Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
15. nov 2008

ahojky joj mirka veru aj ja sa teším na vianoce, len neviem ako by osm vysvetlovala keby som nezohnala motorku to bude problém.... 😀 to je krásne vidieť tie šťastné detské očká.....

danona
16. nov 2008

ahojte
tiez uz pokukavam po darcekoch v plnom prude 😀 , vcera sme boli navecer v Ba, v auparku ani avione sa nedalo zaparkovat 😝 , este horsie to bolo pri ikei, tam stala kolona aut, tam sme nastastie nesli 😕
polovicka mi prave odletela prec, az buducu sobotu prileti, ja tu rozmyslam, co budeme porabat zajtra.. 😎
samuelko-gratulko ku skuskam
eliska-som rada, ze v tom vecernom nespani nie sme sami 😅 /uz o sebe som zacala pochybovat/ 😔 , no nina potom ked zaspi, tak spi vkuse az do rana... co som tu cez tyzden pisala, ze cely den nespala, tak zaspala o 19.45, o 21.15 sa zobudila, vyspata, tvrdila mi ze uz je rano a do 1.15 sa hrala 🙄
som zvedava, kedy sa so spankom "znormalizuje" ☹

mirka
17. nov 2008

ahojky, my sme prišli včera domov, tak sme spali doma, konečne som sa fajne vyspala 🙂

samko, gratko ku skúškam, dúfam aj ja budem taká úspešná 🙂

danona, no s tým spaním to máte blbé 😒 mňa by fakt porazilo, no ale sešte sú malé nato, aby cez obed nespali, tak to má potom ninka posunuté, čo robí tvoj muž, ak sa ôžem opýtať? keď lieta hore dole 😅

zuzu13
17. nov 2008

ahojte,
baby vy ste sikulky...ja tento rok nejako nestiham...darceky mam len v hlave... 😅 len Lucke mame supravu, nohavice, tricko , svetrik...a tot vsjo 😀

samuelko
17. nov 2008

ahojte ženušky,no konečne som doriadila a dovarila 😝
zachvílu nám prídu vysvätit byt,a tiež kvoli tomu,že sa malý budí v noci.Tak som zvedavá či to spraví niečo a od dnes bude spat v detskej,lebo dieta by vraj nemalo spat v miestnosti,kde sú zrkadlá a my v spálni máme aj 6 zrkadiel,no nielen dieta ale aj my.

mirka
17. nov 2008

samko, malý spáva zle len v novom byte?

samuelko
17. nov 2008

mirka asi nejak tak,ale aj vtom starom,kde sme bývali nám vysvatili byt. ale ked mám pravdu povedat,môže mat tú nespavost aj z viacerých dovodov,jednak zvyká si na škôlku, druhá vec rastie mu zub- stolička 😒 ... takže je toho viac,len už si neviem dat rady,lebo je to neskutočné každú hodinu revat. 🙄

danona
17. nov 2008

ahojte
samuelko- 😕 chuda male samko, nech mu to pomoze.. potom napis..
my v spalni zrkadlo nemame, no aj tak nina zle spava.. 😝
dnes som odbehla od deti do kina 🙂 , na Noci v Rhodante- je to zalubene a smutnee 😢 , hra tam richard gere a diana lane.. 🙂 dada bola zatial u kamosky, nina u svokry /od 15.30do19h/, nina svokre o 18h zaspala, tak som zvedava, kedy zase vecer zaspi.. 😝
mirka-mm je momentalne v cine, viac ip 😎

ikulka
17. nov 2008

ahojky dievčatá nemáte náhodou niektorá rozrobenu objednávku do happy fota, do zajtra je akcia a potrebujem surne poslať zopár foto...

danona
17. nov 2008

ikulka-zial nie, chcela som, no nedostala som sa k tomu..

biccy
17. nov 2008

Ahojte 🙂
Prisla som na chvilku mrknut. 🙂
Ikulka,ja som uz fotky poslala-vo stvrtok vecer,skoda,ze si nepovedala skor. 😒 🙂

Erika,drzim palce so Samkom. 😉 Nasa Zoe tiez zaspava vo svojej izbicke,ale okolo polnoci uz place a bud ostanem s nou na posteli v jej izbe,alebo ju beriem k nam do spalne. 😖 🙂 Svoju postel v detskej izbe ma uz asi 2 mesiace,ale este ani raz tam neprespala celu noc sama. 😖 🙂 Ale aspon tam zaspava a ja si mozem aspon citat v posteli knihy,ktore som 2 roky "zanedbavala". 😀 😀
Aj my mame zrkadlo v spalni,ale aj v detskej. 😅

Danona,wau v Cine? 😉 😉 Ja som bola naposledy v kine,ked som bola tehotna 😅 😀 ,ale povedala som,ze uz nepojdem,lebo bolo horuco a bolel ma zadok. 😀 Ale vy asi mate lepsie kino,ako vo VT,ze? 😉

Prajem vam pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

danona
17. nov 2008

biccy-my tu mame otrasne kino 😀 , tiez je tam alebo zima alebo horuco 😀 a sedenie ani nehovorim.. 😖 no bola som v Ba v Poluse s kamaratkou 😉
Zoe ti nepadne z postele ked zaspi?-nasa je zatial v postielke-ked spi, tak stale po posteli "cestuje" 😅
bettina- si sa niekedy pytala na nastavov. korcule na lad - neterke-5r. som objednavala barbie nastavovacie na mmb-stali cca 1300Sk, teraz som videla aj v tescu maju-nie barbie, no su jemne kombinovane doruzova, tuasim za 850Sk..

samuelko
18. nov 2008

Dobré ránko

No ženy moje hádam tieto choroby nikdy nekončia,Samko mal celú noc teploty a sople,mna už načisto porazí,Takže spanie bolo také,že od cca pol osmej spal v detskej do desiatej a potom sme sa bud prechádzali na rukách samozrejme,alebo sme po sediačky spali v obývačke,čo nevedel dýchať od soplí 😠 teraz ešte dospáva a ked sa zobudí ideme k Dr. ach,tri týždne nebol chorý.
Takže vám neviem napísať za spanie 😕

danona,už aj ja by som šla do kina... my tu v LC máme celkom dobré kino.
tak sa zatial majte idem sa prichystať kým sa Samko zobudí,prajem pekný deň a vraj by malo už aj snežiť 😲

samuelko
18. nov 2008

ešte som vložila zopár fotiek 🙂

eliska7
autor
18. nov 2008

ahojky,joj samko najprv gratulko ku skuskam,obdiv velky 🙂 a choroby,jednak to počasko a aj on chodi do školky,deti mavaju normalne oslabenu imunitu a u niektorých sa to prejavi prave v školke častou chorobnostou 😖 aj naša sara ma take huste sopliky že jej nedu von mam take nervy antibiotika dobrala a stale neni lepšie 😖
Danona s tým spankom som rada že sa vieme aspon pochopiť navzajom ake je to tažke,jednoducho kým ztoho nevyrastu-lepšie nebude,my sme pri sare prevratili byt hore nohami spavala už všade okrem wc a kupelne 😀 a žiadna zmena.čo robila z nedele na pondelok ani nejdem rozpisovať-proste spala dokopy 3 hod a my snou,dostala som taku migrenu,že som skončila na pohotovosti,napchali ma inekciami ani dnes my neni lepšie,sara je od rana u našich aby som spala,ale od bolesti to nejde,lieky si dať nemožem stale je mi navracanie a drogy nesmiem ked kojim-len skapať by pomohlo 😠 dnes bola vnoci hore 17krat takže asi ani nemusim viac pisať....

eliska7
autor
18. nov 2008

samko krasne foto,aj my zbožnujeme plastelinu.inač -uplne inač vyzeraš na fotkach ako na tom malom logu pri menepočitam,že už maš aspon o 20kg menej 😅

samuelko
18. nov 2008

eliska dakujem krásne a stým spaním je to unás to isté,takže chápem 🙂 no je pravda,že inak vizerám,ved na tej fotke mám asi o 10 kg viac,nervy robia svoje 😅

Samko dostal dnes antibiotiká,tak sme doma a najlepšie je natom to,že mna z roboty nepustia,lebo vela žien chýba v robote,tak zajtra sním bude manžel doma a štvrtok moja mamina príde k nemu a piatok už nerobím a ani do školy nejdem len sobotu a mám dve skúšky,len nejak nie som pripravená,lebo od samka sa nedá,ked je chorý 😒

ikulka
18. nov 2008

ahojky joj bože to je mi luto tých pacientov, len sa liečte, my sme boli tiež teraz a nechcelo to vobec prejsť...teraz dufam ,že vydržíme, máme ísť na pneumokoky tak snád sa to už jkonečne podarí zaočkovať....
no aj naša býva v noci hore, každu noc inak a tiež toho moc nenaspím,ale už si pomaly zvykám 🙄

samuelko
19. nov 2008

Dobré ránko
Hlásim,že Samko spal v detskej a prespal celú noc,nezobudil sa ani raz. 🙂 Unás sneží 😲 😉

ikulka
19. nov 2008

dobrý nasnežený den prajem, joj ma jeduje ten sneh jediný kto má z neho radosť je naša malá, tá mi ani dnu nechcela ísť...
samko no gratulujem , no ja možem o tom ešte len snívať žeby saška sama spala a ešte k tomu v detskej ☹

eliska7
autor
19. nov 2008

no super samko ,že tak krasne spal,aj tu padal swniežik,tak sme sa tešili,ale len z okna 😖 no je len mokro 😠 a sychravo.sara ma už zelene sopliky,tak dostala pamykon kvapky snad ju do utorka vyliečim,lebo na 8 ideme na ten prijem koli tej hlave,už sa desim cesty 😝

mirka
19. nov 2008

ahojček

Samko, super, že Samko krásne spinkal

naša má stále cez deň nervy, reve ako švihnutá a stále mi rozkazuje, aby som si sadla (aj dnes o pol šiestej ráno), tak som zas do nej nahúkala, neprestala, tak vravím drahému, nehc jej dačo povie, elbo jej neviem čo spravím, no na nervy. A to mám našťastie len toto (Eli, mňa by rovno odviezli, ale neviem kde, či do márnice, aelbo na psycho, alebo Lauru ) 😖

Samko, už aj mne sa skúškuje, v utorok mám prvú 😒

chorôbky liečte sa!!!

mne dnes odkväcla v kočíku o 11,45 a ešte spí 🙂 ako dobre

mirka
19. nov 2008

no kde ste všetky? inak, malá mi spala 3 hodiny 🙂 teraz sa kúpe 🙂

zuzu13
19. nov 2008

ahojte, ja som tu...akurat dovaram na zajtra 😀

dannynka
19. nov 2008

ahojte,
tak aj my uz sme marodi,boli sme dnes u dr a GAbika ma ATB ☹ ,sa mi to hned nezdalo ked posledne noci nemohla kludne spat ☹

samko super ze Samko krasne spinkal v svojej izbicke...velky chlap je z neho 😉

ikulka
19. nov 2008

ahojky jo j mirka a čo jej je...aj naša máva takéto stavy reve pre nič a komanduje nás všetkých...a ked neskáčem ako ona píska je zle...lenže ja som s nou celé dni sama tak nemám komu povedať aby jej dohovoril, a tak niekedy by osm už aj ja vraždila.....

danona
19. nov 2008

dannynka-skore uzdravenie zelame 😉
samuelko-supeer 🙂
mirka- take stavy poznaaam 😀 , jenom kliideek 😎
ikulka-akoby si mi zo srdca hovorila 😀 /sama doma s malou, tancovat ked piskne.. 😀 /
dnes sme mali ok den - vcera zase az po polnoci zaspala, no rano som ju zobudila uz o 7.30, po ranajkach sme isli pesi von /aj ked bolo skaredoooooo 😅 /, o 11h uz spala, o 13h som ju zobudila, zase sme boli vonku, u kamosky a tak, vecer zaspala o 20.15, dufam ze az do rana.. 😀 😝

nera
19. nov 2008

Ahojte,
nejako zas nestíham hoci sme už OK, len ja som nejak KO 😒
Všetkým choručkým prajem skoré uzdravenie a posielame pusinky 😵
Čítam, že tu všetko možné spomínate a robíte normálne chúťky....čo to je kino? keď si predstavím, že niekedy som bola kinový maniak, tak už ani neverím, že tam ešte niekedy pôjdem....
a to cestovanie tiež je super, aj keď danona nezávidím Ti byť celkom sama....
a Vianoce.....ktovie ako to bude...však zuzanka 😵 ako sa máš? Ja už mám pocit, že som ako veľryba....Dianka má z toho niekedy dobrú srandu.
A s tými stavmi Vás chápem kočky, asi aj my by sme mali také problémy, lebo ja jej dosť ustupujem, ale teraz s ňou chodí viac manžel vonku a aj doma s ňou musí vystrájať, lebo ja fakt nejak nestíham aj variť, ako-tak upratať a fungovať(najmä keď tu nemám žiadnu inú pomoc) a on je dosť prísny, presnejšie neústupčivý a tak pri ňom nemôže veľmi vymýšľať.Ale ona je zlatá a veľmi pomáha...v obchode povykladá nákup jedna radosť, doma ho zloží....vysáva....až mám pocit či ju niekedy nezneužívame 😉

samuelko
20. nov 2008

Dobré ránko

Ďakujem krásne.ženy moje ja som tak dobre vyspatá,že ani neviem,kedy som sa naposledy tak dobre vyspala,Samko druhú noc bez zobudenia.A v detskej 😀 Ja som normálne štastná.
No akurát sa zobudil,tak ho idem vybozkávat a potom sa vrhnem do varenia.
Dnes idem variť hovadziu polievku, upečiem kura v rúre s ryžou a spravím plnené rožky s tvarohom,príde mi mamina postrážit malého,lebo nemože chodit do školky ked je chorý.
Prajem pekný den

mirka
20. nov 2008

ahojček, Erika, tak super s tým spaním a aspoň si Samka užiješ 🙂

mne moja spííííííí!!!! zaspala mi pred barákom v kočíku, aj som ju budila, ale odmietala otvoriť oči, ešte si ich aj prižmurovala, tak spí. Boli sme pozrieť to nové OC čo u nás dnes otvorili, tak sa teším, keď bude dostatok peňazí na míňanie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre