Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

eliska7
autor
29. nov 2008

jaj samuelko,my mame listky ale koli sare nemožme ☹ jedine že by som nechala doma cecky 😀

dannynka
29. nov 2008

ahojte 🙂 samko-tak sa dobre zabavte... 😉

sykorka-veru ako ten cas leti zachvilku budes mat doma dve velke babulky,a ozaj Katke dodatocne vsetko naj k meninkam 😵 😵

eliska-no skus odlozit na policku 😀 😀 😀 😀

mirka
29. nov 2008

ahojček, u nás pršalo celý deň, Laura pozerá krtka, pôjdem ju už uložiť, dnes sme od obeda boli u našich a podvečer bol u nás L.krstný,, môj ocino a moje krsňa, tak sa hrali 🙂

eliska7
autor
29. nov 2008

aj tu leje,sneží celý den,tak sme išli aspon do cukrarne,tak bolo fain,detom sa ratalo,no aj mne,tak som sa napratala 😀 😀

dannynka
29. nov 2008

veru aj u nas od rana do vecera prsalo,este ze sme boli u nasich inak by som sa doma zblaznila....a zajtra ideme svokre vinsovat tak zas nebudeme doma 😉

ikulka
29. nov 2008

ahojky no veru my sme dnes tiež ani von neboli sa mi nechcelo do toho počasia....zajtra už niekde poobede vybehneme, nech nám den prejde....
čo idete zajtra variť poradte?

zuzu13
30. nov 2008

dobre ranko, s mangelom mame problem so spanim, tak strasime od 1,30 a ja od 3,30...prave sme dopili kafco a idem piect
ikulka, hov.pol. s pismenkami a segedinsky s knedlikom 😎

mirka
30. nov 2008

ahojček, no drahý ide poobede do roboty, tak len narýchlo uvarím cestoviny s brokolicou a zmutkovú polievku (tú už mám uvarenú) a zajtra, keď bude mať 2 dni voľno, uvaríme si niečo lepšie 🙂

dannynka
30. nov 2008

dobre ranko 🙂

zuzu tak sme na tom podobne...ja som bola hore asi od 00-30 a zaspala som okolo 3-00 😝
ja dnes varim spenatovu polievku a zeleninove rizoto,a idem piect kremes 😉

samuelko
30. nov 2008

ahojky
no doplesané,bolo úúúúúžasne,dobre som sa zabavila.

ja nevarím dnes,svokra nám nabalila kapustnicu s klobáskou... tak máme čo jesť a aj tak by som asi nevarila lebo sa mi nechce.Nič sme si neoddýchli.

Idem malému vyzdobiť okienko v detskej 🙂

dannynka
30. nov 2008

samko to je super ze si si to uzila.... 🙂

ikulka
30. nov 2008

ahojky no ja varím kuraciu polievku a čínu s ryžou....
no samko super, že bolo dobre, to treba občs takto vyventilovať..... 😉

nera
30. nov 2008

Ahojte,
vidím, že sa tu plesalo ....Samuelko muselo byť super,m však? Veď môže byť na plese zle? 🙂
Ja som včera na Exprese počúvala pesničky zo stužkových a som si aj zaspomínala aj na svoju aj na iné.....už ani nepravda, že som chodila na stužkové...ale ich bolo...a bola aj sranda......

zuzu13
30. nov 2008

hmm...tu sa plesa....
my sme v horuckach od obeda,,,zase sa nam zadarilo, nachytat nejake bacily ☹

danona
30. nov 2008

ahojte
samuelko-super 😵 samko dobre vydrzal?? 🙂
zuzu-skore vyliecenie zelam 😉
nera-fuuha, sa ti to uz krati 😕
vcera sme nakupili-ninke kuchynku /zn. Berchet-hneda s ruzovou a zelenou/, take lietadlo Little people, interaktivneho papagaja /aj tu ho maju v draciku/, prenosny DVD prehravac do auta,taky hrackarsky pressostroj aj s hrncekmi, pokladnu..ja som si jedny satky v mangu,spodne pradlo, dva svetriky a neplanovane aj plesove saty 😀 /mangelik vbehol na WC, tak som vbehla do obchodiku a jedny saty na mna zmurkli 😀 , aj mi presne sadli.. 😎 / no a potraviny-lubim potraviny Spar..auto mame velke, no mali sme ho zapratane taskami 😅
takze vianocne nakupy mam na 80% za sebou.. dade som nejake veci objednala, nieco uz je doma.. 🙂
vy ako stojite s vianocnymi nakupmi? 😉

biccy
30. nov 2008

Ahojte 🙂
Zabehla som na chvilku aj tu,lebo mam toho este vela naplanovane pred spanim. 😅 🙂

Danona,super nakupy. 😉 😉 😉
Ja uz mam asi 70 % darcekov. 🙂

Samko,v dobrom zavidim ples. 😉 😉 😉 Aj ja by som isla,ale neviem,kedy sa podari. 🙂

Zoinke sa celkom dobre dari bez plienok,ale na spinkanie este ma.Ked ju vecer ukladam a uz myslim,ze spinka,tak sa opyta-mam plienku? 😀
Minule ste preberali kalendare,ze kde vyvolat-my sme si dali robit do happyfota,ked bola akcia-za A3 format sme dali 250 SK. 🙂

Prajem vam pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

zuzu13
1. dec 2008

dobre ranko
danona super, ze mas nakupene 😀
idem s malou k dr...ma plny nostek, a teplota skace hore-dole... ☹ tak uvidime

samuelko
1. dec 2008

Dobréé ránko
teda danona perfiš nákup 😉 no ja mám nakúpené tak na 50% darčeky ešte mi treba dosť 😅 totiž Samkovi ešte nemám nič 😅

zuzu zas ste choré? jaj,skoré uzdravenie 🙂

mirka
1. dec 2008

ahojček, Danona, to ste super nakúpili, no celkom vám závidím tú blízkosť do viedne, my máme blízko akurát do poľska 😅

ja mám iba 2 darčeky aj to lalke - mikrofon a xylofón 😀

zuzu13
1. dec 2008

samuelko...zase...to vies...boma sami bacilonosici...ja s mangelom z prace, mamina s ocinom...no a bracek zo skoly....tak sa na lucku nalepi ☹
ja mam darcek pre mangela, synovi a Lucke...kazdy ma 1 ks 😀 takze este budem pokracovat 😀 😀 😀 😀

dannynka
1. dec 2008

dobre ranko 🙂
my sme sa akurat zobudili takze predpokladam ze Gabika cez obed ani spat nepojde 😅

zuzu-Lucke prajeme skore uzdravenie...veru aj tento cas chorobam iba napomaha 😠

danona
1. dec 2008

dobre ranko
dannynka-aj ja som vstala pred 30min. 😅 , nina este spi.. pozerala so mnou film Znamenia, to koncilo nejako okolo 01.30, kym potom este zaspala.. 😝 tiez ju potom cez den nedam spat.. 🙂
biccy-to uz mate pokrok s plienockami 🙂
mirka-aj v polsku sa urcite da dobre pokupit.. 😉
zuzu- no mas este co robit.. 😀

zuzu13
1. dec 2008

dakujem...teploty su stale...ale do 38, takze nedavam jej nic na znizenie...po pol hod. jej zase klesne...a zase vystupi...a takto mame horuckovy kolotoc...ale papa, pije...a na nic sa nestazuje...pockam do rana a uvidim co bude...u dr. sme neboli...asi by sme tam stali doteraz...po vikende kopec chorych
mala zaspala v obyvacke pri pozerani telky...a ja si tu pri nej tukam do pc 😀 vonku tak strasne fuka, ze mam obavu, ze mi balkonove skla vyrazi... 😠

ikulka
1. dec 2008

ahojky joj zuzi zas choroba? 😒 no skoré uzdravenie prajem a čo je lucke?
no veru bacile sa teraz len tak hmýria všade....
danona no super nákupy, no my by sme si rozumeli, len by si mi musle apožičať tvojho sponzora na platenie 😀 😉 manžel musel byť rád čo si stihla za tu chvilu kým bol na wc 😀
no ja darčeky saške už mám komplet dokonca aj na meniny tie má 2. januára, svokrovcom aj švagrinej niečo mám aj mužovi, len ešte niečo dokupiť....

danona
1. dec 2008

zuzu-no, take otras pocasie aj tu je..malej telicko asi bojuje s nejakou chorobou.. mozno chorobu premoze.. vela cajickujte.. ☹
ikulka- waw, dobry pocit mat vsetko nakupene 😉
s tym casom kedy koncil film som sa pomylila.. bolo pol jednej /00.30/ 😀
mala som ist prec a zase mi strajkuje auto /bateria/ 🙄 uz tu boli servisaci, este pridu.. to som uz aj malu mala nalozenu ked som zistila ze nestartuje.. 😠

zuzu13
1. dec 2008

danona, cajikujeme...pije cajik z medovky, maty a malin...dzusik, i mineralku s lipovym kvetom 😀

eliska7
autor
1. dec 2008

aj baby ja neodstavim nikdy,sare som dnes privrela prst do zarubne dveri,strašne to prasklo,ten plač mi ešte zvoni v ušiach,utekali sme na chirurgiu,ma pohmoždeni članok ukazovaka,rozseknutý prst tesne nad nechtom a tím aj posunutý nech,strašne,ma dlahu na dva týždne a jedine čo ju cely den ukludnilo su didinky(bože v plnej čakarni ludi 😅 )teraz je troška kludnejšia dopujem ju brufen sirupom,uvidime tu noc 😢 😢 prepačte že kopirujem,utekam k malej

samuelko
1. dec 2008

joj eliska moja,to je strašné akú smolu máte ☹ chúďa maličké musí ju to bolinkať 😖

Samko práve zaspal a ja sa idem učiť lebo meškám 😠

ikulka
1. dec 2008

ahojkajte joj eli zas zlé správy....bože chudatká vy nemáte pokoja....sarinke prajem nech ju to babulku moc nebolí a posielam jej pusinku....tebe prajem pevné nervy..... 🙄

bettina
1. dec 2008

ahojte.
eliska, nech sa prštek rýchlo zahojí 😔
zuzu, skoré vyzdravenie 😉
samuelko Tebe dobré učenie prajeme 😉
danona fajn ste nakúpili 😉 aj ja stále ešte dokupujem, niečo som aj objednala, tak hádam to aj dôjde 😉
ešte rozmýšľam a obzerám po nete - elma. bettinka má jedného a zbožňuje ho, chodia spolu do škôlky.rak som myslela, že by mom jej kúpila aj väčšieho. teraz som objavila jedného, je okolo 1800sk, no nie je lacný 😝
a neviete náhodou či by som vedela kúpiť aj dvd s elmom? zatiaľ som nič neobjavila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre