Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
15. máj 2009

mirka-gratulujem! 🙂
samuelko- drzim palce, no je to ozaj naarocne 3 predmety za den... 😕 o to viac drzim palce 🙂
zuzu- malinka naaadherne kresli, to u nas nehrozi 😀
je tu dost zima, aspon uz dnes neprsi 😒 polovicku nemame doma, dnes idem s dadou,jej spoluziackami, sesternicou a bratrancom oslavit jej narodky do jednej restiky tu /chce ist tam kde robia miesane NEALKO 😀 napoje/, ja idem robit dozor a taxikarku.. 😀
nina sa uz 30min. hrajka s duplom, tak sa vytesujem ze si aj sama vystaci.. 🙂

mirka
15. máj 2009

ahojte kočky

danona, aj Lalka sa teraz trošku hrá sama, teda začala si kresliť 🙂

danona, Dade prajeme všetko nejlepšie, pekne oslávte 🙂

Samko, strašne držím palce, budeme zajtra na chalupe, tak nemusím robiť nič 😀 3 predmety, bŕŕ, ja som mala najviac 2 v jeden deň a mala som z toho chaos

ikulka
15. máj 2009

ahojky
gratulujem ku skuškam a držím palce pri dalších.....
no čo sa týka hrania u nás sa to tak strieda, niekedy sa prehrá pekne sama ani o nej neveim ale teraz pár dní má také obdobie ani za svet byť chvilku sama hend len mamííííí a hend ma prenasleduje. ale je to tým že sa už nudí on aby najradšej len piekla varila, upratovala, zametala, hrabala a podobne len robotu jej dať a najnovšie ten bike ako som písala ani z neho nechce zleisť

hasleerka
15. máj 2009

no moja sa tiež občas sama prehrá ... a ked varím ja tak si rozloží aj ona kuchynu, alebo ked žehlím tak aj ona na svojou, celkom super ... v poslednej dobe ju však baví pozerať svoje dvdčka, furt len mama pusti mišku ...

dannynka
15. máj 2009

ahojte 🙂

ledva stiham pri dvoch detoch 😅 😅

mirka gratulko ku skuske 😉

danona -Dade prajeme vsetko naj 😉

co sa tyka Gabiky tak najnovsie sa hra z babikov,koji ju prebaluje a dava papat 😀 ,ako zivy priklad ma mna 😀 😀 😀

hasleerka
15. máj 2009

danny to je zlaté, toto si pamätám ... sice som nekojila, ale kým som škúšala Mišku prikladať, tak Zuzka robila to isté a ked to nešlo, tak sme krmili z flaše

danona
15. máj 2009

danny- 😀 u nas zasa ninusa na plavani /pred nami plavaju 5-mes. deticky/ tak pozera maminy ktore po plavani koja a vysvetluje im, ze "aj ja som tak pila mliecko, ale uz som seetko vypila, maminka uz nema"... a ukazuje na moje prsia.. 😀 😀
oslava dopadla ok, dada isla spat ku kamoske, mangelik je pracovne odcestovany, tak sme s ninou samee,ta spi, tak zavislacim pri pc.. 😀 😝

biccy
16. máj 2009

Ahojte 🙂
Tak my nakoniec nejdeme do Bulharska,ale do Tuniska. 😅 Lebo ked sme boli v cestovke,tak nam vypocitala cenu za Bulharsko pre troch dospelych a jedno dieta 1500euro,tak sme to zobrali a dali zalohu 1000euro.A na druhy den nam z cestovky zavolali,ze zle popocitali a mame doplatit este 500euro. 😠 Tak my,ze chceme zajazd zrusit,ale oni uz zacali vykrucat,ze oni chybu nespravili. 😠 Tak sme si u nich vymenili to Bulharsko za Tunisko,lebo by nam tu zalohu nevratili a ked,tak len 700euro. 😠 Dufam,ze to uz bude v poriadku a ze nam v Tunisku bude dobre a potom s tou cestovkou nechceme mat uz nic spolocne. 😠 🙄
Teraz trosku prijemnejsie-dnes sa idem trosku kulturne vyžiť. 😀 Z prace ideme do KE na Kleopatru. 🙂 Tesim sa,lebo som uz davno nikde tak nebola. 🙂 🙂
Prajem vam pekny vikendik,aj ked u nas uz vonku zamraceny. 😉

hasleerka
16. máj 2009

no biccy to je sila, tak ony to zle vypočítajú, a ešte povedia že chybu nespravili ... by som sa išla pekne sťažovať 😠 ... a kedy idete?

ikulka
16. máj 2009

biccy ☹ 😠 no ja by som im tam riadny bengál narobila, že nie ich chyba a koho ved oni robia kalkuláciu na zájazdy....no veru je to tak aj nás by vyšlo bulharsko 1500eur ale len my s mužom a saška. toto taliansko nás víjde nejakých 900euor ale o peniaze nešlo. Kde idete do tuniska, kedy a s akou cestovkou? ja som tam bola tak ak chceš niečo vedieť kludne sa pýtaj....

hasleerka
16. máj 2009

ide ma poraziť, moja Miška má dáku novú mániu, začína čmárať po skriniach, stole, už spravila aj čiarku na stene .... a hrozne rada po sebe kreslí .... nervy 😠

biccy
17. máj 2009

Ikulka,ideme do Sousse a hotel Marhaba Palace,ideme uz 5.juna.Napis mi,ako je tam prosim. 😉

biccy
17. máj 2009

A na Kleopatre bolo úúúžasne. 😉 😉 😉 Odporucam vidiet. 😉 😉 😉

biccy
17. máj 2009

Ikulka,vlastne hotel Marhaba.Ta krava z cestovky svokrovcom ukazala v katalogu Marhaba palace,ale ideme do hotela Marhaba. 🙂

samuelko
17. máj 2009

Ahojte hlásim sa konečne skúšky super, a už sa učím na dalšiu presne o zýžden etopédia,fuj ale už je toho vela nechce sa mi.

biccy 😅 😎

ikulka
17. máj 2009

jeeeeej biccy aj my sme tam boli presne v marhabe a bud rada tento hotel je jedným s najlepšou stravou....ak mi napíšeš tvoj mail možem ti poslať aj foto...
my sme tam boli s čedokom ale boli sme spokojní vy idete s kým my sme mali dosť horučavy boli sme v sezone ale je tam kráááááásny bazen a je to hend pri pláži takže sa nenabeháš vela animácii a hotel je v krásnej záhrade a tá strava no každý den som si vravela že obžerstvo je hriech 😀 bola fantastická švedske stoly....no ak chceš možem ti popísať do ip ak sa chceš ešte aj na niečo opýtať.... a je to blízko sousse....len musím povedať že mne tam už bolo posledné dni dosť zle ono predsa len tá ich strava je iná .....jooooj normálne ti závidím , v dobrom samozrejme asi sa ti ozaj natisnem do batožiny hned by osm tam šla šte raz

hasleerka
17. máj 2009

no vídíš samuelko aká si šikulka, blahoželám

samuelko
18. máj 2009

haslerkA dakujem.

Dobré ránko a prájem krásny týždeň. Školákom sa už kráti škola,nejak to rýchlo uteká,zachvílu prázdniny 😎

danona
18. máj 2009

samuelko-gratulujem!! 😵
biccy-tiez som bola na kleopatre, no uz par rockov dozadu... 😅 no tiez sa mi to pacilo, vtedy sme vychytili Moniku Absolonovu v hlavnej ulohe, ja som to chcela vidiet s Ilonou Csakovou...no co uz.. 😅
a to s tou cestovkou, no nemam slov...sila... 😕 🙄 🤐 no mozno bude o to lepsie.. 🙂 tiez som este nebola v tunise..tak porozpravas potom.. 😉teda popises.. 🙂
hasleerka- 😕 fiiha, tak vas bytik/domcek chyta novy design, co?? 😀 😝 - nina uz mala take obdobie, aj peciatky davala na stenu, teraz je to v pohode..teda zatial.. 😀

mirka
18. máj 2009

ahojte

biccy, tam sú Marhaby vedľa seba 2, jedna má 3 a jedna 4 hviezdičky, my sme boli v tej 3 a bol to des a hrôza. Prostredie krásne, ale strava a ubytko v dependence otrasné!!!!!

hasleerka
18. máj 2009

veru tak danona, umelecké dielo ... inak máme bytík ... už by som im aj pekne detskú dorobila, ale načo maľovať ... pečiatky máme radšej schované

biccy
18. máj 2009

Danona,aj my sme boli na Kleopatre s Monikou A.,sa mi to velmi pacilo. 😉

Mirka, 😅 tak uvidime ako bude. 😎

Ikulka,dostala si IP?Lebo si zatial neodpisala,ale napis. 🙂

Najblizsie tu budem az v piatok,tak vam prajem pekny tyzden. 😉 😉

hasleerka
18. máj 2009

a kde sa chystáš bicy? ... moja hviezda zase rozbila flašu na mlieko ... si asi otvorím sklenárstvo, koľko sa u nás toho rozbije 😀

biccy
18. máj 2009

Haslerka,cez vikendy chodime k nasim a zajtra ideme domov(asi 10km) a tam nemame internet. 🙂
Dobru noc. 🙂

samuelko
19. máj 2009

Dobré ránko

Unás je akurát búrka,hrmí a blízka sa a sráááááášne leje...

Neviem čo mám varit??? brokolicovú polievku a druhé???? 😲

mirka
19. máj 2009

ahojte 🙂

samko, ja idem robiť kelovú polievku a perkelt

dannynka
19. máj 2009

ahojte 🙂
u nas krasne slnieckovo 😵 ,deti spia tak relaxujem za pc 😉 na chviku kedze navarene mam a malinky mi spi na rukach 😅

co nove?ako sa dari? my sme boli dnes na poradni,malinky ma presne 36-tyzdne a uz aj podrastol,ma 4120g a 55-cm 😀 😵 😵 😵 😵

dannynka
19. máj 2009

36-malo byt 3-tyzdne 😅

zuzu13
19. máj 2009

ahojte
samuelko...gratulujem...vedela som ze ste s mirkou jednicky 😉 a ze to zvladnete 😀
danny, krasne rastiete... 😉
ja som dnes obed nevarila...bola este polivka od nedele a pecene kura, zem. kasa, uhork. salat...a na veceru bola rychlovka...zapekana spargla s brokolicou v syrovej omacke...
a na zajtra vobec neviem co varit... 😝
dajte inspirations

hasleerka
19. máj 2009

ahojte,

danynka máte nové foto ... ako krásne rastiete

ja som dnes šošovičku s údeným na dva dni navarila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre