ajni horké, tak musím zahovárať, ide pomaly spať, tak som zvedavá, ako to bude. 😒 Len musím už vydržať, keď sme zvládli prvú noc a idem si kúpiť homeopatiká na zastavenie laktácie

ikulka
27. máj 2008

ahojkajte, saška zaspala, ja som spravila zapekaný karfiol a prišla som vás omrknúť..
mirka gratulko k takým úspechom, len tak ďalej, držím palce.... treba to vydržať, možno ešte pár dní a hlavne nocí, bude zlých, ale stojí to za to...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre