Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dadulka2000
2. aug 2010

@ikulka aj my sa pripajame ku gratulacii, vela zdravicka obom prajeme 🙂 🙂

nera
3. aug 2010

ikulka - blahoželám!!! prajem Vám veeeľa zdravíčka, Tebe skoré zotavenie, trpezlivosti, veľa energie, ale hlavne radosti z detičiek....a malej....všeeetučko najlepšie 😵 😵 😵

ikulka
4. aug 2010

Jééééj dievčatá moooc dakujem za gratulácie, zajtra tu mám sestru tak budem mať viac času tak aj foto nejaké vložím...
no zbehlo sa to strašne rýchlo akosi to ani nestíham vnímať....
ale som rada, že už ot mám za sebou i ked je to taký zvláštny pocit, že ešte mala byť v brušku a už je tu medzi nami....držkajte sa a ozvem sa

bettina
12. aug 2010

GRATUKUJEME IKULKA 😵 😵 😵

samuelko
13. aug 2010

Ikulka aj ja zo srdiečka blahoželám, prajem veľa zdravíčka, radosti 🙂 🙂 🙂 🙂

samuelko
19. aug 2010

Ahojte ženičky, už sa nám krátia prázdniny Júúúúúj 😕

mirka
21. aug 2010

Iku, gratulujem k malej Karinke 🙂

hasleerka
24. aug 2010

no my sme už aj nastúpili do škôlky, Miška už sa moc tešila ... ráno pekne vstáva a uteká ... a dostala nové papučky, tak je pyšná ...

zuzu13
26. aug 2010

@hasleerka aj my sme už v školke...od pondelka...malá je vo svojom živle 🙂 už je z nej velká školkárka z 2.A 🙂

@ikulka ako sa máte?

pekný deň

samuelko
27. aug 2010

čafte kočeny. No už sa to začína, škola - škôlka 😒 robota 😀 Samko nastupuje do školy na budúci týžden štvrtok, teda ako školáci 2.septebmra 😉 aj on sa už veľmi teší. Dúfam, že chorobky nás aj vás budú obchádzať.
Prajem vám pekný víkend, dúfam nie velmi upršaný, unás pršíííí 😖

ikulka
28. aug 2010

ahojky kočice, no mna sa robota netýka 🙂 a školka no neviem stále zvažujem či tam sašku dať alebo nie...on aškolku neznáša a zas len choroby mi domov donesie neviem ak tak len na pol dna lebo ona nespí cez den a tam ju nutia spať a ona má potom z toho stresy a nechce tam byť...tak uvidím
inak sa držíme...kajuška nám pekne priberá už je z nej riadny pucko....ja to klludnejšie bábo ako bola saška tak snád jej to vydrží....za dva dni máme mesiac a ja nechápem ako to letí...

eliska7
autor
2. sep 2010

ahojte všetky,pekne dlho som sa neozvala,ale nemali sme internet 😠 nevedeli sme sa nijako spojiť s firmou čo nam to zavadzala,bud oni nemohli alebo my,otras!mne to nechybalo ale daniel penil 😀 V prvom rade všetko naj Ikulke,tak to prešlo rychlo a už mas dve detičky vela stastia 🙂 ,mame sa ako tak kazdý mesiac len choroba choroba,nastriedačku ja a sara,boli sme aj v chorvatsku a figu pomohlo,posledny den tam ochorela sara,hned ja a rovno z cesty sme išli na pohotovosť-zapal priedušiek obe ☹ jednoducho neviem čo už mame robiť,momentalne ešte nemam ani priedušky fit,vyvrtla som si kotnik,tak oddychujem,nešla som ani na PN vsak by ma už vyrazili z roboty,proste same trable.dnes isla sarinka prvy raz do skolky po 2 mes uvidime dokedy sa bude drzat 😒 momentalne nechce ani pestunku,dlho snou nebola,len moju mamu,takže to mame pestre.danko nastupil na obchodnu,konečne normalny system.zachvilu začneme s oslavami 4 narodenin,rychlo leti tento život.sarina je ako z divych vajec,horšia ako 3chlapci,aj mama je znej už na prašky 😀 a stale musi mať posledne slovo 😠

eliska7
autor
2. sep 2010

ako tu funguje ponovom pozeranie fotiek,už to nemate kazda pri mene,musim hladať celkovo v albumoch 😕

eliska7
autor
2. sep 2010

už som to zistila 😀 pridala som par fotiek

eliska7
autor
7. sep 2010

pekny den,sarinka teda chodi do skolky,celkom dobre sa zapojila,zrejme jej chybal kolktiv,konečne normalny rytmus 😉 ,snad vydrží aj zdravotne,teši sa že je uy velkačka 😀 ,ja mam poobednu takže sa snou nevidim tento tyzden,ale už si aspon zvykla u babky,akoze je na prazdninach a to ju teši,pomohlo nam to že daniel bol vlete 3tyzdne na prazdninach na morave a tak sa aj ona hra 🙂 lepšie to tak znaša.
ako sa mavate,čo vaše princezny ako zvladli skolku-aj samko 😉 jediny princ.
stale hladame 4izbovy byt,lebo deniel pravda pubertak stone ze nema svoj klud,chapeme ho ze potrebuje vlastnu izbu,ale zohnat byt teda nieje lahke,chceme len tu na sidlisku kde byvame,nech je mama čo najbližšie,lebo inač by to nešlo koli sarinke.

danona
10. sep 2010

ahojte
tiez uz skolkujeme, ninus sa veelmi paci, nechali ju este v malej triede /tie deti co im zle roky vychadzaju/ a pridali k nim zopar novych deti... ucitelky ma tie iste co mala, do skolky sa normalne tesi, takze som spokojna aj ja.... 🙂

bellasandra
13. sep 2010

Ahojte 🙂 ja som tu nebola asi sto rokov 🙂) o chvilu čakáme dalšie bábo 🙂)) malo by byť oktobrové ale asi príde skôr. My tiež v škôlke, Emku šupli dalej do strednej triedy , tak sa tešila, že zostala so spolužiakmi 🙂 a učitelky tak ako Ninka aj Ema má rovnaké, tak to sa tešíme tiež 😀

zuzu13
13. sep 2010

@bellasandra teda...tak za chvilku ste štyria🙂 nech ste zdraví 🙂 a hlavne, nech to prebehne "bezbolestne" 😉

@eliska7 ako? už ste zohnali bytík? verím že ste OK...

pekný deň

eliska7
autor
14. sep 2010

ahojky,ako malo pišete nemam čo čitať 😉 zatial v skolke ok,len teraz je veselo muž je dva tyždne na služobke,ja robim od rana do večera a sara je odstahovana na 2 tyž našim(cez ulicu),babku skusa jak sa da,robi sceny že nejde do skolky,no a babka len aby bolo ťuťu muťu,slubila že na obed ju vybere-ja mam nervy,lebo spravila to raz a herečka bude skušat dalej 😠 .
Byt zhaname,ale zatial sa nedari,totalne neprerobene a sialene ceny na našu lokalitu,chceme aspon aby tam bol zaklad-okna a jadro,nemame čas na organizovanie prerabky,aj bez toho to bude ťažke.danielka som dnes pustila na prvu diskoteku-budem hore od nervov či dojde vporiadku,ked sme boli my pred par mesiacmi na - stačilo mi ako vyzera dnesna mladež. 😅 dufam že nezabudne na dobru vychovu.

eliska7
autor
14. sep 2010

bela gratulko k rozšireniu rodinky 🙂 ,čo budete mať dievčako alebo chlapca ,vieš aj mena prezrad

dadulka2000
14. sep 2010

caute kocky,... dlho predlho som tu nebola,.... tak vas moc pozdravujem 😎
ako sa mate?
vidim ze sa rozsiruju rodinky, vyborne

nasa Elka je spat v skolke,.... my sme stravili 4 mesiace na SR, tak teraz ked sme sa vratili spat do anglicka tak na vsetkych plynulo rozprava po slovensky,... kopec srandy z nej maju v skolke. ale ved ona zase prepne spat do angliny. 😝

ozaj kolko meraju vase ratolesti? nasa ma 110cm,.... musim jej kupovat oblecko na 6-7 rocne deti, 116-ka, je jej fajn. chuda moje,... je pomaly o hlavu vyssia od ostatnych deti v skolke. 😉

dannynka
14. sep 2010

ahojte 🙂
@bellasandra gratulko k tehu,ani sa nenazdas a ste 4-ria 😵

@dadulka2000 ja Gabike kupujem 110-116 velkost a niektore uz nosí aj 122-128....za 2-tyzdne nas caka preventívka u dr 4-ročna tak potom dam presne miery 😀

inak Gabika neskolkuje mam ju doma a je nám fajn 🙂

biccy
14. sep 2010

Ahojte 🙂
Aj ja som tu uz davno nepisala 😅 .Zoinka zacala chodit do skolky 2.septembra,ale uz od minuleho stvrtku je doma,lebo chytila nadchu.Stvrtok ide opat do skolky,tak uvidime na ako dlho 😅 .Dali ju do mensej skupiny,ma rovnake ucitelky ako pred rokom a skoro aj vsetci spoluziaci ostali,len par ich islo do vyssej skupiny a par mensich pribudlo.Hlavne je,ze uz aspon neplace,lebo minuly skolsky rok skoro cely plakala (ale iba rano pri luceni).Takze urobila mensi pokrop 🙂 .
Co sa tyka velkosti,vydychla som si,ze nie sme same 😀 .Lebo aj Zoinke kupujem vacsie velkosti ako by podla vyrobcov mala mat 🙄 .Tiez je to rozne-11O-116-122.
Co chystate pre deticky na narodky?Ja uz neviem co mam kupovat,hracky uz nemam kde davat,asi jej kupim len nejake oblecko. 🙂 Ale asi nejaku hracku bude cakat,no vobec neviem co by som jej mala kupit.Poradte 🙂 .

biccy
14. sep 2010

oprava: pokrop=pokrok 😅

eliska7
autor
14. sep 2010

ja som chcela sarinke kupiť morske prasiatko,len zvažujem čijeto dobry napad 😖 hračky ziadne,prepchata je uz izba,aj oblečka ma vela,nemam predstavu,od nasich uz dostala bicykel,takze fakt netušim,dajte typ

dadulka2000
15. sep 2010

@biccy
@dannynka no super, tak mame "obryne" 😀 😀 . ja sa ani cudovat moc nemozem,....sama mam 176cm a muz 192cm, preto nema byt po kom drobna. 🙂
ani ja neviem co jej kupit,.....
a to chce jej tony robit party (take trapne ako sa v anglicku robia uz od narodenia), tj okolo 20 deti pozvat (aj zo skolky, aj kamarati ini) + dospelaci, ale doma to nemienim natrepat vsetko dnu. takze asi prenajmeme village hall a tam to bude. po pravde sa mi do toho vobec, ale vobec nechce. 😝
budem sa musiet ale obetovat, .... lebo ju pozyvaju na plno party tak vramci socialnych vztahov sa to vracia.

dannynka
15. sep 2010

@biccy @eliska7 @dadulka2000 čo sa týka darčeku pre Gabiku tiež ma zatial nič nenapada,oblečka ma dost hraciek tiež a dokonca aj domaceho miláčika Samka (andulku) 😉 tak budem tiez rada ak date nejake tipy 😉

zuzu13
15. sep 2010

ahojte....ako ste sa pekne rozpísali 😨)

my máme narodeniny poriešené...ja som sa na rovinu opýtala Lucky čo chce na narodeniny a aj pod stromček...a bolo....
pekne si povedala čo chce a ja mám po starostiach....

opýtajte sa detí...ved su to už velkáči 😀

ikulka
15. sep 2010

ahojky no veru konečne je čo čítať 😉
@zuzu13 zuzi no to by som si dala keby som dlaa na nu že čo všetko chce, už sme jej kupili akvarko teraz chce živého zajaca a za chvílu?......aby sme znova pristavovali.... 😉
@bellasandra jeej vitaj opať medzi nami gratulujem k buducemu prírastku, a verím, že čoskoro sa budete tešiť v štvorici.... 😉 🙂
@dadulka2000 jeje aj ty si sa tu pekne dávno neukázala....somrada, že ste ok....

zuzu13
16. sep 2010

@ikulka jaaj...ale taký zajko...nie je zlý darček 🙂

Lucka chce nové náušnice, velký autobus 😀, no a samozrejme princeznu...knižky ....a ak dostanem, tak mikrofon - nech nám spieva do uška 🙂takže narodeniny i vianoce mám poriešené 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre