Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
28. jún 2009

u nas uz prestalo prsat, dokonca aj chodniky vyschli...mala vstala, prave obeduje takze idem sa rychlo poclovecit a sup von... 😀

samuelko
28. jún 2009

Ahojte.
no piatok sa super vydaril,Venček supiš a stretko zo strednej na 1 s hviezdičkou boli sme na disco do rána štvrtej,potom u mna prespali ženy 4 kusy 😎 a jeden havko.Tak som štastná ako blcha.
No víkend preiel,včera sme boli doma oddychovali sme a pred večerom sme boli blahoželať svokre a švagrinej mali meniny a dnes sme boli u našich a teraz sme už doma,Samko kuká motorky a ja by som ešte mala žehliť 😝 ale sa mi nechce.

Škola sa kráti,zachvílu prázdniny. 😲

mirka
28. jún 2009

ahojky, my sme dnes boli na Lúčkach, bolo zahájenie letnej sezóny, bolo super 🙂

samuelko
29. jún 2009

Dobré ránko
Unás sa ešte chrápe,ale musím ho budiť,zachvílu padáme do školky a do roboty.
Slniečko svieti....nech nám aj vydrží,prajem krásny deň.
cmuk 😵 😵 😵

nera
29. jún 2009

ahojte po dlhšej dobe....my sme zdravučkí, vystrájame vo veľkom....aj sa konečne zlepšilo počasie, ak sa teším, že pôjdeme viac vonku....
samuelko - ako čítam stretko dopadlo dobre, mňa tiež jedno čaká...aj keď tohto roku mali byť tri, z gymka, VŠ a aj moji majú, no napokon robia iba moje deti(aspoň zatiaľ), tak som na nich zvedavá....ja idem len na chvíľu nech si to užijú....

danona
29. jún 2009

samuelko-sa ti to krati v robote.. 😀
nera-malinka vyzera byt dooobry papkacka, kolko vazi??? 🙂 veelmi sa podoba na dianku.. 😵

nera
29. jún 2009

danona -vďaka... pozerala si fotky? nejaké som nahodila...na 5,5mesiaca mala 11kg...ale pritom je iba na mojom mliečku len raz v noci som jej dávala umelé, aby som trošku pospala...teraz už jej dávam aj príkrmy...

samuelko
30. jún 2009

Dobré ránko 🙂
danona už finišujeme 😵 deťom sa dnes rozdajú vysvečka a padajú domov 😝

nera krásne detičky,bacuľky 🙂

Prajem pekný deň

mirka
30. jún 2009

Ahojte 🙂

Nera maličká Olívia sa mi strašne ráta, tie líčka sú neskutočné!!! 😵 😵 😵

Samko ,tak oddychuj a prázdninuj!!! zaslúžiš si to!!!

dannynka
30. jún 2009

ahojte 🙂

tiez uz sem chodim pomenej,uz je to ine pri dvoch detoch a navyse Gabika mi uz cez obed nespava 😅
Dnes sme boli na poradni a Domi vazi 5210g a meria 60-cm,v nedelu mal 2-mesiace 😵

nera-Olivia je krasne baculate dievcatko,a tie líčiska su na zožranie 😵 😀 😵

dannynka
30. jún 2009

ozaj nera vsimla som si ze mas malinku,teda Oliviu v tom lehatku od fischer price,ako si s nim spokojna totizto aj ja ho chcem kupit pre maleho 😉

bzuco
30. jún 2009
samuelko
1. júl 2009

Dobré ránko

dannynka ahoj 🙂

Tak deťom začali prázdniny,ešte dnes idem do roboty a potom už fakt oddych.
danona,zuzu aké mali vaše deťúrence vysvečká?

danona
1. júl 2009

dobre ranko
samuelko-u nas tri dvojky... 😉 matika,prirodopis a slovencina...mohlo byt aj lepsie, ale v pohode.. 😎 za vysvecko som dade kupila knihu - Zavisla od nakupov /ide to teraz v kinach ako Spoved nakupnej maniacky/-take lahke prazdninove citanie.. 😀 dnes este skocime cela rodinka na veceru k vysvecku-vcera nebol mangelik doma, preto az dnes.. 😝
dannynka-pre ninu som mala tiez fisher vibrujuce lehatko, bolo super-kym z neho nezacala tak v 6 mes. vyliezat.. 😀 -potom predas inej mamine.. 😉
nera-ano-akurat som otvorila mk ked si asi nahadzovala fotos.. 😉
kocky neleziee vam na nervy to pocasie?-aspon tu-kazdy den do takej 15h je teploo,slnko,dusno a potom ciernava, burky,lejak az do vecera.. 🙄 teraz je zase krasne,som zvedava co bude poobede.. 🙄

zuzu13
1. júl 2009

ahojte
u nas prebieha prazdninove upratovanie...teda skor je to vyhadzovanie 😀
mangela mam do nedele doma, takze mame co robit aby som v piatok mala vyriadene...potom budem musiet chystat oslavu... 😀 😀 😀
samuelko vysvedcenie bolo OK...
danona, u nas je pocasie podobne...doobeda ideme von...cez obed cca do 15-tej leje, burky a potom je taaaak dusno, ze sa von ani neda ist 😝
u nas je uz lejak a burka...

nera
1. júl 2009

ahojte - vďaka za dievčatá... 😉
dannynka - lehátko môžem len odporúčať, len ono to závisí od temperamentu dieťaťa, pri Dianke som - pravdupovediac nechápala ko stíhate pri dieťati pokojne variť, či niečo iné robiť, Dianka bola neskutočné šidlo, ja som pri nej nič nestíhala a ona aj to lehátko ignorovala, to až teraz si naň sadne (je do 20 kg), no Olivinka je kľudná , večne usmievavá a pokojná takže už chápem ako to mohlo byť.....pri nej sa dá všetko pojone urobiť...klop-klop, aby som neuriekla, takže ona si lehátka vie užiť, síce teraz sa už dosť nakláňa takže sa bojím, aby mi z neho nevypadla, ale pripnutá ešte nevypadne.Takže podľa mňa je to super vec určite by som kúpiila ešte raz....
čo sa týka počasia u nás je celkom dobre, včera nijak nepršalo (len v dialke bolo vidno ako sa niekde blíska...to sme aj pozerali z balkóna..taká pohodička)a zatiaľ ani dnes...

dannynka
1. júl 2009

nera dakujem za odpoved,as si ho naozaj poriadim 😉

bzuco dakujem za link 😉

biccy
1. júl 2009

Ahojte 🙂 Som tu len na skok,len som chcela-
Nera,Dianke k dnesnym meninam prajeme vsetko len to najlepsie a posielame jej so Zoinkou pusinky. 😵 😵 😵

bettina
1. júl 2009

ahojte. pozdravujem mamičky. aj my sa prevčatá sa tiež rozlúčili so škôlkouipájame ku gratulácii dianke prajeme všetko najlepšie k meninám 😉
aj my sme už mali tohto roku aj dvojky na vysvečku 😎 no čo, možno sa aj vyčasí 😀 ale len nech nie je nič horšie 😉
dievčatá sa tiež rozlúčili so škôlkou.dva mesiace doma 🙂 príjemný zbytok večera 🙂

dannynka
1. júl 2009

aj od nas Dianke vsetko naj 😵

samuelko
2. júl 2009

Dobré ránko

Dianke dodatočne prajeme všetko najlepšie k meninkám. 🙂

Dnes ideme k našim,sa teším,bazénik na dvore ,bicyklovanie a vrátime sa v nedeľu,len aby nepršalo,lebo to "nem dopadne dobre" 😀
ženy kedy sa začnete baliť na dovču? či iba deň predtým???? 😅

samuelko
2. júl 2009

Ženy poradte mi nejaký program na foto montáž,viete tie rozne pozadia,chcela by som sa stým trošku pohrať 😵 🙂
Ďakujéééééém 🙂

zuzu13
2. júl 2009

ahojte
aj ja sa dodatocne pripajam ku gratulacii... 😉
samuelko ja vzdy balim 3 dni pred...aby som mala hlavne pobalene veci na oblecenie, lieky...potraviny-pochutiny balim nakoniec...a posledny den "pred"uz len skontrolujem...
my ideme na bicykloch na vyletik...teraz je pekne ale uz je hrozne teplo, takze bike je najidealnejsi prostriedok...aspon nas trosku prefukne...takze ide sa...
taky bazenik na dvore...nooo dala by som si povedat 😉

samuelko
2. júl 2009

Zuzu dobrý program,aj my so Samkom bereme bicykle..... unás je zamrečené počasko 😖

zuzu13
2. júl 2009

u nas je este stale slnecno...a riadne dusnooooo...ale uz mame pol mesta pod ciernavou...a riadne hrmiiii...ako dobre, ze sme isli hned rano na bicykle...poobede budeme sedkat doma...

nera
2. júl 2009

biccy - vďaka, že si si na nás spomenula 😵 😵 😵
a samozrejme aj ostatným dievčatám
My sme mali meninový týždeň...tak sme boli včera večer trošku opekať...aspoň trošku nejaká zmena... 😉

danona
2. júl 2009

aj tu uz prsii 😒
ninke vcera dorazil konecne kittynkovy bicykel aj s kitty helmou, taak uz na nom cely den ficala 😀
dnes sme boli u kamosky v senci, potom sme boli v bazene, az zacalo prsat... 😒
samuelko-ti neporadim, neovladam take-nemam nervy sa to ucit.. 😀 😅 😝
dnes sme boli aj prve gumaky ninke kupit, v tych 30stupnovych horucavach v nich isla rovno z obchodu-nechcela ich vyzut...radsej nechcem ani mysliet na to, co si o mne ako mamine mysleli ludkovia okolo ktorych sme isli.. 😀 😝 no kamoska-predavaju zmrzku-ta sa rehotalaaaaaaa 😀 😀 😎

zuzu13
2. júl 2009

tak u nas doprsalo...takze cele poobedie sme kvasili doma...a Lucia sa naucila skakat z poschodovej postele...takze asi zacnem zamykat spalnu.... 😀 😀 😀

danona
2. júl 2009

zuzu- co zamykat... 😠 sak dokupit trampolinu vedla postele a ideeeeeeeees 😀 😀 😀 😉 garantujem, ze malinku neuvidis cely den... 😀 /to mala byt len srandicka 😉 /

zuzu13
3. júl 2009

danona, si zlata 😀 😀 😀 ale nemam sa ako dostat do svojej postele a nie to este trampolinu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre