Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

nera
1. máj 2008

Ahojte, krásny 1.máj....u nás skoro prší ☹ a pritom som sa aj tešila, že pôjdeme do mesta, lebo začínajú košické dni, tak uvidíme
U nás pri malej frčí homba - teda hojdačka, máme ju zavesenú na dverách, akurát vtedy je v kľude keď v nej sedí...a ešte teraz keď spinká ináč je večne v pohybe 😵
bettina, mirka - držím palce k skúškam, nebojte všetko bude OK 😉 klobúk dole, ja pri malej vôbec nemám čas sa učiť
danona- tak teraz ešte pevné nervy a potom to budete mať super.... 😵

eliska7
autor
1. máj 2008

ahojte,aj tu je tak pod mrakom 😖 chceme isť do zahradz no neviem čo ztoho bude,školačkam prajem pevne nervy pri učeni a sklanam klobuk pred nimi 😉 včera to dopadlo celkom fain,až nato že som musela vysť ku koncu von a pri zvonici kojiť,tak že som si čupla,aby ma nebolo až tak vidieť 😀 .Inač bolo to o stokrat krajšie ako ked krstili sarku,predsa on hovoril a my sme len sledovali,detičky spievali-no krasne.sarke sa ratalo ked rozdavala deťom cucu 🙂
dnes som skusila novu pračku,jaj či sa tešim,ako dobre žmyka 😀 nie ako ta stara že ešte voda kvapkala.dala som si program aj na žehlenie,tak konečne nebude pradlo dokrkvane a možem ho len skladať 😀 som ako male deco,ale ved aj ja sa musim tešiť 🙂 danona,mnam dobry obedik 😉 samko tak to sa možte aj nahanať potakom velkom bzte 😀

samuelko
1. máj 2008

Ahojky
Samko už búva,lebo nespal celý deň bol chudáčik unavený 😒
danona no dám vediet,len internet neviem ako tam bude,ešte musíme pozisťovať 😲

mirka
2. máj 2008

ahojte 🙂

my sme včera mali super deň, boli sme u našich a keď sa malá naspala, ocino šiel ku starkej a my sme šli s malou a psom na prechádzku, na hojdy a pišok (piesok) 😀 aj počasie bolo fajn, síce chladno, ael slniečko svietilo

Bettina, držím pace, mne ešte v podstate o nič nejde 😅

bellasandra
2. máj 2008

Ahojte,
no dnes je krásne, včera bolo pod mrakom. My sme boli u svokry v Sládkovičove, a nemali tam nič- ani kolotoče..len pred kulturákom 2 stánky 🙄 Tak som isla pozriet s Emkou Romana na futbal..ten hral tiez len 15 min. no aspon emka pobehala po ihrisku...potom som ju odviezla k nasim a my s Romanom sme isli oslavovat moje narodky...no dopadlo to tak, ze som prisla domov o 4.ráno--a uz som aj v robote 😝 😝 😀 😎 som k.o.

Emuska mala po tom očkovaní teplotu cez den skoro 38. ale včera uz nič nastastie 😉

Ja som zbaštila inak včera 3 cigánske a 2 klobásky- plus obed u svokry a ranajky doma 😅 takze dnes mam maximálnu dietu 😠 😀

školačkam-nech sa im darí učit 🙂

nera
2. máj 2008

Ahojte, aspoň u Vás je pekne tu je strašné počasie, len čakám kedy sa rozprší ☹ 😠
maličká práve zaspinkala tak mám trošku voľno 😉

mirka
2. máj 2008

čo dnes varíte??????? 😕

samuelko
2. máj 2008

Ahojte

juj bella tak si unavená,ale aspon si sa zabavila 😎
mirka ja mám odvčera hovadzí perkelt a iba tarhoňu som ktomu dorobila s cviklou 😉 a tiež hovadziu polievku.
Samko práve zaspal,mám veget-kávičkujem a idem pokukať niečo po internete 😝

bellasandra
2. máj 2008

Mirka- ja budem lúskovu omáčku varit 😵
Samuelko- hej zabavila som sa--len teraz nevládzem 😝

mirka
2. máj 2008

nakoniec som spravila žemľovku a laure špenátovú polievku. Dnes prvý krát neprotestovala na nočník, posedela tam 5 min. zatiaľ sme si kreslili, ale nič sa jej nepodarilo, až teraz do plienky 😀 Už rozvoniava, idem ju prebaliť 🤐 😀

ikulka
2. máj 2008

ahojkajte, už som doma, som bola 2 dni u našich... prečítam neskôr, lebo robím fotoknihu a mám sklz, tak musím dohnať...

samuelko
2. máj 2008

Dobrý večer dievčence,ešte som k vám nakukla,lebo od zajtra neviem ako budeme s PC,chceme totiž vymeniť počítač za notebook,len háčik je vtom,že zajtra ideme preč k našim a neviem kedy stihneme kúpiť NB.Možná v nedeľu,ale je to možné že len pondelok,alebo....už len v novom byte a to bude len o tri týždne.Ohlásim sa vždy,keď budem moct,či aj z roboty,alebo od našich.Budem na vás myslieť a budem hnať manžela,aby sme kúpili čím skor,lebo ja som maniak na MK a tiež na MMB 😝
Držkajte sa dievčence moje,posielame vám véééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééľmi vééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééľa pusiniek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Erika a Samko

mirka
3. máj 2008

ahoj kočky, kde ste? 🙂 my sme u našich, akurát prišiel malej krstný tato, tak sa naňho zavesila a ten nechápe, ako pokročila v kvákaní 😀 bohová je, keď jej dačo dáme a tá zahlási díky, alebo da-kujeme? alebo minule ma odrovnala, keď som jej dala čajik, zahlásila "ďaka" 😀 😀 😀

samko, ja zas začínam sledovať nové veci na mmb, ale tentoraz pre mňa, malá má toho až až, aj sme strašne veľa vecí zas podedili, tak akurát jej kúpim dáke plátenky. Inak našla som jednu predávajúcu a má super tričká, obtiahnuté (bez obrázkov) za 110-130 sk. A vyzerajú celkom kvalitne 🙂 aj mikiny na zips za 350 sk 🙂

samko, tak sa potom skoro ohlás 🙂

dannynka
3. máj 2008

ahojte... 🙂
tak my uz hajkame....a ja relaxujem za Pc 😉

samko-tak sa tesime kedy sa nam ohlasis z noveho notebuku 😉

ikulka
3. máj 2008

ahojkajte aj my už spíme...dnes to bola rychlovka...
samko teším sa s tebou, joj zariaďovanie to je moje...čakáme na tvoje správy....

danona
4. máj 2008

nikto tu???????????????? 😕 😀 asi aj u vas je kraasne 😎
vsetkym pekny zvysok nedele!!!
samko, nech sa vam dari s bytom aj pc!! 😵 😵
inak dnes som bola o.i. v Kike, aj tam maju veela druhov tych maxi nalepiek na stenu, jedna nalepka vysla tusim 629 Sk..

nera
4. máj 2008

Ahojte, tak ja som si dnes celkom oddýchla, s maličkou bol manžel trošku vonku tak bolo dobre 😵
Ale počasie bolo tu maximálne odveci, chladno, dážď no strašné 😠 ....aspoň u Vás bolo pekne 😵

biccy
4. máj 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas len na skok mrknut. 🙂 Idem este dopozerat Let´s dance a potom spat. 🙂
Dnes bola Zoinka na kolotococh,vozila sa na takych detskych autickach. 🙂 Velmi sa jej tam pacilo. 😉 😉 Aj u nas bolo pocasie nic-moc.Doobeda prsalo a potom svietilo slnko,ale fukal chladny vietor. 😖
Prajem vam pekny dalsi tyzden. 😉 😉 😉

ikulka
5. máj 2008

ahojkajte, prišla som vas pozdraviť, včera som tu ani nebola..dostala som kramy, tak som ležala. saška ochorrela má soplíky a kašle, len nechce ani liek užiť ani nos utreť, ani odsať...tak sa lenjedujem na nej...

mirka
5. máj 2008

ahojte, zajtra ideme očkovať proti pneumokokom. Držte palce, aby jej z toho nič nebolo, idem sa s malou hrať, elbo je ako čert, papá. Dnes som mala skúšku, tak mám A, z tej čo ste mi držali palce mám B 😀 Díky 😉

ikulka
5. máj 2008

ahojte, tak my ideme zajtra zas k dr ☹ saška dnes 2x vracala, asi z tých hlienov, lenže sa nii dusí, nevie ich vyvracať, bože som nevedela čo s ňou robiť...a nedovolí my ani uško vyčistiť, že bo kričí, tak zjtar ideme nech jej ho pozrú,...idme si ľahnúť, kým spí aj ona, už som z toho unavená. a navyše bola taká protivná, ani nos my nedovolila jej utrieť, len vrešťala, metala, bila ma... no strach, tak jedla polievku a do nej jej tiekli sople... 😝

nera
5. máj 2008

Ahojte, tak dnes sme boli na očkovaní proti pneumokokom, zatiaľ to maličká znáša celkom dobre(klop-klop), žiadna teplotka ani nič podobné a dúfam, že to tak aj ostane 😉
ikulka - prajeme skoré uzdravenie 😵
mirka - blahoželám a len tak ďalej 😉

bellasandra
6. máj 2008

Ahojte,
Ikulka- prajeme Saške skoré uzdravenie...takto sa trápit.chudatko 😕 😵
Ja si zajtra beriem dovolenku, ale ideme s Romanom do BA- vybavovačky takze o ničom.

V robote sa nudím jak pes- taká som v poslednej dobe unavená a nervozna, neviem vôbec z čoho....ide to uz mne samej na nervy, to ani nehovorím, co chudák Roman 😝 😀

danona
6. máj 2008

ahojte
tiez ideme dnes na ockovanie - pneumokoky - okolo 14h 🙂
ikulka - aj od nas skore uzdravenie!!!!!!!! 😵
bella - zeby jarna unava? 😎

eliska7
autor
6. máj 2008

ahojte,my sme boli dnes u alergologa zmenil malej lieky,lebo stale je v noci horšie-šucha si oči,nos,tak skusil niečo ine a pridal jej do oči kvapky.miesto alergie na bielk.krav.mlieka mame intoleranciu laktozy,takže aj tak vynechavcaťmliečne veci a len skušať čo jej sadne,no a dlhodobo bude brať probiotika rozhodla som sa pre tie biogaia.ked je pekne stale sme v zahrade až do večera,potom ritual-kupanie,masaže,hudba,spratať všetko a nachytať nove na rano a je pol 11 večer,ledva sa doplazim do postele.už nech je teplejšie a budeme aj spavať na chate,mohli by sme aj teraz však kurime,len sara by mi od 5 ako je hore utekala von 😀 a to niesom ochotna už zo sliepkami behať po vonku 😀 dnes bolo krasne a teraz sa mrači fuka,jaj som napalena chceli sme isť von s kamoškou 😖

ikulka
6. máj 2008

ahojky, my spíme asi od 12,50. chúďa nedá sa jej spať, hlieny ju hnevajú. už jej soplíky tak etiekli, musela som dnes odsávať, lebo nechcú ísť von...
nemáme dnes vodu, odstávka mala byť len do 13,00 a poruchu s nepodarilo opraviť, tak bude odstavená až do večera ☹ 😠 ide ma poraziť...

bettina
6. máj 2008

ahojte.
no ikulka aj ,my sme sa trápili. esztika v piatok zvracala, bolelo ju bruško. a bettinka včera. najprv ukazovala na bruško, že "bolí" a potom onedlho na to zvrackala. dnes ma zvýšenú teplotku, a papá minimum. ale nič ju nenútim, keď potrebuje dá si trošku. 😔
a esztika kašle, takže obe sú doma.a moje učenie na štátnice tým pádom tak aj vyzerá 😝
ale nech sú skoro zdravé potvorky naše a nech sa netrápia. našťastie malá hneď na to večer aj zaspala, a do rána už spinkala. síce neokúpaná a neprezlečená, aleč aspon si oddýchla a netrápila sa.

nera
6. máj 2008

Ahojte dievčatá, dnes som sa dopočula, že ten chlapček čo je v nemocnici v KE s pneumokokom, tak skúsia ho zachrániť tým, že mu budú postupne amputovať nožky, lebo asi má otravu krvi.
Veľmi mi ho je ľúto a siiilno držím palce, aby nemuseli nič také robiť a aby sa to dalo nejak do poriadku. Je strašné to počúvať, nie že si to predstaviť, nedajbože zažiť. Chudáčik má 2 a pol ročka. ☹ 😢

eliska7
autor
6. máj 2008

bože choručke uzdravte sa konečne pekne a vas kolia choroby 😢 ježiš a nera čo bolo tomu chlapčekovi,ked takto dopadol,hrozne,nesledujem spravy tak neviem o ničom 😕 čo mal ake ochorenie,ked to takto ťažko prebieha?

eliska7
autor
6. máj 2008

jej už mam hotovy svetrik,teraz hačkujem čelenku tak ked to bude vložim foto,ale nato že som 10rokov neštrikovala,nehačkovala som taka pyšna ake je to podarene,teraz pojdem na ten zimny svetrik od nery 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre