Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
6. okt 2010

@ikulka všetko len to náááááááj Saške k 4-ročkom 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

ikulka
7. okt 2010

dakujeme dievčatá... 🙂 🙂
@dadulka2000 dadi no mám tam švagrinu, ale neviem či by mi doniesla....nemala som ešte čas to popozerať poriadne ale cez vkend bude určite tak kuknem

samuelko
7. okt 2010

Saške prajeme všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂 a posielame pusinku 🙂

hasleerka
7. okt 2010

@ikulka aj my Saške želáme všetko naj naj naj cmuk cmuk 😵 😵 😵

dadulka a ty už musíš nastupiť do práce???

mňa by tiež zaujímali tie info o tých foťákoch ... ale ja to chcem skôr pre staršiu dcéru...

dadulka2000
7. okt 2010

@hasleerka ahoj,... ano od januara musim. tu je platena MD len 9 mesiacov a do 1 roka drzia miesto v praci. ale pojdem len na part time - cize 3 dni, to bude take idealne. aj sa na to celkom tesim 🙂) (viem asi som divna) 😀

hasleerka
7. okt 2010

@dadulka2000 ale ved tri dni to sa celkom dá ...no a ked musíte, čo iné sa dá robiť ... a to sa tu sťažujeme akú máme malú materskú, ale spoň tri roky

ikulka
8. okt 2010

ahojky dievčatá dakujeme za gratulácie....teraz je na rade kto asi samko však? ten má 10-teho

hasleerka
8. okt 2010

aj moja Mišenka má v nedeľu, presne o 10,00h...

samuelko
8. okt 2010

ahojte, no Samík má 10. a haslerka Samko sa narodil tiež o desiatej , presnejšie 10,05 hod 😀 😀 😀 😀 to je sranda..

danona
8. okt 2010

ikulka-ano, je to na malo fotiek, da sa do toho dokupit karta ako do iného digitálu... 🙂 aspon ten nas tak funguje 😉
a saske vsetko najlepsie!
dadulka- 😀 ja ze skoda ze to u nas nie je 😀
a s tou robotou.. ja ta chapem 🙂 😉 😎 myslim, ze takto to budes mat ok..aj s detickami budes, aj sa trocha sama realizujes..a...niet nad vyrovnanu, spokojnu maminu 😉

hasleerka
9. okt 2010

@samuelko takže Mišenka je o 5 minút staršia 😀 😀 😀

hasleerka
9. okt 2010

@eliska7 ty si mala tuším meniny ... tak všetko naj naj naj....

ikulka
9. okt 2010

tak ak by som tu zajtra nebola oslávencom samkovi a miške prajem všetučko náááááááááj...
my máme zajtra teiž oslavu, saškine narodeniny spolu s karinkinými krstinami tak tu bude ludííííí....ale s ateším konečne nejaké vzrušo,.... 😀

zuzu13
9. okt 2010

@ikulka peknú oslavu prajeme 😀

ikulka
9. okt 2010

@zuzu13 zuzi dakujemeee

zuzu13
9. okt 2010

@ikulka 😀

nera
10. okt 2010

Dnešným oslávencom prajem všeeetučko najlepšie....hlavne zdravíčka, štastíčka, radosti, splnených snov a všetko NAJ.... 😵 😵 😵

zuzu13
10. okt 2010

Miške a Samkovi prajeme všetko naj...k narodeninám 🙂
🙂

dannynka
10. okt 2010

Aj od nas vsetko naj naj Miške a Samkovi 🙂

samuelko
10. okt 2010

Ďakujeme veľmi pekne 🙂 🙂 🙂 oslavy dopadli super aj včerajšia a dnešná.Torty zjedené 😝 😝 darčeky kopa... 😉 a zajtra zas do roboty 😠 😠 a do škôlky 🙂
Prajeme vám krásny týždeň 🙂

hasleerka
10. okt 2010

aj my dakujeme za želania a tiež Samkovi želáme všetko naj naj naj ...

biccy
10. okt 2010

Všetkým oslávencom,aj tým,čo už mali,aj tým čo ešte len budú mať prajeme so Zoinkou všetko len to NAJ,hlavne veľa zdravia,šťastia,lásky a veľa detských radostí 😉 😉 😉 .

dadulka2000
11. okt 2010

@hasleerka
@samuelko dodatocne vam moc moc gratulujeme. 🙂 prajeme vela zdravicka a lasky okolo seba. cmuk

kdo je dalsi na rade?? 😅

ja idem vecer do Londyna na muzikal Oliver Twist (mal by tam hrat aj Rowan Atkinson - Mr.Bean) , tak som zvedava ake to bude. 🙂 Idem sa zacat chystat,....lebo o 15.30 odchadzam

zuzu13
11. okt 2010

@dadulka2000 pekný zážitok..išla by som hned aj ja...niekam sa kulturne vyžit...a zrelaxovat...🙂

hasleerka
11. okt 2010

@dadulka2000 no prajem umelecký zážitok ...

ikulka
11. okt 2010

@dadulka2000 jeeej dadulka potom daj vedieť aké to bolo....
veru kto je další na rade v oslavách? booože ked si spomeniem kolko nás tu na začiatku bolo a ešte aj ked sme boli len tehulky.....teraz je na rade ellie s ninkou neviem ktorá skor a nakoniec mirkina malá nie? tá ej myslím posledná...

mirka
12. okt 2010

ahojte 🙂
ďalším oslávencom prajem všetko najlepšie 🙂 posielame pusku

Iku, máš pravdu, Lalka je posledná 🙂

musím vás počítať, od piatku sme boli mimo domu, z nedele na pondelok som bola s kamoškou a našimi krpcami na chate 🙂

ikulka
12. okt 2010

ozaj baby neviete o niekom alebo vy nepotrebujete, kalendáre, diare, vizitky, alebo pohladnice (také ako pozdravy do obálky), oznámenia, reklamné letáky... atd? myslím tak vo vačšom množstve alebo ak by ste vedeli onejakých firmách dajte pls vedieť.....chcela by som sa an niečo také zamera, len neviem či by boli odberatelia....mm má na to živnosť a chcela by som robiť s ním....

bettina
13. okt 2010

ahojte. všetkým naším 4 ročným kamošom a a kamoškám blahoželáme 😵 😵 😵

zuzu13
13. okt 2010

ahojte 🙂

http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?a...

dáte nám svoj hlas? teda skor palec 🙂)) posledná foto Lucka s kamarátkou ...

Ď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre