Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
7. aug 2009

ahojte 🙂
nera Olivinka je veru "kus" baby ale krasnuckej 😵 😵 😵

inak co sa tyka Gabiky tak ta mala naposledy rovný meter a 19,5kg 😀 😀 😀

dadulka2000
7. aug 2009

ahojte kocky,... pozeram a citam co u vas nove.
prave som sa natlacila fazulkoveho privarku a teraz ledva fucim 😅 . Elka mi uz vstane kazdu chvilku.
inak jej miery su: 101 cm vyska a 15kg vaha,.... dlha ako tyzden pred vyplatou (ale ma to mat po kom chuda 😉))
krasny vikend vsetkym prajem 🙂

samuelko
7. aug 2009

Jéééj ženy 😅 tak máte čo robiť,keď dvíhate svoje kočky... musíte mať riadne svaliská 😎

My sa ideme zajtra kúpať sem : http://www.vodnyrajvyhne.sk/
Boli ste tam už niekto??? 🙂

ikulka
7. aug 2009

aaahojte no som to tu poprečítala
detičky su krásne olivinka nemá chybu, ale dianka je aj tak jednotka tei jej oči nemaju chybu.....
no som sa smiala ked ste písali o jedení to ja radšej nekomentujem saška neje vobec nič, ale u nej je to normálne tak už mi to nevadí.....ale ste ma potešili s tou váhou má 12,8kg tak na to kolko málo zje to má až moc 🙂 a kolko meria neviem musím ju zajtra premerať i ked je to ťažké lebo ona nepostojí ani chvilku.....mali by sme spraviť tabulku výšky a váhy detičiek 😀

samuelko
7. aug 2009

ikulka dobrý nápad. 😉 😵

danona
8. aug 2009

ahojte
ninusa ma 13kg,vysku neviem, no a jedenie,to je dost horor..ranajky-nasilu jogurt alebo 3-4 kolieska rohlika /take chutovecky jej vyrabam/, obed polievka, z druheho len 2-4 lyzice... olovrant lúpačka-tak štvrtina, alebo banan,kolacik v cukrarni alebo croissant /ten zvykne zjest cely/..vecer chlebik alebo nieco z obeda,no aj s tym bojujeme.. 😒
vcera sme zurkovali, kamoskin mangelik oslavoval narodky,kamoska ma pozicovnu masiek,taak sme mali 1 kingkonga /2metroveho kamosa/ a my sme boli ako opicky prezlecene /sexy 😀 opicky/, taku scenku sme si vymysleli-koniec bol, ze prezlecenu kamosku-manzelku oslavenca /s ruzou v ustach/ king kong priniesol oslavencovi do naruce, ta mu takto zagratulovala k narodkam.. 😀 😀 😀 nas 6 bab robilo take "tancujuce křoví" 😀 😀 😀, pre oslavenca to bolo prekvapko.. 😀 😎 😎 😎

zuzu13
9. aug 2009

danona...to chce foto...noze hod nejake safari fotos... 😀
my sme dnes oslavovali...mangel ma narodky...takze bolo veselo...a uz sa taaaak tesim,ze si lahnem do postele...
takze dobru noc.... 😉

samuelko
10. aug 2009

No caftééé kočky.

No čítam,že máte supiš víkend za sebou 😀 😀 😀

Aj ja sa pochválim,my sme boli v sobotu v tých Vyhniach bolo tam velmi dobre,je to pekné miesto a v nedelu sme boli v Kováčovej,tak že sme sa vyčlapkali.Dnes idem k mamine,budeme zavárat uhorky 30kg 🙄 😅 už teraz sa teším 😀 ale uhorečky treba.

Zobudí sa červíček a padáme,tak prajem pekný dníček.

samuelko
10. aug 2009

dannynka,pekné fotky,Dominik je už velký fešák 😎

zuzu13
10. aug 2009

ahojte
samuelko, aj u nas sa ide zavarat...tento tyzden ma mangel za ulohu doobeda nakupit...potom pride z prace, ja idem zavarat a on sa ide starat o deti 😀

eliska7
autor
11. aug 2009

ahojte,jaj tu prši ,zase to pochmurna počasko 😠 ,inač sarka važi 14.2kg a asi 93 cm vyška,vy mate riadne vahy,dvihať teda mate čo.sara je taka besna ,všade vylieza,stale sa hadže do zadu doprazdna,kruti sa nanervy,dankovi robi stale zle alebo sa besnia-normalna hru nepoznaju 🙄 ,dufam že ked začne skola sa to unormalizuje 😖
ja som rezignovala tento rok v zavarani,ked tak nejake lečo na jesen,inač nič.danona super oslava 😉

zuzu13
11. aug 2009

hello...sme chori...takze mame po zavarani...aspon 2 dni...kym prejde to najhorsie... 😒 ale aj tak uhorky na trznici nemali...xixixi

nera
11. aug 2009

Ahojte dievčatá mám na Vás otázku, akú používate autosedačku pre Vaše dieťa, nám Dianka už vyrástla z tej do 18kg a chcem ju dať rovno Olivinke, lebo ona zas už vyrástla z vajíčka a tak by som chcela niečo kúpiť pre Dianku, zrejme to už bude kým nevyrastie....ale neviem čo...preto by som sa chcela inšpirovať...vopred vďaka

danona
11. aug 2009

ahojte
zuzu-ja som nefotila,fotila rodina oslavenca,neviem ci sa ku mne nejake fotky dostanu.. 😔
nera-neporadim-ninusa je skor stupel /13kg/ aj vyskovo je jej este autosedacka este dobra.. 😉

eliska7
autor
11. aug 2009

ahojte,my mame sedačku do 36kg,taka kombi potom bude ztoho len sedan,začali sme ju použivať pred mesiacom.
zajtra ide moj synator do hlohovca za kamaratkou-ocko mu dovolil na cely den,nevedela som čo im mam nato povedať,nejak priskoro,ved ma 14-14rokov 😅 proste ma postavili pred hotovu vec 😖 -zvlaštne riešiť pubertu a sarkine starosti 😀 .v sobotu ide do prahy za krstnymi na tyžden a bude po prazdninach
zuzu skore zdravičko,čo mate nejaku virozy,

dannynka
11. aug 2009

ahojte 🙂
samko dakujem 😉 🙂

nera-aj ja som podobny problem prednedavnom riesila ked bol este Domi v bruchu,Gabika mala sedacku od 0-18 kg ale kedze uz mala cez 19-nast museli sme kupit vecsiu,a tak sa mi podarilo vydrazit tu na MMA vahovu kategoriu od 15-36-kg a sme s nou spokojny aj Gabike sa v nej paci.Inak aj Dominikovy uz zachvilku bude vajko malinke tak pojde do tej po Gabike 😉 a Gabika uz ma novu 😉 fotto mam aj v albume tu je link-

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a este som zabudla,danona veru tie fotto to by som aj ja rada vidiet,a ako reagoval oslavenec na darcek? 😀

dannynka
11. aug 2009

a zuzu skore uzdravenie prajeme 😉

samuelko
12. aug 2009

Ahojte

Takže sme už doma,
zuzu z 30 kg uhoriek nám vyšlo 76 fliaš,včera sme zavárali od 10,30 do 15,00 zmákli sme to ako nič prišla ám pomáhať aj moja starka,takže bolo dobre. Ja som mala od pondelka vysoké horúčky aj 39stupnov a hrozne ma boleli klby išla som sa zbláznit a popri zaváraní,no bolo super fakt 😅 ale dnes ma to už prešlo.

Nera ani ja ti neporadím so sedačkou,nemám v nich prehlad a Samko ešte tiež do 18 kg.

Zuzu ako sa máte? skoré uzdravenie,Ja už len lečo budem zavárat a broskyne

dadulka2000
12. aug 2009

ahojte,
samko ty sa nezdas,.... tolko zavarania ako pre 6clennu domacnost,..to aj vsetko pojete 🙂 ?

no pozeram ze mam najvacsiu "tuci-bombu", vcera som ju dala na vahu a veru ze 16kg,.... no zbohom

ozaj a take "podritniky" sa nemozu na sr pouzivat? tu ak ma dieta 15 kg, tak moze ist na taky sedak iba a normalnym pasom zapnut. ale my mame este sadacku,.... zatial sa do nej vopcha a nemusime ju nikomu posuvat dalej 😀

samuelko
12. aug 2009

dadulka ja aj Samko uhorky zbožnujeme,aj k polievke by som asi uhorky jedla,manžel je skor kompotový.

samuelko
13. aug 2009

caftéééé, dobré ránko..

čo idete robit,ja idem rýchlo navariť a so švagrinou sme sa dohodli,že sa pojdeme bicyklovyt s deťmi. 😉 Tak prajem pekný deň.

zuzu13
13. aug 2009

dobre ranko...
samuelko, my ideme byt doma...Lucka je uz OK...ale nejdem s nou do takehoto pocasia...u nas je strasne zamracene...a dost chladno....takze my mame stale kludovy rezim... 😀

samuelko
13. aug 2009

zuzu ozaj dodatočne všetko najlepšie k meninkám 😵 😵

zuzu13
13. aug 2009

samuelko...dakujem....
u nas uz prsi... 😅 ...tak som normalne aj rada...aspon to Lucku netaha von... 😀
co dobreho varite??? ja som prave dala varit zel. pol. a idem spravit perkelt s kolienkami... 🙂

samuelko
13. aug 2009

unás ešte neprší, a varím tiež zeleninovú polievku a akuracie prsia,paradajková omáčka a kaša. To si rozkázala mladý pán. 🙂 Ale je chladno aj unás,otvorila som balkon a len tak ťahá dnu. 😅

zuzu13
13. aug 2009

samko, pekne foto si hodila...
u nas tiez varim perkelt na zelanie mladeho pana... 😀 mame den splnenych priani 😀 😀 😀 😀

samuelko
13. aug 2009

zuzu vdaka,len,aby to aj zjedli 😀 😀

zuzu13
13. aug 2009

samuelko, tak u nas je uz aj po obede...deti uz polovicu spraskali... 😀 😀 😀

samuelko
13. aug 2009

zuzička už aj tu je po obede 🙂

mirka
13. aug 2009

ahojky

chorôbkam skoré uzdravenie

ja som včera laure ostrihala brčky 😅 no bola v nich krásna, ale vlásky má úplne odveci, už to ani pekné nebolo, také chuchvalce

aj laura má do 18 kg autosedačku, tiež je v nej ešte v pohode, Neri, takže by som ti odporučila Dianke už tú od 15-36kg, s odnímateľným sedákom, v aute u svokrovcov deti majú túto a je fajn, už dlho ju majú a je im dobrá

danona, nepíšeš o našej Laure s tým jedením? 😀

idem ju budiť 🙂 a pôjdeme trochu von, dnes sme ešte neboli, pršalo, mali sme návštevu, kamošku z piesku 🙂 no ale bola hádka o všetko 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre