Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
10. jan 2010

ahojte mamulky. 🙂
Kdeže ste??? 😲
Aj my máme ešte stromček,min.rok sme odzdobovali 6.teho a tento rok sa mi nejak nechce a ľúto mi ho je 😀 , ale zajtra ho už asi Ježiško odnesie ☹ 😉
Zajtra už aj ja idem do práce po troch týždňoch dovolenky a Samko do školky 😒 trošičku sa bojim.
Tak sa držkajte 🙂 😔

ikulka
11. jan 2010

ahojky tak aj mne už začala práca celkom v pohode až na ranné vstávanie 😒 saška ešte v školke nieje bde doma je po atb tak nech zas neochorie akurát dnes sme boli pre lístok na imunologiu nech s nou niečo robia ved to nieje možné aby za 2 mesiace užívala 5atb.....
ja som stromček obrala už pred tromi králmi 2x nám cez sviatky spadol tak vyzeral ako metla tak som sa naštvala a dala ho dole....

bzuco
11. jan 2010

ahojte

tak dadulka je už 2-násobná mamina 😵
dnes ráno sa jej narodilo dievčatko, ale nič viac neviem...ked budem vedieť, podám info 😉

hasleerka
12. jan 2010

daulke blahoželáme k dcérenke, nech sú obe zdravé 😵 😵 😵

idem dnes počumákovať po obchodoch či dajaké zľavy nie sú ... ešte mi zorár euráčov od vianoc ostalo 😀 😀 😀

ikulka
12. jan 2010

jéééj moc gratulujeme dadulke a tešíme sa s nou idem pošmejdiť do januároviek tam bude toho hádam viac 😀

zuzu13
13. jan 2010

ahojte
dlho som tu nebola...sem tam precitam, ale neprispievam...nejako sa mi nechce...xixixi
co sa tyka FB som tam...mam tam 2 ziadosti o priatelstvo a neviem od koho 😅 ..ak ste posielali prosim poslite mi spravu s nickom MK...nech som v obraze 😀 😀 😀
dadulke vsetko naj...k miminku...vela zdravicka 😀
ikulka, veru treba imulogiu absolvovat...ked je casto chora a hlavne tie antb. my sme zatial OK, nastup do skolky super...takze pohodicka
prajem vsetkym pekny den...

hasleerka
13. jan 2010

zuzi tuším sme sa viacerí presťahovali na FB ... kukni do mojich priateľov či ich tam mám, ked sa ti nikto neozve,

dadulka2000
13. jan 2010

ahojte kocky
hlasim sa do klubu rychloviek,.... sama tomu nedokazem uverit.
11.1.2010 o 4 rano zacali kontrakcie, o 7:00 sme odchadzali z domu, 7:15 prichod do nemocky a presne ako ma viezli cez dvere porodnice mi praskla voda a nastal rychly spad, a na dalsie 2 kontrakcie sa mala narodila.
mohla som ist uz predvcerom na obed domou - ale fajne varili a boli super tam tak som jednu noc aspon ostala.
co sa tyka mna,... citim sa skvelo, ziadne natrhnutia, bolesti - no nic. jedine zelatinove brucho mi ostalo a teraz sa zacinaju prsia plnit,.... tak uz sa zacinam obavat kojenia
asi mi mlieko zacina udierat do hlavy 😀 , mame dievcatko,... jasne ze meno este nemame 😅 ,a miery su 3.37kg a 49cm.
mame za sebou prvu noc doma - cca 4 hodky spanku ja mam za sebou,... zato stoplik sladko teraz uz 3hodiny odfukuje.
mlieko dorazilo,.... uz ma tak bolia bradavky, ze az no,.... "tesim sa" na zapaly.....
diky za blahozelania babenky 😉

hasleerka
13. jan 2010

dadulka a to nemusíte mať hned meno vybrané ... my sme museli povedať ešte pred porodom ... a teda porod si mala super ukážkový ... to by rodila asi každá tak...

samuelko
13. jan 2010

Ahojte
wau dadulka gratulko a prajem hlavne zdravíčko....
My chodíme do školky a chce sa nám (klop klop) sobotu mám tri skúšky a mám ocit že nič neviem 😠 tak sa držkajte... 🙂

hasleerka
13. jan 2010

samko držkáme sa a ešte aj tebe budeme v sobotu palce, aj tie na nohách 🙂

dadulka2000
14. jan 2010

hasleerka,... meno musi byt vybrate do 6 tydnou - do vtedy musi byt oficialna registracia dietata, tak zatial len preberam moznosti,.... 😀
ja tu mam teraz maminku zo SR, tak je to super - all inclusive (navarene, upratane, ozehlene - rano odsikuje Ellie do skolky a o 3 hodky ju privedie spat), asi je skonfiskujem cest. pas a bude tu musiet ostat navzdy 😀

mala hrcka je zatial velmi dobrucka, napapa sa a kludne obzera okolo seba alebo zavrie ocka a chrni,.... no len nech jej to tak aj vydrzi 🙂

uz som si vas pridala babulky na FB,... a aj foto babatka som tam sibla.
pekny den
xxxx

danona
14. jan 2010

dadulka- gratulujem!!!!!!!!! 😵 😵 😵 ste to teda sikovne zvladli - ty aj bejbinko 😵 😵 zelame veela zdravicka a mliecka!!! 😵 😵 😵
ja som nejako malo na pc - v robote cely den, potom doma len vecer nakuknem..vikendy akcie, uz aj plesy..asi tak.. 😉

biccy
15. jan 2010

Ahojte 🙂
Aj ja gratulujem Dadulke 😉 😉 😉

Zoinka je momentalne chorucka,v skolke bola jeden den 😅 😠 .Ma silnu nadchu a kasel,berie atb kvapky do nosa,ale pekne zaberaju.Teraz spi uz od 14:00 asi sa idem na nu mrknut.Majte sa zatial,ja som len tak nakukla,tiez nemam vela casu a ked,tak momentalne robim fotoknihu,lebo maju akciu na happyfote. 🙂

ikulka
15. jan 2010

ahojkajte ja vás vobed nestíham a dnes bol v práci moooooc ťažký den 😝
jéééj dadulka to ty si na fb? ja že kto to je tak som to omylom zrušila...tak si ťa idem nájsť ešte raz....

eliska7
autor
15. jan 2010

ahojte,vidim že už tu každa chodi pomenej,každa sme v kolobehu a neni čas 😖 .na silvestra bolo fain,sara tancovala do 22 potom zaspala až do rana ,len sa zobudila o pol jednej a ked videla cez okno ohnostroj povedala že lieta ako šarkan,otočila sa a spala dalej 🙂 .
už sme zabehnutý v starom režime,skolka,skola,robota,zatial ok,sara berie od decembra kvapky od liečitelky-zatial sa drži,už druhy krat ju dostala z najhoršieho,ale povedala že musi rok brat tie kvapky aby sa uplne zotavila.
hoci vianoce koli chorobam stali nanič,teraz si uživame chodime sa kupať na podhajsku(termal),to je uplne super,vonku -2 a my sa kupeme v bazene,na zahradku-varili v kotli huspeninu,po diskotekach,atak.sarka ma meniny 18 ale vobec neviem čo kupiť,ked izba je plna hračiek,momentalne sedime kazdy den v bunkri a hrame sa s barbi domčekom,ešte aj jest tam musim 😀 prajem pekny vikend,dobre plesy kto ide a vela zdravička

hasleerka
15. jan 2010

biccy ja tiež robievam fotky v happy foto ... a robíš knihu z dovolenky alebo len tak vyberieš nejaké fotky

eliška hned by som išla s tebou na podhajskú ... sme tam boli 2x na dovči, a ešte ked dostavajú to centrum, tak tam ešte pôjdeme ... ako to vyzerá s tou stavbou ... a na FB nie si???

samuelko
16. jan 2010

ahojte mamulky
no som po skúškach,ale nemám dobrý pocit,dúfam že som prešla...
choručkíím skoré uzdravenie 🙂

biccy
16. jan 2010

Haslerka,ja robim fotoknihu kazdy rok-Zoinkin 1.rok,2.rok a teraz 3.rok-cize kazdu z celeho roka taky "zostrih".Aj fotky davam vyvolavat raz za rok. 🙂 A ty nerobis knihu?

hasleerka
16. jan 2010

biccy nie takú knihu som ešte nerobila ... iba babám robím každej svoj album fotiek ...

samko určite si urobila 🙂

samuelko
17. jan 2010

Ahojte
Včera som odpadla , išla som samkovi večer zohriat čaj a odpadla som , ženy hrozný pocit,teraz si viem predstavit rýchlu smrt.Človek si neuvedomuje nič,úplne vypne mozog. Teraz mám hrozne blbí pocit Samko ma videl a môj manžel zo strachu kričal no hrozné,hlavu som si riadne udrela 😒
Prajem pekný zvyšok nedele. 🙂

nera
17. jan 2010

Samuelko - mala si po skúške, tak to nebude od únavy?
My sme po skúške tiež mali také problémy...tak si daj voľno a hlavne žiaden stres!Ale hlavne daj sa do poriadku...držím palce!

hasleerka
17. jan 2010

samko fúha tak to musel byť nepríjemný zážitok ... snád to bola len jednorázová záležitosť ... treba oddychovať

zuzu13
18. jan 2010

ahojte
samuelko, trosku treba spomalit...prajem ti vela sil... 😉

eliska7
autor
18. jan 2010

ahojky,veru samuelko oddychnuť by ti nezaskodilo 😖 ,haslerka na tej podhajskej stavaju ostošesť,akurat mam pocit že tam nezostane žiadna zelen,len stavby 😅 a zato prirodu treba.maju stoho spraviť niečo ako aqva park a vstupne daju na hod,takže už potom to bude pre 4 členu rodinu poriadne drahe,neviem neviem kto na to bude mať,takto sa dalo chodiť kazdy vikend v pohode,človek si dobre užil,aj dovolil bars čo.na FB som,ale chodim tam ešte menej ako sem-neni čas,ked prejdeme na 4 smenu prevadzku tak už nebudem mať ani kuštik pre seba.dnes idem na pohovor k šefovi,lebo sa im nepači že stale som z malou vypisana-neviem čo čakaju,ye ked sa povypravaju sara ozdravie,čičo?mame tu sniežik-trolinka,ale sa topi 😠
sarka si vybrala k meninam klavir,tak nam vyhrava,moje nervy,len nahlas ju to bavi

hasleerka
18. jan 2010

eliska kedy má sárka meniny - želáme jej všetko naj naj naj 😵 😵 😵 a čo kde pracuješ??? ... a štvorsmenky sú veru náročné, mm tak robil

samuelko
18. jan 2010

ahojte
no dnes som pobehala po doktoroch bola som u svojej a na internom a ešte idem zajtra na krv a 9.2. na HUT vyšetrenie.Srdiečko mi rýchlo bije a vraj je to kvoli tomu,no uvidíme. Vyčerpanost.Doma som uorok a stredu a štvrtok do roboty 😒

ikulka
19. jan 2010

ahojkajte joooj samko veru mala by si sa vaic šetriť a trochu vypnuť.....potom daj vedieť čo ti ukážu výsledky.....

eliska7
autor
20. jan 2010

ahojte,veru samko ešte si mladučka natake problemy,určite viac oddychuj,to by sme mali asi všetci,no zbadame sa ked už su problemy.haslerka moja robota sa ťažko popisuje,ale stači ked poviem že makam na ukol,norma 100%,ale treba robit na 200 aby si zarobila a aj boli spokojny.chcela som sa vratiť tento rok do zdravotnictva,no potom čo nedostali dva mesiace vyplaty nemam odvahu,načo mi je byť sestričkou,ked budem mať prazdnu penazenku 😖 radšej drem,ale prijem isty a dobry-nuž taka je doba.
sarka mala 19 meniny,zase sa jej upchava noštek a z toho zvlhčovača mi začala čierna plesen na stene 😠 takže užasne pomaha.
jaj zase mam čierne vlasy,chytil ma rapel a bolo,no teraz sa bojim že mi vypadnu vlasy ztolkeho farbenia,kadernička ma skoro zlinčovala že čo som vymyšlala,ked ja nevydržim dlhšie ako polroka vjednom učese 😀

ikulka
20. jan 2010

ahojjkajte babulky no skoro vobec to tu nestíham sašku mám zas choru po 2 dnoch v školke máme laringytídu a strááášne soplíky tak idem dospávať minulu noc lebo som skoro nič nespala čo tak drhla a stále bola hore....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre