Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
5. dec 2008

tak som zistila aj unás je Mikuláš,len nestíhame o 15,15h. to manžel nebude doma z roboty ešte 😒 nevadííí,bude doma mangel sa prezlečie 😀

eliska7
autor
5. dec 2008

jaj aj tu začalo pršať,prišerne fukať a to som jej tiež slubila,že sa vyspi a pojdeme,bože zas vysvetlovať že sa neda,tak dufam,že aspon darček od mikiho to napravi,dostane milka bonbonieru(take malinke guličky roznej farby)tu ma rada 🙂

eliska7
autor
5. dec 2008

inač prštek sa hoji,ale ked jej to preväzuje,keby ste videli to divadlo ako vrieska 😀 :nahodi hlas ako starý chlap a dookola kriči kým to neuviažem-boli,boli ryklo(rychlo),zabal,skovaj a takto,ked je zabalene-pozriii aku mam krasnu rukavičku 😀 no proste herečka 😵

mirka
5. dec 2008

ahojky, my sme boli podvečer v DK na Mikulášovi, doatala darček od anjelov (ale vzali sme ho od starkých) tak čuškala, ani sa nepoďakovala, a keď prišli k nej čerti, tka sa bála, ale neplakala

dannynka
5. dec 2008

babulky VAm aj detickam pekneho mikulasa prajeme 😵

zuzu13
5. dec 2008

ahojte ...my sme boli na Mikulasovi...stretli sme sa s ikulkou ...prsalo...vinko sme si nedali...ale kupila som detom blikajuce rohy...tak mam doma dvoch certov
lucka uz spinka aj s tatulkom, topanky sme vycistili...poukladali k balkonovym dveram...
ale u nas uz aj tak jeden mikulas bol...teda dvaja...nasi a svokrovci 😀 nevedeli vydrzat so rana 😀 😀 😀

eliska7
autor
5. dec 2008

ja čakam mikulaša teraz,mal spať v robote,ale volal že mikulaš musi byť 😀

dannynka
5. dec 2008

eliska 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀

eliska7
autor
5. dec 2008

no aj muž sa poteší-čaka ho danko a sara sa začala dusiť,tak jej stekaju z alerdie sopliky,že ju napina na vracanie,v utork musim padať na alergologiu 😖

zuzu13
6. dec 2008

ahojte
peknu Mikulasovsku sobotienku...sladucku... 😀 😀 😀
eliska, u vas tie problemy nejako nekoncia ☹ mrzi ma, ze mate stale nieco...tak len vela sil... 😉

eliska7
autor
6. dec 2008

jaj baby sarinočka PRESPALA CELU NOC ,sme 4 den bez kojenia,hoci rano velmi plakala,nedokažem ju nijako ukludniť,musela som isť o 8 von krmiť vtačiky,aj zaspať nevie,velmi skuči,nevie sa rozlučiť že už nebudu,
tu je krasne snad to vydrží a padame von pekný vikden

nera
6. dec 2008

eliška - viem aké to je, moja to isté mala, len ja som mala šťastie, elbo mne mliečko samo odchádzalo a taks om jej predtým dala napiť mliečka a potom som jej dávala iba do pusy didu a pritom zaspala, no trvalo to straaaaašne dlho, prakticky ešte minulý mesiac sme dávali didu na prázdno, no ešte aj teraz keď sa povie mňam tak ukáže na prsia....
Až sa bojím keď dostanem mliečko či si ešte nespomenie, lebo ona ma neskutočnú pamäť.

samuelko
6. dec 2008

Ahojte
no skúšky zasebou som štastná ako blcha.
Mikuláš dopadol úžasne Samko sa neskutočne tešil,skákal,proste jedna radost a dnes sme boli ešte aj na zabíjačke,takže mám celkom super den zasebou... 😀 😉

ikulka
6. dec 2008

ahojky aj my sme sa mali super sme boli u našich aj v meste na mikulášovi, len počasie nevyšlo ☹
eli no super, postupujete len tak dalej, určite to zlvládnete...
nery prečpáč ale som sa aj zasmiala na tebe ked som si predstavila ako najednej strane kojíš bábatko a na druhej dianku..... 😉 ale hádam jej to už nebude nič pripomínať a ked jej vysvetlíš, že jeto len pre malé bábatká snád pochopí....

ikulka
6. dec 2008

mirka peknu tortu si upiekla martinkovi 😉 to ty však ?ty si mu krstná...

samuelko
7. dec 2008

ahojte kočky 🙂

samuelko
7. dec 2008

kde ste? 😲

biccy
7. dec 2008

Ahojte 🙂
Hlasim sa az teraz,lebo nam nejako strajkuje internet. 😠
Aj u nas bolo na Mikulasa super. 🙂 Najprv som Zoinke hovorila,nech si vycisti cizmicky,ze vecer jej tam Mikulas da sladkosti.Ale ked ju mamina davala na obed spat,vobec nemohla zaspat,len Mikulasa spominala-ci naozaj pride a co jej donesie.Tak mi mamka do prace volala,nech spravime z niekoho Mikulasa,lebo Zoinka bude sklamana.Tak svokor sa prezliekol,Zoinka najprv nevedela,ci sa ma bat alebo nie. 😀 Ale bola statocna,velmi sa tesila,aj sa s nim rozpravala,aj k nemu prisla. 😀 Bola velmi zlata,som rada,ze sme to nakoniec tak vymysleli. 🙂
Vcera poobede sme s nou boli pozriet na Mikulasske predstavenie deti zo skolky a skoly.Kym spievali a tancovali,tak pozerala,ale ked uz hovorili basnicky,tak sa nudila. 😅

Eliska,pofukaj Sarke za nas prstek. ☹ A blahozelame k prespatej celej noci. 😉 😉 😉

Ja budem tento tyzden okna umyvat. 😝 A uz aj zdobit byt vianocne,aby som si uzila vianocnej vyzdoby,lebo potom uz budeme u nasich (mam pred Vianocami dva dni dovolenky,sa tesim na dlhe volno 😀 ).
Takze vam prajem pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

samuelko
7. dec 2008

no ale sa ochladilo..
Samko už búva a my ideme kukat na telku,tak dobrú nocku 😉

ikulka
7. dec 2008

hojky aj my už spinkáme teda saška a ja sa nudím sama tak netujem, ale už ani to ma akosi nebavi

samuelko
8. dec 2008

Dobré ránko
stahujem fotky z foťáku nejak sa tam nahromadilo vela fotiek,ak stihnem tak nejaké vložím 🙂

samuelko
8. dec 2008

vložila som dve 😉

zuzu13
8. dec 2008

samuelko, maly je smejko...len pekne povkladaj viac fotiek 😀 ja som vložila včera...pofotili sme vyzdobu v Martine... 😀

eliska7
autor
8. dec 2008

jaj super fotky 😉 Martin je krasne mesto ,teda aspon mne sa tam pačilo na tej pešej zone 🙂 .aj my ked pečeme,sara každe cesto koštuje 😀 ,taka je podarena ako pečie s tou jednou rukov 😀 .som zvedava ako jej da dr.dole ten obväz ona sa ani nemože kuknuť na ten prst,ked jej to musim previazať to je neskutočne čo robi,každy sa nanej bavi,najlepšia je ked si drži tu dlahu len vtej bolavej ruke a prst ma uplne mimo a nedovoli to previazať-ma ju ozaj len na paradu 😀 inač spanok asi len jedna noc,lebo pravidelne od 2 sa budi a dorana len didinky pyta-chuda nevie sa rozlučiť a mne ide srdce prasknuť 😢 snad to prejde,lebo začinam byť už unavena ztoho všetkeho 🙄

ikulka
8. dec 2008

ahojky
joj eliska len pevné nervy prajem, no ono je to ťažko ale neboj malá si odvykne....musiš si povedať, že to bude lepšie pre vás obe....

samuelko
8. dec 2008

jéééééééééééj zuz krásne fotky 😵

ženušky samko si popálil ľavú ručičku,dlaň a malíček,poradte čo mám robiť aby ho to tak veľmi nebolelo,hrozne plakal... 😖
eliska my sa striedame stýmito problémamy večne dačo,porazí ma 😠 môžem mu nato dat aj kalciovú masť??? 😒

mirka
8. dec 2008

ahojček, no nechodím sem, nestíham, učím sa, písala som seminárku, dnes som ju konečne odovzdala, zajtra mám ústnu skúšku, držte mi prosím palce.

Fú samko, neviem, neporadím, toho sa aj ja strašne bojím 😖

moje dieťa sa dnes zas po strašne dlhej dobe vykakalo, ale bolo to lepšie ako minule, tak dnes nakládla 2x 😅 kukuricu snáď spred týždňa a v druhej várke mak z makovníka spredvčera 😀

mirka
8. dec 2008

iku, hej ja som piekla Maťkovi tortu 🙂

samuelko
8. dec 2008

mirka držím ti palce,viem čo to je,ja som mala sobotu tri kúšky a už len 10.januára mám posledné dve v zimnom semestry.

danona
8. dec 2008

mirka- 😕 aspon ze malinka vseetko vylozila.. 😅 , k skuske drzim palce
samuelko - neviem poradit, len studenu vodu poznam na to.. 😒
nejako nestiham pisat, boli sme na mikulasoch v maters. centre, v meste, dnes na nejakom madarskom, tam aj divadlo pre deti bolo, nic sme nerozumeli, no ked tancovali, aj ninusa tancovala a tak.. 😀 mikulasa sa nebala.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre