Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
30. sep 2009

ahojky zdravím vás dievčatá takto doobeda dnes som doma so saškou a az mi je to divné som si už celkom zvykla an tu robotu normálen sa doma neviem akosi zmobilizovať.....

samuelko
30. sep 2009

Ahoj kočky..

My chodíme do školky,nejak rýchlo beží ten týždeň, tie dni, ved zajtra je už štvrtok 😒 zajtra mám rodičko u mna v robote. 😒

ikulka prajeme skoré uzdravenie,a Saške posielame pusinku. 🙂

dannynka
30. sep 2009

ahojte 🙂

tak hlasim ze od pondelka mame doma aj my skolkarku,uvidime ako to Gabika zvladne... 😅 ,ozaj v sobotu mame 3-rocky boze ako ten cas letíí ved este len tot sa narodila 🤐
Inak mame za sebou perne dni......este teraz som roztrasena co sa mi v pondelok stalo,Dominik mi tak nestastne spadol na hlavicku ze sme m,useli na pohotovost a tam mu zistili ze ma prasklinku malu na lebecnej kosti tak nas museli hospitalizovat,a aj hrcu poriadnu,nastastie neurologicke vysetrenie dopadlo ok...a dnes nas pustili aj ked moc este nechceli.....Prvu noc lezal na jiske a ja som ho mohla chodit len kojit...hrooza neprajem to nikomu zazit... 🤐 🤐 🤐 Snad uz bude len lepsie 😨

zuzu13
30. sep 2009

ahojte
dannynka...boze...zlatko..prajem, nech je vsetko OK...pofukaj malemu hlavicku... 🙂 a Gabike prajem uspesny pobyt v skolke...
my uz neplaceme...xixixi...zatial...neviem ako zajtra, kedze mam volno a idem s nou ja...a to je kriticke...xixixi...tak verim, ze bud vsetko OK...
inak dnes mi volal mm o 18,45, ze Lucka sa o 18,30 obliekla do pyzama, umyla si zuby a isla spat...xixixi...takze dieta zo skolky total znicene... 🙂
idem si dat nohy na stol a vegetit...tak pekny vecer... 😉

mirka
1. okt 2009

ahojte, danny, bože, dúfam, že sa také nehody už nebudú stávať, ti verím, ako si sa musela cítiť, aj mne raz laura spadla na hlavu, vypadla z postieľky, tie nervy na pohotovosti, ael našťastie to nič nebolo, ale už bola väčšia mala čerstvý rôčik

my sa už učíme, v škole zatiaľ fajn 😀 , štvrtky a piatky mám voľné, tak fajne, keď nám rozprávali o štátniciach, o tom ako t oprebieha, normálne mi bolo zle od žalúdka, to bude hrúza 😅

danny, tak vy oslavujete prví? my až poslední 😝

samuelko
1. okt 2009

danny, chudatko moje... posielame cmuk na bibiku.A Gabike nech sa páči v školke 😎

čakám moju maminu ,aby sme mohli íst pre Samka do školky, lebo ja mám rodičko u seba v školke 😖 sa mi vobec nechce 😝 a mm je dlho v práci...

No ale sa riadne ochladilo,už obliekate pančušky??? ja som ešte nedala 😕

mirka
1. okt 2009

samko ahoj, ja už malej obliekam, asi tak 2 týždne, najprv som dávala len ráno, ale teraz už je to na celý deň, u nás je už dosť chladno

danny, aj ja prajem gabike, aby sa jej v škôlke páčilo 🙂

zuzi, Lucka aká zlatá 😵 toto sa u nás asi nikdy nestane, že sa laura bude pýtať spať 😅

ikulka
2. okt 2009

ahojkajte dievčatá ja práve spomínam na 3 roky dozadu je 2-hý oktober, ako sme netrpezlivo čakali na naše babuliatka a ja s meggi sme prešli zo septembroviek a ešte teraz mám v mysli čo sme tu písali ako už zajtra bude mať meggi potom a ja som jej tááááák stráááášne závidela že už to má za sebou.....ani sa mi nezdá že su to tri roky ved mi to pripadá ako teraz
tak ak by som dievčatá zabudla tak detičkám prajem k zajtrajším narodeninkám všeeeeeeeeeetko naj hlavne zdravíčko šťastíčko nech nám rastu do krásy a robia len samu radosť..... 🙂 cmuk cmuk cmuk.......

dannynka
3. okt 2009

ahojte 🙂
tak oslavu mame za sebou... 🙂 😉

aj od nas vsetko naj naj aj eliskinej Sarinke a aj megginej Karolinke ale s ou sme si uz pisli cez skype... 😉

zuzu13
4. okt 2009

ahojte
oslavencom 3-rocnym vsetko najlepsie...cmuk 🙂

biccy
4. okt 2009

Ahojte 🙂
Aj my prajeme narodeninovym detickam vsetko len to najlepsie-tym,co uz mali aj tym,co este len budu mat (lebo neviem,kedy sa tu najblizsie objavim) 🙂 .
My mame dnes narodky (presne o 23:45),ale oslavu sme uz mali.Ked stihnem este dnes,tak nahodim fotky. 😉 😉
Prajem vam krasnu nedelu. 😉 😉 😉

zuzu13
4. okt 2009

biccy...vsetko naj...Zoinke 😀

hasleerka
4. okt 2009

ahojte kočky dáko nestíham ... oslávencom Zoinke, Gabike želáme všetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂 , ... dúfam, že sme na nikoho nezabudli

samuelko
4. okt 2009

Ahojtéééééééééééééééééééé

oslávencom k 3.rôčku prajeme všetko najlepšie,hlavne zdravíííííííííííííííííííííčko,lásku a pohodičku a nech sa im páči v školke 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ja tiež nejak nestíham,včera sme ešte domalovali poslednú izbu a smalovaním končím na pár rokov 😨

My budeme budúci týžden oslavovať v sobotu 😉

danona
4. okt 2009

ahojte, detickam k narodeninam posielame veeeelku pusu a zelame vsetko najlepsie!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😎
...boze, ako ten cas leti...

ikulka
4. okt 2009

ahojkajte tak aj od nás ešte raz všeeeetučko dobréééé, teraz sme asi na rade my však? zajtra nemá asi nik narodky.....my máme potom utorok
no tak dnes sme boli so saškou na pohotovosti má atb tak zas do školky nejde ☹ má akusi infekciu v puse aj hrdlo zapálené tak jej dala ale priedušky má čisté tak na to asi sirup pomohol lebo ich mala trochu chytené minulý týžden.....
idem ja do sprchy a si lahnuť zajtra zas ráno skoro vstávať a tieto 2 noci som nič nespala čo saška celé plakala a sa premrvila....tak dobru noc

dannynka
4. okt 2009

ahojte,aj od nas Zoinke vsetko naj k 3-rockom..... 😉 😵

my smse mali dnes oslavu u nasich to bolo radostiii 😵 pridala som aj fotto na facebook,tak baby ktore ste tam registrovane pisnite ip dam meno.... 😉

dannynka
4. okt 2009

ikulka-Saske prajeme skore uzdravenie

danona
5. okt 2009

ikulka-rychle uzdravenie zelame..
tak aj ninus je uz skolkarka 😅 ... isla s usmevom, chytila ucitelku za ruku a vkuse jej rozpravala... 😅 zato ja... za dverami 😢 , uz som bola 2x na wc-ku co mam zaludok stiahnuty... 😒 pripadam si ako nejaka macocha.. ☹ idem pre nu o 15h, dufam, ze ked ju uvidim usmiatu, bude aj mne lepsie...

eliska7
autor
5. okt 2009

ahojte,no prečitala som vas ,danona už tam nemaš fotky novych vlasov?nestihla som zrejme kukenzi.nemam čas ani prispievať,ale aspon dnes popišem,idem do poobednej,takže poporiadku:oslava:konala sa skor,lebo krstny si zmysleli že v čechach je šs,takže všetko narychlo,došli aj babkine tri sestri,ked jednu znich sara zbadala bolo po oslave začala jačať ako šialena-totiž vyzera ako z nekonečneho pribehu ta starena čo ošetrovala falka,len nema špicate uši 😀 takže sa jej ani nedivim,večer preniesli tortu domov a fotka bola narychlo.
konečne si zvykla na skolku a dostali sme kiahne 😠 ako prvy zo školky,vyrazky ma všade aj v suske,na jazyku,v zadku-horor,cele dni reve aj noci lebo juto svrbi,nanervy.žijeme jak v kocurkove,dvakrat v týždni stahujem deti k našim,s mužom sa vidim občas,tento tyžden je doma mama so sarkou a na buduci idem ja na očr,takže tak.
prajem oslavencom hodne zdravia a skolkarskym peknych dni bez plaču

samuelko
5. okt 2009

Ahojte

Danona nezabudni popísať ako bolo Ninke v školke,ked si prišla pre nu 😉

No eliska ty ked popíšeš,tak to stojí zato 😀 kiahne 😲 tak máte o zábavu postarané 😒 , ale ber to z druhej strany,bude potom 🙂

Ako som už písala,my máme oslavu v sobotu ,presne vden jeho narodenín 😎 😎 😎 😎 aj zo školy odídem skor 😝 A s darčekmi ste sa nepochválili,čo dostali baby 😵 😵 😵 😵 😵 😵

danona
5. okt 2009

ahojte
eliska-no, uz som fotky vymazala.. 😅 kiahne?? no, mate co robit teda, no ako pise samuelko, budete to mat za sebou... 😝
samuelko- ninus v skolke supeer, ked som prisla, pekne sa hrala na dvore, cela vysmiata...teda so mnou sa to nedalo porovnat 😅 mala vraj zaplakala ked mali ist spat /doma nespavala/, niekolkokrat im utiekla z postele, no dohovorili jej a lezala... 🙂 teraz zaspala o 21.30, co je u nas uspech.. 🙂

nera
5. okt 2009

Ahojte, ja len na skok....nestíhačka....
všeeetko najlepšie k narodeninám....hlavne zdravííííčko a radosti 😵 😵 😵 😵
My budeme oslavvať na oslavách, keďže má jeden deň s babkou a ona ma predsa len okrúhlejšie narodeninny 😉 (bude mať 70.rôčkov)jednu tortu jej už babka teraz doniesla, keď prišla s bratom, ktorý bol behať na MMM...joooj to bolo radosti 😵 🙂
Ale čo jej kúpime nemám ani tušáka, hračiek má už toľko,že nemáme kade chodiť...vlbec neviem....

samuelko
6. okt 2009

Ahojte dievčatá...

danona tak super,že sa jej páčilo v školke. a ty už pracuješ?

Dnes bol Samko neskutočne špinavý zo školky,kolená od trávy,na tričku jedálniček.... 😀 bol podarený 😀
Zajtra je už streda,neskutočne rýchlo bežia dni 😉

mirka
6. okt 2009

ahojte kočky

oslávencom prajem všetko všetučko najlepšie!!!!

danona, super, že je Ninka v škôlke, bude mať režim a vám to len dobre padne, aj u nás by sa to zišlo, síce zaspí už o 21, ale mohla by aj skôr, lenže to bez šance, lebo na obed zaspáva neskoro, až okolo pol druhej

samuelko
6. okt 2009

No ja som sa tiež velmi bála Samkovho spania v školke 😨 sem-tam mi ráno povie,že tam nechce spat,ale mu pripomeniem,že tam nemusí spat,ale len oddychovať a už je ticho a učitelka mi vždy hovorí,že je prvý ktorý zaspí. My skoro vstávame, už o pol šiestej,tak je unavený,doobedu sa vybehá a naobeduje,potom zaspí. No a ja pre neho chodím na pešo,prídeme domov pohráme sa hodinku a ešte ideme von do tej 18,00 na prechádzku a doma nám zaspí do (max) 20,15hod. Takže ja som vééélice spokojná,len nech nám to takto ostane. 😀 😀 😀

danona
6. okt 2009

ahojte
ikulka-saske zelame k dnesnym narodeninam vsetko NAJ!!
samuelko- do prace idem od 15.10., takze mam trocha "voľno"... 😉

zuzu13
6. okt 2009

ahojte
ikulka, Sasenke vsetko naj k narodeninam...
vidim, ze rozoberate spanie...Lucka vstava o 6,30...v skolke je uz o 7-mej...{aby nezmeskala 😀 }....cez obed spinka v pohode a vecer o 18,30 odchadza haji....tak som spokojna aj ja 😀
danona, super, za je mala v skolke v pohode 😉

samuelko
6. okt 2009

Saške prajeme všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hasleerka
6. okt 2009

ahojte ja som dnes konečne našla čas a sadla sem ... Saške tiež želáme všetko naj naj naj, to čo želajú ostatné 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre