Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

eliska7
autor
14. mar 2009

jaj však je vonku krasne,ked sa vyspinka ideme ešte do zahrady pozreť ako kvietky vykvitli-krokusky,vtedy jeto take krasne 😉

zuzu13
14. mar 2009

ahojte
ikulka aj Lucka cumluje v noci...a skusali sme to bez cumla a o 23,3O sme to vzdali...ona jednoducho nespala...len si mrmlala popod nos...neplakala...len nevedela zaspat...tak sme jej ho dali...najhorsie je, ze uz su take hnusne...a nekupim jej novy.,..nech sa jej zhnusi...skor ho zahodi sama...umyvam to kazdu chvilku...ble 😝
myslim si ze pridu na to same...ved pokial nechodia cez den s cumlom, tak do tej postele na zaspanie nevadi{Lucka ked zaspi ho vypluje a polozi pod vankus 😅 }
aj u nas je prekrasne ...Lucka sa doobeda vysantila von... 😎

ikulka
14. mar 2009

ahojky joooj veru je nádherne ked saška vstane ideme aj my von...doobeda sme boli po obchodoch som si veci potrebovala kupiť tak potom pojdeme
no naša na cumli totalne závisláči....cez dne vobec to si nan aninespomnenie ale na spanie musí byť inak tiež ako zuzu písala nezaspí ale ona zas strááášne plače že chce dudu...myslím si že je to tým že muž začal do nej hučať aké je to škaredé a ma už s tým prestať a on jej ich začal skrývať tak začala s ním ešte viac, pretože predtým bola v pohode, tak som sa rozhodla že jej ho ešt enchám a spravím si po svojom ....ona na to musí prísť sama...jasné že jej ho nenechám do 5rokov ale tak ešte zopol roka kým do školky pojde.....
ja si myslím že najlepšie si spravím po svojom ako som inštinktívne vycítila že je saška pripravená byť bez plienky a od 20meisacov je úúúúúúúúúúplne bez tak prídem aj ne to kedy bude pripavená na cumel....

ikulka
14. mar 2009

dobrý večer no dnes je tu živo 😔
sako je krásny chlapček na tom záchode to je bohovské, ale mne sa najviac páči tá foto s tou vrtačkou tie jeho oči nemaju chybu.....bože ako nám tie deti narástli.........

samuelko
14. mar 2009

Ahojte
dakujem za fotky 🙂
aj unás bolo pekne slniečkovo 🙂 a ja som pekne sedkala v škole 😒

čo budete zajtra varit?

dannynka
15. mar 2009

dobre ranko 🙂

samko krasne fotto 🙂 ,ja mam od vcera sosovicovu polievku a druhe este neviem co urobim,ale bud segedin alebo nejake masko s ryzou 😉

ikulka aj GAbika ma esste stale dudlik na spanie a zatial to neriesim 😉

mirka
15. mar 2009

ahojček, my sme včera boli v DK, 2 hodiny som ju tam uspávala, potom spala do 15,30 a potom sme šli na nákup a domov, tak vonku poriadne ani nebola 😖

samko, dnes idem variť zeleninovú polievku, španielske vtáky s ryžou a rezne spravím, a budem piecť koláčik, tento:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=38891

Nera, bambulky sú nádherné!!!

a kde je Danny?

dannynka
15. mar 2009

mirka tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nera-veru malinke su krasnucke...uz sa aj ja tesim na nase mimi 😵 😵 😵

zuzu13
15. mar 2009

ahojte...my sme boli vcera von od 15-tej do 18,3O...bolo uzasne...
foto su prekrasne...veru deti nam rastu...a povedala by som ze kozmickou rychlostou...ved len danny nedavno napisala, ze je tehu a uz pomalicky finisuje 😀
my mame na obed kuraciu polievku, pecenu krkovicku, cervenu kapustu, knedlik...
doobeda sme dve hodiny brazdili po vonku...ale bolo dost chladno...a prave zacina snezit...takze asi uz mame april... 😀 😀 😀 😀
Lucka sa o pol 12-tej vybrala do postele a za 1O min. spinkala...tak som porobila poriadky s topankami...co su jej male...uz su v pracke a vecer to supnem na bazar... 😀

dannynka
15. mar 2009

zuzu-veru ten cas ale leti....... 😅 aj vcera ked som zehlila miminkovske vecy som spominala aka bola GAbika malinka 😅 😅 😅 😅

zuzu13
15. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaj...danny...aspon spominame....ja som dnes dala Luline veci na predaj...a do 3O sek. som mala zaujemcov....normalne mi slzy vysli z oci....nejako sa nedokazem s tymi vecami rozlucit....ale musim... 😅

mirka
15. mar 2009

😕 zuzi, čo si ich dala zadara? ja po laure také malé nejdem predať a to za ne chcem fakt symbolické ceny 😕

ideme čítať, potom sem hádam ešte nakuknem, ak nie tak dobrú noc 🙂

zuzu13
15. mar 2009

😀 😀 😀 😀 mirka no skoro zadara.... 😀 😀 😀 😀 tiez sa toho neviem zbavit... 😀

samuelko
15. mar 2009

ahojte

no ja som dnes rýchlovku varila,hranolky syr vyprážaný a brokolicu,lebo sme sa ponáhlali k našim potom som na farbenie vlasov som zas čierna,iná farba mi nesedí nejak neviem si na inú zvyknut a potom sme pobehali obchodíky,Samkovi som kúpila Slávnostný oblek nohavice vesta,kravata a biela košela,pojdeme na svadbu...taký je fešááááák 😎 a zaspal o 20,00 hod unavený bol veľmi.

No zajtra je už zas pondelok,ideme do práce do školky.... 😒

nera
16. mar 2009

Ahojte, ďakujem dievčatá za reakcie na fotky 😵
My sme teraz mali krstiny Olivinky(fotky priložím ...keď stihnem..)tak sme sa celá rodinka stretli, bolo to milé(a aj trošku smutné, lebo bolo cítiť ako niektorí nám chýbajú...)
Danny - Tebe sa to fakt kráti, joooj toto obdobie Ti nezávidím, ja už som nič nevládala...pripadala som si ako slon a to Dianka sa chcela šaliť, no len čo som došla z nemocnice tak som ju už zas musela nosiť na rukách...ešte dobre, že rez bol dobre urobený, že to zniesol... 😉
A tie drobulinké vecičky, to bolo také zlaté keď som to vyťahovala....len nejak Olivinka tiež rýchlo rastie, takže ja už 56, 62 už dávam preč, nejak z nich už vyrástla(a to má 2,5mesiaca).
No snažím sa si všetko užiť, lebo už to viac nebude ☹ .....

mirka
16. mar 2009

ahojky

Nera peknučké fotky, Olivinka má super líčka 😵

babky neviete mi poradiť s ICQ, dala som si inštaláciu na aktuálnu verziu, všetko som spravila ako kázalo a teraz ked chcem otvoriť ICQ, nenájde ho 😕

mirka
16. mar 2009

ICQ už ide ok 🙂

eliska7
autor
16. mar 2009

ahojte,pekne ranko,len ten vietor 😖 ideme von pozhanat nejaku jarnu čiapočkumusim sa pochvaliť sarka spala prvy raz u našich zo soboty na nedelu,troška plakala ale vraj inač v pohode,v utorok skusime znova a snad budem mocť odisť z mužom na ten vikend preč 😉
veru naše babulky rychlo rastu,kopec malych veci len sa hromadi,aj ja predavam čo sa dá,neni kde skladovať a nove treba,len kočik neviem akosi predať,každy by chcel ale fakt zadarmo 😖
Olivia je krasna ,myslim že sa dosť podobaju so sestričkou 🙂 ked budu väčšie ako dvojičky 🙂

eliska7
autor
16. mar 2009

čiapočku sme kupili a červenu tak sa vytešujem,lebo momentalne sa na červenu orientujeme a nebolo doteraz k zohnaniu,ružovych je všade plno,ešte fialovu a budem spokojná 😉 jetu krasne slnečno ,len vietor,aj riadne pršalo,tak som rychlo aj červeny pršiplašť kupila- ako v aprili.sarka obedovala mäsovu vyživu nestle a dojedla zvyšky 😀

danona
16. mar 2009

ahojte
eliska- s ninusou sme tiez dojedali vcerajsi obed 😀 este aj na veceru nam zostalo.. 😅
vcera sme chceli ist do gyoru, nastastie sme sa vcas dozvedeli ze je tam statny sviatok a obchody su vsetky pozatvarane.. 😅
v sobotu som bola s ninou a kamoskou a jej 20-mes. dcerkou v Ba v Kika, ikea, nabytok Galan a v Avione, no bola to makacka...to behanie s detmi.. ale bolo dobre.. 😎
dnes som konecne objednala tu Princess izbu, teraz k tomu musime napasovat roldoorku, doobeda som bola v Komandore, ti nemaju taky material aky potrebujem, tak idem hladat dalej.. 😅
samuelko-super nakup 😉
nera,dannynka-jaaj ten cas letii.. 😵

eliska7
autor
16. mar 2009

tak to bude krasna izbička 🙂
moja herečka mi zaspala dnes o 15.15 v kočiku po ceste z pošty,vidim to tak do polnoci 🙄 lebo ešte spi 😖 .objednala som jej cez babybazar take nove platenkotenisky(takto volam)ružovučke č.24,ale mam pocit že jej budu velke,ona ma tku malu nohu,ide ma poraziť,23 male-24velke 😠 už sa neviem dočkať ked vstane a vyskušam.sestra jej v next kupila tie vysoke tenisky tiež 24 až jej budu velke tak si to hodím 🙄 -tie tenisky mi pripominaju naše mládí- 😀 čínaní

samuelko
17. mar 2009

Dobré ránko 🙂
Samko ešte búva.
Eliska aj ja ešte musím Samkovi kúpiť prechodnú čiapku,jednu má,ale ešte mu musím aspon jednu kúpiť.
Danona aj kolegyna sa z pol cesty vrátila,aj oni sa chystali do Maďarska v nedelu ale skoro sa vrátili domov.
Ach už je utorok,neskutočne rýchlo bežia tie dni 🙂
Dnes idem variť knedlu kapustu a pečené masko 😝

danona
17. mar 2009

ahojte
ja mam rizoto prave dorobene a sosovicovu polievku.. 🙂 nina je zlaa ako cert 🙄 vylieva caj z pohara a roztiera to po stole, v spalni mi mojim nocnym kremom vcera potrela periny.. 🙄 atdatd a vecer zaspava stale najskor po 21.30 /aj ked cez den nespi/ 🙄ked spi cez den, tak zaspi medzi 23h-24h vcera som uz z nej bola zrela na infarkt.. a staale sa vyzlieka dohola, aj 3x denne, ze chce byt "holoska" 😒
eliska-ninusa ma nextiky 24, tie su jej dobre, ale ani kazda nextikova 24 nie je rovnaka 😠 takze vam mozno sadnu 🙂 - napr. crocsiky z novej kolekcie su o nieco mensie... 😉

ikulka
17. mar 2009

ahojte
danona nehnevaj sa ale som sa schuti zasmiala na ninke 🙂 verím že ťa to privádza do šialenstva mna by tiež by som ju asi roztrhla.... 🙄 ale ked som si ju predstavila.... a zvkášť to ako sa vyzlieka..... 🙂 inak s tým čajom to poznám aj saška všetko prelieva, vylieva apod už som na konferenčný musela dať igelitový obrus čosa mi skoro napučal od tolkej vody 😠

eliska7
autor
17. mar 2009

ahojte,no to su čertice 😀 aj sara chce byť len hola,ona si zas vraví:holotrtka 😀 😀
bože tie tenisky su jej velke ,široke,ide ma poraziť,ak mi ich nevymeni,možem si ch založiť na rok 😠 nemam šťastie,obe moje deti maju šmatlave nožky po ockovi 😠 mamina robila roky v obuve,ale je nešťastna sae niečo kupovať 🙄
počasko sa kazi,rano namraza,slnko,teraz vietor studeny,boli sme len hod vonku,no stačilo.
na obed bravčove a taka omačka zo sašku-bylinkova a knedla

zuzanko
17. mar 2009

Ahojte tiez Vas chcem aspon pozdravit 🙂 Nera ty mas teda riadnu babu 🙂 To nas Misko skor iba rastie no pribera tak pomalsie aj Veve tak priberala. No dlhy je riadne. Dnes som mala nehodu sa mi prevratil kocik aj s Miskom na bok do blata ani neviem co sa stalo. No on bol nastastie vo fusaku nevypadol von. Aj sa to snzim vychutnat aj ked niekedy bz som mohla mat aspon 4 ruky 🙂 Pekny dnik

mirka
17. mar 2009

ahojček 🙂

no my sme mali asi týždeň také celkom kľudné obdobie, Laura bola nejaká pokojná, už zas vystrája, ale už to radšej nejdem rozoberať, lebo vždy, ked poviem, že je dobrá, tak funguje zákon schválnosti, tak už radšej nevravím nič 😝

bola som v škole, lala je pri mamči, zajtra idem tiež do školy ,ale poobede

Zuzanko, teda, ešteže sa nič nestalo, musím aj vaše fotky popozerať 🙂

ešte k vyzliekaniu, laura sa zatiaľ nevyzlieka, ale keď je nahulec, tak by len lietala po byte, vtedy je taká srandovná a tá riťka a vydutý pupok 😅 😅 😅 😅

eli, aj naša má takú nohu, 23 sú jej ešte dobré, jedny tenisky má 22/23 a sú jej dobré, ale môže mať dlhšiu topánku o 1,5 cm

samuelko
17. mar 2009

ahojky
čítam,že vaše deti nosia 23-24 obuv Samko len 22-ku 😕 aj on má majinké nožičky 🙂
Dnes som mu kúpila stan,joj to bolo radosti ste mali vidiet 😎

ikulka
17. mar 2009

aj saška má tak 23,24-ky teraz som jej kupovala papučky15,5cmto mali zas podla cm označenéa su jej akurát ale saška má zas dlhu nožku.......
no stan chcem aj ja sme mali požičaný od kamarátky ale už sme vrátili ale saške sa páčil tak jej chcem kupiť

eliska7
autor
17. mar 2009

ahojte,zuzanko strašne,druhy krat sa narodil 🙂 ,no tenisky som už sfleku oboje predala na babybazare 🙂 ,sarka nemože mať viac ako o pol čisla väčšie,lebo nevie potom chodiť pada ako poleno 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre