Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
8. apr 2009

ahojte
ikulka, to fakt? saska nespi cez obed?...no Lucia spi...sama si povie ked pride z prechadzky:napapam sa a idem spinkat aby som vladala ist von 😀 ...ale sem tam sa stane, ze nespi...potom je u nas o 18,3O klidek... 😀

ikulka
8. apr 2009

nie zuzi nespí stane sa teiž že zaspala ale to tak pred dvoma mesiacmi tak zo dva dni to už musela byť totálne vyčerpaná aj dnes vstávala o 6,20 a fungovala do 19- tej v pohode....

dannynka
8. apr 2009

veru aj u nas sa uz stava castejsie ze Gabika cez obed nechce ist spinkat....povie ze nechce...a hotovo.....ale neňiekedy je na nej vidiet ze ten spanok potrebuje surne 😅

samuelko
8. apr 2009

dobrý večer
danona, tak si len pekne užite dovolenočku 😎 😎

danny aj ja myslím na teba,držkaj sa moja 🙂

no a ked sme pritom samko nespáva na obed už cca rok a pol,posledný krát spal cez den ked mal rok,asi aj skorej.A ani v školke nespí 😅 ráno sa budí medzi 8,00 - 8,30 a večer zaspí vždy krátko pred osmou 😉

dannynka
9. apr 2009

pekny slnecny dník prajem 🙂

samko dakujem 😵 uz aby bol malinky medzi nami 😵 😵 😵 ,v noci som zase nemohla spat a tak som kukala na nete zamenu manzeliek do 3-30 😅

dannynka
10. apr 2009

pekny slnieckovy dnik prajeme a zaroven aj spokojne prezitie velkonocnych sviatkov 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

biccy
10. apr 2009

Aj my vam so Zoinkou prajeme krasne velkonocne sviatky. 😉 😉 😉

dannynka
11. apr 2009

ahojte,prajeme krasny slnieckovy dnik.Pridala som zopar fotto 🙂

ikulka
11. apr 2009

ahojky tak aj my hlásime chorobu... od včera len soplíky a dens už aj teploty zatial len 37,6 tak uvidím čo dalej....ma švihne a nedávno dobrala atb, dufam, že sa z toho nejako dostaneme.....

dannynka
11. apr 2009

ikulka tak uz aj Vy?skore uzdravenie prajem,aj my sa akurat dostavame s prechladnutia a soplikov a kaslania ale akosi sa nas to nechce pustit 😠 😠

zuzu13
12. apr 2009

prajeme vsetkym krasne sviatky jari..dievcatam vela vody{nie vonavky}nech su zdrave po cely rok, chlapom trosku vodky{nech nepiju vela cely rok} 😀 😀 😀 ...

mirka
12. apr 2009

ahojte

aj my vám prajeme krásne veľkonočné sviatky, ale my vodu neprajeme, lebo sama si ju neželám 🙂

iku a vám skoré uzdravenie 🙂

bettina
12. apr 2009

krásne Veľkonočné sviatky prajeme 🙂

eliska7
autor
13. apr 2009

ahojte,aj my prajeme pekne sviatky,už sme pojazdný.sarka rano ostala v šoku ked ju muž oblial na nočniku(teplov vodou-ako plakala,že ona chce kakať,strašne sa divila čo sa to dialo,bola tu sestra so švagrom,boli sme na zahrade,takže celkom fain.iku skore uzdravenie,aj u nas mame také nejaké prechladnutie-ale len ja a muž.inač dufam že nezarieknem ale kvapky od liečitelky zaberaju-sara nekašle!! 🙂 bereme dalej,aj mne je lepšie 😉

danona
14. apr 2009

ahojte
uz sme doma
mam kopec roboty tak len na chvilku sem kuknem 🙂
vsetkym chorym posielame liecivu pusku!!! 🙂

samuelko
14. apr 2009

Čaftéééé
Ako ste sviatkovali??? My výborne ani chvílu sme nesedeli doma,bola paráda...
Výletíky samé a naplno sme sa venovali Sammkovi 🙂

Prajeme skoré uzdravenie 🙂

samuelko
14. apr 2009

pridala som 3 fotky 😎

dannynka
14. apr 2009

samko krasne fotky,Samkovy to pristane na bycikliku 😵

samuelko
14. apr 2009

no a už aj padám sa učiť: sobotu mám dve skúšky a zo školy rovno utekám na svadbu, sesternica sa vydáva 😅 🙂
Dobrú noc 😔

Danny???? 😕 kde si?

samuelko
14. apr 2009

aha tu si,dakujem 🙂

dannynka
14. apr 2009

samko-tu a este stale kinderko 😀

mirka
15. apr 2009

ahojky

aj my sme ako Samko boli stále niekde mimo domu, okrem času, kedy spala 🙂 aj na Veľkonočný pondelok sme poobede utiekli, ale zastihol nás dážď, tak sme šli na návštevu k mojej starkej
inak Veľkonočný pondelok fajn, Laure sa páčilo, ale okúpal nás len drahý a môj ocino-našťastie 😝

dannynka
15. apr 2009

dobre ranko slnieckove vsetkym 🙂 😵 😉

ikulka
15. apr 2009

ahojky no ja akosi nič nestíham ako je takto pekne sme stále vonku užívame si slniečka i ked máme ešte stáel soplíky a nechce jej to prejsť bojím sa aby jej to nezliezlo nižšie ☹
samko super fotky samino je frajer na bicykli naša saška sa ešte nevie akurát mi nule sme skušali ale nevie pedálovať a tlačí oboma nohami 😀 a ona sa to asi nikdy nenaučí lebo je tak zvedavá že sa obzerá na všetky strany len nie tam kde má tak potom ide kadejako 😀

eliska7
autor
15. apr 2009

ahojte,my skušame na zahrade ešte staru trojkolku po dankovi,ale tiež sa obzera kadetade a ja ju ťaham za špagat,babka slubila že jej kupi novy bicyklik ked bude dobra 😵 .inač už aj sarka ochorieva od muža 😠 ma soplik a je ubolena,celu noc plačkala,tak zatial jej davam paralen,našťastie teplotu nema.aj tu je krasne,na zahrade je super,všetko kvitne,tento rok budeme mať už aj čučoriedky,jošty,čierne ribezle aj červene a ešte take ružove plody čo maju vela vitaminu c tak sa tešime 🙂

zuzu13
15. apr 2009

ahojte
vidim ze ste vsetci "zaneprazdneni"...aj u nas je to dtto...ja som si dnes doniesla pracu aj na doma...takze celu noc budem makat....deti prave veceraju...a ideme este von....potom Lucka do hajan, ja pracovat....no a zajtra cely kolotoc dokola...este ze ma den 24 hodin 😀

ikulka
15. apr 2009

no veru s pekným počasím akosi času ubudlo 🙂 aj my sme skoro stále von nestíhame ani jesť 😀

samuelko
16. apr 2009

Dobré ránko dievčatá 🙂

Aj ja som si privstala učiť sa, Samko ešte spinká, spachoš jeden....
Veru ako sa nám vyčasilo aj my by sme boli najradšej len vonku, a ani mne sa nechce učiť 😖
Choručkím prajeme skoré uzdravenie 🙂

(inak vnoci sme mali búrku) 😅

zuzu13
16. apr 2009

jeeeej tu to viazne.... 😀 😀 😀 vidno, ze je von pekne
u nas zacal fucat riadny vetrisko, tak mozno aj k nam prifuka burku ako do Lucenca 😅
j

mirka
17. apr 2009

ahoj babky

aj my sa túlame po vonku, teraz som 3 dni chodila do školy a keď som prišla, na net sa mi už moc nechcelo, drahý bol 2 dni na školení, takže som mala dosť, keď laura zaspala a to som sa musela ešte učiť právo. Nakoniec sme nemali predskúšku,našťastie, ale aj tak, škoda času 😠 kopisko žehlenia ma čakalo a všetko som odsúvala 🙄

a dnes už prší, ešte doobedu sme boli v meste, tak aj počasie bolo celkom fajn, aj vaši krpci lietajú ako šialení, na cestu a nepočúvajú? mám pocit, že to moje dieťa je odtrhnuté z reťaze 🙄 ruku mi dá na 5 sekúnd a uteká preč 😔 a mňa to už nebaví okrikovať ju a naháňať , asi kúpim ešte jedno vodítko 😀

tak pá zatiaľ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre