Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

bellasandra
10. aug 2008

Ahojte, sto rokov som tu nebola 🙂) čitala som a čítala, ale aj tak sa to nedá vsetko 😝

Popozerala som albumy, detúrence sú kráśne velké , super.

Naša Emuša, ta este bez plienky byt nechce, síce cez den ide na nočník ,ale akonáhle sa niečím baví tak sa pozabudne a je to...takze plienky este mame. Vázi okolo 14kg..a konečne sa jej rozbiehaju zuby, ma uz 12 !! 😀 😀 hurááá.

Ja som teraz dostala ponuku ist robit do banky, tak silno rozmýšlam, ale svokra ma hned zrušila, ze čo chcem pri malej cestovat atd, takze mi dala uzasne najavo čo si o mne myslí ako o matke 😀 🙄 😝 😔 😅 --zmiesané pocity.
No a tak všelijak sme..Emusa ma zase nejaké obdobíčko, lebo skúsa moju trpezlivost...čim dalej tým viac, minule sa zakusla do zeleznej uchytky na hojdačke. mamičky na mna pozerali, a ja osm sa len smiala...vsak čo uz 😕

No zelám vám peknu nedelu...ahojte, mozno zas zavítam, ked budem mat čas 😎

dannynka
10. aug 2008

a este som zabudla-zuzanko Veronike prajeme aby to mala cim skvor za sebou 😉

dannynka
10. aug 2008

ahoj bella zo svokry si nic nerob..kasli na nu...mysli hlavne na VAs 😉 neboj to ze budes robit v banke ti urcite naubera s toho ze aka si matka 😉

bellasandra
10. aug 2008

Danny- jej sa nepáči ani to ze teraz robím...ani mne, ale peniaze potrebujem..ja by som tiez radsej bola doma s malou ...no čo uz ..neriesim 😀

dannynka
10. aug 2008

bella-jeeeej nova fotecka v pase 😵 😵 😵

no svokri su uz raz take 😠 ,staraju sa do coho nemusia..... 😒
Ta moja vcera povedala,ked jej mm hovoril ze od januara maju dat prispevok pri narodeni aj druheho dietata"hadam neplanujete teraz druhe!".......no zatial neplanujeme ale co ju je do toho????
viem mlada rodinka potrebuje vela koruniek,my sme na tom podobne po havarke ktoru som mala sme vyždímany ale hlavne ze sa nam nic nestalo a auto je uz oki...ale stale ma to moc mrzi 😝

bellasandra
10. aug 2008

Dany, presne tak, peniaze sú dolezité..ale zdravie..to je prvoradé, akurat som včera nad tým rozmyslala, my máme s muzom teraz furt nejaké problémy....a včera som sa rozpravala so susekou maju o 4 mes. starsieho vnuka od mojej malej a on sa narodil chudatko s chorým srdiečkom, pluckami, zalúdkom , razstep, silné dioptrie.....atd..davali mu max rok zivota, uz začal aj chodit, ale zas prestal, svaly mu nevladzu a teraz mu zistiili ku vsetkému aj epilepsiu 😔 😔 😔 .....vtedy sa človek tak zamyslí.....

Ze som rada, ze som na tom ako som....aj muzovi som hovorila, ze stale riesime niečo čo nie je ani podstatné 😖

No a druhé dieta ? ...ja by som chcela...ale myslím ,ze by som bola jediná ktorá by sa tomu tesila 😅 😀 😝

Svagrina -ma 18 rokov a teraz zistila ze je v 5 týzdni tehotná....

No nová fotka trosku zmena...albumy som uz nedala...tak aspon toto 🙂

dannynka
10. aug 2008

bella-tak to je smutne....chudatko chlapec.. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ,veru ked clovek pocuje taketo nieco...hned zacne rozmyslat inak,mozme byt radi ze mame zdrave deti..to je asi jedno s najdolezitejsich veci 🙂 😉
a s tym druhym dieatom sme na tom podobne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😀

a 18-nastrocna svagrina?hmm...tak to je zaujimave... 😅 asi neplanovane ze?

bellasandra
10. aug 2008

Danny-- no veru neplánované 😖 😎 ale zevraj v pohode ze sa vychová, tak sa teda svokra vyjadrila 😀

Vidím ze baby, asi celý den vonku s rodinkami....ved je fajnové počasie..ja som doma...som bola za muzom, ale isiela na zapas...tak az zajtra sa zas uvidíme 🙄

samuelko
10. aug 2008

dobrý večer..
Bella ahojky-vitaj... Zo svokry si nič nerob 😲 ak má byť kde malá,tak robotičku ber!!! 😎

Samko už búvka a my máme veget 😀 😀

dannynka
10. aug 2008

ahojte 🙂

no veru uz aj GAbika buva..ja som prisla nakuknut,hodim sprchu a idem haji..veru dnes mam toho dost.... 😉

zuzu13
10. aug 2008

ahojte, hlásim sa po dlhej dobe...ako sa tu máte?nejdem ani čítať, lebo idem haji...takže dúfam, že si nájdem ešte čas aby som sa dozvedela čo máte nové.. 😉

dannynka
10. aug 2008

jeeeej zuzu ahojky ako sa VAm dari?

zuzu13
10. aug 2008

ahoj dannz...no už celkom dobre a vám?

dannynka
10. aug 2008

no aj nam v pohode..... 😉

dlho si sa tu neukazala,kdeze si sa tulala?

zuzu13
10. aug 2008

nemáme doma funkčný pc...syna som mala v nemocnici a kamoška mu požičala norebook, takže nám ešte ostal na chviľku.,.inak som doma...s detmi,,,

dannynka
10. aug 2008

zuzu cooo?v nemocnici?a coze sa mu stalo? 😕

dannynka
10. aug 2008

dufam ze uz je vsetko oki....

zuzu13
10. aug 2008

ochrnula mu pravá strana tváre... 😔 ☹ 😢 ale už je celkom dobre...zajtra ideme na ct, a potom ešte rehabilitácie...

dannynka
10. aug 2008

😲 😲 😲 😲 😲 a to sa mu ako stalo.....drzime palce aby bolo vsetko oki...... 😅

ikulka
10. aug 2008

ahojkajte....
už sme doma sme boli od piatku u našich
zuzi som čítala na regionoch...prajem mu skoré uzdravenie....a viete už niečo bližšie? kedy sa mu to stalo a ako?

zuzu13
10. aug 2008

len tak... 😒

ikulka
10. aug 2008

tak má super prázdniny

dannynka
10. aug 2008

co len tak samo od seba?boze,drzime palceky aby bol cim skvor oki 😉

veru to ma teda prazdniny ☹ 😅 😝

zuzu13
10. aug 2008

idem haji...zajtra nás čaká dlhýdeň...tak pááááááááá

dannynka
10. aug 2008

zuzu budeme drzat palceky a mysliet na vas...a bruu nocku...veru aj ja sa uz pomaly zberam do vane 😉 😔

ikulka
10. aug 2008

no bella veru svokru nerieš to ti nestojí za námahu....viem o čom hovorím ja som moju už tiež prestala a žijem si úplne v pohode..... 😉 ty si matka a ty najlepšie vieš čoj e dobré....a presne ako písala samuelko ked máš drobca kde nechať....zariad sa podla svojich predstáv....a svokre odkáž že teda robiť nebudeš budeš doma na materskej a vždy ráno o 5,00 k nej zavítaš nech vás ona živí... a budeš potom možno vzorná matka

samuelko
10. aug 2008

juj zuzu to mi e straše lúto,prajeme skoré uzdravenie. ☹

dannynka
11. aug 2008

dobre ranko setkym.. 🙂

a Zuzkam vsetko naj naj naj k dnesnim meninkam....vela zdravicka stasticka od nas prajeme 🙂 🙂 😉

mirka
11. aug 2008

ahojky kočky

Zuzkám všetko najlepšie 😉

my sme boli včera na guláši, bolo fajne 🙂 varím karfiol, bude vyprážaný, tak vás potom počítam 🙂

zuzu13
11. aug 2008

ahojte
ďakujem za blahoželanie, boli sme so synom na ct, zajtra budú výsledky, takže dúfam, že to bude ok...
idem s ním ešte k našej dr. predpísať ďalšie lieky...potom kuknem...zatiaľ pá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre