Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
12. máj 2008

čafte lááásky, tak som tu...idem makať, roboty mám dosť, takže, sa budem snažiť prečítať čo ste nakvákali a potom sa pridám...ale najskôr práca...takže pá
PS: dovolenka bola supeeeeer 😎

dannynka
12. máj 2008

zuzu vitaj tesime sa na fotto a zazitky s dovolenky 😉

zuzu13
12. máj 2008

danny s tými fotkami to bude na dlhšie....doma je PC stále OFF takže sa na net dostanem len v práci...no a to by bolo trúfalé...upravovať a odosielať fotky 😀

nera
12. máj 2008

Ahojte, nejak to tu nestíham...
ozaj eliška ja som Ti ešte neposlala asi celý ten svetrík, nepamätám ešte rukávy treba dopísať však...v mailoch mám také resty, že to nie je možné
biccy - toho chlapca osobne nepoznáme, ale manžel pozná(robia spolu) jeho ocka(sú aj nejaká rodina)
zuzu - porozprávaj ako bolo na dovolenke 😵 trošku nás navnaď 😉
dnes u nás bolo koooonečne aj pekne, aj ke´d spočiatku sprchlo až potom sa pekne rozsvietilo slniečko a oteplilo 😵

ikulka
12. máj 2008

ahojky, tak m y konečne spíme...malej to strvalo... vobec nechcela spať a robila mi naprotiveň, potvorka malá... 😠 ale ziatila, že u mňa nepochodí, tak o trištvrte konečne zaspala.... 😝
aj u nás bolo dnes krásne, tiež trošku dážď postrašil, ale to len pár kvapiek...

dannynka
13. máj 2008

kde ste vsetky hmm 😲 😲 😲

GAbika mi asi pred 30-min zaspala tak tu snorim 🙂

ikulka
13. máj 2008

ahojky, no saška zaspala asi pred hodinkou, ale som umývala okná, tak až teraz som prišla mrk...

danona
13. máj 2008

ahojte,
my sme boli vonku, je 😎 😎 😎 , kedže je u nás dvor rozkopaný, tak sme boli u svagrinej.. trocha sa opalovat.. 😀 😎

nera
13. máj 2008

Ahojte, tak to sa máte....u nás prší.... 😠 ale do obeda sme stihli prejsť po meste tak apsoň nejaká zmena bola pre maličkú 😉

dannynka
13. máj 2008

babule kde ste? nejak to tu poslednou dobou viazne ale to asi kvoli tomu krasnemu pocku co je vonku 😅 😅 😉 🙂

dannynka
14. máj 2008

pekny slnecni dnik prajem 🙂

danona
14. máj 2008

ahojte
danny-no, u nas je zase 😎 😎 😎 . Boli sme plavat, dnes sme koncili uz druhy kurz plavania 🙂 , este chcem chodit dalej... v piatok zaciname dalsi kurz.. 😎 aspon sa aj ja rozhybem.. 😀

ikulka
14. máj 2008

ahojkajte, tak my už spíme... 🙂 sme dnes boli u našich, lebo muž má nejakú akciu z roboty, tak ani doma ešte nieje, tak sme sa šli do mesta potúlať....
objavili sme super reštiku s hojdačkami, pieskoviskom, šmýkačkou...tak sme sa tam trošku vyhrali...

eliska7
autor
14. máj 2008

ahojky,prepačte nemam čas pisať,len prčitam a padam,bože vyčerpavajuci den,od rana sme sa nezastavili,rano po obchodoch(5)potom maserke-pomylila som dni,tak len sarku spravila,potom pre planty,zasadila som 220 ks 😀 ,potom domov,večera,kupel,masaž,balenie masa do mrazaka,riady,uspavačka,a umyvala som okna ,vešala zaclony,dohačkovavala čelenku a možem isť spať 😅 pekny den za nami-doobeda bola chvalabohu len rano 3krat a potom až na obed na dide,no poobede,hadam pokaždej plante 😀 .Noc prišerna ,dnes teda riadne plakala vnoci,takže som mala ešte aj migrenu cely den ]-bola som u kožnej musia my vybrať tri znamienka,ale musim odstaviť,na nohe sa jej to vobec nepačilo 😅 zmenili tvar aj farbu,čo mam take vypukle-vraj tie su neni nebezpečne,lebo maju pekny tvar a farbu-mam sledovať.neviem čo bude do jesene,len spolieham ked vylezu posledne stoličky že bude už fain a nebude taka didinkova 😉 to je take ale podarene-maminka didinky proso 🙂 dnes my až mlieko kvapkalo na nohy,čo tolko taha,normalne by som odkojla dve deti 😀 a zdravim vas všetky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :-

dannynka
15. máj 2008

bre ranko vsetkym 🙂 😉
eliska tak drzim palceky aby sa Sarka pekne odnaucila od maminho mliecka 😉

dannynka
15. máj 2008

babulky kde vsetky ste 😲 😲 😲

samuelko
15. máj 2008

Ahojte kočky moje.
Ozývam sa zas z práce,keďže net nemáme eliska nedalo sa ani kód prehodiť,ale máme chybu u toho chlapíka od koho máme internet,len on je v Rakúsku a nevieme kedy príde domov,totiž on musí nahodiť tie naše kody do svojho PC,nejak tak.Ale už z toho aj tak nič nebude,len v novom bytíku,tam budeme mať určite hneď.
No stahovanie sa blíži,akurát včera premeriavali okná....Tak sa veľmi tešíme.
samko náš je už zdravučký,ale dlho mal soplíky.Teraz mňa bolí hrdlo a teplotujem,ale sople nemám 😅 našťastie.
Aj unás je krásne počasíčko 😎 😎 😎 😎

zuzu užila si si dovču??? určite bolo super 😎

bettina
15. máj 2008

pozdravujem mamičky 🙂
samuelko tebe sa blíži sťahovanie a mne štátnice 😀
aj betti je chorá.teplotkuje ☹ 😔

dannynka
15. máj 2008

ahojte... 🙂
akurat som ulozila Gabiku,veru normalne pri nej nestiham...a vecer padam unavou.
Inak dnes vonku som stretla meggi s Karolinkou,veru uz jej aj brusko podrastlo sa jej to pomalicky blizi.A aj s Karolinky je uz velka slecna 😉
Samko-tak prajeme aby ste uz cim skvor byvali v novom,a tebe prajem skore uzdravenie... 😉
bettina-aj malej bettinke prajeme skore uzdravenie 😉

danona
16. máj 2008

ahojte
bettina-drzkaj sa 😉
samuelko-ti bude doobre v novom... 🙂
babulky, mam otazocku.. mali vase deticky nejake reakcie na Prevenar?? - dnes sme mali ist plavat, miesto toho som nabehla ku koznej 😖 -nina sa cela vyhadzala takymi malilinkymi vyrazockami - najskor brusko, uz to ma aj na chrbatiku, trosinka na nohach a rukach.. sme uz 9 dni po ckovani, dr tvrdi ze to moze byt reakcia na to... 😕 prave som docitala ten pribal. letacik kPrevenaru, ozaj je tam medzi neziad.reakciami ze vyrazka/kopřivka... ale 9 dni po? 😅

eliska7
autor
16. máj 2008

ahojky,no divne danona,daj vedieť čo kožna nato 😕 my sme mali len zapalenu nožku a moooc mrzuta bola.no v nedelu už mame to prijimanie,chvalabohu to bude ya nami,lebo danko ma toho teray vela,ešte aj pripravz na okresne kolo yo zdravot.kružku,od pondelka idu s mužom na tzžden na rzbz tak si tam odýchne,a aj ja len mala a nikto,dufam že vyjde počasko a budem tradovať tade kade,samo ak herečka nebude revať 😀 inač je tak šokovna už vie tri pesničky zaspievať,taka je podarena

danona
16. máj 2008

eliska - co je to rzbz?? 😉 no ,mate toho dost... 🙂
za ninu mam v pondelok volat dr ci sa to zlepsilo, mozno nas potom aj k alergologicke posle, sama este nevedela.. 🙄inak sa vytesujem, vcera sme kupili malej konecne taky plastovy domcek - na dvor - je v najnovsom Metro katalogu odfoteny - Macko Pu domcek s hojdackou a smykalkou, zatial je to v garazi zlozene, dnes to ideme skladat 😀 , no neviem kde to dame, lebo este prerabame, tak je vonku dost vsetko rozhadzane.. 🙄 aj pieskovisko som objednala - zatvaracie drevene - cwez mmb, dnes by malo prist.. 🙂
a rozpravanie? - vcera ninusa na jedneho pana ze "ujo nema hasy" - t.j. ujo nemá vlasy 😀 a zopakovala to doost nahlas 2x za sebou, no som sa hanbilaaaaaaa 😀 😝

zuzu13
16. máj 2008

ahojte
spravila som si menšiu pauzičku, tak som sa na vás prišla kuknúť...
samuelko, vy sa sťahujete???no super... 🙂
bettina ...štátnice...3 deti...uff...šikulka, dúfam, že je malej už lepšie 😉
danona, dúfam, že to malej zmizne a nebude to nič vážnejšie 😉
rozprávanie? no niekedy by som bola rada v tichučku...malej sa pusa nezavre, keď nespieva, tak sa vypytuje čo to je?...alebo chodí za mnou že sa chce bicyklovať, čítať...najnovšie ju bavia omaľovanky...takže si nerušene užijem aspoň pol hod. kľudu...začali sme sa učiť angl. j. tak je zlatá, keď sa von zdraví "helo"...dnes si ráno brala knižku aj na WC... 😀 😀 😀

ikulka
16. máj 2008

ahojky... tak my spinkáme a ja relaxujem pri pc 😀

ikulka
16. máj 2008

jaj sami to namiesto enteru odoslalo....
chorobám prajem skoré uzdravenie,
betti si veru šikovná, ja si neveim predstaviť študovať pri jednom dieťati, nito pri 3 😕
no čo sa týka rozprávania, saška nerozpráva, hovorí len prve 2 písmená zo slov, aj to len z niektorých... ☹
ale lucka je ozaj šikovnica môžem potvrdiť, úžasne rozpráva, boli sme z nej aj s mojim manželom úplne hotoví....

zuzu13
16. máj 2008

ikulka, aj my sme hotoví 😀 😀 😀 hlavne, keď povie niečo čo nemusí 😀 😀 😀

ikulka
16. máj 2008

😕

dannynka
16. máj 2008

ahojky tak aj my uz spinkame... 🙂
a ja pojdem asi tiez lebo dnes som K.O 😅 😔

eliska7
autor
16. máj 2008

danona to rzbz-su ryby 😀 ked pišem na notebuku vadi mi ta zamena pismen 😠 jaj seklo ma v krku,neviem otočiť hlavou,šlakma trafi 😠 to bude skvely vikend 😅 sarka už ma od včera novu postel-sedačku,rozklada sa to tak na zem,ked sa nam stava aby nepadla z vyšky,ked pofotim vložim,je zlata nova postel,ale haji maminka a didinky 😀

biccy
16. máj 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut. 🙂
Dnes sme sa chceli ist ockovat Prevenarom,ale Zoinka je chorucka,tak nedostala Prevenar,ale ATB. 😒 Je dost zachripnuta a Dr. povedala,ze ma aj zapalene hrdielko.Tak jej dala ATB,aby jej to nezislo na priedusky.Teploty ma len okolo 37,aj to asi len zo zubkov,lebo jej idu ocne. 😖 🙂 Dufam,ze sa rychlo vylieci a zubky rychlo vylezu. 🙂 🙂
Nestihla som vsetko precitat,ale nieco ano.Danona,Ninke posielame pusinku,aby sa tiez rychlo vyliecila. 😉 😉
Idem uz spat,lebo zajtra vyslo na mna ist do roboty. 😝 😝 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre