Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
8. jan 2009

ahojky, jééééj samé dobré spravy
zuzanko moooooc gratulujeme a miškovi prajeme veeeela zdravička, bol teda riadny chlapisko, nech mu to ja ostane....aký bol porod? a veronika ako ho prijala?

bettina
8. jan 2009

zuzanko gratulujeme 😵 😵 😵 veľa zdravia a radosti prajeme 😉 pekne ste si to s nerou spolu naplánovali 😉

zuzu13
9. jan 2009

dobrééé rááánko...nezamrzli ste???

mirka
9. jan 2009

dobré ránko

zuzu, nezamrzli sme a to sme už boli so psom von, malú som zababušila do deky, bola ako v kornútku 😅 ale bola spokojná, dáko pred obedom sa pôjdeme ešte trošku posánkovať a potom pôjde spať. Sme od 6 hore, čo je nezvyk, ale tato išiel do roboty, tak sa akosi prebrala a mne sa chce teraz spáaááááááááť 😔

eliska7
autor
9. jan 2009

zuzanko gratulujeme,moc krasny a aký velký 😉 určite si mala čo robiť 😅 vela zdravička 🙂
ahojte ostatne,my sankujeme o dušu,s revom chodime domov,vobecnechce spavať 😠 ,teraz som ju po hodine uspala aby som mala pokoj 😠 ,som znej zničena,zase ma to užas obdobie,len sa držať bradaviek a nič robiť,mame doma atomový vybuch 😀 ,hruza.danko už zarezava v škole,im nepredlžili prazdniny,chvalabohu,lebo sara je nanho protivna a cdelý den tu je krik,chudak nemože ani do jej izby vkročiť,ani prihovoriť nič 🙄 no padam pekný výkend

zuzanko
9. jan 2009

Velmi pekne dakujem. Porod bol v pohode aj napriek velkosti 🙂 som prisla do porodnice o 14 a uz 17 06 bol na svete, Veronika si zvyka a Misko je zatial dobry spac tak dufam ze mu to vydrzi. Nere sa este nenarodilo?

danona
9. jan 2009

zuzanko-gratulujeme k babebku. zelame vela zdravicka!!!!!!!!! 😵 😵 😵

dannynka
9. jan 2009

zuzanko narodilo presne v ten istí den ako aj Tebe 😉 Ma dievcatko Oliviu 😵

dannynka
10. jan 2009

Peny vikendik prajem babulky 🙂
my sme dnes poobede doma,ja akurat vyvaram segedinsky a Gabika sa tu pekne vedla mna hra... 😉

mirka
10. jan 2009

ahojky 🙂

akurát sme prišli z prechádzky, boli sme so psom, od včera sme samé, ocko príde vnoci, ale malú mám už vyše hlavy 🤐 vyvádza len taký hrmot 🙄

poraďte čo druhé mám zajtra uvariť? niečo s ryžou a šťavou 🙂

zuzu13
10. jan 2009

ahojte
mirka, kura s ryzou...na prirodno...alebo ine masko na prirodno... 😀

dannynka
10. jan 2009

zuzu-este ze ta tu mame 😀

mirka
10. jan 2009

ď 😀

zuzu13
10. jan 2009

no ja som dnes robila kura, zem. kasu ale na zajtra nezostalo...takze aj ja rozmyslam co spravit...asi spravim fasirky, kedze mi zem. kasa zostala...alebo urobim maso na hubach 😀
ale taky segedin....no porozmyslam 😉

dannynka
10. jan 2009

zuzu-ja uz mam jednu davku segedinu v sebe a chystam sa na druhu varku 😝 😀 😀 😀 😀 😀

ikulka
10. jan 2009

ahojky vidím že sa tu varí no ja tiež neveim čo idem, som aj myslela že kura ale mali sme minule kačku tak zas kura no neviem....dal by osm si nejaku špeciu, len neviem čo, najlepšie také čo by som variť nemusela 😀

samuelko
10. jan 2009

No ahojte kočky.konečne som po všetkých skúškach,dnes som mala dve.V tomto semestri len 15 skúšok 🙄
a poobede sme sa boli pozriet na psie záprahy so Samkom na Polane a trošku sa posánkoval a teraz už buvinká..

Ja som dnes nevarila lebo sme sa cestou zastavili papat a ani zajtra nevarím,lebo sa ja a manžel ideme ešte posledný krát poriadne polyžovať,lebo pondelok už robotička začína.Samko bude u svokrovcov 😅 dlho bude unich,ešte asi ani nebol snimi tak dlho,že celý deň 🙂
Včera som varila také že som vyklepala masko a dala som plátok syru,šunku mexické korenie a ešte nakladané struky a prehla som masko,spravila som ztoho takú taštičku a obalila som to v strúhanke,ale iba v strúhanke a opiekla na oleji a mali sme k tomu ryžu,opekané zemiaky s cviklou,mnam bolo fajné 😉

dannynka
10. jan 2009

samko-tak gratulujem ku skoncenim skuskam 😉 A tie tasticky museli byt super,len ked to citam sa mi slinky zbiehaju 😝 😉

samuelko
10. jan 2009

danny dakujem 🙂 no ja sama som štastná ako blcha zo skúšok.... a to papapníčko bolo fajnové,jednoduché treba vyskúšat 🙂

dannynka
10. jan 2009

samko ak chces pozri fotto prave som par vlozila 😉

samuelko
10. jan 2009

danny už som stohla pozriet,ale ti zááávidím samozrejme v dobrom,že ti Gabika tak pekne - vela papá a ako dobre vyzerá,Smko je velmi chudý a málo papá.Kočka je Gabika a tie vlásky 🙂

dannynka
10. jan 2009

to bola asi dnes len vynimka ako pekne a sama papala,ona mooc lubi syr a na tom rozteku mala gazdovsku parenicu udenu a ta jej moooc chuti 😅 😀 😀 😀 uz ani neverim ze tolko vazi,naposledy sme ju u nasich a mala 19,4kg to nemaju niektore daëti ani v 4-roch rokoch 😅 😅 😅 😅 😅

neboj,aj Samko vyzdravie a vrati sa opet do starych kolaji 😉

samuelko
10. jan 2009

no Samka vážim každý den a má stále rovnakú váho a to 11,4 😒 no dúfam že dostane do normálu...

dannynka
10. jan 2009

drzim palceky aby ano 😉

samuelko
10. jan 2009

no dakujeme 🙂 idem búvat ,lebp zas vyhánaju od PC 🙂 dobrú noc

dannynka
10. jan 2009

ja som prave vysla z vane a idem tiez do hajan takze bru 😔

nera
11. jan 2009

Ahojte dievčatá, tak od piatku sme doma 🙂
Ďakujem dannynka a ikulka za smsky 😵
Máme sa celkom dobre, len ja nejak nestíham a som unavená, aj napriek tomu, že teraz mám výdatnú pomoc od mamky a manžela, ale ešte som nejaká nevyspatá 😉
zuzanko srdečne blahoželám k Miškovi 😵 prajem veeeľa zdravíčka

ikulka
11. jan 2009

ag´hojkajte, jéééj nery som rada že si sa ozvala.....no verím že si vyčerpaná, ked spomínaš že ti pomáhaju oddychuj kolko sa dá...a ešte raz moc gratulujem...akurát ked s amalá narodila som zabudla mobil u našich, tak osm dávala číslo danynke a tá ti potom písala..... 😉
samuelko saška váži 11,9kg, takže tiež nie moc viac ako samko.....a s jedlom je to u nás stále biedne, ako som písala aj danynke to čo jej malá zjedla na večeru naša by mala na ranajky na 3dni..... 🙄

zuzu13
11. jan 2009

ahojky
nera vitaj...mala Olivia je cela Dianka...porovnavala som si foto...ale ako by boli dvojicky... 😀 😀 😀 😀 😀 to je super, ze mas pomoc na zaciatok...tak to vyuzi a oddychuj 😉 😉 😉

eliska7
autor
11. jan 2009

nera krasnučka je Olivia 🙂 ,vela sil ti prajem a mliečka 😉 mala nežiarli ked kojiš? 😅 sarka by jej nedala 😀 .vikend bol nadherny cele dni vonku,bože ako sa deti vyjašili,sara sa vkuse hadzala do snehu a danka mala ako kona-len pridaaj kričala 😀 😀 a boli sme aj v cukrarni joj super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre