Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
27. júl 2009

Ahojte,dobré ránko.

ikulka pekné fotky si vložila....

zuzu13
27. júl 2009

ahojte
samuelko...zavaram uhorky... 😀 kupila som 5 kg za 5,50 Eur ...no co uz...ale este budem musiet dokupit...to je sakra malo... 😀
ikulka...pekne foto 😉

hasleerka
27. júl 2009

ahojte kočky som vás tu dávno nebola pozrieť ... dobre vidím že chystáte stretko

dadulka2000
28. júl 2009

dobre ranko sa praje,
ako vam odsypa tento tyzden?? babky dik za gratulacie 🙂
danona a co idete na nakupy?? tu sa ozaj oplati nakupovat,... pekne veci su za facku, neboj skyeurope vydrzi -hadam 🙂
my letime v sept s ryanair do blavy - za 20£ (spiatocna cesta - no nezober to 😀 )
uz ste dozavarali?
pekny den

hasleerka
28. júl 2009

ahojte ... my sme dnes konečne boli na kupku, bo Miška bola doteraz chorá

dadulka k čomu ti blahoželali, ja som asi prehliadla, takže aj my sa pripájame ...

ikulka
28. júl 2009

ahojky haslerka pripomeniem ti gratulovali sme dadulke k tehulkovaniu.... 😉 🙂
no to je dobre vedieť dadulik kedy ideš aj o tých výpredajoch napíšeme zoznam a donesieš nám ked prídeš na sr.... 😀 😀 😅

hasleerka
28. júl 2009

ikulka dík ... tak dadulka to ti dvojnásobne blahoželám 🙂 🙂 🙂

samuelko
29. júl 2009

Dobré ránko dievatá

My sme so Samkom u našich od pondelku,ale dnes už pojdeme domov a v sobotu sa vrátime,ale len na víkend.

Zuzu no to ti verrím,to je malo mne z 5kg vreca vyšlo 9 7dc pohárov. A ja som 5kg vrece unás kúpila za 4eur. Ty si dost draho kúpila.

Danona kde si vložila fotky 😨 ?

samuelko
29. júl 2009

za 4 eurá 😅

dadulka2000
29. júl 2009

jasnacka, kocky, dajte zoznam prinesiem,...resp poznam dobru kuriersku sluzbu do prinesie 30kg balik od dveri k dveram 🙂
hasleerka,... vdaka 🙂

danona
29. júl 2009

ahojte
zuzu-pekne fotkyyyyyy!!! 😉
dadulka-no, na nakupy-segra este k tomu robi v nexte, no nechod tam... 😀 😀 😀 hadam sa mi batozina pomesti.. 😅
samuelko-som nevkladala..uz nemam miesto tu a je mi luto mazat stare.. ☹ neviem kam ich dat..
my sme sa kupali dnes,bolo teplo,aj zajtra ma byt..vcera som tu mala kamosku s detmi z Brna..bolo dobre.. 🙂 ma 32r., dve deticky a caka tretie babenko teraz.. 🙂

zuzu13
29. júl 2009

ahojte
danona dakujem...boli sme 2 dni u znamych na chate...tak som hodila new fotos
samuelko no u nas su drahe uhorky...ale aj tak sa mi oplatilo...12 flias...zajtra sa chystam na dalsi nakup...dufam, ze este budu 😅
dadulka...aj ja ti poslem zoznam 😀

samuelko
29. júl 2009

Už sme doma.
Zuzu pekné fotky. 🙂

Taký nákup by som brala aj ja,hlavne teraz keď pojde Sami do školky.

dannynka
29. júl 2009

ahojte,
ako sa dari? urcite si veselo uzivate slniecka 😵 😵

samuelko
30. júl 2009

Ahojtééé Dobré ránko 🙂

dannynka
30. júl 2009

aj od nas krasny slnecny dnik a este asi aj dobre ranko 😵

zuzu13
30. júl 2009

ahojte
dannynka, veru uzivame si pekne dni...rano o 7,30 padame von...prideme okolo 9-tej...a potom az okolo 15-tej ideme von...niekedy aj neskor...je dusno a horuco...a to ja nemusim.... 😝

dadulka2000
30. júl 2009

tu tak teplo nastastie nie je,.... fakt vam tie horucavy nezavidim. asi bez vody na kupanie by som to ani nezvladla. v uk mame polooblacno 22C,.... idealne 😎

zuzu13
30. júl 2009

dadulka, to je idealne pocasie pre mna...do 25 st. a polooblacno 😀 asi sa prestahujem 😀

ikulka
30. júl 2009

ahojky joooj dadulka to ti zas nezavidím ja ja mám rada leto akos a patrí s riadnymi parákmi a horučavou ved to leto je také krátke, že sa v tých pár dnoch doslova vyžívam...ved zas budem 3/4 roka mrznuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuť ☹

samuelko
31. júl 2009

Ahojte...
Už je piatok,utekajú tie dni hrozne.
Unás pod mrakom. Samko ešte spinká.

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5120398

ženy nemali by ste záujem o takéto košíčky,starka ich hačkuje,namiesto kytičky,Ja som Samkovi kúpila do škôlky ked pojde prvý den pre pani učiteľky,pôjde stakýmito košíkmi. Farbu kvietkov si možte vybrat. Sú krásne.

ikulka
31. júl 2009

danka vššššššššššššššššššššeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k narodeninám hlavne zdravia vela a radosti z detičiek 🙂 ti praju ida a saška cmuk

samuelko
31. júl 2009

unás prší 😒

Danka aj my ti prajeme všetko najlepšie 🙂 🙂

samuelko
31. júl 2009

kde ste???

danona
31. júl 2009

tu som, ninusa zazrakom zaspala-teda vcera zaspala o 01h v noci, rano od 9h uz ficala, cez den sme plvali,boli vonku, tak o 20h uz zalahla.. 🙂 len dufam ze sa o chvilku nezobudi s jej oblubenym "mamiii uz je laaano?" lebo ma aj slahne 😝 ...
inak som bola dnes svokrusi "dobrovolne" 🙄 pomahat zavarat broskyne.. 😝 - vsak svokre sa neda povedat ze nie, ze? 😀 😝 😅
kto ma narodeniny,som nieco prepasla?citam,citam, som nic nenasla...dannynka alebo dadulka? 😅

danona
31. júl 2009

oprava: 😀 sme neplvali 😀 , sme plavali.. 😎

hasleerka
31. júl 2009

aj my sme dnes mali narodeniny 😀

danona
31. júl 2009

hasleerka-dcerke zelame vsetko najlepsie!! 😵 😵

hasleerka
1. aug 2009

danona ďakujeme pekne 🙂

zuzu13
2. aug 2009

ahojte
vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj....my sme konecne domalovali...uz som myslela, ze to nema konca...Lucka prisla domov po 3 dnoch...a nechce ani spat...je unesena z izbicky.... 😀 ale ma to svoje pozitivum...o 18-tej zalahne do postele a my budeme oddychovat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre