Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
31. dec 2009

Krasny Novy rok...nech je plny zdravicka....cmuk...

hasleerka
1. jan 2010

Šťastný Nový rok!!!

samuelko
1. jan 2010

prajeme vám krásny nový rok 2010 😉

nera
1. jan 2010

Všeeeeeeetko najlepšie do nového roka hlavne veeeľa zdravíčka, šťastíčka, lásky, pohody a radosti z deeetičiek 😵 😵 😵

eliska7
autor
2. jan 2010

pekný novy rok,hlavne zdravičko a usmiate detičky 🙂

hasleerka
2. jan 2010

Saške želám všetko naj naj naj k meninám 😵 😵 😵 ... dúfam, že už vám je lepšie

dadulka2000
2. jan 2010

Babenky, idem vam zazelat Happy New Year 2010, nech ste vsetky zdrave, stastne a spokojne po celucky rok. 🙂 🙂 🙂

samuelko
3. jan 2010

Ahojte

Tak ako choručkíí? Už vám je lepšie? 🙂

Ako ste silvestrovali?
unás trošku snežilo,aj sme boli vonku,ale hrozne fúka vietor,tak sme sa skoro vrátili 😒

hasleerka
3. jan 2010

no ja som dnes veru vonku ani nebola, doobeda som varila tak bol mm s deťmi a teraz som dožehlila a zase bol mm s nimi vonku ... také sú fajn vyvetrané

ikulka
3. jan 2010

ahojkajte babenky aj o dnás dodatočne všeeetko naj a krásny celý rok 2010
haslerka dakujeme už jej je lepšie i ked nieje ešte celkom fit dnes sme boli aj chvilu von nech si trochu aj snehu užije...
dadulka už sa ti to kráti ako sa cítiš? stále neviete čo to bude, potom daj vedieť....

hasleerka
3. jan 2010

babule fičíte aj na facebooku???

samuelko
4. jan 2010

ahojte 🙂

haslerka ja facebook nie,prečo sa pýtaš?

unás sneží 😉

ikulka
4. jan 2010

ahojte kočky joooj stále nám akosi blbne net vlastne celý počítač tak sa sem neviem akosi dostať.... ☹ kým sa mi to tu načíta prejde ma trpezlivosť....
haslerka ja som na FB..... 😉

hasleerka
4. jan 2010

no samko pretože som tam aj ja a chcela by som vás ako priateľov ... už mám danynku, zuzu13 aj

hasleerka
4. jan 2010

biccy ... to čo mi blbne tiež kôň 😠

samuelko
5. jan 2010

aj ja mám facebook,tak sa môžte hlásit 😝 😝 😝 😀

danona
5. jan 2010

ahojte, vsetkym zelam vsetko dobre do noveho roka! 🙂
tiez ficim na fb, v priateloch mam zatial meggi a tusim biccy.. 😉

biccy
5. jan 2010

Ahojte 🙂
Aj ja oneskorene vam vsetkym prajem stastlivy novy rok 😉 😉 😉

dannynka
5. jan 2010

ahojte tak si ta samko a danona idem skusit najst... 😉

nera
6. jan 2010

Aj ja som na FB, ale tak ako tu toho veľa nestíham....my teraz máme nejaké divné noci...dosť sa budia obidve ako pred splnom, ale ten už bol....

hasleerka
6. jan 2010

nera pozerám že Olivka mala krásny 1 rôčik, tak želáme všetko naj naj naj 😵 😵 😵

samuelko
7. jan 2010

dobré ránko..

Nera to už je rok? 😵 😵 aj od nás dodatočne všetko najlepšie malej olivke 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavne zdravie 🙂 ako rýchlo ide ten čas.

Dnes ideme k našim a vrátime sa zajtra 😉

nera
7. jan 2010

Ahojte,
haslerka, samuelko - ste zlaté, že ste si spomenuli...ďakujem za Olivinku 😵 😵 😵
no veru už je to rok..ani mne sa to nezdá, odkedy je Olivinka sa mi zdá, že ten čas ešte viac letí...

dannynka
7. jan 2010

nera aj od nas dodatocne vsetko naj Olivinke k rocku 😵 😵 😵

ani sa nenazdam a uz bude mat aj Dominko rocik,veru rychlo tenc as letí pri detoch... 😅

ikulka
7. jan 2010

ahojky
jooooj nery aj od nás olivke dodatočne všetučko naj ja som sa musela presvedčiť v tvojom pase som normálen neverila, že to už može byť rok........

hasleerka
7. jan 2010

nera ja som to náhodu objavila v pase, že mala 1 rok, lebo sem k vám veru tak dlho ešte nechodím ... až mi je lúto že som vás neobjavila ešte ked sa mala Miška narodiť ... tuším aj Dominko už bol na svete ked som sa pridala

nera
7. jan 2010

ahojte-...jeee dievčatá ste zlatučké...ďakujeme.....
danka - veru veď už aj Dominik bude mať čoskoro rok.....ani sa nezdá však? Ja sa stále krútim a krútim a nič nestíham....kdeže sú tie časy keď som čítala jednu knihu za druhou...teraz ani časopis nestíham po večeroch prelistovať...
ikulka- čo Ty si neverila, ani mne sa to nezdá ako rok....len občas si kuknem foto, že...aha tak vyzerala keď mala pol roka.... 😉
haslerka - ja zas teraz už nestíham sem písať....a to nechodím ani do práce a som na "dovolenke"
Ale tie deti rastú...aj pri Dianke uvažujem ako to len vyrástla .... 😵

samuelko
8. jan 2010

ahojte.
Tak sme sa vrátili domkov,bolo nám fajn vela sme sa sánkovali a pondelok nám už začne zas tvrdá šichta a školka po dvoch mesiacoch maródenia - hrozné 😒 unás prší 😠 všetok sneh zmizne 😠

Ešte máte stromček??? 😲

hasleerka
8. jan 2010

pekný večer ... juj aj tu sa rozpršalo ... ale poctivo sme sa ešte šantili na snehu ... zajtra už isto nebude
my máme ešte stromček, neviem ani kedy spracem, zajtra idem do práce poobede ... v nedelu na návštevu

no a v pondelok veru už vstávame skoro aj do školy aj škôlky ☹

dadulka2000
10. jan 2010

caute maminky
ako sa vam dari???
ja som stale "2 in 1", ale uz sa mi to krati,.... oficialne 2 dni do terminu,.... uvidime ako to vystartuje naozaj. 😉 , citim sa fajn,...ani naznak ze by to uz malo prist.
aj ja som na FB,..... kludne mi dajte do IP mena, najdem si vas. diky 🙂
krasnu nedelu prajem vsetkym 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre